PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0189
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0189

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

artykuł alternatywny: 78SKV923

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 60

sparowany numer artykułu: 34SKV838

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona lewa

Ciężar [kg]: 6,46

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 24

System hamulcowy: BREMBO

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 180

OEM NUMBER
BOSCH0 986 134 428
REMANTE012-001-000220R
EBS03.25.4758
STELLOX05-90562-SX
ASAM AUTOMOTIVE05834
NEOCOM0830069
NEOCOM0830069N
SAMPA096.3001
AUGER100146
MTR12191470
SNRA1285051
sbs13012123167
ABAKUS131-04-415
FEBI BILSTEIN179242
NK2123167
VEGE21264303
JPN21H9089-JPN
EAI2285051
SERCORE23CA0048
HART261 965
MASTER-SPORT GERMANY268014910
MI.R.A.29/1349
AUTO-SPEED PARTS290CA01017
SERA3285051
BUDWEG CALIPER344050
ZAMIENNIK34SKV837
TEXTAR38236400
Axia394050
DRI4183410
IVECO42554758
A.B.S.430611
EGT441045EGT
Automotive RYME45023
MAPCO4604
ProfiPower4B2073L
IVECO504120969
RE-EX506-05368
Professional Parts51174050
EUROBRAKE53012123167
Frankberg5481FB0003093
Frankberg5481FB0066678
MEC-DIESEL570026
MEC-DIESEL571810
BENDIX593156
METZGER AUTOTEILE6261213
MAXTECH6278502
STARTCAR6285051
MAXTECH6478502
SASIC6506174
DT Spare Parts7.36112
OSSCA71112
IAP QUALITY PARTS714-57013
LAUBER77.3865
RIDEX78B0902
TRISCAN8170 344050
TRISCAN8175 15205
MAXGEAR82-0189
ELSTOCK86-1843
HELLA PAGID8AC 355 395-731
HELLA PAGID8AN 355 795-731
REMSA9028121
FTE9292169
ABTEXABC1087L
BRAXISAG2050
BRAXISAG3016
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1349
BurigB037162L
DENCKERMANNB190130L
TechnikaBC0443
FRECCIABC24-1046
SHAFTECBC2597
SHAFTECBC2597SF
ERA BeneluxBC54050
WAIBC7203
APECBCA1209
TRWBHS1491E
TMIBR005368
BOTTO RICAMBIBRFR4758
DIPASPORTBRKC085R
Calipere+ NAIBAC677L
Brake ENGINEERINGCA2812
A.S.P. QualityTestedCAL257LJM
COMLINECBC156L
ABECZH1579
REMYDC74050
ATIE4050
DEPAET74050
DA SILVAET9297
MDREUB-12123167
BREMBOF A6 034
BREMBOF BR 028B
NPSF321T01
FREMAXFBC1087L
FAI AutoPartsFCA142L
FERODOFCL695298
FERODOFCL695299
FAI AutoPartsFPCA142L
FASTFT32148
FASTFT32852
GHGH-452408V
GT-BERGMANNGT80-065
NTYHZT-VC-003
GENERAL RICAMBIIV6033
ASVAIVBC-DIVRL
KAMOKAJBC0655
JURATEKJCA1087L
KAWEKC01029
APECLCA423
APECLCA423N
CASALSMD2030
Calipere+ NAIBANB-C677L
NationalNBC7162L
NAPANCA1091
NAPANCA1091RM
PalidiumPAL4-1100
4X4 ESTANFIPDF-53-027
QUINTON HAZELLQBS7919
RAP BRAKESR-K0672
REMYRAB85161
