PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0225
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0225

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 57

sparowany numer artykułu: 34SKV342

Miejsce zabudowy: Oś przednia, z lewej

Ciężar [kg]: 3,28

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 23

System hamulcowy: LUCAS

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 159

OEM NUMBER
BOSCH0 986 134 158
BOSCH0 986 134 309
REMANTE012-001-000553R
REMANTE012-001-000757R
STELLOX05-90502-SX
CHRYSLER05017833AA
NEOCOM0810208
NEOCOM0810215
ASHUKI by Palidium0963-5305NEW
ASAM AUTOMOTIVE102180
SNRA1164207
MTR12220997
sbs1301213049
sbs1301219305
ABAKUS131-04-305
ABAKUS131-04-729
SNRA1374617
MAPCO144474
OSSCA17342
FEBI BILSTEIN179789
FEBI BILSTEIN181767
NK213049
VEGE21474301
EAI2164207
NK219305
VEGE23204301
EAI2374617
SERCORE23CA0001
ATE24.3431-1701.5
ATE24.3571-1779.5
AUTO-SPEED PARTS290CA01590
OSSCA29757
DRI3122410
SERA3164207
DRI3166410
SERA3374617
BUDWEG CALIPER342106
KAWE343704
TEXTAR38159800
TEXTAR38178600
Axia392106
Axia393704
JP GROUP3961900270
MAPCO4089
CITROËN4400T9
ProfiPower4B1081L
PROFIT5007-3066
CHRYSLER5017833AA
ALLMAKES5017833B
RE-EX506-03508
RE-EX506-04794
A.B.S.529481
EUROBRAKE5301213049
EUROBRAKE5301219305
Frankberg5481FB0002899
Frankberg5481FB0002900
BENDIX592020
BENDIX592788
STARTCAR6164207
MAXTECH6211044
METZGER6250421
METZGER AUTOTEILE6250713
MAXTECH6255014
METZGER6260421
METZGER AUTOTEILE6260713
STARTCAR6374617
MAXTECH6411044
MAXTECH6411045
MAXTECH6455014
MAXTECH6461176
JURID694607J
GIRLING7108191
GIRLING7112382
A.B.S.729671
LAUBER77.1086
LAUBER77.3360
RIDEX78B0420
RIDEX78B0506
RIDEX78B0506R
TRISCAN8170 342106
TRISCAN8170 343704
TRISCAN8175 10101
MAXGEAR82-0661
MAXGEAR82-0853
ELSTOCK82-1242
ELSTOCK82-1646
HELLA8AC 355 385-671
HELLA8AC 355 391-931
HELLA8AN 355 785-671
REMSA9013681
REMSA9023051
FTE9291045
FTE9291959
FTE9298198
BLUE PRINTADA104813
BLUE PRINTADA104813N
BLUE PRINTADBP450129
BRAXISAG0923
BRAXISAG1162
MITSUBISHIAW349945
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1140
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1169
BurigB037110L
BurigB037308L
DENCKERMANNB190150L
TechnikaBC0402
ERA BeneluxBC62106
ERA BeneluxBC63705
SHAFTECBC8705
SHAFTECBC8705R
SHAFTECBC8705SF
SHAFTECBC8967
SHAFTECBC9742
APECBCA1509E
APECBCA1915
TRWBCM780
TRWBHT191E
TRWBHX382E
TMIBR003508
TMIBR004794
AKEBONOBS1-E4313-11D0
Brake ENGINEERINGCA1368
Brake ENGINEERINGCA2305
ASHIKACAL040LJM
JAPKOCAL054LJM
COMLINECBC187L
COMLINECBC230L
TRIALLICF 012097
GENERAL RICAMBICH6029
ABECZH1725
ABECZH2259
REMYDC82106
REMYDC83704
ATIE2106
ATIE3704
DA SILVAET6184
DEPAET72106
DEPAET73704
DA SILVAET8614
MDREUB-1213049
MDREUB-1219305
BREMBOF 11 010
BREMBOF 61 112
FREMAXFBC1152L
FREMAXFBC1630L
FERODOFCL694607
FERODOFCL695332
FAI AutoPartsFPCA101L
GHGH-433054V
GHGH-439329V
GT-BERGMANNGT80-299
NTYHZP-CH-010
NTYHZP-MS-002
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3215028
NIPPARTSJ3215035
KAMOKAJBC0593
JURATEKJCA1152L
FIAT / LANCIAK05017833AA
APECLCA327
APECLCA327N
APECLCA575
APECLCA575N
NPSM321I60
MITSUBISHIMB 950176
MITSUBISHIMB950176
MITSUBISHIMR 249964
MITSUBISHIMR249964
MITSUBISHIMR370775
GENERAL RICAMBIMT6091
ASVAMTBC-CWFL
Calipere+ NAIBANB-C787L
NationalNBC7110L
NationalNBC7308L
NAPANCA1175
NAPANCA1175RM
NAPANCA1231RM
PalidiumPAL4-2268
ASHUKI by PalidiumPAL4-2834
PATRONPBRC633
4X4 ESTANFIPDF-17-011
4X4 ESTANFIPDF-40-029
QUINTON HAZELLQBS8099
QUINTON HAZELLQBS8248
RAP BRAKESR-K0339
RAP BRAKESR-K0377
REMYRAB94815
FTERX439842A0
FTERX5798131A0
SHAFTECSBC1324L
SHAFTECSBC1350L
StarkSKBC-0460419
StarkSKBC-0460505
TECDRIVETET0150
TECDRIVETET0236
MOTAQUIPVBC286L
MOTAQUIPVBC329L
YSPARTSYS-BC0047
YSPARTSYS-BC0529
ENERGYZH0225
ENERGYZH0291
APPLICATION
CHRYSLERCHRYSLER PT CRUISER kabriolet 2.4
CHRYSLERCHRYSLER PT CRUISER kabriolet 2.4 GT
CHRYSLERCHRYSLER PT CRUISER (PT_) 1.6
CHRYSLERCHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.0
CHRYSLERCHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.2 CRD
CHRYSLERCHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.2 CRD
CHRYSLERCHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.4
CHRYSLERCHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.4
CHRYSLERCHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.4
CHRYSLERCHRYSLER PT CRUISER (PT_) GT 2.4
0