PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0279
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0279

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 48

sparowany numer artykułu: 34SKV021

Miejsce zabudowy: Oś przednia, z prawej

Ciężar [kg]: 4,92

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (2-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 28

System hamulcowy: BREMBO

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 196

OEM NUMBER
KABISBCK70507
MDREUB-12133248
DA SILVAET9829
DEPAET74419
REMYDC84419
TRIALLICF 032017
TRIALLICF 032016
ASHIKACAL082RJM
Brake ENGINEERINGCA3157R
TMIBR005759
TRWBHV927E
BREMBOF BR 047
WAIBC7164
SHAFTECBC7002RSF
SHAFTECBC7002R
FRECCIABC24-1081
DACO GermanyBA2319
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1470
BRAXISAG1396
ABTEXABC1159R
MERCEDES-BENZA0044205483
JURATEKJCA1159R
STRZH0355
ENERGYZH0279
TECDRIVETET0176
SHAFTECSBC1077R
RCA FRANCERCABC111
REMYRAB95520
RAP BRAKESR-K0376
QUINTON HAZELLQBS8400
4X4 ESTANFIPDF-90-228
PalidiumPAL4-1746
MERCEDES-BENZA0044202883
KAMOKAJBC0196
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3220861
GT-BERGMANNGT80-239
GHGH-433388H
FASTFT11676
FAI AutoPartsFPCA166R
FERODOFCL695256
FAI AutoPartsFCA166R
FREMAXFBC1159R
FEBI BILSTEIN178753
Axia394419
TEXTAR38211500
BUDWEG CALIPER344419
DRI3292410
SERA3284132
Omnicraft2446534
SERCORE23CA0107
EAI2284132
JPN21H9214-JPN
NK2133248
DT Spare Parts4.00516
ABAKUS131-04-280
sbs13012133248
SNRA1284132
MTR12164434
NEOCOM0820052N
NEOCOM0820052
MERCEDES-BENZ0044205483
MERCEDES-BENZ0044202883
MERCEDES-BENZ004 420 54 83
GIRLING7110927
MERCEDES-BENZA 004 420 54 83
MERCEDES-BENZA 004 420 28 83
FTE9298219
FTE9291353
HELLA8AN 355 796-641
HELLA8AC 355 396-641
ELSTOCK83-1942
TRISCAN8175 23104
TRISCAN8170 344419
LAUBER77.3531
MERCEDES-BENZ004 420 28 83
MAXTECH6473511
TOPRAN631 480
STARTCAR6284132
METZGER AUTOTEILE6261298
EUROBRAKE53012133248
Professional Parts51254419
PROFIT5007-3133
MERCEDES-BENZ4474207700
A.B.S.430392
APPLICATION
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 116 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Furgon (W447) 114 CDI (447.601, 447.603, 447.605)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Furgon (W447) 114 CDI (447.601, 447.603, 447.605)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Furgon (W447) 110 CDI (447.601, 447.603, 447.605)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) E-CELL (639.703)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 126 (639.701, 639.703, 639.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 123 (639.701, 639.703, 639.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 123 (639.701)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 122 CDI (639.701, 639.703, 639.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 120 CDI (639.701, 639.703, 639.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 119 (639.701, 639.703, 639.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 116 CDI (639.701, 639.703, 639.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Furgon (W447) 116 CDI (447.601, 447.603, 447.605)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 115 CDI (639.701, 639.703, 639.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 115 CDI 4x4 (639.701, 639.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 113 CDI (639.701, 639.703, 639.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 113 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 111 CDI (639.701, 639.703, 639.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 111 CDI (639.701, 639.703, 639.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 111 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 110 CDI (639.701, 639.703, 639.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 109 CDI (639.701, 639.703, 639.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 109 CDI 4x4 (639.701)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) E-CELL (639.601, 639.603, 639.605)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 124 (447.703, 447.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 124 CDI (447.701, 447.703, 447.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 124 CDI (447.701, 447.703, 447.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 124 (447.703, 447.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 119 CDI (447.701, 447.703, 447.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 119 CDI / 119 BlueTEC (447.701, 447.703, 447.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 116 CDI (447.701, 447.703, 447.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 116 CDI / 116 BlueTEC (447.701, 447.703, 447.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 114 CDI (447.701, 447.703, 447.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 114 CDI / 114 BlueTEC (447.701, 447.703, 447.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 124 CDI (447.701, 447.703, 447.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 124 CDI (447.701, 447.703, 447.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 126 (639.601, 639.603, 639.605)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 119 CDI (447.701, 447.703, 447.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 119 BlueTEC (447.701, 447.703, 447.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 116 CDI (447.701, 447.703, 447.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 116 CDI (447.701, 447.703, 447.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 114 CDI (447.701, 447.703, 447.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 114 CDI (447.701, 447.703, 447.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 110 CDI (447.701, 447.703, 447.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Furgon (W447) 119 CDI (447.601, 447.603, 447.605)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Furgon (W447) 119 CDI / BlueTEC (447.601, 447.603, 447.605)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO Furgon (W447) 116 CDI (447.601, 447.603, 447.605)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ MARCO POLO Camper (W447) 300 CDI (447.813, 447.703)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 (639.711, 639.713)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 4-matic (639.811, 639.813, 639.815, 639.711,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 4-matic (639.811, 639.813, 639.815, 639.711,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 4-matic (639.713)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 4-matic (639.711, 639.713, 639.811, 639.813,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 4-matic (639.711, 639.713, 639.811, 639.813,...
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VIANO (W639) 3.7 (639.815)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VIANO (W639) 3.7 (639.811, 639.813, 639.815)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VIANO (W639) 3.5 (639.811, 639.813, 639.815)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VIANO (W639) 3.2 (639.713, 639.813, 639.815)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VIANO (W639) 3.2 (639.711, 639.811, 639.813)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ MARCO POLO Camper (W447) 300 CDI (447.813, 447.703)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ MARCO POLO Camper (W447) 250 CDI (447.703, 447.813)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ MARCO POLO Camper (W447) 250 CDI (447.703, 447.813)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ MARCO POLO Camper (W447) 220 CDI (447.703, 447.813)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ MARCO POLO Camper (W447) 220 CDI (447.703, 447.813)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ MARCO POLO Camper (W447) 200 CDI (447.703, 447.813)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA V (W447) V 300 (447.813, 447.815)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA V (W447) V 250 BlueTEC / d 4-matic (447.811, 447.813, 447.815)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA V (W447) V 250 BlueTEC / d (447.811, 447.813, 447.815)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA V (W447) V 220 CDI / d (447.811, 447.813, 447.815)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA V (W447) V 220 CDI / d (447.811, 447.813, 447.815)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 111 CDI (639.601, 639.603, 639.605)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 123 (639.601, 639.603, 639.605)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 123 (639.601)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 122 CDI (639.601, 639.603, 639.605)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 120 CDI (639.601, 639.603, 639.605)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 119 (639.601, 639.603, 639.605)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 116 CDI (639.601, 639.603, 639.605)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 116 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 115 CDI (639.601, 639.603, 639.605)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 115 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 113 CDI (639.601, 639.603, 639.605)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 113 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA V (W447) V 200 CDI / d (447.811, 447.813, 447.815)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 111 CDI (639.601, 639.603)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 111 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 110 CDI (639.601, 639.603, 639.605)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 109 CDI (639.601, 639.603, 639.605)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 3.0 (639.811, 639.813, 639.815)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 3.0 (639.811, 639.813, 639.815)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 (639.811, 639.813, 639.815, 639.711, 639.713)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 (639.811, 639.813, 639.815, 639.711, 639.713)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815)
0