PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0238
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0238

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 44

sparowany numer artykułu: 179432

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona prawa

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (2-tłoczkowy)

Materiał: Żeliwo

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
IVECO0 4253 0363
IVECO0 4253 0363 SK1
IVECO0 4253 6175
IVECO0 4253 6175 SK1
IVECO0 4254 8190
IVECO0 4254 8190 SK1
BOSCH0 986 135 331
REMANTE012-001-000790R
FEBEST0275-F24MF
STELLOX05-91200-SX
BV PSH074.000.900.200
AES PSH074.001.032.200
NEOCOM0840050
NEOCOM0840050N
NEOCOM0840057
NEOCOM0840057N
SAMPA096.4503
ASAM AUTOMOTIVE102187
ASAM AUTOMOTIVE102189
AUGER110190
MTR12220971
MTR12220973
SNRA1285038
SNRA1285040
sbs13012123140
sbs13012123164
sbs13012139172
ABAKUS131-04-824
ABAKUS131-04-966
ASHIKA136-01-105
JAPKO136105
NK2123140
NK2139172
JPN21H9264-JPN
EAI2285038
EAI2285040
VEGE23044304
SERCORE23CA0853
SERCORE23CA3281
HART261 896
MAXGEAR27-0627
VEGE27834304
MI.R.A.29/1345
AUTO-SPEED PARTS290CA00286
AUTO-SPEED PARTS290CA01999
COJALI3008012
SERA3285038
SERA3285040
KAWE342945
KAWE343773
TEXTAR38100800
TEXTAR38292000
Axia392945
Axia393773
ERT401859
ERT402384
DRI4237710
DRI4239310
IVECO4253 0363
IVECO4253 0363 SK1
IVECO4253 6175
IVECO4253 6175 SK1
IVECO4254 8190
IVECO4254 8190 SK1
Calipere+ NAIBA42548190-R
NISSAN44001-MB40A
ERT440420
MAPCO4463
Automotive RYME45007
Automotive RYME45008
ESEN SKV45SKV524
MAXGEAR49-1975
ProfiPower4B2529R
IVECO5 0407 4544
IVECO5 0407 4544 SK1
RENAULT50 01 687 460
RENAULT50 01 856 072
RENAULT50 01 867 382
RENAULT50 01 874 365
EUROBRAKE53012123140
EUROBRAKE53012139172
Frankberg5481FB0003051
Frankberg5481FB0066642
MEC-DIESEL575837
DT Spare Parts6.61058
A.B.S.623832
METZGER AUTOTEILE6261644
MAXTECH6278509
STARTCAR6285038
STARTCAR6285040
A.B.S.630562
MAXTECH6477507
MAXTECH6478506
MAXTECH6478507
MAXTECH6478508
MAXTECH6478509
MAXTECH6478513
SASIC6506041
SASIC6506161
MAXTECH70160003
MAXTECH70180405
MAXTECH70200434
GIRLING71071400
GIRLING71071418
MAXTECH71810216
MAXTECH72944003
FRENKIT744250
LAUBER77.0729
LAUBER77.2864
RIDEX78B1057
OSSCA79379
TRISCAN8170 342945
TRISCAN8170 343773
MAXGEAR82-0366
MAXGEAR82-0368
ELSTOCK87-1339
ELSTOCK87-1377
HELLA8AC 355 385-941
HELLA PAGID8AC 355 396-121
HELLA8AN 355 796-121
REMSA9019012
REMSA9029172
ESEN SKV90SKV124
ESEN SKV91SKV161
FTE9291092
FTE9291137
FTE9298476
ALLIED NIPPONABC477R
BRAXISAG0982
BRAXISAG2055
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1581
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-2611
