PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0245
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0245

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 60

sparowany numer artykułu: 44SKV182

Miejsce zabudowy: Oś przednia, z lewej

Ciężar [kg]: 4,5

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 26

System hamulcowy: ATE

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 104

OEM NUMBER
BOSCH0 986 134 259
REMANTE012-001-000437R
REMANTE012-001-000877R
STELLOX05-90805-SX
NEOCOM0810261N
ATE-APAC11.9601-9717.2
MTR12172144
SNRA1224685
SNRA1224765
sbs13012119163
ABAKUS131-04-355
CITROËN1651755280
FEBI BILSTEIN179461
NK2119163
JPN21H9209-JPN
EAI2224685
EAI2224765
SERCORE23CA1022
SERCORE23CA1049
ATE24.3601-9717.5
VEGE24304301
VEGE24934301
MASTER-SPORT GERMANY268014620
AUTO-SPEED PARTS290CA00011
JP GROUP3161900670
DRI3199810
SERA3224685
SERA3224765
KAWE344176
BUDWEG CALIPER344246
TEXTAR38236200
TEXTAR38245400
Axia394176
Axia394246
A.B.S.423661
MAPCO4238
PEUGEOT4400 V7
CITROËN4400.T4
CITROËN4400V7
MAPCO4958
ProfiPower4B1124L
RE-EX506-05938
EUROBRAKE53012119163
Frankberg5481FB0003115
Frankberg5481FB0003116
Frankberg5481FB0004034
Frankberg5481FB0066701
BENDIX593438
STARTCAR6224685
STARTCAR6224765
METZGER AUTOTEILE6251099
METZGER AUTOTEILE6261099
MAXTECH6275052
MAXTECH6275054
MAXTECH6475052
MAXTECH6475054
JURID694359J
LAUBER77.4968
LAUBER77.5014
RIDEX78B1220
RIDEX78B1220R
OSSCA79314
TRISCAN8170 344176
TRISCAN8170 344246
TRISCAN8175 28103
TRISCAN8175 28131
MAXGEAR82-0731
MAXGEAR82-1025
ELSTOCK82-1989
HELLA PAGID8AC 355 398-521
HELLA PAGID8AN 355 798-521
REMSA9029661
REMSA9031601
FTE9292167
FTE9292189
FTE9298387
ABTEXABC1193L
BRAXISAG1428
BurigB037376L
SHAFTECBC2324
SHAFTECBC2324SF
FRECCIABC24-1085
ERA BeneluxBC64176
ERA BeneluxBC64246
WAIBC6622
SHAFTECBC8144
SHAFTECBC8144SF
APECBCA1265
TRWBHS1339E
TRWBHS1462E
TMIBR005938
Calipere+ NAIBAC630L
Brake ENGINEERINGCA2966
Brake ENGINEERINGCA3160
A.S.P. QualityTestedCAL090LJM
COMLINECBC358L
TRIALLICF 012011
GENERAL RICAMBICI6207
ABECZH2006
ABECZH2017
REMYDC84176
REMYDC884433
REMYDC884434
ATIE4176
ATIE4246
DA SILVAET5047
DA SILVAET5048
DEPAET74176
DEPAET74246
DA SILVAET9660
MDREUB-12119137
MDREUB-12119163
BREMBOF 61 256
BREMBOF 61 266
FREMAXFBC1193L
FAI AutoPartsFCA152L
FERODOFCL694359
FAI AutoPartsFPCA152L
FASTFT32808
GT-BERGMANNGT80-562
NTYHZP-CT-016
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3210827
KAMOKAJBC0157
JURATEKJCA1193L
APECLCA747
APECLCA747N
CASALSMD2170
Calipere+ NAIBANB-C630L
NationalNBC7376L
NAPANCA1347
NAPANCA1347RM
NPSP321A08
PalidiumPAL4-1562
4X4 ESTANFIPDF-35-123
4X4 ESTANFIPDF-35-129
QUINTON HAZELLQBS8523
RAP BRAKESR-K0690
RAP BRAKESR-K0955
REMYRAB95287
FTERX6098107A0
FTERX6098141A0
SHAFTECSBC1059L
StarkSKBC-0461219
TECDRIVETET0388
TECDRIVETET0480
MOTAQUIPVBC457L
YSPARTSYS-BC1501
ENERGYZH0245
STRZH0249
APPLICATION
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie wielkoprzestrzenne (MF_, 1.6 16V (MFNFU)
CITROËNCITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie wielkoprzestrzenne (MF_, 1.6 HDI 90 (MF9HX)
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6 BlueHDi 100
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6 BlueHDi 100 4x4
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6 BlueHDi 120
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6 HDi / BlueHDi 75
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6 HDi 110
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6 HDi 110
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6 HDi 115
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6 HDi 75
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6 HDi 90
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6 HDi 90
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6 HDi 90 16V
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6 HDi 90 4x4
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6 VTi 120
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6 VTi 95
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) Electric
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) PureTech 110
