PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0146
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0146

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 38

sparowany numer artykułu: 23SKV804

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona lewa

Ciężar [kg]: 1,8

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 9

System hamulcowy: NISSIN

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 110

OEM NUMBER
BOSCH0 986 473 508
REMANTE012-001-000354R
STELLOX05-90719-SX
sbs13012126123
ABAKUS131-04-161
SNRA1585015
SNRA1585027
FEBI BILSTEIN178076
VEGE20194303
NK2126123
JPN21H9479-JPN
SERCORE23CA0395
ATE24.3381-1707.5
ATE-APAC24.3381-1707.7
EAI2585015
EAI2585027
AUTO-SPEED PARTS290CA02558
KAWE342098
SERA3585015
SERA3585027
TEXTAR38157000
Axia392098
MAPCO4087
DRI4175700
HONDA43019S7S000
HONDA43019S9AA00
HONDA43019S9AE00
HONDA43019SWAA10
HONDA43019SX0000
HONDA43019SXS000
HONDA43019T0AA02
HONDA43230SP0003
HONDA43230SP0E01
HONDA43230SP0E03
ProfiPower4B2235L
RE-EX506-02346
EUROBRAKE53012126123
Frankberg5481FB0003231
BENDIX591352
METZGER AUTOTEILE6250503
MAXTECH6252044
METZGER AUTOTEILE6260503
MAXTECH6452038
MAXTECH6452039
MAXTECH6452044
MAXTECH6452045
MAXTECH6452046
MAXTECH6455014
SASIC6506142
STARTCAR6585015
STARTCAR6585027
GIRLING7103513
A.B.S.728721
LAUBER77.0582
RIDEX78B0105
RIDEX78B0105R
TRISCAN8170 342098
TRISCAN8175 40201
MAXGEAR82-0349
MAXGEAR82-1077
ELSTOCK86-0775
HELLA8AC 355 383-071
REMSA9013641
FTE9290544
FTE9298113
ABTEXABC1002L
ABTEXABC1002R
BLUE PRINTADBP450010
BLUE PRINTADH24545
BLUE PRINTADH24546
BRAXISAG0605
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1520
BurigB037384L
DENCKERMANNB190257L
DACO GermanyBA1202
TechnikaBC3119
ERA BeneluxBC52098
WAIBC9453
SHAFTECBC9746
SHAFTECBC9746R
SHAFTECBC9746SF
APECBCA1049
APECBCA1050
TRWBHN368
TRWBHN513E
TRWBHN790
TRWBHN790E
TMIBR002346
Calipere+ NAIBAC401L
Brake ENGINEERINGCA1364
JAPANPARTSCAL193LJM
COMLINECBC016L
TRIALLICF 190607
ABECZH1065
REMYDC72098
ATIE2098
DA SILVAET0987
DEPAET72098
MDREUB-12126123
BREMBOF 28 046
FREMAXFBC1002L
FREMAXFBC1002R
FAI AutoPartsFCA186L
FAI AutoPartsFPCA186L
FASTFT02354
GHGH-452642V
GT-BERGMANNGT80-531
PalidiumH311-16NEW
NPSH321A63
JAPOCATHCR02-E1001
ASVAHNBC-KA7RL
GENERAL RICAMBIHO6087
GENERAL RICAMBIHO6121
NTYHZT-HD-006
PROTECHIT5151
NIPPARTSJ3214017
KAMOKAJBC0651
JURATEKJCA1002L
JURATEKJCA1002R
APECLCA237
APECLCA237N
NationalNBC7384L
NationalNBC7384R
NAPANCA1199
NAPANCA1199RM
NAPANCA1200
NAPANCA1200RM
4X4 ESTANFIPDF-20-033
QUINTON HAZELLQBS8535
RAP BRAKESR-K0086
REMYRAB83109
APECRCA237
APECRCA237N
FTERX3898123A0
SHAFTECSBC1108L
SHAFTECSBC1108R
StarkSKBC-0460104
TECDRIVETET1127
TECDRIVETET2247
MOTAQUIPVBC115L
YSPARTSYS-BC0301
ENERGYZH0146
STRZH0147
APPLICATION
HONDAHONDA ACCORD VII Tourer (CM, CN) 2.0 (CM1)
HONDAHONDA ACCORD VII Tourer (CM, CN) 2.2 i-CTDi (CN2)
HONDAHONDA ACCORD VII Tourer (CM, CN) 2.4 (CM2)
HONDAHONDA CR-V II (RD_) 2.0 (RD5)
HONDAHONDA LEGEND II coupe (KA) 3.2 i 24V (KA8)
HONDAHONDA LEGEND II (KA) 3.2 i 24V (KA7)
HONDAHONDA LEGEND III (KA) 3.5 i 24V (KA9)
HONDAHONDA LEGEND III (KA) 3.5 i 24V (KA9)
HONDAHONDA ODYSSEY (RA_) 2.2 (RA1)
HONDAHONDA SHUTTLE (RA) 2.2 16V (RA1)
HONDAHONDA SHUTTLE (RA) 2.3 16V (RA3, RA5)
0