PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0127
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0127

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 34

sparowany numer artykułu: 23SKV613

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona prawa

Ciężar [kg]: 1,81

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 10

System hamulcowy: MOBIS

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BOSCH0 986 135 249
REMANTE012-001-000279R
STELLOX05-90559-SX
NEOCOM0840075
ASAM AUTOMOTIVE102213
sbs1301213546
ABAKUS131-04-152
MTR13180132
OSSCA17431
SNRA1775012
FEBI BILSTEIN178169
NK213546
VEGE21764304
JPN21H9094-JPN
SERCORE23CA1065
ZAMIENNIK23SKV614
ATE24.3341-1706.5
HART258 493
EAI2775012
AUTO-SPEED PARTS290CA02308
BUDWEG CALIPER344289
JP GROUP3662000180
SERA3775012
TEXTAR38187200
Axia394289
MAPCO4241
DRI4297410
ProfiPower4B2078R
RE-EX506-05777
EUROBRAKE5301213546
Frankberg5481FB0002399
Frankberg5481FB0002589
KIA582301H300
HYUNDAI583111HA00
BENDIX593359
METZGER AUTOTEILE6251120
METZGER AUTOTEILE6261120
MAXTECH6266269
MAXTECH6466269
MAXTECH6466525
MAXTECH6466529
STARTCAR6775012
GIRLING7105327
A.B.S.721942
LAUBER77.3509
RIDEX78B0124
RIDEX78B0124R
TRISCAN8170 344289
TRISCAN8175 43206
MAXGEAR82-0374
ELSTOCK87-1947
HELLA8AC 355 394-401
HELLA8AN 355 794-401
REMSA9029092
FTE9290353
FTE9298083
ACKOJAA52-3008
ABTEXABC1117R
BLUE PRINTADBP450046
BLUE PRINTADG045100
BRAXISAG1399
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1236
BurigB037112R
DENCKERMANNB190132R
DACO GermanyBA1308
SHAFTECBC2146R
SHAFTECBC2146RSF
TechnikaBC3930
ERA BeneluxBC54289
WAIBC9182
APECBCA1240
TRWBHQ327E
TMIBR005777
Calipere+ NAIBAC496R
Brake ENGINEERINGCA2909R
JAPANPARTSCAL283RJM
COMLINECBC096R
TRIALLICF 084708
ABECZH1531
REMYDC74289
ATIE4289
DEPAET74289
DA SILVAET9484
MDREUB-1213546
BREMBOF 30 131
FREMAXFBC1117R
FAI AutoPartsFCA234R
FERODOFCL695186
FAI AutoPartsFPCA234R
FASTFT02505
GHGH-453550H
GT-BERGMANNGT80-107
NPSH322I58
GENERAL RICAMBIHY6060
ASVAHYBC-JDRR
NTYHZT-HY-505
PalidiumI450-44NEW
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3220305
KAMOKAJBC0554
JURATEKJCA1117R
NIPPARTSN3260507
Calipere+ NAIBANB-C496R
NationalNBC7112R
NAPANCA1132
NAPANCA1132RM
PATRONPBRC649
4X4 ESTANFIPDF-80-074
QUINTON HAZELLQBS8354
RAP BRAKESR-K0154
REMYRAB85390
APECRCA592
APECRCA592N
FTERX349880A0
SRLineS78-1145
SHAFTECSBC1097R
StarkSKBC-0460123
TECDRIVETET0346
MOTAQUIPVBC195R
YSPARTSYS-BC0326
ENERGYZH0126
ENERGYZH0127
APPLICATION
HYUNDAIHYUNDAI i30 (FD) 1.4
HYUNDAIHYUNDAI i30 (FD) 1.4
HYUNDAIHYUNDAI i30 Kombi (FD) 2.0 CRDi
HYUNDAIHYUNDAI i30 Kombi (FD) 2.0 CRDi
HYUNDAIHYUNDAI i30 Kombi (FD) 2.0
HYUNDAIHYUNDAI i30 Kombi (FD) 1.6 CRDi
HYUNDAIHYUNDAI i30 Kombi (FD) 1.6 CRDi
HYUNDAIHYUNDAI i30 Kombi (FD) 1.6 CRDi
HYUNDAIHYUNDAI i30 Kombi (FD) 1.6
HYUNDAIHYUNDAI i30 Kombi (FD) 1.6
HYUNDAIHYUNDAI i30 Kombi (FD) 1.6
HYUNDAIHYUNDAI i30 Kombi (FD) 1.4
HYUNDAIHYUNDAI i30 (FD) 2.0 CRDi
HYUNDAIHYUNDAI i30 Kombi (FD) 1.4
HYUNDAIHYUNDAI i30 (FD) 1.6
HYUNDAIHYUNDAI i30 (FD) 1.6
HYUNDAIHYUNDAI i30 (FD) 1.6
HYUNDAIHYUNDAI i30 (FD) 1.6 CRDi
HYUNDAIHYUNDAI i30 (FD) 1.6 CRDi
HYUNDAIHYUNDAI i30 (FD) 1.6 CRDi
HYUNDAIHYUNDAI i30 (FD) 2.0
HYUNDAIHYUNDAI i30 (FD) 2.0 CRDi
KIAKIA CEE'D SW (ED) 1.6 CRDi 115
KIAKIA CEE'D SW (ED) 1.6 CRDi 128
KIAKIA CEE'D SW (ED) 1.6 CRDi 90
KIAKIA CEE'D SW (ED) 1.6 CVVT
KIAKIA CEE'D SW (ED) 2.0
KIAKIA CEE'D SW (ED) 2.0 CRDi 140
KIAKIA PRO CEE'D (ED) 1.4
KIAKIA PRO CEE'D (ED) 1.4
KIAKIA PRO CEE'D (ED) 1.4 CVVT
KIAKIA PRO CEE'D (ED) 1.6
KIAKIA PRO CEE'D (ED) 1.6
KIAKIA PRO CEE'D (ED) 1.6 CRDi 115
KIAKIA PRO CEE'D (ED) 1.6 CRDi 128
KIAKIA PRO CEE'D (ED) 1.6 CRDi 90
KIAKIA PRO CEE'D (ED) 1.6 CVVT
KIAKIA PRO CEE'D (ED) 2.0
KIAKIA PRO CEE'D (ED) 2.0 CRDi 140
KIAKIA PRO CEE'D (ED) 2.0 LPG
KIAKIA CEE'D Hatchback (ED) 1.6 CVVT
KIAKIA CEE'D Hatchback (ED) 1.4
KIAKIA CEE'D Hatchback (ED) 1.4
KIAKIA CEE'D Hatchback (ED) 1.4 CVVT
KIAKIA CEE'D Hatchback (ED) 1.6
KIAKIA CEE'D Hatchback (ED) 1.6
KIAKIA CEE'D Hatchback (ED) 1.6
KIAKIA CEE'D Hatchback (ED) 1.6 CRDi 115
KIAKIA CEE'D Hatchback (ED) 1.6 CRDi 128
KIAKIA CEE'D Hatchback (ED) 1.6 CRDi 90
KIAKIA CEE'D SW (ED) 1.6
KIAKIA CEE'D Hatchback (ED) 2.0
KIAKIA CEE'D Hatchback (ED) 2.0 CRDi
KIAKIA CEE'D Hatchback (ED) 2.0 CRDi 140
KIAKIA CEE'D SW (ED) 1.4
KIAKIA CEE'D SW (ED) 1.4
KIAKIA CEE'D SW (ED) 1.4 CVVT
KIAKIA CEE'D SW (ED) 1.6
KIAKIA CEE'D SW (ED) 1.6
0