PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0151
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0151

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

artykuł alternatywny: 78SKV824

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 48

sparowany numer artykułu: 23SKV993

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona prawa

Ciężar [kg]: 3,43

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 12

System hamulcowy: BREMBO

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 156

OEM NUMBER
BOSCH0 204 902 027
BOSCH0 986 135 027
BOSCH0 986 135 132
REMANTE012-001-000177R
REMANTE012-001-000936R
STELLOX05-90377-SX
STELLOX05-90778-SX
STELLOX05-90810-SX
HART063 100
NEOCOM0840094
NEOCOM0840094N
NEOCOM0840134
MTR12107647
MTR12139029
SNRA1275054
SNRA1285070
DT Spare Parts13.31052
sbs13012125172
sbs13012136278
ABAKUS131-04-082
ABAKUS131-04-086
ABAKUS131-04-534
FORD1371407
FORD1433963
FORD1521632
JP GROUP1562003480
VAUXHALL1685548280
FEBI BILSTEIN178052
FEBI BILSTEIN178067
OSSCA17840
VEGE20064304
VEGE20254304
NK2125172
NK2136278
JPN21H9054-JPN
JPN21H9124-JPN
EAI2275054
EAI2285070
SERCORE23CA0103
SERCORE23CA0223
ZAMIENNIK23SKV944
ATE24.3484-1702.5
ATE24.3484-1704.5
Omnicraft2446758
FEBEST2477-MRIIIRRH
HART258 450
MASTER-SPORT GERMANY268009330
MI.R.A.29/1359
MI.R.A.29/1381
AUTO-SPEED PARTS290CA01797
SERA3275054
SERA3285070
BUDWEG CALIPER343929
BUDWEG CALIPER344591
BUDWEG CALIPER345151
TEXTAR38206000
TEXTAR38265900
Axia393929
Axia394591
Axia395151
MAPCO4107
DRI4245020
DRI4287410
JP GROUP4362001580
RENAULT44 00 134 25
RENAULT44 00 139 72R
RENAULT44 00 160 59R
NISSAN44001-00Q0K
NISSAN4400100Q0C
NISSAN4400100Q0D
NISSAN4400100Q0E
NISSAN4400100Q0J
NISSAN4400100Q0K
NISSAN4400100Q0L
NISSAN4400100Q1D
NISSAN4400100Q1F
RENAULT440010814R
RENAULT440013425R
RENAULT440013972R
RENAULT440014373R
RENAULT440016059R
EGT440095EGT
EGT440099EGT
OPEL4420057
Automotive RYME45048
MAPCO4741
ProfiPower4B2024R
ProfiPower4B2112R
OPEL5 42 435
PROFIT5007-3019
RE-EX506-05389
RE-EX506-07145
Professional Parts51284591
EUROBRAKE53012125172
EUROBRAKE53012136278
OPEL542435
Frankberg5481FB0003079
Frankberg5481FB0003156
Frankberg5481FB0004151
Frankberg5481FB0004259
BENDIX593165
BENDIX594821
DT Spare Parts6.61077
A.B.S.621382
MAXTECH6228033
METZGER6251124
MAXTECH6258075
METZGER6261124
STARTCAR6275054
STARTCAR6285070
A.B.S.630252
TOPRAN631 427
TOPRAN631 466
MAXTECH6427038
MAXTECH6427039
MAXTECH6427042
MAXTECH6427043
MAXTECH6428032
MAXTECH6428033
MAXTECH6458005
MAXTECH6458075
MAXTECH6458077
MAXTECH6476301
SASIC6504039
SASIC6506099
JURID694696J
FORD6C112552AB
FORD6C112552AC
FORD6C112552AD
OSSCA71097
GIRLING7110659
IAP QUALITY PARTS714-13222
ASAM AUTOMOTIVE76535
LAUBER77.2809
LAUBER77.3753
RIDEX78B0334
RIDEX78B0334R
RIDEX78B0415
RIDEX78B0415R
RED-LINE78FO036
RED-LINE78NI016
TRISCAN8170 343929
TRISCAN8170 344591
TRISCAN8170 345151
TRISCAN8175 10234
TRISCAN8175 10238
TRISCAN8175 16202
MAXGEAR82-0056
MAXGEAR82-0202
MAXGEAR82-0518
ELSTOCK87-1847
ELSTOCK87-2405
HELLA8AC 355 395-461
HELLA8AC 355 397-621
HELLA8AN 355 795-461
