PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0139
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0139

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 30

sparowany numer artykułu: 23SKV714

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona lewa

Ciężar [kg]: 2,47

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 9

System hamulcowy: SUMITOMO

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 103

OEM NUMBER
BOSCH0 986 134 221
BOSCH0 986 473 210
REMANTE012-001-000831R
sbs13012145175
ABAKUS131-04-261
SNRA1645023
SNRA1645035
NK2145175
SERCORE23CA0567
SERCORE23CA0940
ZAMIENNIK23SKV713
EAI2645023
EAI2645035
VEGE26554303
AUTO-SPEED PARTS290CA02229
BUDWEG CALIPER342994
KAWE343978
SERA3645023
SERA3645035
TEXTAR38145200
TEXTAR38298900
Axia392994
Axia393978
MAPCO4182
DRI4183801
EGT441026EGT
MAPCO4564
TOYOTA47750-52040
TOYOTA4775052040
TOYOTA4775052041
ProfiPower4B2143L
RE-EX506-02698
Professional Parts51402994
EUROBRAKE53012145175
Frankberg5481FB0003872
Frankberg5481FB0004140
Frankberg5481FB0066668
BENDIX591536
METZGER AUTOTEILE6250289
MAXTECH6262128
MAXTECH6462096
MAXTECH6462098
MAXTECH6462128
MAXTECH6462129
MAXTECH6462154
MAXTECH6462155
STARTCAR6645023
STARTCAR6645035
JURID694465J
GIRLING7104216
A.B.S.721431
LAUBER77.2092
LAUBER77.4860
RIDEX78B0378
OSSCA79328
TRISCAN8170 342994
TRISCAN8170 343978
TRISCAN8175 13219
MAXGEAR82-0479
ELSTOCK86-0883-1
HELLA PAGID8AC 355 380-271
HELLA8AN 355 780-271
REMSA9020441
REMSA9030021
FTE9290166
FTE9290196
FTE9298062
AISINA5L067
BLUE PRINTADT34573
MDRAIS-A5L067
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1529
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-2542
BurigB037423L
DENCKERMANNB190234L
DACO GermanyBA3918
ERA BeneluxBC52994
ERA BeneluxBC53978
SHAFTECBC7008
SHAFTECBC7008SF
SHAFTECBC8066
SHAFTECBC8066SF
APECBCA2129
APECBCA2835E
TRWBCT722
TRWBHP136E
TRWBHP216E
TMIBR002698
Calipere+ NAIBAC265L
Brake ENGINEERINGCA2044
Brake ENGINEERINGCA3002
COMLINECBC398L
ABECZH1150
ABECZH1982
REMYDC72994
REMYDC73978
ATIE2994
ATIE3978
AISINET-086LR
DA SILVAET1914
DEPAET72994
DEPAET73978
DA SILVAET9255
MDREUB-12145175
BREMBOF 83 170
BREMBOF 83 254
FERODOFCL694465
FASTFT02384
GHGH-454502V
GT-BERGMANNGT80-080
NTYHZT-TY-030
NIPPARTSJ3212019
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3212179
KAMOKAJBC0525
APECLCA699
APECLCA699N
Calipere+ NAIBANB-C265L
NationalNBC7423L
NAPANCA1483RM
4X4 ESTANFIPDF-70-173
4X4 ESTANFIPDF-70-241
QUINTON HAZELLQBS8623
RAP BRAKESR-K0131
FTERX309826A0
FTERX309889A0
StarkSKBC-0460377
NPST321A101
PalidiumT457-17NEW
TECDRIVETET2118
TECDRIVETET4860
JAPOCATTP100-E1001
GENERAL RICAMBITY6251
GENERAL RICAMBITY6299
MOTAQUIPVBC497L
YSPARTSYS-BC0829
ENERGYZH0139
STRZH0140
APPLICATION
TOYOTATOYOTA YARIS (_P1_) 1.0 (SCP10_, SCP10R)
TOYOTATOYOTA YARIS (_P1_) 1.3 (NCP10, SCP12_)
TOYOTATOYOTA YARIS (_P1_) 1.3 (SCP12_, SCP13_, SCP12R, SCP13R)
TOYOTATOYOTA YARIS (_P1_) 1.4 D-4D (NLP10_, NLP10R)
TOYOTATOYOTA YARIS (_P1_) 1.5 (NCP13_, NCP13R)
0