RCA FRANCERCABC03
FTERX6098109A0
SHAFTECSBC1122L
StarkSKBC-0460901
SBPTEQ-BC.229
TECDRIVETET0013
MOTAQUIPVBC255L
YSPARTSYS-BC0373
ZentPartsZ183626
ENERGYZH0189
STRZH0190
APPLICATION
IVECOIVECO DAILY VI Furgon 35S15, 35C15, 40C15, 50C15, 60C15, 65C15, 70C15
IVECOIVECO DAILY VI Furgon NaturalPower 35S14, 35C, 38S, 40C, 50C, 60C, 65C, 70C
IVECOIVECO DAILY VI Furgon 35S21, 35C21, 40C21, 50C21, 60C21, 65C21, 70C21
IVECOIVECO DAILY VI Furgon 35S21, 35C21, 40C21, 50C21
IVECOIVECO DAILY VI Furgon 35S21, 35C21, 40C21, 42S21, 50C21, 60C21, 65C21, 70C21
IVECOIVECO DAILY VI Furgon 35S18, 35C18, 40C18, 50C18, 60C18, 65C18, 70C18
IVECOIVECO DAILY VI Furgon 35S18, 35C18, 40C18, 42S18, 50C18, 60C18, 65C18, 70C18
IVECOIVECO DAILY VI Furgon 35S17, 35C17, 40C17, 50C17, 55C17, 60C17, 65C17, 70C17
IVECOIVECO DAILY VI Furgon 35S16, 35C16, 40C16, 50C16, 70C16
IVECOIVECO DAILY VI Platforma / podwozie 33S11, 35S11, 35C11
IVECOIVECO DAILY VI Furgon 35S15, 35C15, 40C15, 45C15, 50C15, 65C15, 70C15
IVECOIVECO DAILY VI Furgon 33S16, 35S16, 35C16, 38S16, 40C16, 42S16, 50C16
IVECOIVECO DAILY VI Furgon 33S15, 35S15, 35C15
IVECOIVECO DAILY VI Furgon 33S14, 35S14, 35C14, 42S14
IVECOIVECO DAILY VI Furgon 33S13, 35S13, 35C13
IVECOIVECO DAILY VI Furgon 33S12, 35S12, 35C12
IVECOIVECO DAILY VI Furgon 33S11, 35S11, 35C11
IVECOIVECO DAILY VI Platforma / podwozie 35S14, 35S15, 35C15, 40S14, 40C15, 50C15, 60C5, 65C15,...
IVECOIVECO DAILY VI Platforma / podwozie NaturalPower 35S14, 35C, 38S, 40C, 50C, 60C, 65C, 70C
IVECOIVECO DAILY VI Platforma / podwozie 35S60E, 35C60E
IVECOIVECO DAILY VI Platforma / podwozie 35S21, 35C21, 40C21, 45C21, 50C21, 60C21, 65C21, 70C21
IVECOIVECO DAILY VI Platforma / podwozie 35S18, 42S18, 35C18, 38S18, 40C18, 50C18, 60C18, 65C18,...
IVECOIVECO DAILY VI Platforma / podwozie 35S18, 35C18, 40C18, 45C18, 50C18, 60C18, 65C18, 70C18
IVECOIVECO DAILY VI Platforma / podwozie 35S17, 35C17, 40C17, 45S17,45C17, 50C17, 60C17, 65C17,...
IVECOIVECO DAILY VI Platforma / podwozie 35S16, 35C16, 40C16, 42S16, 50C16, 60C16, 65C16, 70C16
IVECOIVECO DAILY VI Platforma / podwozie 35S15, 35C15, 40C15, 50C15, 60C15, 65C15, 70C15
IVECOIVECO DAILY V Platforma / podwozie NaturalPower 35S14, 35C14, 40C14, 50C14, 60C14, 65C14,...
IVECOIVECO DAILY VI Platforma / podwozie 35C21, 35S21, 40C21, 50C21, 60C21, 65C21, 70C21
IVECOIVECO DAILY VI Platforma / podwozie 35C21, 35S21, 40C21, 42S21, 50C21, 60C21, 65C21, 70C21
IVECOIVECO DAILY VI Platforma / podwozie 33S16, 35S16, 35C16, 40C16, 42S16, 50C16
IVECOIVECO DAILY VI Platforma / podwozie 33S15, 35S15, 35C15
