PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0152
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0152

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 41

sparowany numer artykułu: 23SKV974

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona lewa

Ciężar [kg]: 3,22

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 14

System hamulcowy: TRW

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 143

OEM NUMBER
BOSCH0 986 134 346
REMANTE012-001-000264R
STELLOX05-90686-SX
ASAM AUTOMOTIVE102251
sbs13012119161
ABAKUS131-04-167
MTR13180111
SNRA1375341
MAPCO144262
PEUGEOT1651760380
FEBI BILSTEIN178123
VEGE20614303
NK2119161
JPN21H9073-JPN
EAI2375341
SERCORE23CA0219
ZAMIENNIK23SKV973
ATE24.3414-1715.5
Omnicraft2447113
HART258 537
AUTO-SPEED PARTS290CA01490
SERA3375341
KAWE344166
TEXTAR38137600
Axia394166
DRI4180310
CITROËN4401 L0
PEUGEOT4401L0
ProfiPower4B2047L
PROFIT5007-3166
RE-EX506-05322
A.B.S.522741
EUROBRAKE53012119161
Frankberg5481FB0003450
Frankberg5481FB0066691
BENDIX593130
METZGER AUTOTEILE6250555
METZGER AUTOTEILE6260555
MAXTECH6276000
STARTCAR6375341
MAXTECH6476000
MAXTECH6476001
SASIC6500076
GIRLING7107997
RIDEX78B0303
RIDEX78B0303R
OSSCA79401
TRISCAN8170 344166
TRISCAN8175 10223
MAXGEAR82-0277
ELSTOCK86-1830
HELLA PAGID8AC 355 384-831
HELLA PAGID8AN 355 784-831
REMSA9029511
FTE9290892
FTE9298192
FIAT9467567480
ABTEXABC1104L
BRAXISAG1258
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1524
BurigB037057L
DENCKERMANNB190261L
DACO GermanyBA0605
SHAFTECBC2243
SHAFTECBC2243SF
FRECCIABC24-1153
TechnikaBC3351
ERA BeneluxBC54166
WAIBC7965
SHAFTECBC8159
APECBCA1213
TRWBHS997
TRWBHS997E
TMIBR005322
Calipere+ NAIBAC626L
Brake ENGINEERINGCA2951
JAPANPARTSCAL252LJM
COMLINECBC068L
ABECZH1328
REMYDC74166
ATIE4166
DEPAET74166
DA SILVAET9399
MDREUB-12119161
BREMBOF 61 246
FREMAXFBC1104L
FAI AutoPartsFCA150L
FERODOFCL695099
GENERAL RICAMBIFI6223
FAI AutoPartsFPCA150L
FASTFT02425
FASTFT02428
FASTFT32816
GHGH-453772V
GT-BERGMANNGT80-483
NTYHZT-FT-008
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3212176
KAMOKAJBC0323
JURATEKJCA1104L
APECLCA455
APECLCA455N
Calipere+ NAIBANB-C626L
NationalNBC7057L
NAPANCA1163
NAPANCA1163RM
PalidiumPAL4-1031
4X4 ESTANFIPDF-35-115
QUINTON HAZELLQBS8105
RAP BRAKESR-K0231
REMYRAB85277
RCA FRANCERCABC104
FTERX419827A0
SHAFTECSBC1103L
StarkSKBC-0460302
TOYOTASU001-A1071
TECDRIVETET0041
MOTAQUIPVBC167L
YSPARTSYS-BC0687
ENERGYZH0152
STRZH0153
APPLICATION
CITROËNCITROËN JUMPY II Furgon 1.6 HDi 90 8V
CITROËNCITROËN JUMPY II Furgon 1.6 HDi 90 16V
CITROËNCITROËN JUMPY II (VF7) 2.0 i
CITROËNCITROËN JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 95
CITROËNCITROËN JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 165
CITROËNCITROËN JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 140
CITROËNCITROËN JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 125
CITROËNCITROËN JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 120
CITROËNCITROËN JUMPY II (VF7) 1.6 HDi 90 8V
CITROËNCITROËN JUMPY II (VF7) 1.6 HDi 90 16V
CITROËNCITROËN JUMPY II Platforma / podwozie 2.0 I (X_RFH)
CITROËNCITROËN JUMPY II Platforma / podwozie 2.0 HDI (X_RHH)
CITROËNCITROËN JUMPY II Platforma / podwozie 2.0 HDi 125
CITROËNCITROËN JUMPY II Furgon 2.0 HDi 120
CITROËNCITROËN JUMPY II Furgon 2.0 HDi 125
CITROËNCITROËN JUMPY II Furgon 2.0 HDi 140
CITROËNCITROËN JUMPY II Furgon 2.0 HDi 165
CITROËNCITROËN JUMPY II Furgon 2.0 HDi 95
CITROËNCITROËN JUMPY II Furgon 2.0 i
CITROËNCITROËN JUMPY II Platforma / podwozie 1.6 HDi 90 16V
CITROËNCITROËN JUMPY II Platforma / podwozie 1.6 HDi 90 8V
