PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0119
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0119

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 38

sparowany numer artykułu: 23SKV503

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona prawa

Ciężar [kg]: 2,46

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 10

System hamulcowy: LUCAS

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 118

OEM NUMBER
BOSCH0 986 473 857
REMANTE012-001-000237R
STELLOX05-90090-SX
HART063 093
NEOCOM0840007
NEOCOM0840007N
OSSCA10229
JP GROUP1162000880
MTR12107674
sbs1301214764
ABAKUS131-04-072
SNRA1375086
NK214764
JPN21H9066-JPN
EAI2375086
SERCORE23CA0118
ZAMIENNIK23SKV504
ATE24.3384-1720.5
VEGE24334304
Omnicraft2446845
MASTER-SPORT GERMANY268001470
AUTO-SPEED PARTS290CA01349
SERA3375086
WXQP340539
KAWE342401
TEXTAR38007900
TEXTAR38045000
Axia392401
DRI4216900
EGT440012EGT
MAPCO4883
ProfiPower4B2036R
RE-EX506-00603
Professional Parts51022401
A.B.S.521082
AIC52834
EUROBRAKE5301214764
Frankberg5481FB0002635
Frankberg5481FB0066315
BENDIX590347
hajus Autoteile6151074
METZGER AUTOTEILE6250176
METZGER AUTOTEILE6260176
MAXTECH6272049
STARTCAR6375086
MAXTECH6472049
SASIC6506013
vika66151744201
JURID692646J
GIRLING7103147
LAUBER77.2299
RIDEX78B0029
TRISCAN8170 342401
TRISCAN8175 29284
MAXGEAR82-0004
ELSTOCK87-0196
HELLA8AC 355 383-381
HELLA8AN 355 783-381
SKODA8D0615424
REMSA9014982
FTE9290673
FTE9298134
ASAM AUTOMOTIVE98818
BRAXISAG0259
GENERAL RICAMBIAU6102
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1162
BurigB037265R
DENCKERMANNB190031R
DACO GermanyBA0215
TechnikaBC0495
ERA BeneluxBC52401
SHAFTECBC9612R
SHAFTECBC9612RSF
APECBCA1276
KABISBCK80202
TRWBHN147
TRWBHN147E
TMIBR000603
Calipere+ NAIBAC816R
Brake ENGINEERINGCA1498R
JAPKOCAL156RJM
COMLINECBC213R
TRIALLICF 002236
ABECZH1672
REMYDC72401
ATIE2401
DA SILVAET1353
DEPAET72401
MDREUB-1214764
BREMBOF 85 119
FERODOFCL692646
FASTFT02453
GHGH-454714H
GT-BERGMANNGT80-049
NTYHZT-VW-017
PROTECHIT5044
KAMOKAJBC0238
Calipere+ NAIBANB-C816R
NationalNBC7265R
PalidiumPAL4-1208
4X4 ESTANFIPDF-37-120
QUINTON HAZELLQBS4364
RAP BRAKESR-K0036
REMYRAB83512
APECRCA100
APECRCA100N
FTERX389827A0
SRLineS78-1008
SHAFTECSBC1344R
StarkSKBC-0460028
TECDRIVETET0821
VAICOV10-8533
MOTAQUIPVBC312R
YSPARTSYS-BC0906
ZentPartsZ183708
ENERGYZH0118
ENERGYZH0119
APPLICATION
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.8
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.6
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.6
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.6
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.8
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.6
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.8
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.8
0