PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZT0006
TypeActivated Carbon Filter Valve
Params

Indeks: ZT0006

Nazwa: Konwerter ciśnienia, sterowanie spalinami

Grupa: Recyrkulacja spalin

Opis: Konwerter ciśnienia

Uzycie: Sterowanie wydechem

dla numeru OE: 58 51 030

Liczba połączeń: 2

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
FLAMARCPF930077HQ
LEMARKLEV030
AUTOTEAML3659
FASTFT04774
LUCASFDR125
ESPABOL PARTSESPPC.045
ENGITECHENT830003
NTYEGR-PL-047
ELTA AUTOMOTIVEEE6816
BOGAPE6112100
MOTAQUIPLVEV113
CASCOCPC77028AS
CSV electronic partsCEV4659
BAPMICBF0422690008
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-4416
AUTLOGAV6095
at autoteile germanyat22074
ACI-AVESAAEPW-025
AUTEX959312
VEMOV40-63-0040-1
ENERGYZT0006
QUINTON HAZELLXELV36
QH TalbrosXEGR5
XEVOXEG9070
WILMINK GROUPWG1494496
WILMINK GROUPWG1441061
WILMINK GROUPWG1430030
WILMINK GROUPWG1025867
WILMINK GROUPWG1013333
GENERAL MOTORS9128022
VEMOV40-63-0040
SANDOSPC77028.0
StarkSKPCE-4500019
StarkSKEGR-0770254
RECOFICIALRECSPC77028.0
RECOFICIALRECCEV4659
PartsTecPTA510-4001
YSPARTSPCV003
RIDEX1134P0021
SAAB47 820 58
IPD45-8307
SWAG40 93 7433
OSSCA39220
WE PARTS331240024
TOPRAN206 619
ESEN SKV14SKV833
INTERMOTOR14228
RIDEX1145E0255
REAL53281820BN
VAUXHALL09128022
GENERAL MOTORS090502860
METZGER AUTOTEILE0892564
OPEL0851078
LGK083085028LGK
OPEL08 51 078
Wolforts05-06-0155-00
STELLOX01-25269-SX
OPEL8 51 078
MEAT & DORIA9102
SAAB91 28 022
VAUXHALL90502860
KAWE8813 24052
Professional Parts87348022
OPEL851078
FISPA83.659
HOFFER8029102
GENERAL MOTORS009128022
ITAB AUTOMOTIVE72077028AV
PIERBURG7.02256.08.0
MEC-DIESEL679040
MEC-DIESEL6720075
MAXGEAR58-0074
OPEL58 51 030
ERA555052A
ERA555052
APPLICATION
ASTRAASTRA HD 7 66.42
DAFDAF CF FAD 400
DAFDAF CF FAD 440
DAFDAF CF FAT 330
DEUTZ-FAHRDEUTZ-FAHR AGROFARM 420, 430
FENDTFENDT Farmer 206 F, 206 V
IVECOIVECO EUROFIRE I 95 E 18 W
MASSEY FERGUSONMASSEY FERGUSON MF 7600 7626
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2632 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ AROCS 3348 K, 3348 LK
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2635 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2627 LS
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.2 DTI 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.0 DI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.2 DTI 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.0 DTI 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.0 DI 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.2 DTI 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.0 DTI 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.0 DI 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.2 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.2 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.0 DTI 16V (F68)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.2 DTI 16V (F69, M69, P69)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.0 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA C Kombi (Z02) 2.0 DTI (F35)
OPELOPEL VECTRA C Kombi (Z02) 2.2 DTI (F35)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 2.0 DTI 16V (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 2.2 DTI 16V (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 2.2 DTI 16V (F69)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.0 DI 16V (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.0 DTI 16V (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.2 DTI 16V (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.2 DTI 16V (F75)
OPELOPEL SIGNUM Hatchback (Z03) 2.2 DTI (F48)
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 2.2 DTI (F07)
OPELOPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 2.0 DI (F70)
OPELOPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 2.0 DTI (F70)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.0 DI (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.0 DTI 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.2 DTI (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G kabriolet (T98) 2.2 DTI (F67)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 DI (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 DTI 16V (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.2 DTI (F35)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 2.0 DI (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 2.0 DTI 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 2.2 DTI (F69)
OPELOPEL FRONTERA B (U99) 2.2 DTI (6B_66, 6B_76)
OPELOPEL FRONTERA B (U99) 2.2 DTI (6B_ZC, 6B_VF, 6B_66, 6B_76)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.0 DTI 16V (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.2 DTI 16V (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.2 DTI 16V (F35, M35, P35)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.0 DTI 16V (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.2 DTI 16V (F69, M69, P69)
OPELOPEL SIGNUM Hatchback (Z03) 2.0 DTI (F48)
OPELOPEL SINTRA (APV) 2.2 DTI
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.2 TiD
SCANIASCANIA P I P370
SCANIASCANIA P I P380
0