CITROËNCITROËN JUMPY II Platforma / podwozie 2.0 HDI 100 (X_AHY)
CITROËNCITROËN JUMPY II Platforma / podwozie 2.0 HDI (X_RHG)
FIATFIAT SCUDO Platforma / podwozie (270_, 272_) 2.0 D Multijet
FIATFIAT SCUDO Platforma / podwozie (270_, 272_) 2.0 D Multijet
FIATFIAT SCUDO Platforma / podwozie (270_, 272_) 2.0 D Multijet
FIATFIAT SCUDO Platforma / podwozie (270_, 272_) 2.0 D Multijet
FIATFIAT SCUDO Platforma / podwozie (270_, 272_) 1.6 D Multijet
FIATFIAT SCUDO Furgon (270_, 272_) 2.0 D Multijet 4x4
FIATFIAT SCUDO Furgon (270_, 272_) 2.0 D Multijet 4x4
FIATFIAT SCUDO Furgon (270_, 272_) 2.0 D Multijet
FIATFIAT SCUDO Furgon (270_, 272_) 2.0 D Multijet
FIATFIAT SCUDO Furgon (270_, 272_) 2.0 D Multijet
FIATFIAT SCUDO Furgon (270_, 272_) 1.6 D Multijet
FIATFIAT SCUDO Furgon (270_, 272_) 2.0 D Multijet
FIATFIAT SCUDO Autobus (270_, 272_) 1.6 D Multijet
FIATFIAT SCUDO Autobus (270_, 272_) 1.6 D Multijet
FIATFIAT SCUDO Autobus (270_, 272_) 2.0 D Multijet
FIATFIAT SCUDO Autobus (270_, 272_) 2.0 D Multijet
FIATFIAT SCUDO Autobus (270_, 272_) 2.0 D Multijet
FIATFIAT SCUDO Autobus (270_, 272_) 2.0 D Multijet
FIATFIAT SCUDO Autobus (270_, 272_) 2.0 D Multijet 4x4
FIATFIAT SCUDO Autobus (270_, 272_) 2.0 D Multijet 4x4
FIATFIAT SCUDO Furgon (270_, 272_) 1.6 D Multijet
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Platforma / podwozie 1.6 HDi 90 16V
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Platforma / podwozie 2.0 HDi 165
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 1.6 HDi 90 16V
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Platforma / podwozie 2.0 HDi 140
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 1.6 HDi 90 8V
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 16V
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 HDi 100
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 HDi 120
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 HDi 120 4x4
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 HDi 130
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 HDi 140
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 HDi 165
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Platforma / podwozie 2.0 HDi 130
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Platforma / podwozie 2.0 HDi 120
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Platforma / podwozie 2.0 16V (X_RFH)
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Platforma / podwozie 1.6 HDi 90 8V
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Furgon (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 HDi 165
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Furgon (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 HDi 140
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Furgon (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 HDi 130
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Furgon (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 HDi 120 4x4
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Furgon (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 HDi 120
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Furgon (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 16V
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Furgon (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 1.6 HDi 90 8V
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Furgon (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 1.6 HDi 90 16V
TOYOTATOYOTA PROACE Furgon (MDX_) 1.6 D (MDX9)
TOYOTATOYOTA PROACE Furgon (MDX_) 2.0 D (MDX3)
TOYOTATOYOTA PROACE Furgon (MDX_) 2.0 D (MDX6)
0