PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0123
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0123

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 38

sparowany numer artykułu: 23SKV543

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona prawa

Ciężar [kg]: 2,49

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 12

System hamulcowy: LUCAS

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 118

OEM NUMBER
BOSCH0 986 135 367
REMANTE012-001-000748R
STELLOX05-90431-SX
NEOCOM0840188
sbs13012119112
ABAKUS131-04-146
SNRA1375292
CITROËN1651767680
FEBI BILSTEIN181188
VEGE21054304
NK2119112
JPN21H9156-JPN
EAI2375292
SERCORE23CA0097
ZAMIENNIK23SKV544
ATE24.3384-1762.5
Omnicraft2446859
HART254 026
AUTO-SPEED PARTS290CA01587
SERA3375292
BUDWEG CALIPER343663
TEXTAR38011500
TEXTAR38141100
Axia393663
DRI4261800
MAPCO4335
CITROËN4401.C9
PEUGEOT4401C9
OSSCA44636
ProfiPower4B2193R
RE-EX506-02009
A.B.S.529452
EUROBRAKE53012119112
Frankberg5481FB0002434
Frankberg5481FB0002469
BENDIX591195
METZGER AUTOTEILE6250580
METZGER AUTOTEILE6260580
MAXTECH6276019
STARTCAR6375292
MAXTECH6476018
MAXTECH6476019
SASIC6500045
JURID694381J
GIRLING7103354
FIAT71728818
LAUBER77.2793
RIDEX78B0115
RIDEX78B0115R
TRISCAN8170 343663
MAXGEAR82-0174
ELSTOCK87-0681
HELLA PAGID8AC 355 383-781
REMSA9026022
FTE9290742
FTE9298166
LANCIA9464216280
BRAXISAG0525
BRAXISAG1933
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1149
BurigB037178R
DENCKERMANNB190076R
DACO GermanyBA0604
TechnikaBC0429
SHAFTECBC2015R
SHAFTECBC2015RSF
ERA BeneluxBC53663
WAIBC8126
APECBCA1410
TRWBHN354
TRWBHN354E
TMIBR002009
Calipere+ NAIBAC615R
Brake ENGINEERINGCA2602R
JAPANPARTSCAL175RJM
COMLINECBC146R
ABECZH1678
REMYDC73663
ATIE3663
DA SILVAET2593
DEPAET73663
MDREUB-12119112
BREMBOF 61 217
FREMAXFBC1592R
FERODOFCL694381
GENERAL RICAMBIFI6188
GHGH-453771H
GT-BERGMANNGT80-362
NTYHZT-CT-003
KAMOKAJBC0374
JURATEKJCA1592R
Calipere+ NAIBANB-C615R
NationalNBC7178R
NAPANCA1264RM
NAPANCA1940RM
PalidiumPAL4-1152
PATRONPBRC1107
4X4 ESTANFIPDF-35-024
QUINTON HAZELLQBS7412
RAP BRAKESR-K0080
REMYRAB84774
APECRCA223
APECRCA223N
RCA FRANCERCABC58
FTERX389872A0
SHAFTECSBC1251R
StarkSKBC-0460114
TECDRIVETET0029
MOTAQUIPVBC245R
YSPARTSYS-BC0670
ENERGYZH0122
ENERGYZH0123
APPLICATION
CITROËNCITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 16V
CITROËNCITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0
CITROËNCITROËN C8 (EA_, EB_) 3.0 V6
CITROËNCITROËN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi
CITROËNCITROËN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi
CITROËNCITROËN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi
CITROËNCITROËN C8 (EA_, EB_) 2.2
CITROËNCITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 165
CITROËNCITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 135
CITROËNCITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi
CITROËNCITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi
CITROËNCITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi
FIATFIAT ULYSSE (179_) 2.0 D Multijet
FIATFIAT ULYSSE (179_) 3.0
FIATFIAT ULYSSE (179_) 2.2 JTD
FIATFIAT ULYSSE (179_) 2.2 JTD
FIATFIAT ULYSSE (179_) 2.2 D Multijet
FIATFIAT ULYSSE (179_) 2.0 JTD
FIATFIAT ULYSSE (179_) 2.0 JTD
FIATFIAT ULYSSE (179_) 2.0 D Multijet
FIATFIAT ULYSSE (179_) 2.0 (179BXA11, 179BXA1A)
LANCIALANCIA PHEDRA (179_) 2.0 (179AXA11, 179AXA1A)
LANCIALANCIA PHEDRA (179_) 3.0 V6 (179.BXD11)
LANCIALANCIA PHEDRA (179_) 2.2 JTD (179.AXN1B, 179.AXQ11, 179.BXN1B, 179.BXQ11)
LANCIALANCIA PHEDRA (179_) 2.2 JTD (179AXC1A)
LANCIALANCIA PHEDRA (179_) 2.2 D Multijet (179.AXM1B, 179.AXP11, 179.BXM1B,...
LANCIALANCIA PHEDRA (179_) 2.0 JTD (179.AXH1B, 179.BXH1B)
LANCIALANCIA PHEDRA (179_) 2.0 JTD (179.AXE1A)
LANCIALANCIA PHEDRA (179_) 2.0 JTD (179AXB1A)
LANCIALANCIA PHEDRA (179_) 2.0 D Multijet (179.AXL1B, 179.BXL1B)
PEUGEOTPEUGEOT 807 (EB_) 2.0
PEUGEOTPEUGEOT 807 (EB_) 2.0 16V
PEUGEOTPEUGEOT 807 (EB_) 2.0 HDI
PEUGEOTPEUGEOT 807 (EB_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 807 (EB_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 807 (EB_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 807 (EB_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 807 (EB_) 2.2
PEUGEOTPEUGEOT 807 (EB_) 2.2 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 807 (EB_) 2.2 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 807 (EB_) 2.2 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 807 (EB_) 3.0 V6
0