A.Z. MeisterteileAZMT-44-025-1108
BurigB037438R
BurigB037852R
DENCKERMANNB190318R
LYNXAUTOBC-0261
LYNXAUTOBC-0264
OPTIMALBC-1348R
LYNXAUTOBC-2122
LYNXAUTOBC-2124
OPTIMALBC-2422R
LYNXAUTOBC-4197
LYNXAUTOBC-6225
SHAFTECBC2104R
SHAFTECBC2104RSF
FRECCIABC24-1050
TechnikaBC3780
ERA BeneluxBC52945
ERA BeneluxBC53533
ERA BeneluxBC53773
WAIBC8597
WAIBC8834
SHAFTECBC9109R
SHAFTECBC9109RSF
APECBCA2078
APECBCA2822E
TRWBHS1400E
ZEKKERTBR-3406
TMIBR003813
TMIBR003947
BOTTO RICAMBIBRFR8190
DIPASPORTBRKC210DDPSN
DIPASPORTBRKC210DR
Brake ENGINEERINGCA2917R
ASHIKACAL223RJM
JAPANPARTSCAL228RJM
COMLINECBC477R
ABECZH1711
ABECZH1811
AUTOFREN SEINSAD41728C
AUTOFREN SEINSAD42330C
AUTOFREN SEINSAD43833S
REMYDC72945
ATIE2945
ATIE3773
ELTA AUTOMOTIVEEA8666
ELTA AUTOMOTIVEEA9147
ELTA AUTOMOTIVEEA9259
4X4 ESTANFIEST-CAL223RJM
4X4 ESTANFIEST-CAL228RJM
DA SILVAET1846
DEPAET72945
DEPAET73773
DA SILVAET9082
MDREUB-12123140
MDREUB-12139172
BREMBOF A6 027
BREMBOF BR 033B
FREMAXFBC1860R
FERODOFCL695599
FASTFT11694
FASTFT32105
FASTFT32107
FASTFT34508
GHGH-452407H
GHGH-452407V
GT-BERGMANNGT80-093
NTYHZT-VC-004
NTYHZT-VC-011
IMEXIMX 005042548190
IMEXIMX 00542548190
GENERAL RICAMBIIV6022
KAMOKAJBC0418
JAPANPARTSKZ-105
MJAMB300876
MJAMB301704
CASALSMD2018
PalidiumN017-28NEW
NationalNBC7438R
NationalNBC7852R
NAPANCA1428
NAPANCA1428RM
NAPANCA1930RM
NAPANCA2629
PalidiumPAL4-2690
PalidiumPAL4-3310
4X4 ESTANFIPDF-33-124
4X4 ESTANFIPDF-53-004
QUINTON HAZELLQBS8656
RAP BRAKESR-K0582
APECRCA1209
APECRCA1209N
APECRCA671
APECRCA671N
RRTRNI-1030017
FTERX449806A0
FTERX449880A0
SRLineS78-1688
StarkSKBC-0461056
TATSUMITCG1237
SBPTEQ-BC.228
TECDRIVETET0063
TECDRIVETET0244
UPG UK & IRELANDUPG 005042548190
UPG UK & IRELANDUPG 00542548190
MOTAQUIPVBC576R
YSPARTSYS-BC0358
YSPARTSYS-BC0386
ZentPartsZ183731
ENERGYZH0238
STRZH0241
APPLICATION
IVECOIVECO DAILY II Autobus A 40-10 (95719111, 95719131, 95719311, 95719315,...
IVECOIVECO DAILY II Autobus A 40-12 (95819311, 95819315, 95819317, 95819331)
IVECOIVECO DAILY II Autobus A 45-10 (95739111, 95739131, 95739311, 95739317,...
IVECOIVECO DAILY II Autobus A 45-12 (95839211, 95839231, 95839311, 95839317,...
IVECOIVECO DAILY II Furgon 35-10 (12974212, 12974217, 13014111, 13014131, 13014204,...
IVECOIVECO DAILY II Furgon 35-10 (12974212, 12974217, 13014111, 13014131, 13014204,...
IVECOIVECO DAILY II Furgon 35-10 (15034111, 15034204, 15034211, 15034215, 15034217,...
IVECOIVECO DAILY II Furgon 35-12
IVECOIVECO DAILY II Furgon 35-8 (12934104, 12934111, 12934112, 12934117, 12934124,...
IVECOIVECO DAILY II Furgon 35-8 (14934104, 14934111, 14934204, 14934205, 14934211,...