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.2 PureTech 110
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 BlueHDi 100
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 BlueHDi 120
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 110
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 110
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 115
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 115 4x4
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 75 / BlueHDi 75
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 75 16V
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 90
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 90
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 90 4x4
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 VTi 120
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 VTi 95
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) Electric
CITROËNCITROËN BERLINGO Platforma / podwozie (B9) 1.6 BlueHDi 100
CITROËNCITROËN BERLINGO Platforma / podwozie (B9) 1.6 HDi 90
CITROËNCITROËN BERLINGO Platforma / podwozie (B9) 1.6 HDi 90 16V
CITROËNCITROËN BERLINGO Platforma / podwozie (B9) 1.6 HDi 92
CITROËNCITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 16V
CITROËNCITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 16V
CITROËNCITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 HDi
CITROËNCITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 HDi 110
CITROËNCITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 THP 155
CITROËNCITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 VTi 120
CITROËNCITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.8 i 16V
CITROËNCITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 HDi 138
CITROËNCITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 HDi 150
CITROËNCITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 HDi 165
CITROËNCITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 i 16V
CITROËNCITROËN C4 II Furgon/hatchback (NC_) 1.6 BlueHDi
CITROËNCITROËN C4 II Furgon/hatchback (NC_) 1.6 HDi
CITROËNCITROËN C4 II Furgon/hatchback (NC_) 1.6 HDi
CITROËNCITROËN C4 II (NC_) 1.2 THP 130 (NCHNYM, NCHNYT)
CITROËNCITROËN C4 II (NC_) 1.6 BlueHDi 115
CITROËNCITROËN C4 II (NC_) 1.6 BlueHDi 120
CITROËNCITROËN C4 II (NC_) 1.6 HDi 110
CITROËNCITROËN C4 II (NC_) 1.6 HDi 115
CITROËNCITROËN C4 II (NC_) 1.6 HDi 90
CITROËNCITROËN C4 II (NC_) 1.6 THP 155
CITROËNCITROËN C4 II (NC_) 1.6 VTi 120 LPG (NC5FS0)
CITROËNCITROËN C4 II (NC_) 1.6 VTi 120 (NC5FS0, NC5FS9)
CITROËNCITROËN C4 II (NC_) 2.0 HDi / BlueHDi 150
CITROËNCITROËN C4 II (NC_) 2.0 HDi / BlueHDi 160
CITROËNCITROËN C4 II Sedan (NC_) 1.6
CITROËNCITROËN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 1.6 16V
CITROËNCITROËN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 1.6 HDi
CITROËNCITROËN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 1.6 HDi 110
CITROËNCITROËN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 1.6 THP 140
CITROËNCITROËN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 1.6 THP 155
CITROËNCITROËN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 1.6 VTi 120
CITROËNCITROËN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 1.8 Bifuel
CITROËNCITROËN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 1.8 i 16V
CITROËNCITROËN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 2.0 HDi 138
CITROËNCITROËN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 2.0 HDi 150
CITROËNCITROËN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 2.0 HDi 165
CITROËNCITROËN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 2.0 i 16V
CITROËNCITROËN DS4 (NX_) 1.2 THP 130
CITROËNCITROËN DS4 (NX_) 1.6 BlueHDi 115
CITROËNCITROËN DS4 (NX_) 1.6 BlueHDi 120
CITROËNCITROËN DS4 (NX_) 1.6 HDi 110
CITROËNCITROËN DS4 (NX_) 1.6 HDi 115
CITROËNCITROËN DS4 (NX_) 1.6 HDi 90
CITROËNCITROËN DS4 (NX_) 1.6 THP 155
CITROËNCITROËN DS4 (NX_) 1.6 THP 160
CITROËNCITROËN DS4 (NX_) 1.6 THP 165
CITROËNCITROËN DS4 (NX_) 1.6 VTi 120
CITROËNCITROËN DS4 (NX_) 2.0 BlueHDi 150
CITROËNCITROËN DS4 (NX_) 2.0 BlueHDi 180