HELLA PAGID8AN 355 797-621
REMSA9028032
REMSA9031802
FTE9291329
FTE9291374
FTE9298215
FTE9298221
OPEL93167653
OPEL95520000
VAUXHALL95520912
OPEL95522006
ASAM AUTOMOTIVE98814
ABTEXABC1071R
ABTEXABC1088R
BLUE PRINTADBP450085
BRAXISAG1805
BRAXISAG1808
BRAXISAG1881
BRAXISAG3001
BRAXISAG3011
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1352
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-2159
BurigB037010R
DENCKERMANNB190043R
DENCKERMANNB190062R
DACO GermanyBA1010
DACO GermanyBA2706
TechnikaBC0198
TechnikaBC0596
SHAFTECBC2060R
SHAFTECBC2065R
SHAFTECBC2066R
SHAFTECBC21047
SHAFTECBC21047SF
FRECCIABC24-1057
ERA BeneluxBC53929
ERA BeneluxBC54591
WAIBC8773
APECBCA1004
APECBCA1084
KABISBCK80462
TRWBHV659E
TRWBHV933E
TMIBR005389
TMIBR007145
DIPASPORTBRKC123R
ZEKKERTBS-8349
BSGBSG 30-245-004
BSGBSG 30-255-005
BSGBSG 30-255-006
BSGBSG 65-245-009
Calipere+ NAIBAC537R
Brake ENGINEERINGCA2803R
Brake ENGINEERINGCA3180R
JAPANPARTSCAL258RJM
JAPANPARTSCAL333RJM
ASHIKACAL571RJM
COMLINECBC008R
COMLINECBC011R
TRIALLICF 105062
ABECZH-X006ABE
ABECZH1325
ABECZH1559
REMYDC74591
REMYDC784969
ATIE3929
ATIE4591
DEPAET73929
DEPAET74591
DA SILVAET9688
DA SILVAET9903
MDREUB-12125172
MDREUB-12136278
BREMBOF 24 149
BREMBOF 59 215
FREMAXFBC1088R
FAI AutoPartsFCA170R
FERODOFCL694696
FERODOFCL695274
GENERAL RICAMBIFO6200
FAI AutoPartsFPCA140R
FAI AutoPartsFPCA170R
FASTFT32192
FASTFT32193
FASTFT32529
FASTFT32530
FASTFT33511
GHGH-452510H
GHGH-453965H
GT-BERGMANNGT80-115
NTYHZT-FR-009
NTYHZT-PL-015
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3221081
KAMOKAJBC0392
KAMOKAJBC0496
JURATEKJCA1071R
JURATEKJCA1088R
KAWEKC01032
CASALSMD2053
CASALSMD2069
PalidiumN015-75NEW
NPSN322N105
Calipere+ NAIBANB-C392R
NationalNBC7007R
NationalNBC7010R
NAPANCA1014
NAPANCA1014RM
ASHUKI by PalidiumPAL4-1154
PalidiumPAL4-2825
4X4 ESTANFIPDF-33-164
4X4 ESTANFIPDF-47-128
4X4 ESTANFIPDF-49-174
4X4 ESTANFIPDF-49-176
QUINTON HAZELLQBS7918
RAP BRAKESR-K0270
REMYRAB85602
REMYRAB895070
APECRCA114
APECRCA114N
APECRCA603
APECRCA603N
RCA FRANCERCABC01
RCA FRANCERCABC54
GENERAL RICAMBIRE6190
RRTRQT-481341
FTERX4898152A0
FTERX4898231A0
SRLineS78-1127
SHAFTECSBC1005R
SHAFTECSBC1010R
StarkSKBC-0460333
StarkSKBC-0460414
TECDRIVETET0005
TECDRIVETET0310
MOTAQUIPVBC107R
MOTAQUIPVBC110R
YSPARTSYS-BC0132
YSPARTSYS-BC0728
ENERGYZH0150
ENERGYZH0151
ENERGYZH0157
ZZVFZV15232R
APPLICATION
NISSANNISSAN INTERSTAR Furgon (X62B) dCi 110
NISSANNISSAN INTERSTAR Furgon (X62B) dCi 130 RWD
NISSANNISSAN INTERSTAR Furgon (X62B) dCi 135
NISSANNISSAN INTERSTAR Furgon (X62B) dCi 145 RWD
NISSANNISSAN INTERSTAR Furgon (X62B) dCi 150
NISSANNISSAN INTERSTAR Furgon (X62B) dCi 165
NISSANNISSAN INTERSTAR Furgon (X62B) dCi 165 RWD
NISSANNISSAN INTERSTAR Furgon (X62B) dCi 180
NISSANNISSAN INTERSTAR Platforma / podwozie (X62B) dCi 130 RWD
NISSANNISSAN INTERSTAR Platforma / podwozie (X62B) dCi 145
NISSANNISSAN INTERSTAR Platforma / podwozie (X62B) dCi 145 RWD
NISSANNISSAN INTERSTAR Platforma / podwozie (X62B) dCi 165
NISSANNISSAN INTERSTAR Platforma / podwozie (X62B) dCi 165 RWD
