PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZT0007
TypeActivated Carbon Filter Valve
Params

Indeks: ZT0007

Nazwa: Przetwornik ciśnienia, kolektor ssący

Grupa: Zasilanie powietrzem

Opis: Konwerter ciśnienia

Uzycie: Rura ssąca

Tryb pracy: elektryczno-pneumatyczny

Liczba połączeń: 2

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
ELTA AUTOMOTIVEEE6804
LEMARKLEV031
AUTOTEAML3602
DA SILVAGR9003
FASTFT04773
LUCASFDR149
ESPABOL PARTSESPPC.046
ENGITECHENT830004
NTYEGR-PL-021
MOTAQUIPLVEV130
BOGAPE6112101
FLAMARCPF340077HQ
CASCOCPC77032AS
CSV electronic partsCEV4602
BAPMICBF0422690009
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-4425
AUTLOGAV6135
at autoteile germanyat22075
YSPARTSPCV004
PartsTecPTA510-0194
RECOFICIALRECCEV4602
RECOFICIALRECSPC77032.0
StarkSKPCE-4500025
SANDOSPC77032.0
VEMOV40-63-0035
WILMINK GROUPWG1013386
WILMINK GROUPWG1025868
WILMINK GROUPWG1441059
WILMINK GROUPWG1494497
WILMINK GROUPWG2015733
XEVOXEG9059
QUINTON HAZELLXELV37
ENERGYZT0007
IPD45-8308
Wolforts05-06-0198-00
ASAM AUTOMOTIVE05888
METZGER AUTOTEILE0892079
METZGER AUTOTEILE0892665
VAUXHALL09158200
RIDEX1134P11340004
MTR12164064
AUTOMEGA140026610
INTERMOTOR14229
ESEN SKV14SKV818
MAXGEAR17-0108
TOPRAN206 620
WE PARTS331240042
SWAG40 93 7431
SAAB45 719 64
VAUXHALL009158200
REAL53281230BN
ERA555053
ERA555053A
OPEL58 51 037
MEC-DIESEL6720076M
MEC-DIESEL679050
PIERBURG7.02256.09.0
HOFFER8029152
SIDAT83.602
TRISCAN8813 10046
SAAB91 58 200
MEAT & DORIA9152
GENERAL MOTORS9158200
AUTEX959313
ACI-AVESAAEPW-025/1
APPLICATION
ASTRAASTRA HD 7 66.42
ASTRAASTRA HD 7 66.42
ASTRAASTRA HD 7 66.42
ASTRAASTRA HD 7 66.42
DAFDAF CF FAD 400
DAFDAF CF FAD 400
DAFDAF CF FAD 400
DAFDAF CF FAD 440
DAFDAF CF FAD 440
DAFDAF CF FAD 440
DAFDAF CF FAT 330
DAFDAF CF FAT 330
DAFDAF CF FAT 330
DEUTZ-FAHRDEUTZ-FAHR AGROFARM 420, 430
DEUTZ-FAHRDEUTZ-FAHR AGROFARM 420, 430
DEUTZ-FAHRDEUTZ-FAHR AGROFARM 420, 430
DEUTZ-FAHRDEUTZ-FAHR AGROFARM 420, 430
FENDTFENDT Farmer 206 F, 206 V
FENDTFENDT Farmer 206 F, 206 V
FENDTFENDT Farmer 206 F, 206 V
FENDTFENDT Farmer 206 F, 206 V
IVECOIVECO EUROFIRE I 95 E 18 W
IVECOIVECO EUROFIRE I 95 E 18 W
IVECOIVECO EUROFIRE I 95 E 18 W
IVECOIVECO EUROFIRE I 95 E 18 W
MASSEY FERGUSONMASSEY FERGUSON MF 7600 7626
MASSEY FERGUSONMASSEY FERGUSON MF 7600 7626
MASSEY FERGUSONMASSEY FERGUSON MF 7600 7626
MASSEY FERGUSONMASSEY FERGUSON MF 7600 7626
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2627 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2627 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2627 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2632 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2632 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2635 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2635 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2635 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ AROCS 3348 K, 3348 LK
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ AROCS 3348 K, 3348 LK
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ AROCS 3348 K, 3348 LK
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ AROCS 3348 K, 3348 LK
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 2.2 DTI (F07)
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 2.2 DTI (F07)
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 2.2 DTI (F07)
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 2.2 DTI (F07)
OPELOPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 2.0 DI (F70)
OPELOPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 2.0 DI (F70)
OPELOPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 2.0 DI (F70)
OPELOPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 2.0 DI (F70)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.2 DTI (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.2 DTI (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.2 DTI (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.2 DTI (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G kabriolet (T98) 2.2 DTI (F67)
OPELOPEL ASTRA G kabriolet (T98) 2.2 DTI (F67)
OPELOPEL ASTRA G kabriolet (T98) 2.2 DTI (F67)
OPELOPEL ASTRA G kabriolet (T98) 2.2 DTI (F67)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.2 DTI (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.2 DTI (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.2 DTI (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.2 DTI (F35)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 2.2 DTI (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 2.2 DTI (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 2.2 DTI (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 2.2 DTI (F69)
OPELOPEL FRONTERA B (U99) 2.2 DTI (6B_66, 6B_76)
OPELOPEL FRONTERA B (U99) 2.2 DTI (6B_66, 6B_76)
OPELOPEL FRONTERA B (U99) 2.2 DTI (6B_66, 6B_76)
OPELOPEL FRONTERA B (U99) 2.2 DTI (6B_66, 6B_76)
OPELOPEL FRONTERA B (U99) 2.2 DTI (6B_ZC, 6B_VF, 6B_66, 6B_76)
OPELOPEL FRONTERA B (U99) 2.2 DTI (6B_ZC, 6B_VF, 6B_66, 6B_76)
OPELOPEL FRONTERA B (U99) 2.2 DTI (6B_ZC, 6B_VF, 6B_66, 6B_76)
