PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0186
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0186

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 38

sparowany numer artykułu: 34SKV673

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona prawa

Ciężar [kg]: 2,4

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 12

System hamulcowy: ATE

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BOSCH0 986 135 129
REMANTE012-001-000460R
REMANTE012-001-000922R
STELLOX05-90537-SX
NEOCOM0840085
NEOCOM0840085N
VEGE10114304
ASAM AUTOMOTIVE102222
FEBEST1077-J300RRH
ATE-APAC11.9382-7002.2
MTR12138998
SNRA1225406
JP GROUP1262000980
sbs13012136262
ABAKUS131-04-188
VAUXHALL13300862
VAUXHALL13300864
CHEVROLET13324901
CHEVROLET13324903
CHEVROLET13365455
CHEVROLET13365457
CHEVROLET13407136
OSSCA17427
FEBI BILSTEIN179131
NK2136262
JPN21H9320-JPN
EAI2225406
SERCORE23CA0058
ATE24.3382-7002.5
HART260 610
MASTER-SPORT GERMANY268012020
AUTO-SPEED PARTS290CA00238
SERA3225406
BUDWEG CALIPER344545
ZAMIENNIK34SKV674
TEXTAR38264600
Axia394545
DRI4224820
A.B.S.430592
MAPCO4535
ProfiPower4B2126R
OPEL5 42 109
OPEL5 42 193
PROFIT5007-3165
RE-EX506-06795
EUROBRAKE53012136262
OPEL542109
OPEL542193
Frankberg5481FB0003324
Frankberg5481FB0003332
Frankberg5481FB0066344
Frankberg5481FB0066727
BENDIX593931
STARTCAR6225406
MAXTECH6232068
METZGER AUTOTEILE6250492
METZGER AUTOTEILE6260492
MAXTECH6432068
LAUBER77.3885
RIDEX78B0759
RIDEX78B0759R
RED-LINE78CV012
TRISCAN8170 344545
TRISCAN8175 10232
MAXGEAR82-0416
ELSTOCK87-2284
HELLA PAGID8AC 355 399-341
HELLA8AN 355 799-341
REMSA9030692
FTE9290671
FTE9298320
OPEL95520039
OPEL95520075
ABTEXABC1116R
BRAXISAG1662
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1266
BurigB037037R
DENCKERMANNB190271R
DACO GermanyBA2726
SHAFTECBC20907
SHAFTECBC20907SF
FRECCIABC24-1180
ERA BeneluxBC54545
WAIBC7200
APECBCA1252
KABISBCK80176-B
TRWBHN1202E
TMIBR006795
BSGBSG 65-245-029
Calipere+ NAIBAC047(R)R-A8
Calipere+ NAIBAC047R
Brake ENGINEERINGCA3069R
JAPKOCAL322RJM
COMLINECBC122L
COMLINECBC122R
TRIALLICF 062202
ABECZH1591
REMYDC74545
ATIE4545
DEPAET74545
DA SILVAET9663
MDREUB-12136262
BREMBOF 10 017
FREMAXFBC1116R
FAI AutoPartsFCA160R
FERODOFCL695170
FAI AutoPartsFPCA160R
FASTFT02490
FASTFT02544
FASTFT02545
GHGH-453650H
GHGH-453654H
GT-BERGMANNGT80-460
NTYHZT-PL-025
PalidiumJ051-12NEW
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3220920
KAMOKAJBC0646
JURATEKJCA1116R
Calipere+ NAIBANB-C047(R)R-A8
Calipere+ NAIBANB-C047R
NationalNBC7037R
NAPANCA1160
NAPANCA1160RM
GENERAL RICAMBIOP6244
ASVAOPBC-AJRR
PalidiumPAL4-2677
PATRONPBRC598
4X4 ESTANFIPDF-49-166
QUINTON HAZELLQBS8386
RAP BRAKESR-K0002
REMYRAB85656
APECRCA619
APECRCA619N
FTERX3898278A0
SHAFTECSBC1067R
StarkSKBC-0460760
TECDRIVETET0368
MOTAQUIPVBC221L
MOTAQUIPVBC221R
YSPARTSYS-BC0642
ZentPartsZ183618
ENERGYZH0185
ENERGYZH0186
APPLICATION
CHEVROLETCHEVROLET CRUZE Hatchback (J305) 1.6
CHEVROLETCHEVROLET CRUZE Hatchback (J305) 1.4
CHEVROLETCHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308) 2.0 TD
CHEVROLETCHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308) 1.8
CHEVROLETCHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308) 1.7 TD
CHEVROLETCHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308) 1.6
CHEVROLETCHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308) 1.4
CHEVROLETCHEVROLET CRUZE (J300) 2.0 CDI
CHEVROLETCHEVROLET CRUZE (J300) 2.0 CDI
CHEVROLETCHEVROLET CRUZE (J300) 2.0 CDI
CHEVROLETCHEVROLET CRUZE (J300) 1.8 LPG
CHEVROLETCHEVROLET CRUZE (J300) 1.7 D
CHEVROLETCHEVROLET CRUZE (J300) 1.8
CHEVROLETCHEVROLET CRUZE Hatchback (J305) 1.6
CHEVROLETCHEVROLET CRUZE Hatchback (J305) 1.7 D
CHEVROLETCHEVROLET CRUZE Hatchback (J305) 1.8
CHEVROLETCHEVROLET CRUZE Hatchback (J305) 1.8 LPG
CHEVROLETCHEVROLET CRUZE Hatchback (J305) 2.0 CDI
CHEVROLETCHEVROLET CRUZE (J300) 1.6
CHEVROLETCHEVROLET CRUZE (J300) 1.6
CHEVROLETCHEVROLET CRUZE (J300) 1.6