CITROËNCITROËN DS4 (NX_) 2.0 HDi / BlueHDi 135
CITROËNCITROËN DS4 (NX_) 2.0 HDi 165
CITROËNCITROËN DS5 1.6 BlueHDi 120
CITROËNCITROËN DS5 1.6 HDi
CITROËNCITROËN DS5 1.6 HDi 110
CITROËNCITROËN DS5 1.6 HDi 115
CITROËNCITROËN DS5 1.6 THP 150
CITROËNCITROËN DS5 1.6 THP 155
CITROËNCITROËN DS5 1.6 THP 200
CITROËNCITROËN DS5 2.0 BlueHDi 150
CITROËNCITROËN DS5 2.0 BlueHDi 180
CITROËNCITROËN DS5 2.0 HDi 135
CITROËNCITROËN DS5 2.0 HDi 165
DSDS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.2 THP 130 (NXHNYM)
DSDS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 BlueHDi 100
DSDS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 BlueHDi 115
DSDS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 BlueHDi 120
DSDS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 THP 165
DSDS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 2.0 BlueHDi 150
DSDS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 2.0 BlueHDi 180
DSDS DS 5 (KF_) 1.6 BlueHDi 115
DSDS DS 5 (KF_) 1.6 BlueHDi 120
DSDS DS 5 (KF_) 1.6 e-HDi
DSDS DS 5 (KF_) 1.6 THP 165 (KF5GZT)
DSDS DS 5 (KF_) 1.6 THP 210
DSDS DS 5 (KF_) 2.0 BlueHDi 135
DSDS DS 5 (KF_) 2.0 BlueHDi 150
DSDS DS 5 (KF_) 2.0 BlueHDi 180
PEUGEOTPEUGEOT 3008 I Nadwozie wielkoprzestrzenne (0U_) 2.0 HDi Hybrid4 (0URHCA)
PEUGEOTPEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.2
PEUGEOTPEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 16V
PEUGEOTPEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 16V
PEUGEOTPEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 BlueHDi 115
PEUGEOTPEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 BlueHDi 120
PEUGEOTPEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 THP 150
PEUGEOTPEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 THP 163
PEUGEOTPEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 THP 165
PEUGEOTPEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 2.0 HDi 136 / BlueHDi 136
PEUGEOTPEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 2.0 HDi 150 / BlueHDi 150
PEUGEOTPEUGEOT 5008 I Van (0U_) HDi / e-HDi (0U9HD8, 0U9HDA)
PEUGEOTPEUGEOT 5008 I Van (0U_) HDi (0U9HR8)
PEUGEOTPEUGEOT 5008 I Van (0U_) HDi 136 (0URHEM)
PEUGEOTPEUGEOT 5008 I Van (0U_) HDi 150 (0URHEM)
PEUGEOTPEUGEOT 5008 I Van (0U_) HDi 165 (0URHHT)
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.2 THP
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 BlueHDi 100
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 BlueHDi 100 4x4
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 BlueHDi 120
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 HDi / BlueHDi 75
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 HDi 16V
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 HDi 16V
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 HDi 16V 4x4
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 HDi 4x4
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 HDi 90
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne Électrique
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Platforma / podwozie 1.6 BlueHDi 100
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Platforma / podwozie 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Platforma / podwozie 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Platforma / podwozie 1.6 HDi 16V
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.2 THP
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 BlueHDi 100
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 BlueHDi 120
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 HDi / BlueHDi 75
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 HDi 16V
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 HDi 75 (16V)
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 HDi 90
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 HDi 90 4x4
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 VTi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 VTi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 VTi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 VTi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE Électrique
0