NISSANNISSAN NV400 Autobus (X62, X62B) dCi 100
NISSANNISSAN NV400 Autobus (X62, X62B) dCi 110
NISSANNISSAN NV400 Autobus (X62, X62B) dCi 125
NISSANNISSAN NV400 Autobus (X62, X62B) dCi 135
NISSANNISSAN NV400 Autobus (X62, X62B) dCi 145
NISSANNISSAN NV400 Autobus (X62, X62B) dCi 150
NISSANNISSAN NV400 Autobus (X62, X62B) dCi 160
NISSANNISSAN NV400 Autobus (X62, X62B) dCi 170
NISSANNISSAN NV400 Autobus (X62, X62B) dCi 180
NISSANNISSAN NV400 Furgon (X62, X62B) dCi 100
NISSANNISSAN NV400 Furgon (X62, X62B) dCi 110
NISSANNISSAN NV400 Furgon (X62, X62B) dCi 125
NISSANNISSAN NV400 Furgon (X62, X62B) dCi 130
NISSANNISSAN NV400 Furgon (X62, X62B) dCi 130 RWD
NISSANNISSAN NV400 Furgon (X62, X62B) dCi 135
NISSANNISSAN NV400 Furgon (X62, X62B) dCi 135 RWD
NISSANNISSAN NV400 Furgon (X62, X62B) dCi 145
NISSANNISSAN NV400 Furgon (X62, X62B) dCi 150
NISSANNISSAN NV400 Furgon (X62, X62B) dCi 150 RWD
NISSANNISSAN NV400 Furgon (X62, X62B) dCi 165
NISSANNISSAN NV400 Furgon (X62, X62B) dCi 165 RWD
NISSANNISSAN NV400 Furgon (X62, X62B) dCi 170
NISSANNISSAN NV400 Furgon (X62, X62B) dCi 180
NISSANNISSAN NV400 Platforma / podwozie (X62, X62B) dCi 100
NISSANNISSAN NV400 Platforma / podwozie (X62, X62B) dCi 110
NISSANNISSAN NV400 Platforma / podwozie (X62, X62B) dCi 125
NISSANNISSAN NV400 Platforma / podwozie (X62, X62B) dCi 125 RWD
NISSANNISSAN NV400 Platforma / podwozie (X62, X62B) dCi 130
NISSANNISSAN NV400 Platforma / podwozie (X62, X62B) dCi 130 RWD
NISSANNISSAN NV400 Platforma / podwozie (X62, X62B) dCi 135
NISSANNISSAN NV400 Platforma / podwozie (X62, X62B) dCi 135 RWD
NISSANNISSAN NV400 Platforma / podwozie (X62, X62B) dCi 145
NISSANNISSAN NV400 Platforma / podwozie (X62, X62B) dCi 145 RWD
NISSANNISSAN NV400 Platforma / podwozie (X62, X62B) dCi 150
NISSANNISSAN NV400 Platforma / podwozie (X62, X62B) dCi 150 RWD
NISSANNISSAN NV400 Platforma / podwozie (X62, X62B) dCi 165
NISSANNISSAN NV400 Platforma / podwozie (X62, X62B) dCi 165 RWD
NISSANNISSAN NV400 Platforma / podwozie (X62, X62B) dCi 170
NISSANNISSAN NV400 Platforma / podwozie (X62, X62B) dCi 180
OPELOPEL MOVANO B Autobus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)
OPELOPEL MOVANO B Autobus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)
OPELOPEL MOVANO B Autobus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)
OPELOPEL MOVANO B Autobus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)
OPELOPEL MOVANO B Autobus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)
OPELOPEL MOVANO B Autobus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)
OPELOPEL MOVANO B Autobus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)
OPELOPEL MOVANO B Autobus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)
OPELOPEL MOVANO B Autobus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV)
OPELOPEL MOVANO B Furgon (X62) 2.3 CDTI FWD (FV)
OPELOPEL MOVANO B Furgon (X62) 2.3 CDTI FWD (FV)
OPELOPEL MOVANO B Furgon (X62) 2.3 CDTI FWD (FV)
OPELOPEL MOVANO B Furgon (X62) 2.3 CDTI FWD (FV)
OPELOPEL MOVANO B Furgon (X62) 2.3 CDTI FWD (FV)
OPELOPEL MOVANO B Furgon (X62) 2.3 CDTI FWD (FV)
