PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0314
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0314

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 32

sparowany numer artykułu: 23SKV734

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona lewa

Ciężar [kg]: 1,56

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 10

System hamulcowy: DAC

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 126

OEM NUMBER
BOSCH0 986 134 369
REMANTE012-001-000701R
STELLOX05-90360-SX
DODA1070170016
MTR12178541
sbs1301215027
ABAKUS131-04-263
SNRA1325005
OSSCA17243
FEBI BILSTEIN178198
VEGE21194303
NK215027
EAI2325005
SERCORE23CA0145
ATE24.3321-1703.5
AUTO-SPEED PARTS290CA02362
SERA3325005
BUDWEG CALIPER343392
TEXTAR38154400
Axia393392
DRI4166800
MAPCO4375
ProfiPower4B2223L
RE-EX506-02024
EUROBRAKE5301215027
Frankberg5481FB0002664
Frankberg5481FB0003202
BENDIX591202
MAXTECH6232080
METZGER AUTOTEILE6250785
METZGER AUTOTEILE6260785
STARTCAR6325005
JP GROUP6362000170
MAXTECH6432080
GIRLING71031035
A.B.S.726171
LAUBER77.3280
RIDEX78B0112
TRISCAN8170 343392
TRISCAN8175 21203
MAXGEAR82-0205
ELSTOCK86-0686
HELLA8AC 355 380-611
REMSA9026131
FTE9290212
CHEVROLET96418879
CHEVROLET96463798
DAEWOO96549622
DAEWOO96800085
BLUE PRINTADBP450067
BLUE PRINTADG04585C
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1048
BurigB037247L
DENCKERMANNB190306L
SHAFTECBC2032
SHAFTECBC2032SF
TechnikaBC3108
APECBCA1597
TRWBHN1035E
TMIBR002024
Calipere+ NAIBAC992L
Brake ENGINEERINGCA2613
ASHIKACAL176LJM
COMLINECBC165L
TRIALLICF 052261
ASVACHRBC-J200RL
ABECZH1424
NPSD321O09
REMYDC73392
GENERAL RICAMBIDW6013
ATIE3392
DA SILVAET2305
DEPAET73392
MDREUB-1215027
BREMBOF 10 010
FREMAXFBC2049L
FASTFT02336
GHGH-455059V
NTYHZT-DW-000
PalidiumJ050-80NEW
KAMOKAJBC0581
JURATEKJCA2049L
APECLCA386
APECLCA386N
NIPPARTSN3250901
Calipere+ NAIBANB-C992L
NationalNBC7247L
NAPANCA1267RM
4X4 ESTANFIPDF-19-021
QUINTON HAZELLQBS8301
RAP BRAKESR-K0017
REMYRAB84403
FTERX329814A0
SHAFTECSBC1255L
StarkSKBC-0460111
TECDRIVETET1045
MOTAQUIPVBC264L
YSPARTSYS-BC0265
ZentPartsZ183568
ENERGYZH0311
ENERGYZH0314
APPLICATION
CHEVROLETCHEVROLET LACETTI (J200) 1.6
CHEVROLETCHEVROLET NUBIRA Sedan 2.0 D
CHEVROLETCHEVROLET NUBIRA Sedan 1.8
CHEVROLETCHEVROLET NUBIRA Sedan 1.6
CHEVROLETCHEVROLET NUBIRA Sedan 1.4
CHEVROLETCHEVROLET NUBIRA Sedan 1.4
CHEVROLETCHEVROLET NUBIRA Kombi 2.0 D
CHEVROLETCHEVROLET NUBIRA Kombi 1.8
CHEVROLETCHEVROLET NUBIRA Kombi 1.8
CHEVROLETCHEVROLET LACETTI Kombi (J200) 2.0 D
CHEVROLETCHEVROLET LACETTI Kombi (J200) 1.6
CHEVROLETCHEVROLET LACETTI (J200) 2.0 D
CHEVROLETCHEVROLET LACETTI (J200) 1.8
CHEVROLETCHEVROLET LACETTI (J200) 1.8
CHEVROLETCHEVROLET LACETTI (J200) 1.8
CHEVROLETCHEVROLET LACETTI (J200) 1.4 16V
CHEVROLETCHEVROLET NUBIRA Kombi 1.6
DAEWOODAEWOO NUBIRA Wagon (J200) 1.8
DAEWOODAEWOO NUBIRA Wagon (J200) 1.6
DAEWOODAEWOO NUBIRA Wagon (J100) 2.0 16V
DAEWOODAEWOO NUBIRA Sedan (J200) 1.8
DAEWOODAEWOO NUBIRA Sedan (J200) 1.6
DAEWOODAEWOO NUBIRA Sedan (J200) 1.4
DAEWOODAEWOO NUBIRA Sedan (J100) 2.0 16V
DAEWOODAEWOO NUBIRA (J100) 2.0 CDX
DAEWOODAEWOO LACETTI Hatchback (KLAN) 1.8
DAEWOODAEWOO LACETTI Hatchback (KLAN) 1.6
DAEWOODAEWOO LACETTI Hatchback (KLAN) 1.4
0