PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0323
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0323

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 38

sparowany numer artykułu: 23SKV494

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona lewa

Ciężar [kg]: 2,37

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 10

System hamulcowy: TRW

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 110

OEM NUMBER
BOSCH0 986 473 346
FEBEST0277-N16RL
STELLOX05-90421-SX
NEOCOM0830202
sbs13012122149
ABAKUS131-04-245
SNRA1375273
OSSCA17207
FEBI BILSTEIN178247
VEGE20594303
NK2122149
JPN21H9279-JPN
EAI2375273
SERCORE23CA0693
ATE24.3384-1783.5
HART258 390
AUTO-SPEED PARTS290CA00441
SERA3375273
KAWE343316
TEXTAR38095000
Axia393316
JP GROUP4062001570
DRI4169900
EGT440052EGT
NISSAN44011BM400
NISSAN44011BM40A
NISSAN44011BU000
NISSAN44011BU00A
MAPCO4522
ProfiPower4B2175L
PROFIT5007-3048
RE-EX506-02062
EUROBRAKE53012122149
Frankberg5481FB0002987
BENDIX591224
METZGER AUTOTEILE6250321
MAXTECH6258022
METZGER AUTOTEILE6260321
STARTCAR6375273
MAXTECH6458022
SASIC6506208
JURID694471J
GIRLING7103812
A.B.S.721331
LAUBER77.2616
RIDEX78B0150
RED-LINE78NI003
TRISCAN8170 343316
TRISCAN8175 14201
MAXGEAR82-0083
ELSTOCK86-0699
HELLA8AC 355 383-991
REMSA9021301
FTE9290763
FTE9298169
ACKOJAA38-3005
BLUE PRINTADBP450065
BLUE PRINTADN14543R
BRAXISAG0540
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1211
BurigB037163L
DENCKERMANNB190065L
DACO GermanyBA2600
TechnikaBC0125
ERA BeneluxBC53316
SHAFTECBC8772
SHAFTECBC8772SF
WAIBC9079
APECBCA1167
TRWBHN812E
TMIBR002062
ZEKKERTBS-8346
Calipere+ NAIBAC381L
Brake ENGINEERINGCA2130
JAPANPARTSCAL178LJM
COMLINECBC071L
TRIALLICF 032196
ABECZH1256
REMYDC73316
ATIE3316
DA SILVAET2256
DEPAET73316
MDREUB-12122149
BREMBOF 56 126
FREMAXFBC1026L
FAI AutoPartsFCA312L
FERODOFCL694471
FAI AutoPartsFPCA312L
GHGH-452211V
GT-BERGMANNGT80-062
NTYHZT-NS-006
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3211046
KAMOKAJBC0519
JURATEKJCA1026L
APECLCA253
APECLCA253N
PalidiumN014-77NEW
NIPPARTSN3251006
Calipere+ NAIBANB-C381L
NationalNBC7163L
NAPANCA1203
NAPANCA1203RM
GENERAL RICAMBIND6209
JAPOCATNN161-E1003
ASVANSBC-N16ERL
PATRONPBRC418
4X4 ESTANFIPDF-50-113
QUINTON HAZELLQBS8113
RAP BRAKESR-K0113
REMYRAB84427
RRTRQT-481379
FTERX389893A0
SRLineS78-0064
SHAFTECSBC1168L
StarkSKBC-0460149
TECDRIVETET0493
MOTAQUIPVBC170L
YSPARTSYS-BC0591
ZentPartsZ183589
ENERGYZH0323
STRZH0357
APPLICATION
NISSANNISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.6 16V
NISSANNISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 2.0 TD
NISSANNISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 2.0 16V
NISSANNISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 1.8 16V
NISSANNISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 1.6 16V
NISSANNISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 1.6 16V
NISSANNISSAN PRIMERA (P11) 2.0 TD
NISSANNISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V
NISSANNISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V
NISSANNISSAN PRIMERA (P11) 1.8 16V
NISSANNISSAN PRIMERA (P11) 1.6 16V
NISSANNISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 TD
NISSANNISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V
NISSANNISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V
NISSANNISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.8 16V
NISSANNISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.6 16V
NISSANNISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.5
NISSANNISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi
NISSANNISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi
NISSANNISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi
NISSANNISSAN ALMERA TINO (V10) 2.0
NISSANNISSAN ALMERA TINO (V10) 1.8
NISSANNISSAN ALMERA TINO (V10) 1.8
NISSANNISSAN ALMERA II (N16) 1.8
NISSANNISSAN ALMERA II (N16) 1.8
NISSANNISSAN ALMERA II (N16) 1.5 dCi
NISSANNISSAN ALMERA II (N16) 1.5
NISSANNISSAN ALMERA II (N16) 1.5
NISSANNISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.8
NISSANNISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.8
NISSANNISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.5 dCi
NISSANNISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.5
0