OPELOPEL FRONTERA B (U99) 2.2 DTI (6B_ZC, 6B_VF, 6B_66, 6B_76)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.0 DTI 16V (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.0 DTI 16V (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.0 DTI 16V (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.0 DTI 16V (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.2 DTI 16V (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.2 DTI 16V (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.2 DTI 16V (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.2 DTI 16V (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.2 DTI 16V (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.2 DTI 16V (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.2 DTI 16V (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.2 DTI 16V (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.0 DTI 16V (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.0 DTI 16V (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.0 DTI 16V (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.0 DTI 16V (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.2 DTI 16V (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.2 DTI 16V (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.2 DTI 16V (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.2 DTI 16V (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.2 DTI 16V (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.2 DTI 16V (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.2 DTI 16V (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.2 DTI 16V (F69, M69, P69)
OPELOPEL SIGNUM Hatchback (Z03) 2.0 DTI (F48)
OPELOPEL SIGNUM Hatchback (Z03) 2.0 DTI (F48)
OPELOPEL SIGNUM Hatchback (Z03) 2.0 DTI (F48)
OPELOPEL SIGNUM Hatchback (Z03) 2.0 DTI (F48)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.0 DI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.0 DI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.0 DI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.0 DI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.0 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.0 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.0 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.0 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.2 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.2 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.2 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.2 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.2 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.2 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.2 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.2 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.0 DI 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.0 DI 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.0 DI 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.0 DI 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.0 DTI 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.0 DTI 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.0 DTI 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.0 DTI 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.2 DTI 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.2 DTI 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.2 DTI 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.2 DTI 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.0 DI 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.0 DI 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.0 DI 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.0 DI 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.0 DTI 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.0 DTI 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.0 DTI 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.0 DTI 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.2 DTI 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.2 DTI 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.2 DTI 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.2 DTI 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.2 DTI 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.2 DTI 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.2 DTI 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.2 DTI 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.0 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.0 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.0 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.0 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA C Kombi (Z02) 2.0 DTI (F35)
OPELOPEL VECTRA C Kombi (Z02) 2.0 DTI (F35)
OPELOPEL VECTRA C Kombi (Z02) 2.0 DTI (F35)
OPELOPEL VECTRA C Kombi (Z02) 2.0 DTI (F35)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 2.0 DTI 16V (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 2.0 DTI 16V (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 2.0 DTI 16V (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 2.0 DTI 16V (F69)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.0 DI 16V (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.0 DI 16V (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.0 DI 16V (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.0 DI 16V (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.0 DTI 16V (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.0 DTI 16V (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.0 DTI 16V (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.0 DTI 16V (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.2 DTI 16V (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.2 DTI 16V (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.2 DTI 16V (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.2 DTI 16V (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.2 DTI 16V (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.2 DTI 16V (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.2 DTI 16V (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.2 DTI 16V (F75)
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.2 TiD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.2 TiD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.2 TiD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.2 TiD
SCANIASCANIA P I P370
SCANIASCANIA P I P370
SCANIASCANIA P I P370
SCANIASCANIA P I P380
SCANIASCANIA P I P380
SCANIASCANIA P I P380
SCANIASCANIA P I P380
0