OPELOPEL MOVANO B Furgon (X62) 2.3 CDTI FWD (FV)
OPELOPEL MOVANO B Furgon (X62) 2.3 CDTI FWD (FV)
OPELOPEL MOVANO B Furgon (X62) 2.3 CDTI FWD (FV)
OPELOPEL MOVANO B Furgon (X62) 2.3 CDTI FWD (FV)
OPELOPEL MOVANO B Furgon (X62) 2.3 CDTI RWD (FV)
OPELOPEL MOVANO B Furgon (X62) 2.3 CDTI RWD (FV)
OPELOPEL MOVANO B Furgon (X62) 2.3 CDTI RWD (FV)
OPELOPEL MOVANO B Furgon (X62) 2.3 CDTI RWD (FV)
OPELOPEL MOVANO B Furgon (X62) 2.3 CDTI RWD (FV)
OPELOPEL MOVANO B Furgon (X62) 2.3 CDTI RWD (FV)
OPELOPEL MOVANO B Furgon (X62) 2.3 CDTI RWD (FV)
OPELOPEL MOVANO B Platforma / podwozie (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV)
OPELOPEL MOVANO B Platforma / podwozie (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV)
OPELOPEL MOVANO B Platforma / podwozie (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV)
OPELOPEL MOVANO B Platforma / podwozie (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV)
OPELOPEL MOVANO B Platforma / podwozie (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV)
OPELOPEL MOVANO B Platforma / podwozie (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV)
OPELOPEL MOVANO B Platforma / podwozie (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV)
OPELOPEL MOVANO B Platforma / podwozie (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV)
OPELOPEL MOVANO B Platforma / podwozie (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV)
OPELOPEL MOVANO B Platforma / podwozie (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV)
OPELOPEL MOVANO B Platforma / podwozie (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV)
OPELOPEL MOVANO B Platforma / podwozie (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV)
OPELOPEL MOVANO B Platforma / podwozie (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV)
OPELOPEL MOVANO B Platforma / podwozie (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV)
OPELOPEL MOVANO B Platforma / podwozie (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV)
OPELOPEL MOVANO B Platforma / podwozie (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV)
OPELOPEL MOVANO B Platforma / podwozie (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV)
RENAULTRENAULT MASTER III Autobus (JV) 2.3 dCi 100 FWD (JV0A, JV0B, JV0G, JV0H)
RENAULTRENAULT MASTER III Autobus (JV) 2.3 dCi 110 FWD (JV0R, JV0W)
RENAULTRENAULT MASTER III Autobus (JV) 2.3 dCi 125 FWD (JV0C, JV0D, JV0H, JV0G, JV0J)
RENAULTRENAULT MASTER III Autobus (JV) 2.3 dCi 135 FWD (JV0N, JV08)
RENAULTRENAULT MASTER III Autobus (JV) 2.3 dCi 145 FWD (JV0F, JV0S, JV0T)
RENAULTRENAULT MASTER III Autobus (JV) 2.3 dCi 150 FWD (JV0F, JV03)
RENAULTRENAULT MASTER III Autobus (JV) 2.3 dCi 165 FWD (JV0P, JV0U)
RENAULTRENAULT MASTER III Autobus (JV) 2.3 dCi 170 FWD (JV0L)
RENAULTRENAULT MASTER III Autobus (JV) 2.3 dCi 180 FWD (JV04)
RENAULTRENAULT MASTER III Furgon (FV) 2.3 dCi 100 FWD (FV0A, FV0B, FV0G, FV0K, FV0H)
RENAULTRENAULT MASTER III Furgon (FV) 2.3 dCi 100 RWD (FV0B, FV0H, FV0K)
RENAULTRENAULT MASTER III Furgon (FV) 2.3 dCi 110 FWD (FV0R, FV0W, FV1A)
