PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0160
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0160

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

artykuł alternatywny: 78SKV833

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 34

sparowany numer artykułu: 34SKV094

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona lewa

Ciężar [kg]: 2,3

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 9

System hamulcowy: TRW

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 118

OEM NUMBER
BOSCH0 986 134 239
REMANTE012-001-000951R
ABAKUS131-04-171
SNRA1375441
MAPCO144088
FEBI BILSTEIN179181
NK2126155
VEGE21574303
JPN21H9295-JPN
EAI2375441
SERCORE23CA1236
ATE24.3344-1741.5
Omnicraft2447174
HART261 945
AUTO-SPEED PARTS290CA02331
SERA3375441
BUDWEG CALIPER344706
ZAMIENNIK34SKV093
TEXTAR38265200
Axia394706
DRI4190310
HONDA43013SMGE01
HONDA43013SMGE02
HONDA43019SMGE01
HONDA43019SMGE02
HONDA43103SMGE01
HONDA43103SMGE02
EGT441047EGT
ProfiPower4B2067L
RE-EX506-05716
EUROBRAKE53012126155
Frankberg5481FB0003548
Frankberg5481FB0066753
BENDIX593326
MAXTECH6252064
MAXTECH6252065
METZGER AUTOTEILE6261207
STARTCAR6375441
MAXTECH6452064
MAXTECH6452065
GIRLING7105906
A.B.S.722081
OSSCA74926
LAUBER77.3552
RIDEX78B0383
RIDEX78B0383R
TRISCAN8170 344706
TRISCAN8175 40209
MAXGEAR82-0353
ELSTOCK86-1930
HELLA PAGID8AN 355 799-851
FTE9290282
FTE9298323
ABTEXABC1160L
BLUE PRINTADBP450078
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1480
BurigB037031L
DENCKERMANNB190182L
SHAFTECBC2299
SHAFTECBC2299SF
WAIBC9207
APECBCA1185
TRWBHQ906E
TMIBR005716
ZEKKERTBS-8350
Brake ENGINEERINGCA2767
JAPANPARTSCAL277LJM
COMLINECBC116L
TRIALLICF 012073
ABECZH1544
REMYDC75052
ATIE4706
DEPAET74706
DA SILVAET9712
MDREUB-12126155
BREMBOF 28 120
FREMAXFBC1160L
FAI AutoPartsFCA230L
FERODOFCL695247
FAI AutoPartsFPCA230L
FASTFT03119
GHGH-452638V
GT-BERGMANNGT80-035
PalidiumH309-63NEW
JAPOCATHFN41-E1001
ASVAHNBC-FK1RL
NTYHZT-HD-020
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3214018
KAMOKAJBC0563
JURATEKJCA1160L
APECLCA374
APECLCA374N
NIPPARTSN3254013
Calipere+ NAIBANB-C396L
NationalNBC7031L
NAPANCA1701
4X4 ESTANFIPDF-20-105
QUINTON HAZELLQBS8331
RAP BRAKESR-K0488
FTERX3498133A0
SHAFTECSBC1072L
StarkSKBC-0460382
TECDRIVETET0729
MOTAQUIPVBC215L
YSPARTSYS-BC0319
ENERGYZH0160
STRZH0161
APPLICATION
HONDAHONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 1.4 (FK1)
HONDAHONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 1.4 (FK1, FN4)
HONDAHONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 1.8 (FN1, FK2)
HONDAHONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 2.2 CTDi (FK3)
HONDAHONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) Type R (FN2)
0