PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0252
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0252

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 60

sparowany numer artykułu: 34SKV823

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona prawa

Ciężar [kg]: 4,78

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 18

System hamulcowy: BREMBO

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 195

OEM NUMBER
BOSCH0 986 135 133
REMANTE012-001-000938R
STELLOX05-90747-SX
NEOCOM0840090
NEOCOM0840090N
NEOCOM0840101
ASAM AUTOMOTIVE102185
MTR12157612
SNRA1285082
sbs1301213606
ABAKUS131-04-534
MAPCO144601
OPEL1685548180
OPEL1686229880
FEBI BILSTEIN179247
NK213606
JPN21H9464-JPN
EAI2285082
SERCORE23CA1195
SERCORE23CA1424
SERCORE23CA1426
MI.R.A.29/1357
SERA3285082
KAWE344593
BUDWEG CALIPER345153
TEXTAR38285400
Axia394593
Axia395153
DRI4235620
RENAULT44 00 132 12R
RENAULT44 00 169 29R
NISSAN4400100Q0C
NISSAN4400100Q0D
NISSAN4400100Q0F
NISSAN4400100Q0J
NISSAN4400100Q0K
NISSAN4400100Q0M
RENAULT440010724R
RENAULT440011819R
RENAULT440016959R
OPEL4421282
OPEL4502802
Automotive RYME45048
ProfiPower4B2561R
RE-EX506-07019
Professional Parts51284593
EUROBRAKE5301213606
Frankberg5481FB0003158
Frankberg5481FB0066737
VAUXHALL5520107
BENDIX594745
MAXTECH6258005
MAXTECH6258075
METZGER AUTOTEILE6261204
MAXTECH6276301
STARTCAR6285082
A.B.S.630262
MAXTECH6458005
MAXTECH6458075
MAXTECH6458077
MAXTECH6476301
LAUBER77.3871
LAUBER77.5693
RIDEX78B0121
OSSCA79515
TRISCAN8170 344593
TRISCAN8170 345153
MAXGEAR82-0200
ELSTOCK87-2365
HELLA PAGID8AC 355 398-221
REMSA9032342
FTE9292206
OPEL95507102
OPEL95520452
OPEL95522003
BRAXISAG3007
BRAXISAG3009
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1385
BurigB037259R
DENCKERMANNB190273R
DACO GermanyBA2736
DACO GermanyBA2737
SHAFTECBC21049
SHAFTECBC21049SF
SHAFTECBC21570
SHAFTECBC21570SF
ERA BeneluxBC54593
ERA BeneluxBC55153
WAIBC8775
APECBCA2178
TRWBHS1452E
TMIBR007019
DIPASPORTBRKC113R
BSGBSG 65-245-007
Brake ENGINEERINGCA3234R
JAPKOCAL331RJM
COMLINECBC439R
ABECZH1583
REMYDC74593
ATIE4593
ATIE5153
DA SILVAET2927
DEPAET74593
DEPAET75153
DA SILVAET9693
MDREUB-1213606
BREMBOF 59 217
BREMBOF 68 145
BREMBOF BR 085
FREMAXFBC1122R
FAI AutoPartsFCA355R
FERODOFCL695351
FAI AutoPartsFPCA355R
FASTFT32189
GHGH-453964H
GT-BERGMANNGT80-113
NTYHZT-PL-050
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3221082
KAMOKAJBC0498
JURATEKJCA1122R
KAWEKC01096
CASALSMD2053
CASALSMD2057
Calipere+ NAIBANB-C978R
NationalNBC7259R
NAPANCA1418
NAPANCA1418RM
PalidiumPAL4-2980
4X4 ESTANFIPDF-33-164
4X4 ESTANFIPDF-49-176
QUINTON HAZELLQBS8488
RAP BRAKESR-K0202
APECRCA723
APECRCA723N
RCA FRANCERCABC36
SHAFTECSBC1074R
StarkSKBC-0460120
TECDRIVETET0071
MOTAQUIPVBC538R
YSPARTSYS-BC0742
ENERGYZH0252
STRZH0269
APPLICATION
NISSANNISSAN NV400 Furgon (X62, X62B) dCi 135 RWD
NISSANNISSAN NV400 Furgon (X62, X62B) dCi 145 RWD
NISSANNISSAN NV400 Furgon (X62, X62B) dCi 165 RWD
NISSANNISSAN NV400 Furgon (X62, X62B) dCi 125 RWD
OPELOPEL MOVANO B Platforma / podwozie (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV)
OPELOPEL MOVANO B Platforma / podwozie (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV)
OPELOPEL MOVANO B Platforma / podwozie (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV)
OPELOPEL MOVANO B Platforma / podwozie (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV)
OPELOPEL MOVANO B Furgon (X62) 2.3 CDTI RWD (FV)
OPELOPEL MOVANO B Furgon (X62) 2.3 CDTI RWD (FV)
OPELOPEL MOVANO B Furgon (X62) 2.3 CDTI RWD (FV)
OPELOPEL MOVANO B Furgon (X62) 2.3 CDTI RWD (FV)
RENAULTRENAULT MASTER III Furgon (FV) 2.3 dCi 100 RWD (FV0B, FV0H, FV0K)
RENAULTRENAULT MASTER III Furgon (FV) 2.3 dCi 125 FWD (FV0C, FV0D, FV0G, FV0H, FV0J, FV0K,...
RENAULTRENAULT MASTER III Furgon (FV) 2.3 dCi 125 RWD (FV0C, FV0D, FV0H, FV0J, FV0A, FV0K)
RENAULTRENAULT MASTER III Furgon (FV) 2.3 dCi 145 RWD (FV0E, FV0F, FV0T, FV10, FV12, FV11,...
RENAULTRENAULT MASTER III Platforma / podwozie (EV, HV, UV) 2.3 dCi 100 RWD (HV0B, UV0B)
RENAULTRENAULT MASTER III Platforma / podwozie (EV, HV, UV) 2.3 dCi 125 RWD (HV0C, HV0D, UV0C, UV0D, UV0H, UV0J,...
RENAULTRENAULT MASTER III Platforma / podwozie (EV, HV, UV) 2.3 dCi 145 FWD (EV0E, EV0F, HV0E, HV0F, UV0E, UV0F,...
RENAULTRENAULT MASTER III Platforma / podwozie (EV, HV, UV) 2.3 dCi 145 RWD (UV0F, UV0E, HV0E, HV0F, HV0T, HV10,...
0