PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0166
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0166

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

artykuł alternatywny: 78SKV854

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 41

sparowany numer artykułu: 34SKV163

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona prawa

Ciężar [kg]: 1,67

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 10

System hamulcowy: TRW

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 118

OEM NUMBER
BOSCH0 986 135 050
REMANTE012-001-000277R
STELLOX05-90526-SX
ASAM AUTOMOTIVE05833
NEOCOM0840238N
MTR12171957
JP GROUP1262003180
sbs13012136252
ABAKUS131-04-088
SNRA1375368
FEBI BILSTEIN179101
OSSCA18893
VEGE20484304
NK2136252
JPN21H9104-JPN
EAI2375368
SERCORE23CA0104
ATE24.3417-1704.5
ATE-APAC24.3417-1704.7
Omnicraft2446786
HART257 435
MASTER-SPORT GERMANY268010000
SERA3375368
KAWE343955
ZAMIENNIK34SKV164
TEXTAR38130800
Axia393955
MAPCO4235
DRI4299210
EGT441020EGT
ProfiPower4B2088R
PROFIT5007-3061
RE-EX506-05711
A.B.S.524022
EUROBRAKE53012136252
Frankberg5481FB0003085
Frankberg5481FB0003086
OPEL55 42 452
OPEL5542452
OPEL5542467
BENDIX593325
METZGER AUTOTEILE6250156
METZGER AUTOTEILE6260156
MAXTECH6272535
STARTCAR6375368
MAXTECH6472535
SASIC6506119
JURID694958J
GIRLING71071000
LAUBER77.2953
RIDEX78B0508
RIDEX78B0508R
TRISCAN8170 343955
TRISCAN8175 24206
MAXGEAR82-0426
ELSTOCK87-1929
HELLA8AC 355 384-821
HELLA PAGID8AN 355 784-821
REMSA9027332
FTE9290891
FTE9298191
VAUXHALL93183697
VAUXHALL93187069
OPEL95520047
ABTEXABC1065R
BRAXISAG1381
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1333
BurigB037025R
DENCKERMANNB190075R
DACO GermanyBA2718
SHAFTECBC2507R
SHAFTECBC2507RSF
TechnikaBC3921
ERA BeneluxBC53955
WAIBC8050
APECBCA1174
TRWBHS1000
TRWBHS1000E
TMIBR005711
ZEKKERTBS-8371
Brake ENGINEERINGCA2733R
JAPANPARTSCAL276RJM
COMLINECBC019R
TRIALLICF 185106
ASVACHRBC-J309RR
ABECZH1397
REMYDC73955
ATIE3955
DEPAET73955
DA SILVAET9232
MDREUB-12136252
BREMBOF 59 157
FREMAXFBC1065R
FAI AutoPartsFCA136R
FERODOFCL694958
FAI AutoPartsFPCA136R
FASTFT02425
FASTFT02428
FASTFT03008
GHGH-453653H
GT-BERGMANNGT80-122
NTYHZT-PL-053
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3220866
KAMOKAJBC0356
JURATEKJCA1065R
Calipere+ NAIBANB-C719R
NationalNBC7025R
NAPANCA1134
NAPANCA1134RM
GENERAL RICAMBIOP6202
PalidiumPAL4-1050
4X4 ESTANFIPDF-49-240
QUINTON HAZELLQBS7858
RAP BRAKESR-K0557
REMYRAB84066
APECRCA325
APECRCA325N
FTERX419826A0
SHAFTECSBC1028R
StarkSKBC-0460507
TECDRIVETET0164
MOTAQUIPVBC118R
YSPARTSYS-BC0644
ZentPartsZ183629
ENERGYZH0165
ENERGYZH0166
APPLICATION
OPELOPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 CNG (M75)
OPELOPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 CNG Turbo (M75)
OPELOPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 (M75)
OPELOPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 (M75)
OPELOPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.7 CDTI (M75)
OPELOPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.7 CDTI (M75)
OPELOPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.8 (M75)
OPELOPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75)
OPELOPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75)
OPELOPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75)
OPELOPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 2.0 (M75)
OPELOPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 2.2 (M75)
OPELOPEL ZAFIRA B Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (A05) 1.6 CNG Turbo VAN (M75)
OPELOPEL ZAFIRA B Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (A05) 1.7 CDTI VAN (M75)
OPELOPEL ZAFIRA B Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (A05) 1.7 CDTI VAN (M75)
OPELOPEL ZAFIRA B Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (A05) 1.8 VAN (M75)
0