PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0208
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0208

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 41

sparowany numer artykułu: 46SKV574

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona lewa

Ciężar [kg]: 2,82

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 12

System hamulcowy: LUCAS

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 134

OEM NUMBER
BOSCH0 986 134 383
BOSCH0 986 473 480
REMANTE012-001-000198R
REMANTE012-001-000246R
STELLOX05-90445-SX
STELLOX05-90461-SX
NEOCOM0830035
NEOCOM0830035N
MTR12138978
sbs13012136221
sbs13012136229
ABAKUS131-04-687
SNRA1375197
SNRA1375198
SNRA1375259
OSSCA17183
FEBI BILSTEIN178053
FEBI BILSTEIN178080
FEBI BILSTEIN181193
OSSCA18880
VEGE20434303
NK2136221
NK2136229
JPN21H9101-JPN
JPN21H9107-JPN
EAI2375197
EAI2375198
EAI2375259
SERCORE23CA0022
SERCORE23CA0199
ATE24.3414-1707.5
ATE24.3414-1719.5
HART261 877
MASTER-SPORT GERMANY268002670
AUTO-SPEED PARTS290CA00251
SERA3375197
SERA3375198
SERA3375259
KAWE343284
TEXTAR38052400
TEXTAR38096700
Axia393284
MAPCO4138
DRI4177500
DRI4183200
EGT440072EGT
EGT440092EGT
NISSAN44011-00Q0A
NISSAN44011-00QAC
NISSAN4401100QAC
OPEL4414027
OPEL4418034
ZAMIENNIK46SKV573
ProfiPower4B2091L
PROFIT5007-3056
PROFIT5007-3124
RE-EX506-02276
Professional Parts51283284
Professional Parts51283286
A.B.S.520451
EUROBRAKE53012136221
EUROBRAKE53012136229
A.B.S.530281
Frankberg5481FB0002425
OPEL5542261
BENDIX591318
BENDIX591428
hajus Autoteile6151087
METZGER AUTOTEILE6250549
MAXTECH6258068
METZGER AUTOTEILE6260549
STARTCAR6375197
STARTCAR6375198
STARTCAR6375259
MAXTECH6458068
MAXTECH6458069
MAXTECH6472532
MAXTECH6472533
MAXTECH6474522
MAXTECH6476603
SASIC6504022
JURID694425J
JURID694426J
TOPRAN702 019
GIRLING7107267
LAUBER77.2524
RENAULT7701 050 915
RENAULT7701050915
RENAULT7711 135 699
RENAULT7711135669
RIDEX78B0084
RIDEX78B0084R
RIDEX78B0283
RIDEX78B0283R
RED-LINE78NI018
RED-LINE78NI019
TRISCAN8170 343284
MAXGEAR82-0423
RENAULT8252907
ELSTOCK86-0757
ELSTOCK86-0823
HELLA8AC 355 384-611
HELLA8AC 355 384-791
HELLA PAGID8AN 355 784-791
REMSA9023431
REMSA9023441
VAUXHALL9199259
FTE9290872
FTE9290888
FTE9298188
FTE9298293
VAUXHALL93173319
OPEL93174805
ABTEXABC1038L
ABTEXABC1039L
BLUE PRINTADBP450000
BLUE PRINTADBP450014
BLUE PRINTADBP450155
BLUE PRINTADN14563
BRAXISAG0584
BRAXISAG1941
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1282
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1284
BurigB037016L
BurigB037033L
DACO GermanyBA2709
DACO GermanyBA3015
TechnikaBC0418
TechnikaBC0428
FRECCIABC24-1029
ERA BeneluxBC53284
WAIBC7620
WAIBC8271
SHAFTECBC8766
SHAFTECBC8766R
SHAFTECBC8766RSF
SHAFTECBC8766SF
