PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0106
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0106

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

sparowany numer artykułu: 23SKV406

Miejsce zabudowy: Oś przednia, z lewej

Ciężar [kg]: 5,36

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (2-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 28

Średnica 1 [mm]: 52

Średnica 2 [mm]: 46

System hamulcowy: BREMBO

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 195

OEM NUMBER
BOSCH0 986 134 303
REMANTE012-001-000272R
STELLOX05-90439-SX
DT Spare Parts12.00028
MTR12195079
SNRA1284117
sbs13012119145
ABAKUS131-04-133
ABAKUS131-04-134
CITROËN1615765880
CITROËN1651765880
FEBI BILSTEIN179430
NK2119145
VEGE21724301
JPN21H9449-JPN
EAI2284117
SERCORE23CA0099
ZAMIENNIK23SKV405
ATE24.3521-1711.5
Omnicraft2446448
HART261 899
AUTO-SPEED PARTS290CA00375
JP GROUP3161900970
DRI3196110
SERA3284117
BUDWEG CALIPER343914
TEXTAR38184600
Axia393914
MAPCO4066
OSSCA41612
PEUGEOT4401 J8
CITROËN4401J8
Automotive RYME45080
ProfiPower4B1033L
RE-EX506-05656
Professional Parts51083914
A.B.S.522971
EUROBRAKE53012119145
Frankberg5481FB0003444
Frankberg5481FB0066659
BENDIX593298
METZGER AUTOTEILE6250319
METZGER AUTOTEILE6260319
MAXTECH6275046
STARTCAR6284117
MAXTECH6475042
MAXTECH6475045
MAXTECH6475046
MAXTECH6475047
SASIC6500062
GIRLING71071307
FIAT71769991
FIAT71793162
FIAT71793163
Calipere+ NAIBA71793164
FIAT735353856
LAUBER77.3438
FIAT77364048
RIDEX78B1095
RIDEX78B1095R
TRISCAN8170 343914
TRISCAN8175 10119
MAXGEAR82-0257
ELSTOCK82-1916
HELLA8AC 355 394-231
HELLA8AN 355 794-231
REMSA9029411
FTE9291550
FTE9298234
ASAM AUTOMOTIVE99866
ABTEXABC1597L
BRAXISAG1361
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1301
BurigB037094L
DENCKERMANNB190247L
DACO GermanyBA0914
TechnikaBC1808
FRECCIABC24-1095
SHAFTECBC2403
SHAFTECBC2403SF
ERA BeneluxBC63914
WAIBC8016
APECBCA1939E
TRWBHS1307E
TMIBR005656
Calipere+ NAIBAC637L
Brake ENGINEERINGCA2941
JAPANPARTSCAL076LJM
COMLINECBC169L
GENERAL RICAMBICI6193
ABECZH1498
REMYDC83914
ATIE3914
DEPAET73914
DA SILVAET9378
MDREUB-12119145
BREMBOF 61 234
BREMBOF BR 014
FREMAXFBC1597L
FAI AutoPartsFCA149L
FERODOFCL694775
FAI AutoPartsFPCA149L
FASTFT32838
FASTFT32839
GHGH-431961V
GT-BERGMANNGT80-373
NTYHZP-FT-002
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3210857
KAMOKAJBC0343
JURATEKJCA1597L
APECLCA589
APECLCA589N
CASALSMD2134
NationalNBC7094L
NAPANCA1353
NAPANCA1353RM
PalidiumPAL4-1099
PATRONPBRC1042
4X4 ESTANFIPDF-35-107
ASVAPGBC-BOXIIIFL
QUINTON HAZELLQBS8361
RAP BRAKESR-K0357
REMYRAB94025
RCA FRANCERCABC107
FTERX529817A0
SHAFTECSBC1112L
StarkSKBC-0461094
TECDRIVETET0093
MOTAQUIPVBC268L
YSPARTSYS-BC0113
ZentPartsZ183688
ENERGYZH0106
STRZH0107
APPLICATION
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.0 BlueHDi 110
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.0 BlueHDi 130
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.0 BlueHDi 160
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.2 BlueHDi 120
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.2 BlueHDi 140
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.2 BlueHDi 165
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.2 HDi 100
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.2 HDi 120
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.2 HDi 130
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.2 HDi 150
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 3.0 HDi 155
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 3.0 HDi 160
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 3.0 HDi 180
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.0 BlueHDi 110
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.0 BlueHDi 130
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.0 BlueHDi 160
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.2 BlueHDi 120
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.2 BlueHDi 140
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.2 BlueHDi 165
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.2 HDi 100
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.2 HDi 110
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.2 HDi 120
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.2 HDi 130
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.2 HDi 150
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 3.0 HDi 145
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 3.0 HDi 155
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 3.0 HDi 160
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 3.0 HDi 180
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 110
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 130
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 160
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 BlueHDi 120
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 BlueHDi 140
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 BlueHDi 165
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 HDi 100
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 HDi 110
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 HDi 120
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 HDi 130
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 HDi 150
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 3.0 HDi 145
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 3.0 HDi 160
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 3.0 HDi 180
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 100 Multijet 2,2 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 115 Multijet 2,0 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 120 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 130 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 140 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 140 Natural Power
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 150 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 150 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 150 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 160 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 160 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 180 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 180 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 100 Multijet 2,2 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 110 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 115 Multijet 2,0 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 120 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 130 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 140 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 140 Natural Power
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 150 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 150 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 150 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 160 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 160 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 160 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 180 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 180 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 100 Multijet 2,2 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 110 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 115 Multijet 2,0 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 120 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 130 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 140 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 140 Natural Power
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 150 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 150 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 150 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 160 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 160 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 160 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 180 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 180 Multijet 3,0 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.0 BlueHDi 110
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.0 BlueHDi 130
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.0 BlueHDi 160
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.2 BlueHDi 120
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.2 BlueHDi 140
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.2 BlueHDi 165
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 100
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 110
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 120
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 130
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 150
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 145
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 175
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.0 BlueHDi 110
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.0 BlueHDi 130
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.0 BlueHDi 130 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.0 BlueHDi 160
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.0 BlueHDi 160 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 BlueHDi 120
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 BlueHDi 140
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 BlueHDi 165
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 100
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 110
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 120
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 130
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 130 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 150
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 150 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 3.0 HDi 145
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 3.0 HDi 155
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 3.0 HDi 175
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 110
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 130
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 160
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 BlueHDi 120
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 BlueHDi 140
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 BlueHDi 165
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 100
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 110
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 120
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 130
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 130
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 150
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 150
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 3.0 HDi 145
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 3.0 HDi 155
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 3.0 HDi 160
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 3.0 HDi 175
0