IVECOIVECO DAILY II Furgon 49-10 (15054204, 15054211, 15054215, 15054217, 15054224,...
IVECOIVECO DAILY II Furgon 49-12 V (15154204, 15154211, 15154215, 15154217,...
IVECOIVECO DAILY II Platforma / podwozie 35-10 (12971112, 12971212, 12971312, 12971317, 12976112,...
IVECOIVECO DAILY II Platforma / podwozie 35-10 (13810217, 13810312, 13810417, 13811112, 13811212,...
IVECOIVECO DAILY II Platforma / podwozie 35-10 (15030111, 15030211, 15030311, 15031111, 15031117,...
IVECOIVECO DAILY II Platforma / podwozie 35-12 (15130311, 15130411, 15131111, 15131204, 15131211,...
IVECOIVECO DAILY II Platforma / podwozie 35-8 (12931102, 12931104, 12931111, 12931112, 12931117,...
IVECOIVECO DAILY II Platforma / podwozie 35-8 (12931102, 12931104, 12931111, 12931112, 12931117,...
IVECOIVECO DAILY II Platforma / podwozie 35-8 (14930304, 14931104, 14931111, 14931115, 14931204,...
IVECOIVECO DAILY II Platforma / podwozie 49-10 (15050304, 15050404, 15050411, 15051204, 15051211,...
IVECOIVECO DAILY II Platforma / podwozie 49-12 (15150211, 15150311, 15150404, 15150411, 15151204,...
IVECOIVECO DAILY III Autobus 35 S 13, 40 C 13, 50 C 13
IVECOIVECO DAILY III Autobus 35 S 14, 50 C 14 (ATPA9FH2)
IVECOIVECO DAILY III Autobus 40 C 11, 50 C 11
IVECOIVECO DAILY III Autobus 40 C 15, 50 C 15
IVECOIVECO DAILY III Autobus 40 C 17, 50 C 17
IVECOIVECO DAILY III Autobus 50 C 11 Natural Power (CNG)
IVECOIVECO DAILY III Furgon 2.8 CNG
IVECOIVECO DAILY III Furgon 35 C 12 V, 35 S 12 V (AGKA43A2, AGKB43A2, AGKB46A2,...
IVECOIVECO DAILY III Furgon 35 C 14
IVECOIVECO DAILY III Furgon 35 C 17, 35 S 17
IVECOIVECO DAILY III Furgon 35 S 11 V,35 C 11 V
IVECOIVECO DAILY III Furgon 35 S 13 V,35 C 13 V
IVECOIVECO DAILY III Furgon 35 S 15 V, 35 C 15 V (A6HCV3B2, A6HBV4B2, A6HC41B2,...
IVECOIVECO DAILY III Furgon 35 S 9 V,35 C 9 V
IVECOIVECO DAILY III Furgon 40 C 13
IVECOIVECO DAILY III Furgon 40 C 17, 40 S 17
IVECOIVECO DAILY III Furgon 50 C 11
IVECOIVECO DAILY III Furgon 50 C 13
IVECOIVECO DAILY III Furgon 50 C 14
IVECOIVECO DAILY III Furgon 50 C 15
IVECOIVECO DAILY III Furgon 50 C 17
IVECOIVECO DAILY III Platforma / podwozie 35 C 10 V , 35 S 10 V (AMJA14A1, AMJA64A1, AMJA65A1,...
IVECOIVECO DAILY III Platforma / podwozie 35 C 12 , 35 S 12 (AEKA14A1, AEKA14AA, AEKA64A1,...
IVECOIVECO DAILY III Platforma / podwozie 35 C 14
IVECOIVECO DAILY III Platforma / podwozie 35 C 14, 35 S 14
IVECOIVECO DAILY III Platforma / podwozie 35 C 15
IVECOIVECO DAILY III Platforma / podwozie 35 C 17, 35 S 17
IVECOIVECO DAILY III Platforma / podwozie 35 C 9, 35 S 9
IVECOIVECO DAILY III Platforma / podwozie 35 S 11,35 C 11 (A2FC13AA, A6FBU4AB, A2NB14A1, A2ND13A1,...