RENAULTRENAULT MASTER III Furgon (FV) 2.3 dCi 125 FWD (FV0C, FV0D, FV0G, FV0H, FV0J, FV0K,...
RENAULTRENAULT MASTER III Furgon (FV) 2.3 dCi 125 RWD (FV0C, FV0D, FV0H, FV0J, FV0A, FV0K)
RENAULTRENAULT MASTER III Furgon (FV) 2.3 dCi 130 FWD (FV0M, FV0Y, FV0J, FV02, FV03)
RENAULTRENAULT MASTER III Furgon (FV) 2.3 dCi 130 RWD (FV01, FV10, FV11, FV12)
RENAULTRENAULT MASTER III Furgon (FV) 2.3 dCi 135 FWD (FV0N, FV08, FV06, FV00, FV1S)
RENAULTRENAULT MASTER III Furgon (FV) 2.3 dCi 135 RWD (FV0N)
RENAULTRENAULT MASTER III Furgon (FV) 2.3 dCi 145 FWD (FV0E, FV0F, FV0H, FV02, FV0M, FV0S,...
RENAULTRENAULT MASTER III Furgon (FV) 2.3 dCi 145 RWD (FV0E, FV0F, FV0T, FV10, FV12, FV11,...
RENAULTRENAULT MASTER III Furgon (FV) 2.3 dCi 150 FWD (FV0F, FV03, FV09)
RENAULTRENAULT MASTER III Furgon (FV) 2.3 dCi 150 RWD (FV0F)
RENAULTRENAULT MASTER III Furgon (FV) 2.3 dCi 165 FWD (FV0P, FV0U, FV11, FV12, FV1E)
RENAULTRENAULT MASTER III Furgon (FV) 2.3 dCi 165 RWD (FV0P, FV0U, FV10, FV12, FV1E)
RENAULTRENAULT MASTER III Furgon (FV) 2.3 dCi 170 FWD (FV0L)
RENAULTRENAULT MASTER III Furgon (FV) 2.3 dCi 180 FWD (FV04, FV07)
RENAULTRENAULT MASTER III Furgon (FV) Z.E. (FV1Z)
RENAULTRENAULT MASTER III Platforma / podwozie (EV, HV, UV) 2.3 dCi 100 FWD (EV0A, EV0B, HV0A, HV0B, UV0A, UV0B,...
RENAULTRENAULT MASTER III Platforma / podwozie (EV, HV, UV) 2.3 dCi 100 RWD (HV0B, UV0B)
RENAULTRENAULT MASTER III Platforma / podwozie (EV, HV, UV) 2.3 dCi 110 FWD (EV0R, EV0W, HV0R, HV0W, UV0R, UV0W)
RENAULTRENAULT MASTER III Platforma / podwozie (EV, HV, UV) 2.3 dCi 125 FWD (EV0C, EV0D, EV0J, HV0C, HV0D, HV0H,...
RENAULTRENAULT MASTER III Platforma / podwozie (EV, HV, UV) 2.3 dCi 125 RWD (HV0C, HV0D, UV0C, UV0D, UV0H, UV0J,...
RENAULTRENAULT MASTER III Platforma / podwozie (EV, HV, UV) 2.3 dCi 130 FWD (EV0Y, HV0Y, UV0M, UV0Y, UV03)
RENAULTRENAULT MASTER III Platforma / podwozie (EV, HV, UV) 2.3 dCi 130 RWD (HV01, HV10, HV11, HV12, UV01, UV10,...
RENAULTRENAULT MASTER III Platforma / podwozie (EV, HV, UV) 2.3 dCi 135 FWD (EV0N, HV0N, UV0N, EV08, HV08, UV08)
RENAULTRENAULT MASTER III Platforma / podwozie (EV, HV, UV) 2.3 dCi 135 RWD (HV0N, UV0N)
RENAULTRENAULT MASTER III Platforma / podwozie (EV, HV, UV) 2.3 dCi 145 FWD (EV0E, EV0F, HV0E, HV0F, UV0E, UV0F,...
RENAULTRENAULT MASTER III Platforma / podwozie (EV, HV, UV) 2.3 dCi 145 RWD (UV0F, UV0E, HV0E, HV0F, HV0T, HV10,...
RENAULTRENAULT MASTER III Platforma / podwozie (EV, HV, UV) 2.3 dCi 150 FWD (EV0F, HV0F, UV0F, EV03, HV03, UV03)
RENAULTRENAULT MASTER III Platforma / podwozie (EV, HV, UV) 2.3 dCi 150 RWD (HV0F, UV0F)
RENAULTRENAULT MASTER III Platforma / podwozie (EV, HV, UV) 2.3 dCi 165 FWD (EV0P, EV0U, EV11, EV12, HV0P, HV0U,...
RENAULTRENAULT MASTER III Platforma / podwozie (EV, HV, UV) 2.3 dCi 165 RWD (HV0P, HV0U, HV10, HV12, UV0P, UV0U,...
RENAULTRENAULT MASTER III Platforma / podwozie (EV, HV, UV) 2.3 dCi 170 FWD (EV0L, HV0L, UV0L)
RENAULTRENAULT MASTER III Platforma / podwozie (EV, HV, UV) 2.3 dCi 180 FWD (EV04, HV04, UV04)
RENAULTRENAULT MASTER III Platforma / podwozie (EV, HV, UV) Z.E. (EV1Z, UV1Z)
0