PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0249
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0249

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 60

sparowany numer artykułu: 44SKV181

Miejsce zabudowy: Oś przednia, z prawej

Ciężar [kg]: 4,5

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 26

System hamulcowy: ATE

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 104

OEM NUMBER
BOSCH0 986 135 258
BOSCH0 986 135 259
REMANTE012-001-000438R
REMANTE012-001-000878R
STELLOX05-90113-SX
STELLOX05-90805-SX
STELLOX05-90815-SX
NEOCOM0820261N
ATE-APAC11.9601-9718.2
MTR12195076
SNRA1224686
SNRA1224766
sbs13012119164
ABAKUS131-04-356
CITROËN1651755380
FEBI BILSTEIN179462
NK2119164
JPN21H9210-JPN
EAI2224686
EAI2224766
SERCORE23CA1023
SERCORE23CA1050
ATE24.3601-9718.5
VEGE24304302
VEGE24934302
MASTER-SPORT GERMANY268014630
AUTO-SPEED PARTS290CA00012
JP GROUP3161900680
SERA3224686
SERA3224766
DRI3299810
KAWE344177
KAWE344247
TEXTAR38236300
TEXTAR38245500
Axia394177
Axia394247
A.B.S.423662
MAPCO4239
CITROËN4400 V8
CITROËN4400.T5
CITROËN4400V8
MAPCO4959
ProfiPower4B1125R
RE-EX506-05939
EUROBRAKE53012119164
Frankberg5481FB0003116
Frankberg5481FB0003117
Frankberg5481FB0004035
Frankberg5481FB0066701
BENDIX593439
STARTCAR6224686
STARTCAR6224766
METZGER AUTOTEILE6251100
METZGER AUTOTEILE6261100
MAXTECH6275053
MAXTECH6275055
MAXTECH6475053
MAXTECH6475055
MAXTECH6476030
JURID694360J
LAUBER77.4969
LAUBER77.5015
RIDEX78B1114
RIDEX78B1114R
OSSCA79315
TRISCAN8170 344177
TRISCAN8170 344247
TRISCAN8175 28104
TRISCAN8175 28132
MAXGEAR82-0732
MAXGEAR82-1026
ELSTOCK83-1989
HELLA8AC 355 398-511
HELLA PAGID8AN 355 798-511
REMSA9029662
REMSA9031602
FTE9292168
FTE9292190
FTE9298388
ABTEXABC1193R
BRAXISAG1429
BurigB037376R
SHAFTECBC2324R
SHAFTECBC2324RSF
FRECCIABC24-1086
ERA BeneluxBC64177
ERA BeneluxBC64247
WAIBC6623
SHAFTECBC8144R
SHAFTECBC8144RSF
APECBCA1266
TRWBHS1340E
TRWBHS1463E
TMIBR005939
Calipere+ NAIBAC630R
Brake ENGINEERINGCA2966R
Brake ENGINEERINGCA3160R
A.S.P. QualityTestedCAL090RJM
COMLINECBC358R
TRIALLICF 012012
GENERAL RICAMBICI6208
ABECZH2007
ABECZH2018
REMYDC84177
REMYDC884435
ATIE4177
ATIE4247
DA SILVAET5048
DEPAET74177
DEPAET74247
DA SILVAET9661
MDREUB-12119138
MDREUB-12119164
BREMBOF 61 257
BREMBOF 61 267
FREMAXFBC1193R
FAI AutoPartsFCA152R
FERODOFCL694360
FAI AutoPartsFPCA152R
FASTFT32809
GT-BERGMANNGT80-563
NTYHZP-CT-017
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3220827
KAMOKAJBC0158
JURATEKJCA1193R
Calipere+ NAIBANB-C630R
NationalNBC7376R
NAPANCA1348
NAPANCA1348RM
NPSP322A08
PalidiumPAL4-1563
4X4 ESTANFIPDF-35-124
4X4 ESTANFIPDF-35-130
QUINTON HAZELLQBS8524
RAP BRAKESR-K0691
RAP BRAKESR-K0956
REMYRAB95288
APECRCA747
APECRCA747N
FTERX6098108A0
FTERX6098142A0
SHAFTECSBC1059R
StarkSKBC-0461113
TECDRIVETET0411
TECDRIVETET0529
MOTAQUIPVBC457R
YSPARTSYS-BC1502
ZentPartsZ183687
ENERGYZH0245
ENERGYZH0249
APPLICATION
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie wielkoprzestrzenne (MF_, 1.6 16V (MFNFU)
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie wielkoprzestrzenne (MF_, 1.6 HDI 90 (MF9HX)
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6 BlueHDi 100
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6 BlueHDi 100 4x4
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6 BlueHDi 120
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6 HDi / BlueHDi 75
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6 HDi 110
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6 HDi 110
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6 HDi 115
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6 HDi 75
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6 HDi 90
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6 HDi 90
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6 HDi 90 16V
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6 HDi 90 4x4
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6 VTi 120
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6 VTi 95
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) Electric
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) PureTech 110