IVECOIVECO DAILY III Platforma / podwozie 35 S 13,35 C 13
IVECOIVECO DAILY III Platforma / podwozie 35 S 9,35 C 9
IVECOIVECO DAILY III Platforma / podwozie 40 C 13
IVECOIVECO DAILY III Platforma / podwozie 40 C 17, 40 S 17
IVECOIVECO DAILY III Platforma / podwozie 50 C 11
IVECOIVECO DAILY III Platforma / podwozie 50 C 11 Natural Power (CNG)
IVECOIVECO DAILY III Platforma / podwozie 50 C 13
IVECOIVECO DAILY III Platforma / podwozie 50 C 14
IVECOIVECO DAILY III Platforma / podwozie 50 C 15
IVECOIVECO DAILY III Platforma / podwozie 50 C 17
IVECOIVECO DAILY IV Furgon 35C12 V, 35C12 V/P, 35S12 V, 35S12 V/P
IVECOIVECO DAILY IV Furgon 35C15 V, 35C15 V/P
IVECOIVECO DAILY IV Furgon 35C17 V, 35C17 V/P, 35S17 V, 35S17 V/P
IVECOIVECO DAILY IV Furgon 40C10 V
IVECOIVECO DAILY IV Furgon 40C12 V, 40C14 V/P
IVECOIVECO DAILY IV Furgon 40C13 V, 40C13 V/P
IVECOIVECO DAILY IV Furgon 40C14 GV, 40C14 GV/P
IVECOIVECO DAILY IV Furgon 40C14 V, 40C14 V/P
IVECOIVECO DAILY IV Furgon 40C15 V, 40C15 V/P
IVECOIVECO DAILY IV Furgon 40C17 V, 40C17 V/P
IVECOIVECO DAILY IV Furgon 40C18 V, 40C18 V/P
IVECOIVECO DAILY IV Furgon 50C14 GV, 50C14 GV/P
IVECOIVECO DAILY IV Furgon 50C14 V, 50C14 V/P
IVECOIVECO DAILY IV Furgon 50C15 V, 50C15 V/P
IVECOIVECO DAILY IV Furgon 50C17 V, 50C17 V/P
IVECOIVECO DAILY IV Furgon 50C18 V, 50C18 V/P
IVECOIVECO DAILY IV Platforma / podwozie 35C11, 35S11, 35S11 D, 35S11 /P
IVECOIVECO DAILY IV Platforma / podwozie 35C12, 35S12
IVECOIVECO DAILY IV Platforma / podwozie 35C13, 35C13 /P, 35S13 D, 35S13, 35S13 /P
IVECOIVECO DAILY IV Platforma / podwozie 35C15
IVECOIVECO DAILY IV Platforma / podwozie 35C17, 35C17 /P, 35S17, 35S17 /P, 35S17 D
IVECOIVECO DAILY IV Platforma / podwozie 40C10
IVECOIVECO DAILY IV Platforma / podwozie 40C12
IVECOIVECO DAILY IV Platforma / podwozie 40C13, 40C13 /P
IVECOIVECO DAILY IV Platforma / podwozie 40C14, 40C14 /P
IVECOIVECO DAILY IV Platforma / podwozie 40C14 G, 40C14 G/P
IVECOIVECO DAILY IV Platforma / podwozie 40C15
IVECOIVECO DAILY IV Platforma / podwozie 40C17, 40C17 /P
IVECOIVECO DAILY IV Platforma / podwozie 40C18
IVECOIVECO DAILY IV Platforma / podwozie 50C14, 50C14 /P
IVECOIVECO DAILY IV Platforma / podwozie 50C14 G, 50C14 G/P, 50C14 GD, 50C14 GD/P
IVECOIVECO DAILY IV Platforma / podwozie 50C15
IVECOIVECO DAILY IV Platforma / podwozie 50C17, 50C17 /P
IVECOIVECO DAILY IV Platforma / podwozie 50C18
IVECOIVECO DAILY V Autobus 35S17, 40C17, 45C17, 50C17
IVECOIVECO DAILY V Autobus 50C15
IVECOIVECO DAILY V Autobus NaturalPower 50C14