OPELOPEL CASCADA (W13) 1.4 (67)
OPELOPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 2.0 CDTI (35)
OPELOPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 2.0 CDTI (35)
OPELOPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 2.0 BiTurbo CDTI (35)
OPELOPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.7 CDTI (35)
OPELOPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.7 CDTI (35)
OPELOPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.7 CDTI (35)
OPELOPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.7 CDTI (35)
OPELOPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.3 CDTI (35)
OPELOPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.6 Turbo (35)
OPELOPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.6 SIDI (35)
OPELOPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.6 CDTi (35)
OPELOPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.6 CDTi (35)
OPELOPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.6 (35)
OPELOPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 Turbo (35)
OPELOPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 Turbo (35)
OPELOPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 LPG (35)
OPELOPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 (35)
OPELOPEL ASTRA J (P10) 2.0 CDTI (68)
OPELOPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.6 CDTI (75)
OPELOPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 CDTi (75)
OPELOPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 CDTi (75)
OPELOPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 CDTi (75)
OPELOPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 CDTi (75)
OPELOPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 BiTurbo CDTI (75)
OPELOPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.8 (75)
OPELOPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.8 (75)
OPELOPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.6 SIDI (75)
OPELOPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.6 CNG (75)
OPELOPEL CASCADA (W13) 1.4 Turbo (67)
OPELOPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.6 CDTI (75)
OPELOPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.6 (75)
OPELOPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.4 LPG (75)
OPELOPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.4 (75)
OPELOPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.4 (75)
OPELOPEL CASCADA (W13) 2.0 CDTI (67)
OPELOPEL CASCADA (W13) 2.0 CDTI (67)
OPELOPEL CASCADA (W13) 1.6 SIDI (67)
OPELOPEL CASCADA (W13) 1.6 (67)
OPELOPEL ASTRA J GTC 1.7 CDTI (08)
OPELOPEL ASTRA J (P10) 1.4 Turbo (68)
OPELOPEL ASTRA J (P10) 1.4 Turbo (68)
OPELOPEL ASTRA J (P10) 1.4 LPG (68)
OPELOPEL ASTRA J (P10) 1.4 (68)
OPELOPEL ASTRA J (P10) 1.4 (68)
OPELOPEL ASTRA J (P10) 1.3 CDTI (68)
OPELOPEL ASTRA J GTC 2.0 CDTI (08)
OPELOPEL ASTRA J GTC 2.0 BiTurbo CDTI (08)
OPELOPEL ASTRA J GTC 1.8 (08)
OPELOPEL ASTRA J Sedan 1.7 CDTI (69)
OPELOPEL ASTRA J GTC 1.7 CDTI (08)
OPELOPEL ASTRA J GTC 1.6 Turbo (08)
OPELOPEL ASTRA J GTC 1.6 SIDI (08)
OPELOPEL ASTRA J GTC 1.6 SIDI (08)
OPELOPEL ASTRA J GTC 1.4 Turbo (08)
OPELOPEL ASTRA J GTC 1.4 (08)
OPELOPEL ASTRA J GTC 1.4 (08)
OPELOPEL AMPERA (R12) EV 150
OPELOPEL ASTRA J (P10) 1.6 CDTi (68)
OPELOPEL ASTRA J Sedan 1.7 CDTI (69)
OPELOPEL ASTRA J Sedan 1.6 Turbo (69)
OPELOPEL ASTRA J Sedan 1.6 SIDI (69)
OPELOPEL ASTRA J Sedan 1.6 CDTi (69)
OPELOPEL ASTRA J Sedan 1.6 (69)
OPELOPEL ASTRA J Sedan 1.4 Turbo (69)
OPELOPEL ASTRA J Sedan 1.4 Turbo (69)
OPELOPEL ASTRA J Sedan 1.4 (69)
OPELOPEL ASTRA J Sedan 1.3 CDTI (69)
OPELOPEL ASTRA J (P10) 2.0 CDTI (68)
OPELOPEL ASTRA J (P10) 2.0 BiTurbo CDTI (68)
OPELOPEL ASTRA J (P10) 1.7 CDTI (68)
OPELOPEL ASTRA J (P10) 1.7 CDTI (68)
OPELOPEL ASTRA J (P10) 1.7 CDTI (68)
OPELOPEL ASTRA J (P10) 1.6 Turbo (68)
OPELOPEL ASTRA J (P10) 1.6 SIDI (68)
OPELOPEL ASTRA J (P10) 1.6 CDTi (68)
OPELOPEL ASTRA J (P10) 1.6 (68)
VAUXHALLVAUXHALL ZAFIRA TOURER Mk III (P12) 1.6 CDTi (75)
0