PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0145
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0145

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 45

sparowany numer artykułu: 23SKV783

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona prawa

Ciężar [kg]: 2,62

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 22

System hamulcowy: AKEBONO

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 130

OEM NUMBER
BOSCH0 986 135 009
REMANTE012-001-000650R
FEBEST0477-V97RR
STELLOX05-90185-SX
NEOCOM0840149
Palidium0966-3305NEW
SNRA1165148
MTR12195087
sbs1301213062
ABAKUS131-04-224
OSSCA17349
FEBI BILSTEIN179032
VEGE20984304
NK213062
EAI2165148
SERCORE23CA0183
ATE24.3451-1730.5
MI.R.A.29/1337
AUTO-SPEED PARTS290CA02208
SERA3165148
BUDWEG CALIPER343131
TEXTAR38102200
Axia393131
JP GROUP3962001180
MAPCO4285
DRI4289800
PROFIT5007-3169
RE-EX506-02715
Professional Parts51263131
EUROBRAKE5301213062
Frankberg5481FB0002576
Frankberg5481FB0002577
Frankberg5481FB0004071
Frankberg5481FB0066364
BENDIX591547
STARTCAR6165148
METZGER AUTOTEILE6250692
MAXTECH6256005
METZGER AUTOTEILE6260692
MAXTECH6456004
MAXTECH6456005
JURID694614J
GIRLING7109264
A.B.S.721302
LAUBER77.3940
RIDEX78B0044
TRISCAN8170 343131
TRISCAN8175 42202
MAXGEAR82-0666
ELSTOCK87-0889
HELLA8AC 355 386-281
REMSA9022852
FTE9291153
ABTEXABC1034R
BLUE PRINTADBP450035
BLUE PRINTADC44558
BLUE PRINTADC44558N
BRAXISAG0747
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1086
BurigB037074R
DENCKERMANNB190360R
TechnikaBC0100
ERA BeneluxBC53131
SHAFTECBC8825
SHAFTECBC8825R
SHAFTECBC8825RSF
SHAFTECBC8825SF
WAIBC9074
APECBCA1128
TRWBHU264
TMIBR002715
AKEBONOBS1-S4501-11D0
Calipere+ NAIBAC326R
Brake ENGINEERINGCA2285R
A.S.P. QualityTestedCAL154RJM
COMLINECBC081R
TRIALLICF 012109
ABECZH1619
DBA AustraliaDBAC1041
REMYDC73131
ATIE3131
DA SILVAET2055
DEPAET73131
MDREUB-1213062
BREMBOF 54 099
FREMAXFBC1034R
FAI AutoPartsFCA202R
FERODOFCL694614
FAI AutoPartsFPCA202R
FASTFT03083
GHGH-453012H
NTYHZT-MS-012
PROTECHIT5171
NIPPARTSJ3225033
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3225038
KAMOKAJBC0516
JURATEKJCA1034R
NPSM322I58
MDRMBC-2M08
JAPOCATMPV04-E1002
MITSUBISHIMR510542
GENERAL RICAMBIMT6132
ASVAMTBC-V75RR
Calipere+ NAIBANB-C326R
NationalNBC7074R
NAPANCA1408
NAPANCA1408RM
PATRONPBRC081
4X4 ESTANFIPDF-40-096
QUINTON HAZELLQBS8174
RAP BRAKESR-K0244
REMYRAB84242
APECRCA180
APECRCA180N
RRTRQT-481409
FTERX459814A0
SRLineS78-1153
SHAFTECSBC1105L
SHAFTECSBC1105R
StarkSKBC-0460043
TECDRIVETET0186
MOTAQUIPVBC180R
YSPARTSYS-BC0542
ZentPartsZ183729
ENERGYZH0145
APPLICATION
MITSUBISHIMITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.0 4WD (V83W, V93W)
MITSUBISHIMITSUBISHI PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 2.5 TDiC (K94W)
MITSUBISHIMITSUBISHI PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) 3.2 TD 4WD (V88V, V98V)
MITSUBISHIMITSUBISHI PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) 3.2 DI-D 4WD (V88W, V98W)
MITSUBISHIMITSUBISHI PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) 3.2 DI-D
MITSUBISHIMITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.8 V6 (V87W, V97W)
MITSUBISHIMITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.8 V6 (V87W)
MITSUBISHIMITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.5 V6 4WD
MITSUBISHIMITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.2 DI-D (V88W, V98W)
MITSUBISHIMITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.2 DI-D (V88W, V98W)
MITSUBISHIMITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.2 DI-D 4WD (V98W, V88W)
MITSUBISHIMITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.2 DI-D 4WD (V98W, V88W)
MITSUBISHIMITSUBISHI PAJERO CLASSIC (V2_W, V6_W, V7_W) 3.2 DI-D (V68W, V78W)
MITSUBISHIMITSUBISHI PAJERO III (V7_W, V6_W) 3.5 (V65W, V75W)
MITSUBISHIMITSUBISHI PAJERO III (V7_W, V6_W) 3.2 DI-D (V68W, V78W)
MITSUBISHIMITSUBISHI PAJERO III (V7_W, V6_W) 3.2 DI-D (V68W)
MITSUBISHIMITSUBISHI PAJERO III (V7_W, V6_W) 2.5 TDi (V64W, V74W)
MITSUBISHIMITSUBISHI PAJERO III (V7_W, V6_W) 2.5 TDi (V64W)
MITSUBISHIMITSUBISHI PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 3.5 V6 GDI (V65W, V75W)
MITSUBISHIMITSUBISHI PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 3.2 DI-D (V68W, V78W)
MITSUBISHIMITSUBISHI PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 3.2 DI-D (V68W, V78W)
MITSUBISHIMITSUBISHI PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 2.5 TDi (V64W, V74W)
MITSUBISHIMITSUBISHI PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 2.5 TDi (V64W, V74W)
MITSUBISHIMITSUBISHI PAJERO II (V3_W) 3.2 DiD 4WD
0