PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0327
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0327

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 44

sparowany numer artykułu: 34SKV524

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona lewa

Ciężar [kg]: 3,48

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 20

System hamulcowy: ATE

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 94

OEM NUMBER
COMLINECBC097L
GHGH-454819V
FAI AutoPartsFPCA236L
FERODOFCL694627
FAI AutoPartsFCA236L
FREMAXFBC1163L
BREMBOF 86 086
MDREUB-12148107
DA SILVAET9141
DEPAET73852
ATIE3852
REMYDC73852
ABECZH1478
GT-BERGMANNGT80-419
ASHIKACAL267LJM
Brake ENGINEERINGCA2940
TMIBR005588
TRWBHS1427E
APECBCA1195
WAIBC6197
ERA BeneluxBC53852
SHAFTECBC2632SF
SHAFTECBC2632
DACO GermanyBA4108
BurigB037068L
RAP BRAKESR-K0199
STRZH0359
ENERGYZH0327
YSPARTSYS-BC0885
JAPOCATVXC90-E1001
ASVAVOBC-CZRL
GENERAL RICAMBIVO6127
MOTAQUIPVBC196L
TECDRIVETET1252
StarkSKBC-0460433
SHAFTECSBC1171L
FTERX449823A0
REMYRAB84963
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1440
QUINTON HAZELLQBS8359
4X4 ESTANFIPDF-54-081
PalidiumPAL4-1376
NAPANCA1381RM
NAPANCA1381
NationalNBC7068L
APECLCA393N
APECLCA393
JURATEKJCA1163L
KAMOKAJBC0697
NTYHZT-VV-007
AUTO-SPEED PARTS290CA00620
EUROBRAKE53012148107
RE-EX506-05588
ProfiPower4B2570L
MAPCO4476
EGT441031EGT
A.B.S.421201
DRI4192010
Axia393852
TEXTAR38161800
BUDWEG CALIPER343852
SERA3225325
Calipere+ NAIBA30639523
Frankberg5481FB0002744
SERCORE23CA0880
EAI2225325
JPN21H9331-JPN
VEGE21484303
NK2148107
FEBI BILSTEIN178190
ABAKUS131-04-413
sbs13012148107
SNRA1225325
MTR12195073
REMANTE012-001-000799R
RIDEX78B0434R
FTE9298202
FTE9291107
REMSA9029401
HELLA8AC 355 386-111
VOLVO8602854
VOLVO8602725
ELSTOCK86-1902
MAXGEAR82-0489
TRISCAN8175 27207
TRISCAN8170 343852
OSSCA79419
BOSCH0 986 473 437
RIDEX78B0434
LAUBER77.3414
JURID694627J
MAXTECH6484427
MAXTECH6484426
MAXTECH6284426
METZGER AUTOTEILE6260653
METZGER AUTOTEILE6250653
STARTCAR6225325
BENDIX593270
Frankberg5481FB0002745
APPLICATION
VOLVOVOLVO XC90 I (275) 2.5 T AWD
VOLVOVOLVO XC90 I (275) 3.2 AWD
VOLVOVOLVO XC90 I (275) 3.2 AWD
VOLVOVOLVO XC90 I (275) D3 / D5
VOLVOVOLVO XC90 I (275) D5 AWD
VOLVOVOLVO XC90 I (275) D5 AWD
VOLVOVOLVO XC90 I (275) D5 AWD
VOLVOVOLVO XC90 I (275) D5 AWD
VOLVOVOLVO XC90 I (275) T6 AWD
VOLVOVOLVO XC90 I (275) V8 AWD
0