SHAFTECBC8767
SHAFTECBC8767SF
APECBCA1015
APECBCA1053
TRWBHS267
TRWBHS267E
BOL-E111401
BOL-E111406
TMIBR002276
TMIBR002488
ZEKKERTBS-8342
BSGBSG 65-245-011
Calipere+ NAIBAC371L
Brake ENGINEERINGCA2344
ASHIKACAL189LJM
COMLINECBC002L
COMLINECBC027L
ABECZH1242
REMYDC73284
ATIE3284
DA SILVAET2226
DEPAET73284
MDREUB-12136221
MDREUB-12136229
BREMBOF 59 148
FREMAXFBC1038L
FREMAXFBC1039L
FAI AutoPartsFCA206L
FERODOFCL694425
FERODOFCL694426
FAI AutoPartsFPCA206L
FASTFT02425
FASTFT02428
FASTFT11793
FASTFT32516N
GHGH-453911H
GHGH-453911V
GHGH-453912V
GT-BERGMANNGT80-032
GT-BERGMANNGT80-131
NTYHZT-PL-000
NTYHZT-PL-036
PROTECHIT5102
PROTECHIT5103
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3211052
KAMOKAJBC0659
KAMOKAJBC0869
JURATEKJCA1038L
JURATEKJCA1039L
KAWEKC01047
APECLCA155
APECLCA155N
APECLCA244
APECLCA244N
CASALSMD2086
PalidiumN015-61NEW
PalidiumN015-67NEW
NIPPARTSN3251001
Calipere+ NAIBANB-C371L
NationalNBC7016L
NationalNBC7033L
NAPANCA1011
NAPANCA1011RM
NAPANCA1169
NAPANCA1169RM
GENERAL RICAMBIOP6181
PalidiumPAL4-2647
PalidiumPAL4-2831
PATRONPBRC234
4X4 ESTANFIPDF-49-117
4X4 ESTANFIPDF-49-119
QUINTON HAZELLQBS3261
QUINTON HAZELLQBS3262
QUINTON HAZELLQBS3265
RAP BRAKESR-K0207
VAUXHALLR1740102
REMYRAB84395
RCA FRANCERCABC135
FTERX419805A0
SRLineS78-1009
SRLineS78-1106
SHAFTECSBC1013L
SHAFTECSBC1025L
SHAFTECSBC1025R
StarkSKBC-0460083
StarkSKBC-0460282
TECDRIVETET0009
TECDRIVETET0017
TECDRIVETET0028
MOTAQUIPVBC101L
MOTAQUIPVBC126L
YSPARTSYS-BC0569
ZentPartsZ183739
ZentPartsZ183740
ENERGYZH0058
ENERGYZH0208
STRZH0209
APPLICATION
CITROËNCITROËN BERLINGO Platforma / podwozie (B9) 1.6 HDi 90
NISSANNISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) dCi 90
NISSANNISSAN NV300 Furgon (X82) 1.6 dci 120
NISSANNISSAN PRIMASTAR Furgon (X83) 1.9 dCi 100
NISSANNISSAN PRIMASTAR Furgon (X83) 1.9 dCi 80
NISSANNISSAN PRIMASTAR Furgon (X83) 2.0
NISSANNISSAN PRIMASTAR Furgon (X83) 2.0
NISSANNISSAN PRIMASTAR Furgon (X83) 2.0 dCi 115
NISSANNISSAN PRIMASTAR Furgon (X83) 2.0 dCi 90
NISSANNISSAN PRIMASTAR Furgon (X83) 2.5 dCi 115
NISSANNISSAN PRIMASTAR Furgon (X83) 2.5 dCi 140
NISSANNISSAN PRIMASTAR Furgon (X83) 2.5 dCi 150
NISSANNISSAN PRIMASTAR Platforma / podwozie (X83) 1.9 dCi 100
NISSANNISSAN PRIMASTAR Platforma / podwozie (X83) 1.9 dCi 80
NISSANNISSAN PRIMASTAR Platforma / podwozie (X83) 2.0
NISSANNISSAN PRIMASTAR Platforma / podwozie (X83) 2.5 dCi 140
NISSANNISSAN PRIMASTAR Platforma / podwozie (X83) 2.5 dCi 150
NISSANNISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) dCi 150
NISSANNISSAN NV300 Furgon (X82) 1.6 dci 125
NISSANNISSAN NV300 Furgon (X82) 1.6 dci 145
NISSANNISSAN NV300 Furgon (X82) 1.6 dci 95
NISSANNISSAN NV300 Kombi (X82) 1.6 dCi 125
