PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0203
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0203

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 38

sparowany numer artykułu: 44SKV264

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona lewa

Ciężar [kg]: 2,44

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 11

System hamulcowy: TRW

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 118

OEM NUMBER
BOSCH0 986 134 082
REMANTE012-001-000283R
STELLOX05-90587-SX
NEOCOM0830081
NEOCOM0830081N
MTR12172152
sbs13012139159
ABAKUS131-04-357
SNRA1375439
MAPCO144076
FEBI BILSTEIN179455
NK2139159
JPN21H9361-JPN
EAI2375439
SERCORE23CA0224
ATE24.3384-1773.5
Omnicraft2447100
HART261 040
SERA3375439
KAWE344644
TEXTAR38190300
Axia394644
TOPRAN410 402
DRI4104920
MERCEDES-BENZ4154200083
MERCEDES-BENZ4154201483
JP GROUP4362001470
RENAULT440114926R
RENAULT440118627R
ZAMIENNIK44SKV263
ProfiPower4B2194L
PROFIT5007-3074
RE-EX506-06232
Professional Parts51324644
EUROBRAKE53012139159
A.B.S.530151
Frankberg5481FB0003647
Frankberg5481FB0066743
BENDIX593630
METZGER AUTOTEILE6261457
MAXTECH6276306
STARTCAR6375439
MAXTECH6476306
GIRLING7103920
LAUBER77.2946
RENAULT7701209867
RIDEX78B0750
RIDEX78B0750R
OSSCA79399
TRISCAN8170 344644
MAXGEAR82-0443
ELSTOCK86-2094
HELLA PAGID8AC 355 394-831
HELLA PAGID8AN 355 794-831
REMSA9031741
FTE9290587
FTE9298447
ASAM AUTOMOTIVE98585
MERCEDES-BENZA4154200083
MERCEDES-BENZA4154201483
BRAXISAG1800
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1355
BurigB037202L
DENCKERMANNB190311L
DACO GermanyBA2302
TechnikaBC0199
SHAFTECBC11266
SHAFTECBC11266SF
FRECCIABC24-1146
ERA BeneluxBC54644
WAIBC8239
APECBCA2163E
TRWBHN920
TRWBHN920E
TMIBR006232
Brake ENGINEERINGCA3174
A.S.P. QualityTestedCAL298LJM
COMLINECBC359L
TRIALLICF 001625
ABECZH1392
REMYDC785772
ATIE4644
DEPAET74644
DA SILVAET9957
MDREUB-12139159
BREMBOF 68 128
FREMAXFBC1201L
FAI AutoPartsFCA169L
FERODOFCL695149
FAI AutoPartsFPCA169L
FASTFT32804
GHGH-453991V
GT-BERGMANNGT80-570
NTYHZT-RE-020
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3210864
KAMOKAJBC0913
JURATEKJCA1201L
APECLCA716
APECLCA716N
CASALSMD2180
Calipere+ NAIBANB-C1051L
NationalNBC7202L
NAPANCA1195
NAPANCA1195RM
PalidiumPAL4-2352
4X4 ESTANFIPDF-33-147
QUINTON HAZELLQBS7921
RAP BRAKESR-K0692
REMYRAB896883
RCA FRANCERCABC07
GENERAL RICAMBIRE6179
FTERX3898177A0
SHAFTECSBC1126L
StarkSKBC-0460751
TECDRIVETET0016
MOTAQUIPVBC458L
YSPARTSYS-BC0771
ZentPartsZ183655
ENERGYZH0203
STRZH0204
APPLICATION
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ CITAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (W415) 109 CDI (415.601, 415.603, 415.605)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ CITAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (W415) 108 CDI (415.601, 415.603)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ CITAN Nadwozie wielkoprzestrzenne (W415) 112 (415.703)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ CITAN Nadwozie wielkoprzestrzenne (W415) 111 CDI (415.703, 415.705)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ CITAN Nadwozie wielkoprzestrzenne (W415) 109 CDI (415.703)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ CITAN Nadwozie wielkoprzestrzenne (W415) 108 CDI (415.703)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) 111 CDI (415.603, 415.605)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) 109 CDI (415.603, 415.605)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ CITAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (W415) 112 (415.603)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ CITAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (W415) 111 CDI (415.603, 415.605)
RENAULTRENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi (KW0F)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FW0/1_) Z.E. (FW0Z, FW1Z)
RENAULTRENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi (KW0G)
RENAULTRENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.6 (KW0D)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.2 TCe 115 (FW02, FW14)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 105 (FW0F)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 110 (FW0C, FW0H)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 70 (FW0A, KW0V)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 75 (FW07, FW10, FW04)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 85 (FW0K, FW0L, FW0B)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 90 (FW0G, FW05, FW08, FW11)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V (FW03, FW09, FW0D, FW0U, FW0W, FW13)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V LPG (FW03, FW09, FW0W)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 (FW00, FW0E, FW0N, FW0P, FW0Y)
RENAULTRENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi 75
RENAULTRENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi
RENAULTRENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 (KW00, KW0Y, KW0E, KW0N, KW0P)
RENAULTRENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 16V LPG (KW0U)
RENAULTRENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 16V (KW03, KW09, KW0D, KW0U, KW0W, KW13)
RENAULTRENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 16V FLEX (KW01)
RENAULTRENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.5 dCi 90 (KW05, KW08, KW0G, KW11)
RENAULTRENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.5 dCi 85 (KW0K, KW0L, KW0B)
RENAULTRENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.5 dCi 75 (KW07, KW10, KW04)
RENAULTRENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.5 dCi 70 (KW0V, KW0A)
RENAULTRENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.5 dCi 110 (KW0C, KW0H)
RENAULTRENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.5 dCi 110 (KW06, KW12)
RENAULTRENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.5 dCi 105 (KW0F)
RENAULTRENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.2 TCe 115 (KW02, KW14)
0