IVECOIVECO DAILY V Furgon 29S13, 29L13, 35C13, 35S13, 40C13, 40S13
IVECOIVECO DAILY V Furgon 35C15 V, 40C15 V, 45C15 V, 50C15 V, 60C15 V,65C15 V
IVECOIVECO DAILY V Furgon 35C17, 35S17, 40C17, 45C17, 50C17, 60C17, 65C17, 70C17
IVECOIVECO DAILY V Furgon 35C21 V, 35S21 V, 40C21 V, 45C21 V, 50C21 V
IVECOIVECO DAILY V Furgon NaturalPower 35S14, 35C14, 40C14, 50C14, 65C14, 70C14
IVECOIVECO DAILY V Platforma / podwozie 29S13, 29L13, 29L13D, 35S13, 35C13D, 40C13
IVECOIVECO DAILY V Platforma / podwozie 35C15, 35S15, 40C15, 45C15, 50C15, 60C15, 65C15, 70C15
IVECOIVECO DAILY V Platforma / podwozie 35C17, 35S17, 40C17, 45C17, 50C17, 60C17, 65C17, 70C17
IVECOIVECO DAILY V Platforma / podwozie 35C21, 35S21, 40C21, 45C21, 50C21, 60C21, 65C21, 70C21
IVECOIVECO DAILY V Platforma / podwozie 50C80E Electric
IVECOIVECO DAILY V Platforma / podwozie NaturalPower 35S14, 35C14, 40C14, 50C14, 60C14, 65C14,...
IVECOIVECO DAILY VI Autobus 40C15, 50C15, 60C15
IVECOIVECO DAILY VI Autobus 40C15, 50C15, 60C15
IVECOIVECO DAILY VI Autobus 40C17, 50C17, 60C17
IVECOIVECO DAILY VI Autobus 40C18, 50C18, 60C18
IVECOIVECO DAILY VI Autobus 50C16
IVECOIVECO DAILY VI Autobus 50C18, 60C18
IVECOIVECO DAILY VI Autobus 50C21, 60C21
IVECOIVECO DAILY VI Autobus 50C21, 60C21
IVECOIVECO DAILY VI Autobus 50C80E
IVECOIVECO DAILY VI Autobus NaturalPower 40C14, 50C14, 60C14
IVECOIVECO DAILY VI Furgon 33S16, 35S16, 35C16, 38S16, 40C16, 42S16, 50C16
IVECOIVECO DAILY VI Furgon 35S15, 35C15, 40C15, 45C15, 50C15, 65C15, 70C15
IVECOIVECO DAILY VI Furgon 35S15, 35C15, 40C15, 50C15, 60C15, 65C15, 70C15
IVECOIVECO DAILY VI Furgon 35S16, 35C16, 40C16, 50C16, 70C16
IVECOIVECO DAILY VI Furgon 35S17, 35C17, 40C17, 50C17, 55C17, 60C17, 65C17, 70C17
IVECOIVECO DAILY VI Furgon 35S18, 35C18, 40C18, 42S18, 50C18, 60C18, 65C18, 70C18
IVECOIVECO DAILY VI Furgon 35S18, 35C18, 40C18, 50C18, 60C18, 65C18, 70C18
IVECOIVECO DAILY VI Furgon 35S21, 35C21, 40C21, 42S21, 50C21, 60C21, 65C21, 70C21
IVECOIVECO DAILY VI Furgon 35S21, 35C21, 40C21, 50C21
IVECOIVECO DAILY VI Furgon 35S21, 35C21, 40C21, 50C21, 60C21, 65C21, 70C21
IVECOIVECO DAILY VI Furgon 50C80E
IVECOIVECO DAILY VI Furgon NaturalPower 35S14, 35C, 38S, 40C, 50C, 60C, 65C, 70C
IVECOIVECO DAILY VI Platforma / podwozie 33S16, 35S16, 35C16, 40C16, 42S16, 50C16
IVECOIVECO DAILY VI Platforma / podwozie 35C21, 35S21, 40C21, 42S21, 50C21, 60C21, 65C21, 70C21
IVECOIVECO DAILY VI Platforma / podwozie 35C21, 35S21, 40C21, 50C21, 60C21, 65C21, 70C21
IVECOIVECO DAILY VI Platforma / podwozie 35S14, 35S15, 35C15, 40S14, 40C15, 50C15, 60C5, 65C15,...
