PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0247
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0247

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 38

sparowany numer artykułu: 34SKV033

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona prawa

Ciężar [kg]: 1,82

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 12

System hamulcowy: TRW

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 133

OEM NUMBER
BOSCH0 986 135 048
REMANTE012-001-000422R
REMANTE012-001-000814R
STELLOX05-90345-SX
NEOCOM0840212
NEOCOM0840212N
JP GROUP1162009280
TOPRAN120 712
MTR12164252
sbs13012147344
ABAKUS131-04-282
SNRA1375378
FEBI BILSTEIN178107
OSSCA18913
SKODA1K0615424E
AUDI1K0615424F
SEAT1K0615424L
VW1K0615424N
SKODA1K0615424P
VEGE20684304
NK2147344
JPN21H9140-JPN
EAI2375378
SERCORE23CA0243
ATE-APAC24.3387-1718.5
ATE-APAC24.3387-1718.7
AUTO-SPEED PARTS290CA00046
SERA3375378
BUDWEG CALIPER343895
TEXTAR38219500
Axia393895
MAPCO4229
DRI4288410
ProfiPower4B2148R
RE-EX506-05393
Professional Parts51421524
A.B.S.522722
EUROBRAKE53012147344
Frankberg5481FB0003066
Frankberg5481FB0003067
BENDIX593167
METZGER AUTOTEILE6250490
METZGER AUTOTEILE6260490
MAXTECH6272031
STARTCAR6375378
MAXTECH6471011
MAXTECH6471112
MAXTECH6472030
MAXTECH6472031
SASIC6506193
vika66151699401
JURID694576J
LAUBER77.2781
RIDEX78B0209
RIDEX78B0209R
TRISCAN8170 343895
TRISCAN8175 29228
MAXGEAR82-0452
ELSTOCK87-1848
HELLA8AC 355 396-821
HELLA8AN 355 796-821
AUDI8J0615424
AUDI8J0615424C
AUDI8J0615424F
REMSA9030182
FTE9290617
FTE9298122
ABTEXABC1079R
BRAXISAG1283
BRAXISAG2007
GENERAL RICAMBIAU6204
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-2357
BurigB037030R
DENCKERMANNB190110R
DACO GermanyBA0227
SHAFTECBC2132R
SHAFTECBC2132RRED
SHAFTECBC2132RREDSF
SHAFTECBC2132RSF
SHAFTECBC21810
SHAFTECBC21810SF
TechnikaBC3891
ERA BeneluxBC53895
WAIBC9980
APECBCA1176
KABISBCK30124
TRWBHN723
TRWBHN960
TRWBHN960E
TMIBR005393
Brake ENGINEERINGCA3018RP6
JAPKOCAL259RJM
COMLINECBC028R
TRIALLICF 182560
ABECZH1309
REMYDC73895G
ATIE3895
DEPAET73895
DA SILVAET9172
MDREUB-12147344
BREMBOF 85 241
FREMAXFBC1079R
FERODOFCL694576
FASTFT03173
GHGH-459954H
NTYHZT-VW-045
KAMOKAJBC0322
JURATEKJCA1079R
NationalNBC7030R
NAPANCA1082RM
NAPANCA1696
PalidiumPAL4-1042
4X4 ESTANFIPDF-37-027
4X4 ESTANFIPDF-37-222
QUINTON HAZELLQBS8021
RAP BRAKESR-K0665
REMYRAB84906
APECRCA338
APECRCA338GRY
APECRCA338N
FTERX3898212A0
SHAFTECSBC1086R
StarkSKBC-0460208
TECDRIVETET0160
MOTAQUIPVBC127R
ASVAVWBC-1KERR
YSPARTSYS-BC0924
ZentPartsZ183643
ENERGYZH0247
STRZH0254
APPLICATION
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.2 TSI
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.6
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.6 E-Power
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.6 FSI
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.6 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.6 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.9 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 FSI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 1.2 TFSI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 1.6
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 1.6 TDI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 1.8 TFSI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 1.9 TDI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TFSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.2 TSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.6
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 E-Power
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 FSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.9 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 FSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI
AUDIAUDI TT (8J3) 1.8 TFSI
AUDIAUDI TT (8J3) 2.0 TFSI
AUDIAUDI TT (8J3) 2.0 TFSI
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 1.8 TFSI
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.2 TSI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.4 TSI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.6
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.6 LPG
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.8 TFSI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 FSI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 16V
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 TFSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.2 TSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 TSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 LPG
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 Multifuel
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.8 TFSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI 4x4
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 FSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x4
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x4
SEATSEAT LEON (1P1) 1.2 TSI
SEATSEAT LEON (1P1) 1.6
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 Cupra R
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TDI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 1.4 16V
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 1.6
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 1.8 TFSI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 1.9 TDI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 FSI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 16V
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TFSI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI RS
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TFSI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI RS
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TFSI
VWVW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TFSI
VWVW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TSI
VWVW EOS (1F7, 1F8) 3.2 V6
VWVW EOS (1F7, 1F8) 3.6 V6
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 FSI
VWVW GOLF V (1K1) 1.4 TSI
VWVW GOLF V (1K1) 1.9 TDI
VWVW GOLF V (1K1) 1.9 TDI
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 GTI
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 GTI
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.4
VWVW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.6
VWVW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 1.4 TSI
VWVW JETTA III (1K2) 1.4 TSI
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 TFSI
VWVW JETTA III (1K2) 2.5
0