PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0112
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0112

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 40

sparowany numer artykułu: 23SKV444

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona lewa

Ciężar [kg]: 2,72

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 19

System hamulcowy: ATE

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 76

OEM NUMBER
BOSCH0 986 473 159
STELLOX05-90096-SX
HART068 783
NEOCOM0830124
ATE-APAC11.9401-9937.2
BMW1165033
MTR12139012
SNRA1225209
sbs1301211551
ABAKUS131-04-069
JP GROUP1462001670
FEBI BILSTEIN179785
NK211551
VEGE21224303
JPN21H9195-JPN
EAI2225209
SERCORE23CA0573
ZAMIENNIK23SKV443
ATE24.3401-1703.5
AUTO-SPEED PARTS290CA00217
OSSCA29950
SERA3225209
BMW34 21 1 165 033
BMW34 21 6 758 135
BMW34211165033
BMW34216758135
BUDWEG CALIPER343006
TEXTAR38049600
Axia393006
DRI4154600
A.B.S.422021
MAPCO4618
ProfiPower4B2149L
RE-EX506-01698
EUROBRAKE5301211551
Frankberg5481FB0003290
Frankberg5481FB0004125
Frankberg5481FB0004273
Frankberg5481FB0004274
BENDIX590998
STARTCAR6225209
METZGER AUTOTEILE6250085
METZGER AUTOTEILE6260085
MAXTECH6274092
MAXTECH6474070
MAXTECH6474092
BMW6758135
JURID694187J
vika69868401
GIRLING7103627
LAUBER77.0142
RIDEX78B0125
RIDEX78B0125R
TRISCAN8170 343006
TRISCAN8175 11201
MAXGEAR82-0243
ELSTOCK86-0564
HELLA8AC 355 384-191
HELLA8AN 355 784-191
REMSA9020701
FTE9290778
FTE9298172
ASAM AUTOMOTIVE99971
ABTEXABC1793L
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-2083
BurigB037176L
DENCKERMANNB190249L
DACO GermanyBA0302
TechnikaBC0581
ERA BeneluxBC53006
WAIBC6349
SHAFTECBC8030
SHAFTECBC8030SF
APECBCA1419
TRWBHN627E
ASVABMBC-E46BRL
TMIBR001698
GENERAL RICAMBIBW6139
Calipere+ NAIBAC596L
Brake ENGINEERINGCA2070
A.S.P. QualityTestedCAL166LJM
COMLINECBC138L
TRIALLICF 102017
ABECZH1690
REMYDC75154
ATIE3006
DA SILVAET1932
DEPAET73006
MDREUB-1211551
BREMBOF 06 112
FREMAXFBC1793L
FAI AutoPartsFCA279L
FERODOFCL694187
FAI AutoPartsFPCA279L
FASTFT03221
GHGH-451587V
GT-BERGMANNGT80-197
NTYHZT-BM-000
PROTECHIT5184
KAMOKAJBC0107
JURATEKJCA1793L
APECLCA238
APECLCA238N
Calipere+ NAIBANB-C596L
NationalNBC7176L
NAPANCA1273
NAPANCA1273RM
PalidiumPAL4-1167
PATRONPBRC405
4X4 ESTANFIPDF-10-083
QUINTON HAZELLQBS8232
RAP BRAKESR-K0095
REMYRAB84117
FTERX401304A0
SHAFTECSBC1162L
StarkSKBC-0460124
ROVERSMC000351
MGSOB000050
TECDRIVETET0276
VAICOV20-8206
MOTAQUIPVBC237L
YSPARTSYS-BC0009
ENERGYZH0112
STRZH0113
APPLICATION
BMWBMW 3 Touring (E46) 318 i
BMWBMW 3 (E46) 325 xi
BMWBMW 3 (E46) 328 i
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 318 Ci
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 318 Ci
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 320 Cd
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 323 Ci
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 325 Ci
BMWBMW 3 Touring (E46) 316 i
BMWBMW 3 Touring (E46) 318 d
BMWBMW 3 Touring (E46) 318 d
BMWBMW 3 Touring (E46) 318 i
BMWBMW 3 Compact (E46) 318 ti
BMWBMW 3 Touring (E46) 318 i
BMWBMW 3 Touring (E46) 320 d
BMWBMW 3 Touring (E46) 320 d
BMWBMW 3 Touring (E46) 320 i
BMWBMW 3 Touring (E46) 320 i
BMWBMW 3 Touring (E46) 325 i
BMWBMW 3 Touring (E46) 325 xi
BMWBMW 3 Touring (E46) 328 i
BMWBMW Z4 coupe (E86) 3.0 si
BMWBMW Z4 Roadster (E85) 2.5 si
BMWBMW Z4 Roadster (E85) 3.0 i
BMWBMW Z4 Roadster (E85) 3.0 si
BMWBMW 3 (E46) 323 i
BMWBMW 3 Compact (E46) 318 td
BMWBMW 3 Compact (E46) 320 td
BMWBMW 3 Compact (E46) 325 ti
BMWBMW 3 coupe (E46) 318 Ci
BMWBMW 3 coupe (E46) 318 Ci
BMWBMW 3 coupe (E46) 320 Cd
BMWBMW 3 coupe (E46) 320 Ci
BMWBMW 3 coupe (E46) 320 Ci
BMWBMW 3 coupe (E46) 323 Ci
BMWBMW 3 coupe (E46) 325 Ci
BMWBMW 3 coupe (E46) 328 Ci
BMWBMW 3 (E46) 316 i
BMWBMW 3 (E46) 316 i
BMWBMW 3 (E46) 316 i
BMWBMW 3 (E46) 318 d
BMWBMW 3 (E46) 318 d
BMWBMW 3 (E46) 318 i
BMWBMW 3 (E46) 318 i
BMWBMW 3 (E46) 320 d
BMWBMW 3 (E46) 320 d
BMWBMW 3 (E46) 320 d
BMWBMW 3 (E46) 320 i
BMWBMW 3 (E46) 320 i
BMWBMW 3 (E46) 325 i
BMWBMW 3 (E46) 316 i
MGMG ZT- T 180
MGMG ZT- T 190
MGMG ZT 190
MGMG ZT 180
ROVERROVER 75 I Tourer (RJ) 1.8
ROVERROVER 75 I Tourer (RJ) 1.8 Turbo
ROVERROVER 75 I Tourer (RJ) 2.0 CDT
ROVERROVER 75 I Tourer (RJ) 2.0 CDTi
ROVERROVER 75 I Tourer (RJ) 2.0 V6
ROVERROVER 75 I Tourer (RJ) 2.5 V6
ROVERROVER 75 (RJ) 1.8
ROVERROVER 75 (RJ) 1.8 Turbo
ROVERROVER 75 (RJ) 2.0 CDT
ROVERROVER 75 (RJ) 2.0 CDTi
ROVERROVER 75 (RJ) 2.0 V6
ROVERROVER 75 (RJ) 2.5 V6
ROVERROVER 75 (RJ) 2.5 V6
0