IVECOIVECO DAILY VI Platforma / podwozie 35S15, 35C15, 40C15, 50C15, 60C15, 65C15, 70C15
IVECOIVECO DAILY VI Platforma / podwozie 35S16, 35C16, 40C16, 42S16, 50C16, 60C16, 65C16, 70C16
IVECOIVECO DAILY VI Platforma / podwozie 35S17, 35C17, 40C17, 45S17,45C17, 50C17, 60C17, 65C17,...
IVECOIVECO DAILY VI Platforma / podwozie 35S18, 35C18, 40C18, 45C18, 50C18, 60C18, 65C18, 70C18
IVECOIVECO DAILY VI Platforma / podwozie 35S18, 42S18, 35C18, 38S18, 40C18, 50C18, 60C18, 65C18,...
IVECOIVECO DAILY VI Platforma / podwozie 35S21, 35C21, 40C21, 45C21, 50C21, 60C21, 65C21, 70C21
IVECOIVECO DAILY VI Platforma / podwozie 45C80E, 50C80E
IVECOIVECO DAILY VI Platforma / podwozie NaturalPower 35S14, 35C, 38S, 40C, 50C, 60C, 65C, 70C
NISSANNISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 28.11 DCI, 32.11 DCI, 35.11 DCI 2.5 (F24M)
NISSANNISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 28.12 DCI, 32.12 DCI, 34.12 DCI, 35.12 DCI 2.5 (F24M)
NISSANNISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 34.110 DCI 2.5 (F24M)
NISSANNISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 35.13 DCI, 45.13 DCI 2.5 (F24M)
NISSANNISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 35.14 DCI 3.0 (F24M)
NISSANNISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 35.14 DCI, 45.14 DCI 2.5 (F24M)
NISSANNISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 35.15 DCI, 45.15 DCI 3.0 (F24M)
NISSANNISSAN NT400 CABSTAR (F24M) 28.12, 32.12, 35.12 (F91AN, F24M)
NISSANNISSAN NT400 CABSTAR (F24M) 35.13
NISSANNISSAN NT400 CABSTAR (F24M) 35.14, 45.14
NISSANNISSAN NT400 CABSTAR (F24M) 35.15, 45.15
NISSANNISSAN NT400 CABSTAR (F24M) 35.15, 45.15
RENAULTRENAULT MASCOTT Platforma / podwozie (UH_, HH_) 110
RENAULTRENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.8 dTI (JD0B, JD0F, JD1B, JD1F)
RENAULTRENAULT MASTER II Autobus (JD) 3.0 dCi 140 (JD0T, JD1T)
RENAULTRENAULT MASTER II Furgon (FD) 2.8 dTI (FD0C, FD0F, FD2B, FD2F, FD3C, FD3F)
RENAULTRENAULT MASTER II Furgon (FD) 3.0 dCi 140 (FD0T, FD0S, FD2T, FD3S, FD8S)
RENAULTRENAULT MASTER II Platforma / podwozie (ED/HD/UD) 2.8 dTI
RENAULTRENAULT MASTER II Platforma / podwozie (ED/HD/UD) 3.0 dCi 140 (ED0S, UD0S, HD0S)
RENAULTRENAULT MASTER PRO Furgon (FH__) dCi 110 (FH0E, FH5E)
RENAULTRENAULT MASTER PRO Furgon (FH__) dCi 120 (FH0H, FH5H)
RENAULTRENAULT MASTER PRO Furgon (FH__) dCi 125 (FH0F)
RENAULTRENAULT MASTER PRO Furgon (FH__) dCi 150 (FH04)
RENAULTRENAULT MASTER PRO Furgon (FH__) dCi 160 (FH0J, FH5J)
RENAULT TRUCKSRENAULT TRUCKS MASCOTT Platforma / podwozie 160.65 (A00500017, A01500017, B03200017)
0