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.2 PureTech 110
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 BlueHDi 100
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 BlueHDi 120
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 110
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 110
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 115
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 115 4x4
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 75 / BlueHDi 75
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 75 16V
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 90
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 90
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 90 4x4
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 VTi 120
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 VTi 95
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) Electric
CITROËNCITROËN BERLINGO Platforma / podwozie (B9) 1.6 BlueHDi 100
CITROËNCITROËN BERLINGO Platforma / podwozie (B9) 1.6 HDi 90
CITROËNCITROËN BERLINGO Platforma / podwozie (B9) 1.6 HDi 90 16V
CITROËNCITROËN BERLINGO Platforma / podwozie (B9) 1.6 HDi 92
CITROËNCITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 16V
CITROËNCITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 16V
CITROËNCITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 HDi
CITROËNCITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 HDi 110
CITROËNCITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 THP 155
CITROËNCITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 VTi 120
CITROËNCITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.8 i 16V
CITROËNCITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 HDi 138
CITROËNCITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 HDi 150
CITROËNCITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 HDi 165
CITROËNCITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 i 16V
CITROËNCITROËN C4 II Furgon/hatchback (NC_) 1.6 BlueHDi
CITROËNCITROËN C4 II Furgon/hatchback (NC_) 1.6 HDi
CITROËNCITROËN C4 II Furgon/hatchback (NC_) 1.6 HDi
CITROËNCITROËN C4 II (NC_) 1.2 THP 130 (NCHNYM, NCHNYT)
CITROËNCITROËN C4 II (NC_) 1.6 BlueHDi 115
CITROËNCITROËN C4 II (NC_) 1.6 BlueHDi 120
CITROËNCITROËN C4 II (NC_) 1.6 HDi 110
CITROËNCITROËN C4 II (NC_) 1.6 HDi 115
CITROËNCITROËN C4 II (NC_) 1.6 HDi 90
CITROËNCITROËN C4 II (NC_) 1.6 THP 155
CITROËNCITROËN C4 II (NC_) 1.6 VTi 120 LPG (NC5FS0)
CITROËNCITROËN C4 II (NC_) 1.6 VTi 120 (NC5FS0, NC5FS9)
CITROËNCITROËN C4 II (NC_) 2.0 HDi / BlueHDi 150
CITROËNCITROËN C4 II (NC_) 2.0 HDi / BlueHDi 160
CITROËNCITROËN C4 II Sedan (NC_) 1.6
CITROËNCITROËN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 1.6 16V
CITROËNCITROËN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 1.6 HDi
CITROËNCITROËN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 1.6 HDi 110
CITROËNCITROËN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 1.6 THP 140
CITROËNCITROËN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 1.6 THP 155
CITROËNCITROËN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 1.6 VTi 120
CITROËNCITROËN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 1.8 Bifuel
CITROËNCITROËN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 1.8 i 16V
CITROËNCITROËN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 2.0 HDi 138
CITROËNCITROËN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 2.0 HDi 150
CITROËNCITROËN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 2.0 HDi 165
CITROËNCITROËN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 2.0 i 16V
CITROËNCITROËN DS4 (NX_) 1.2 THP 130
CITROËNCITROËN DS4 (NX_) 1.6 BlueHDi 115
CITROËNCITROËN DS4 (NX_) 1.6 BlueHDi 120
CITROËNCITROËN DS4 (NX_) 1.6 HDi 110
CITROËNCITROËN DS4 (NX_) 1.6 HDi 115
CITROËNCITROËN DS4 (NX_) 1.6 HDi 90
CITROËNCITROËN DS4 (NX_) 1.6 THP 155
CITROËNCITROËN DS4 (NX_) 1.6 THP 160
CITROËNCITROËN DS4 (NX_) 1.6 THP 165
CITROËNCITROËN DS4 (NX_) 1.6 VTi 120
CITROËNCITROËN DS4 (NX_) 2.0 BlueHDi 150
CITROËNCITROËN DS4 (NX_) 2.0 BlueHDi 180
