PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0117
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0117

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 34

sparowany numer artykułu: 23SKV473

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona prawa

Ciężar [kg]: 2,85

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 10

System hamulcowy: KASCO

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 118

OEM NUMBER
BOSCH0 986 135 218
REMANTE012-001-000339R
NEOCOM0840118
NEOCOM0840118N
sbs1301213528
ABAKUS131-04-144
SNRA1775010
FEBI BILSTEIN179179
VEGE20634304
NK213528
JPN21H9096-JPN
SERCORE23CA0778
ZAMIENNIK23SKV474
ATE24.3344-1730.5
EAI2775010
AUTO-SPEED PARTS290CA02351
BUDWEG CALIPER343625
SERA3775010
TEXTAR38154900
Axia393625
OSSCA41969
DRI4264110
MAPCO4416
ProfiPower4B2080R
RE-EX506-04681
Professional Parts51143625
EUROBRAKE5301213528
Frankberg5481FB0003028
Frankberg5481FB0066628
KIA5836007320
BENDIX592725
METZGER AUTOTEILE6250358
METZGER AUTOTEILE6260358
MAXTECH6266529
MAXTECH6465526
MAXTECH6466525
MAXTECH6466529
SASIC6506171
STARTCAR6775010
A.B.S.726112
LAUBER77.2927
RIDEX78B0138
RIDEX78B0138R
TRISCAN8170 343625
TRISCAN8175 43202
MAXGEAR82-0378
ELSTOCK87-1614
HELLA PAGID8AC 355 381-481
HELLA8AN 355 781-481
REMSA9030052
FTE9290329
FTE9298081
ABTEXABC1078R
BLUE PRINTADBP450091
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1528
BurigB037076R
DENCKERMANNB190056R
DACO GermanyBA1701
TechnikaBC0162
SHAFTECBC2124
SHAFTECBC2124SF
SHAFTECBC2386R
SHAFTECBC2386RSF
ERA BeneluxBC53625
WAIBC9229
APECBCA1202
TRWBHQ790E
TMIBR004681
Calipere+ NAIBAC508R
Brake ENGINEERINGCA3005R
ASHIKACAL235RJM
COMLINECBC082R
TRIALLICF 084730
ABECZH1385
REMYDC73625
ATIE3625
DA SILVAET2550
DEPAET73625
MDREUB-1213528
BREMBOF 30 083
FREMAXFBC1078R
FAI AutoPartsFCA239R
FERODOFCL695339
FAI AutoPartsFPCA239R
FASTFT03393
GHGH-453537H
GT-BERGMANNGT80-553
NTYHZT-KA-001
PalidiumI450-14NEW
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3220324
KAMOKAJBC0572
JURATEKJCA1078R
NPSK322A16
KAWEKC01060
GENERAL RICAMBIKI6020
NIPPARTSN3260300
Calipere+ NAIBANB-C508R
NationalNBC7076R
NAPANCA1024
NAPANCA1024RM
4X4 ESTANFIPDF-80-038
QUINTON HAZELLQBS8186
RAP BRAKESR-K0324
REMYRAB84736
APECRCA401
APECRCA401N
FTERX349854A0
SHAFTECSBC1148R
StarkSKBC-0460137
TECDRIVETET0258
MOTAQUIPVBC181R
YSPARTSYS-BC1058
ENERGYZH0117
STRZH0342
APPLICATION
KIAKIA PICANTO I (SA) 1.0
KIAKIA PICANTO I (SA) 1.0
KIAKIA PICANTO I (SA) 1.1
KIAKIA PICANTO I (SA) 1.1 CRDi
0