PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0291
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0291

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 43

sparowany numer artykułu: 34SKV441

Miejsce zabudowy: Oś przednia, z prawej

Ciężar [kg]: 3,77

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (2-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 24

System hamulcowy: AKEBONO

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 185

OEM NUMBER
BOSCH0 986 135 158
REMANTE012-001-000554R
FEBEST0477-CWFRH
STELLOX05-90478-SX
NEOCOM0820215
Palidium0966-5305NEW
ASAM AUTOMOTIVE102179
SNRA1164208
SNRA1165170
sbs1301213050
ABAKUS131-04-306
MTR13180147
OSSCA17343
FEBI BILSTEIN179790
NK213050
EAI2164208
EAI2165170
JPN21H9300-JPN
VEGE23204302
SERCORE23CA0010
ATE-APAC24.3431-1702.5
SERA3164208
SERA3165170
DRI3222410
KAWE342107
TEXTAR38159900
Axia392107
JP GROUP3961900280
MAPCO4090
CITROËN4400V0
ProfiPower4B1082R
PROFIT5007-3067
RE-EX506-03509
EUROBRAKE5301213050
Frankberg5481FB0002900
Frankberg5481FB0002901
BENDIX592021
STARTCAR6164208
STARTCAR6165170
METZGER AUTOTEILE6250422
MAXTECH6255015
METZGER AUTOTEILE6260422
MAXTECH6455015
MAXTECH6456011
MAXTECH6461177
GIRLING7108192
A.B.S.729672
LAUBER77.1087
RIDEX78B0414
RIDEX78B0414R
TRISCAN8170 342107
TRISCAN8175 10102
MAXGEAR82-0662
ELSTOCK83-1242
HELLA8AC 355 385-681
HELLA PAGID8AN 355 785-681
REMSA9013682
FTE9291046
FTE9298199
ABTEXABC1152R
BLUE PRINTADBP450130
BLUE PRINTADC448504
BRAXISAG0924
MITSUBISHIAW349946
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1141
BurigB037110R
DENCKERMANNB190150R
ERA BeneluxBC62107
SHAFTECBC8967R
SHAFTECBC8967RSF
WAIBC9555
SHAFTECBC9742R
SHAFTECBC9742RSF
APECBCA1916
TRWBCM781
TRWBHT192E
TMIBR003509
AKEBONOBS1-E4313-21D0
Brake ENGINEERINGCA1368R
JAPKOCAL040RJM
COMLINECBC230R
TRIALLICF 012098
ABECZH1726
REMYDC82107
ATIE2107
DA SILVAET6186
DEPAET72107
MDREUB-1213050
BREMBOF 61 113
FREMAXFBC1152R
FAI AutoPartsFCA101R
FERODOFCL695333
FAI AutoPartsFPCA101R
FASTFT03395
GHGH-433054H
NTYHZP-MS-003
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3225028
NIPPARTSJ3225035
KAMOKAJBC0594
JURATEKJCA1152R
NPSM322I60
MITSUBISHIMB 950177
MITSUBISHIMB950177
JAPOCATMCU01-E0002
MITSUBISHIMR 249965
MITSUBISHIMR249965
MITSUBISHIMR370776
GENERAL RICAMBIMT6092
ASVAMTBC-CWFR
Calipere+ NAIBANB-C331R
NationalNBC7110R
NAPANCA1176
NAPANCA1176RM
PalidiumPAL4-2835
PATRONPBRC634
4X4 ESTANFIPDF-40-030
QUINTON HAZELLQBS8100
RAP BRAKESR-K0378
APECRCA575
APECRCA575N
FTERX439843A0
SHAFTECSBC1324R
SHAFTECSBC1350R
StarkSKBC-0460413
TECDRIVETET0133
TECDRIVETET2786
MOTAQUIPVBC329R
YSPARTSYS-BC0530
STRZH0225
ENERGYZH0291
APPLICATION
CITROËNCITROËN C-CROSSER Van (VU_) 2.2 HDi (VU4HNH)
CITROËNCITROËN C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 2.4 16V
CITROËNCITROËN C-CROSSER (VU_, VV_) 2.4 16V
CITROËNCITROËN C-CROSSER (VU_, VV_) 2.2 HDi
MITSUBISHIMITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 3.0 4WD (CW6W)
MITSUBISHIMITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 Bifuel
MITSUBISHIMITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 4WD (GF7W, GF2W)
MITSUBISHIMITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 4WD (GF7W)
MITSUBISHIMITSUBISHI OUTLANDER II Van (CW_W) Di-D 4WD (CW8W)
MITSUBISHIMITSUBISHI OUTLANDER II Van (CW_W) Di-D 4WD (CW1W)
MITSUBISHIMITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 3.0 AWD
MITSUBISHIMITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 3.0 4WD (CW6W)
MITSUBISHIMITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 (GF7W)
MITSUBISHIMITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.4 (CW5W)
MITSUBISHIMITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.4 4WD (CW5W)
MITSUBISHIMITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.2 DI-D 4WD
MITSUBISHIMITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.2 DI-D 4WD
MITSUBISHIMITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.2 DI-D 4WD
MITSUBISHIMITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.2 DI-D
MITSUBISHIMITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.0 DI-D (CW8W)
MITSUBISHIMITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 (GF2W)
MITSUBISHIMITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 Hybrid 4WD (GG2W)
MITSUBISHIMITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.2 DiD 4WD
MITSUBISHIMITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.2 DI-D 4WD (GF6W)
MITSUBISHIMITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.2 DI-D (GF6W)
MITSUBISHIMITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) Plug-in Hybrid (GG2W)
MITSUBISHIMITSUBISHI OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) Di-D 4WD (GF6W)
MITSUBISHIMITSUBISHI SPACE RUNNER (N6_W, N7_W) 2.0 (N63W)
MITSUBISHIMITSUBISHI SPACE RUNNER (N6_W, N7_W) 2.4 GDI (N64W)
MITSUBISHIMITSUBISHI SPACE RUNNER (N6_W, N7_W) 2.4 GDI (N64W)
MITSUBISHIMITSUBISHI SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.0
MITSUBISHIMITSUBISHI SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.0 (N83W)
MITSUBISHIMITSUBISHI SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.4 GDI 4WD (N94W)
MITSUBISHIMITSUBISHI SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.4 GDI 4WD (N94W)
MITSUBISHIMITSUBISHI SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.4 GDI (N84W)
MITSUBISHIMITSUBISHI SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.4 GDI (N84W)
MITSUBISHIMITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.0 4WD
MITSUBISHIMITSUBISHI ECLIPSE kabriolet (D5_A) 3.0
MITSUBISHIMITSUBISHI ECLIPSE kabriolet (D5_A) 3.0
MITSUBISHIMITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.5 (E88A)
MITSUBISHIMITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.5 V6-24 4WD (E88A)
MITSUBISHIMITSUBISHI GALANT VII Sedan (E5_A, E7_A, E8_A) 2.5 V6-24 4WD (E88A)
MITSUBISHIMITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.0 (EA2A)
MITSUBISHIMITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.0 TDI (EA6A)
MITSUBISHIMITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.4 GDI (EA3A)
MITSUBISHIMITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.5 Type S (EC5A)
MITSUBISHIMITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.5 V6 24V (EA5A)
MITSUBISHIMITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 3.0 (EA8A)
MITSUBISHIMITSUBISHI GALANT VIII Kombi (EA_, EC_) 2.0 (EA2W)
MITSUBISHIMITSUBISHI GALANT VIII Kombi (EA_, EC_) 2.0 TDI (EA6W)
MITSUBISHIMITSUBISHI GALANT VIII Kombi (EA_, EC_) 2.4 GDI (EA3W)
MITSUBISHIMITSUBISHI GALANT VIII Kombi (EA_, EC_) 2.5 V6 24V (EA5W)
MITSUBISHIMITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) EVO III (CE9A)
MITSUBISHIMITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.0 (CW4W)
MITSUBISHIMITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.4 4WD (CU5W)
MITSUBISHIMITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.4 4WD (CU5W)
MITSUBISHIMITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.0 Turbo-R 4WD (CU2W)
MITSUBISHIMITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.0 Turbo 4WD (CU2W)
MITSUBISHIMITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.0 (CU2W)
MITSUBISHIMITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.0 4WD (CU2W)
MITSUBISHIMITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 2.0 Ralliart 4WD (CX4A)
MITSUBISHIMITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 2.0 EVO X
MITSUBISHIMITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) EVO VIII (CT9A)
MITSUBISHIMITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) EVO VII (CT9A)
MITSUBISHIMITSUBISHI LANCER VI (CJ_, CP_, CK_) EVO VI (CP9A)
MITSUBISHIMITSUBISHI LANCER VI (CJ_, CP_, CK_) EVO V (CP9A)
MITSUBISHIMITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) EVO IV (CN9A)
PEUGEOTPEUGEOT 4007 Van (VU_, VV_) HDi 155 (VU4HNH, VV4HK8)
PEUGEOTPEUGEOT 4007 (VU_, VV_) 2.2 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 4007 (VU_, VV_) 2.4 16V
0