CITROËNCITROËN DS4 (NX_) 2.0 HDi / BlueHDi 135
CITROËNCITROËN DS4 (NX_) 2.0 HDi 165
CITROËNCITROËN DS5 1.6 BlueHDi 120
CITROËNCITROËN DS5 1.6 HDi
CITROËNCITROËN DS5 1.6 HDi 110
CITROËNCITROËN DS5 1.6 HDi 115
CITROËNCITROËN DS5 1.6 THP 150
CITROËNCITROËN DS5 1.6 THP 155
CITROËNCITROËN DS5 1.6 THP 200
CITROËNCITROËN DS5 2.0 BlueHDi 150
CITROËNCITROËN DS5 2.0 BlueHDi 180
CITROËNCITROËN DS5 2.0 HDi 135
CITROËNCITROËN DS5 2.0 HDi 165
DSDS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.2 THP 130 (NXHNYM)
DSDS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 BlueHDi 100
DSDS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 BlueHDi 115
DSDS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 BlueHDi 120
DSDS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 THP 165
DSDS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 2.0 BlueHDi 150
DSDS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 2.0 BlueHDi 180
DSDS DS 5 (KF_) 1.6 BlueHDi 115
DSDS DS 5 (KF_) 1.6 BlueHDi 120
DSDS DS 5 (KF_) 1.6 e-HDi
DSDS DS 5 (KF_) 1.6 THP 165 (KF5GZT)
DSDS DS 5 (KF_) 1.6 THP 210
DSDS DS 5 (KF_) 2.0 BlueHDi 135
DSDS DS 5 (KF_) 2.0 BlueHDi 150
DSDS DS 5 (KF_) 2.0 BlueHDi 180
PEUGEOTPEUGEOT 3008 I Nadwozie wielkoprzestrzenne (0U_) 2.0 HDi Hybrid4 (0URHCA)
PEUGEOTPEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.2
PEUGEOTPEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 16V
PEUGEOTPEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 16V
PEUGEOTPEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 BlueHDi 115
PEUGEOTPEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 BlueHDi 120
PEUGEOTPEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 THP 150
PEUGEOTPEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 THP 163
PEUGEOTPEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 THP 165
PEUGEOTPEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 2.0 HDi 136 / BlueHDi 136
PEUGEOTPEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 2.0 HDi 150 / BlueHDi 150
PEUGEOTPEUGEOT 5008 I Van (0U_) HDi / e-HDi (0U9HD8, 0U9HDA)
PEUGEOTPEUGEOT 5008 I Van (0U_) HDi (0U9HR8)
PEUGEOTPEUGEOT 5008 I Van (0U_) HDi 136 (0URHEM)
PEUGEOTPEUGEOT 5008 I Van (0U_) HDi 150 (0URHEM)
PEUGEOTPEUGEOT 5008 I Van (0U_) HDi 165 (0URHHT)
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.2 THP
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 BlueHDi 100
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 BlueHDi 100 4x4
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 BlueHDi 120
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 HDi / BlueHDi 75
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 HDi 16V
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 HDi 16V
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 HDi 16V 4x4
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 HDi 4x4
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 HDi 90
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne Électrique
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Platforma / podwozie 1.6 BlueHDi 100
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Platforma / podwozie 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Platforma / podwozie 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Platforma / podwozie 1.6 HDi 16V
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.2 THP
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 BlueHDi 100
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 BlueHDi 120
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 HDi / BlueHDi 75
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 HDi 16V
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 HDi 75 (16V)
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 HDi 90
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 HDi 90 4x4
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 VTi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 VTi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 VTi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 VTi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE Électrique
0