IVECOIVECO DAILY VI Platforma / podwozie 33S14, 35S14, 35C14, 38S14
IVECOIVECO DAILY VI Platforma / podwozie 33S13, 35S13, 35C13
IVECOIVECO DAILY VI Platforma / podwozie 33S12, 35S12, 35C12
IVECOIVECO DAILY IV Furgon 35C18 V, 35C18 V/P, 35S18 V, 35S18 V/P
IVECOIVECO DAILY IV Platforma / podwozie 35C14, 35S14, 35S14 /P
IVECOIVECO DAILY IV Platforma / podwozie 35C14, 35C14 /P, 35S14, 35S14 /P, 35S14 D, 35S14 D/P
IVECOIVECO DAILY IV Platforma / podwozie 35C13, 35C13 /P, 35S13 D, 35S13, 35S13 /P
IVECOIVECO DAILY IV Platforma / podwozie 35C12, 35S12
IVECOIVECO DAILY IV Platforma / podwozie 35C11, 35S11, 35S11 D, 35S11 /P
IVECOIVECO DAILY IV Platforma / podwozie 35C10, 35S10
IVECOIVECO DAILY IV Furgon 40C11 V
IVECOIVECO DAILY IV Furgon 35S14 C, 35S14 C/P, 35S14 V, 35S14 V/P, 35C14 V,...
IVECOIVECO DAILY IV Platforma / podwozie 35C14 G, 35C14 G/P, 35S14 G, 35S14 G/P, 35C14 GD,...
IVECOIVECO DAILY IV Furgon 35C17 V, 35C17 V/P, 35S17 V, 35S17 V/P
IVECOIVECO DAILY IV Furgon 35C15 V, 35C15 V/P
IVECOIVECO DAILY IV Furgon 35C14 V, 35C14 V/P, 35S14 V, 35S14 V/P
IVECOIVECO DAILY IV Furgon 35C14 GV, 35C14 GV/P, 35S14 GV, 35S14 GV/P
IVECOIVECO DAILY IV Furgon 35C13 V, 35C13 V/P, 35S13 V, 35S13 V/P
IVECOIVECO DAILY IV Furgon 35C12 V, 35C12 V/P, 35S12 V, 35S12 V/P
IVECOIVECO DAILY IV Furgon 35C11 V, 35S11 V
IVECOIVECO DAILY IV Furgon 35C10, 35S10
IVECOIVECO DAILY IV Platforma / podwozie 35C15
IVECOIVECO DAILY IV Platforma / podwozie 35C17, 35C17 /P, 35S17, 35S17 /P, 35S17 D
IVECOIVECO DAILY IV Platforma / podwozie 35C18, 35S18
IVECOIVECO DAILY V Furgon 29S11, 29L11, 35C11, 35S11, 40C11
IVECOIVECO DAILY V Furgon 29S13, 29L13, 35C13, 35S13, 40C13, 40S13
IVECOIVECO DAILY V Furgon 35C15 V, 40C15 V, 45C15 V, 50C15 V, 60C15 V,65C15 V
IVECOIVECO DAILY V Furgon 35C17, 35S17, 40C17, 45C17, 50C17, 60C17, 65C17, 70C17
IVECOIVECO DAILY V Furgon 35C21 V, 35S21 V, 40C21 V, 45C21 V, 50C21 V
IVECOIVECO DAILY V Furgon NaturalPower 35S14, 35C14, 40C14, 50C14, 65C14, 70C14
IVECOIVECO DAILY V Platforma / podwozie 26L11, 29L11, 29S11, 35C11D, 35S11, 40C11
IVECOIVECO DAILY V Platforma / podwozie 29L15, 35S15, 35C15, 40C15, 50C15
IVECOIVECO DAILY V Platforma / podwozie 29S13, 29L13, 29L13D, 35S13, 35C13D, 40C13
IVECOIVECO DAILY V Platforma / podwozie 35C15, 35S15, 40C15, 45C15, 50C15, 60C15, 65C15, 70C15
IVECOIVECO DAILY V Platforma / podwozie 35C17, 35S17, 40C17, 45C17, 50C17, 60C17, 65C17, 70C17
IVECOIVECO DAILY V Platforma / podwozie 35C21, 35S21, 40C21, 45C21, 50C21, 60C21, 65C21, 70C21
0