NISSANNISSAN NV300 Kombi (X82) 1.6 dCi 145
NISSANNISSAN NV300 Kombi (X82) 1.6 dci 95
NISSANNISSAN NV300 Platforma / podwozie (X82) 1.6 dci 125
NISSANNISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0
NISSANNISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0
NISSANNISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) dCi 100
NISSANNISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) dCi 115
NISSANNISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) dCi 120
NISSANNISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) dCi 140
NISSANNISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) dCi 80
NISSANNISSAN NV300 Platforma / podwozie (X82) 1.6 dci 145
OPELOPEL VIVARO A Furgon (X83) 2.0 ECOTEC (F7)
OPELOPEL VIVARO A Furgon (X83) 2.5 CDTI (F7)
OPELOPEL VIVARO A Furgon (X83) 2.5 CDTI (F7)
OPELOPEL VIVARO A Furgon (X83) 2.5 DTI (F7)
OPELOPEL VIVARO A Platforma / podwozie (X83) 1.9 Di
OPELOPEL VIVARO A Platforma / podwozie (X83) 2.0 16V
OPELOPEL VIVARO A Platforma / podwozie (X83) 2.0 CDTI
OPELOPEL VIVARO A Platforma / podwozie (X83) 2.0 CDTI
OPELOPEL VIVARO A Platforma / podwozie (X83) 2.0 ECOTEC
OPELOPEL VIVARO A Platforma / podwozie (X83) 2.5 CDTI
OPELOPEL VIVARO A Platforma / podwozie (X83) 2.5 CDTI
OPELOPEL VIVARO A Autobus (X83) 1.9 DTI (F7, J7, A07)
OPELOPEL VIVARO A Platforma / podwozie (X83) 2.5 DTi
OPELOPEL VIVARO A Furgon (X83) 2.0 CDTI (F7)
OPELOPEL VIVARO A Autobus (X83) 1.9 DI (F7, J7, A07)
OPELOPEL VIVARO A Autobus (X83) 2.0 16V (F7, J7, A07)
OPELOPEL VIVARO A Autobus (X83) 2.0 CDTI (F7, J7, A07)
OPELOPEL VIVARO A Autobus (X83) 2.0 CDTI (F7, J7, A07)
OPELOPEL VIVARO A Autobus (X83) 2.0 ECOTEC (F7, A07, J7)
OPELOPEL VIVARO A Autobus (X83) 2.5 CDTI (F7, J7, A07)
OPELOPEL VIVARO A Autobus (X83) 2.5 CDTI (F7, J7, A07)
OPELOPEL VIVARO A Autobus (X83) 2.5 DTI (F7, J7, A07)
OPELOPEL VIVARO A Furgon (X83) 1.9 DI (F7)
OPELOPEL VIVARO A Furgon (X83) 1.9 DTI (F7)
OPELOPEL VIVARO A Furgon (X83) 2.0 16V (F7)
OPELOPEL VIVARO A Furgon (X83) 2.0 CDTI (F7)
RENAULTRENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 1.9 dCI 100 (JL0C, JL0K)
RENAULTRENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 1.9 dCI 80 (JL0B)
RENAULTRENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 2.0 (JL0A, JL0G)
RENAULTRENAULT TRAFIC II Furgon (FL) 1.9 dCi 100 (FL0C, FL0K, FL0B)
RENAULTRENAULT TRAFIC II Furgon (FL) 1.9 dCi 80 (FL0B)
RENAULTRENAULT TRAFIC II Furgon (FL) 2.0 (FL0A, FL0G)
RENAULTRENAULT TRAFIC II Platforma / podwozie (EL) 1.9 dCi 100 (EL0C)
RENAULTRENAULT TRAFIC II Platforma / podwozie (EL) 1.9 dCi 80 (EL0B)
RENAULTRENAULT TRAFIC II Platforma / podwozie (EL) 2.0 (EL0A)
RENAULTRENAULT TRAFIC II Platforma / podwozie (EL) 2.5 dCi 135 (EL0D)
0