PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0105
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0105

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 48

sparowany numer artykułu: 23SKV403

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona prawa

Ciężar [kg]: 3,22

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 16

System hamulcowy: BOSCH

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 162

OEM NUMBER
BOSCH0 986 135 052
BOSCH0 986 135 611
REMANTE012-001-000274R
REMANTE012-001-000992R
STELLOX05-90770-SX
NEOCOM0840100
NEOCOM0840100N
NEOCOM0840123
MTR12118616
SNRA1275052
sbs13012119148
ABAKUS131-04-132
PEUGEOT1612437380
CITROËN1651766680
FEBI BILSTEIN179177
NK2119148
VEGE21794304
NK2199198
EAI2275052
SERCORE23CA0101
SERCORE23CA1373
ZAMIENNIK23SKV404
ATE24.3481-1812.5
Omnicraft2446837
HART261 049
MI.R.A.29/1352
AUTO-SPEED PARTS290CA00410
SERA3275052
JP GROUP3362000180
BUDWEG CALIPER343919
TEXTAR38180900
OSSCA38455
Axia393919
MAPCO4069
DRI4270420
DRI4298110
CITROËN4401 K5
CITROËN4401K5
Automotive RYME45044
ProfiPower4B2154R
RE-EX506-05665
Professional Parts51083919
EUROBRAKE53012119148
EUROBRAKE53012199198
Frankberg5481FB0003077
Frankberg5481FB0003498
MEC-DIESEL575840
BENDIX593303
A.B.S.624102
METZGER AUTOTEILE6250316
METZGER AUTOTEILE6260316
STARTCAR6275052
MAXTECH6276023
TOPRAN631 484
MAXTECH6476023
MAXTECH6476029
MAXTECH6476039
SASIC6500067
GIRLING7110649
FIAT71769996
FIAT71769998
FIAT71793183
FIAT71793184
FIAT71793185
FIAT71796005
FIAT735353855
FIAT735353871
LAUBER77.3441
FIAT77364133
RIDEX78B1041
TRISCAN8170 343919
TRISCAN8175 10222
MAXGEAR82-0326
ELSTOCK87-1918
ELSTOCK87-2740
HELLA PAGID8AC 355 387-441
HELLA8AN 355 787-441
REMSA9028042
FTE9291313
FTE9298213
ASAM AUTOMOTIVE99928
ABTEXABC1173R
BRAXISAG1365
BRAXISAG3021
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1181
BurigB037093R
BurigB037617R
DENCKERMANNB190246R
DACO GermanyBA0608
TechnikaBC0180
FRECCIABC24-1106
SHAFTECBC2405R
SHAFTECBC2405RSF
ERA BeneluxBC53919
WAIBC8632
APECBCA1212
TRWBHV649E
TMIBR005665
TMIBR007989
DIPASPORTBRKC118R
Calipere+ NAIBAC632R
Brake ENGINEERINGCA2804R
ASHIKACAL556RJM
COMLINECBC141R
TRIALLICF 103568
GENERAL RICAMBICI6198
ABECZH1501
REMYDC73919
ATIE3919
DEPAET73919
DEPAET74981
DA SILVAET9190
MDREUB-12119148
MDREUB-12199198
BREMBOF 61 239
FREMAXFBC1173R
FAI AutoPartsFCA231R
FERODOFCL694818
FERODOFCL695665
FAI AutoPartsFPCA231R
FASTFT32177
FASTFT32177N
GHGH-451940H
GT-BERGMANNGT80-125
NTYHZT-FT-003
KAMOKAJBC0430
JURATEKJCA1173R
CASALSMD2050
Calipere+ NAIBANB-C632R
NationalNBC7093R
NationalNBC7617R
NAPANCA1110
NAPANCA1110RM
PalidiumPAL4-1029
4X4 ESTANFIPDF-35-112
ASVAPGBC-BOXIIIRR
QUINTON HAZELLQBS7752
QUINTON HAZELLQBS8915
RAP BRAKESR-K0262
REMYRAB84020
APECRCA427
APECRCA427N
RCA FRANCERCABC20
FTERX4898136A0
SHAFTECSBC1166R
StarkSKBC-0461040
TECDRIVETET0092
MOTAQUIPVBC240R
YSPARTSYS-BC0090
ENERGYZH0104
ENERGYZH0105
APPLICATION
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.2 BlueHDi 120
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.2 BlueHDi 140
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.2 BlueHDi 165
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.2 HDi 100
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.2 HDi 110
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.2 HDi 120
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.2 HDi 130
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 2.2 HDi 150
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 3.0 HDi 155
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 3.0 HDi 160
CITROËNCITROËN JUMPER III Autobus 3.0 HDi 180
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.0 BlueHDi 110
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.0 BlueHDi 130
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.0 BlueHDi 160
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.2 BlueHDi 120
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.2 BlueHDi 140
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.2 BlueHDi 165
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.2 HDi 100
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.2 HDi 110
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.2 HDi 120
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.2 HDi 130
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 2.2 HDi 150
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 3.0 HDi 145
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 3.0 HDi 155
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 3.0 HDi 160
CITROËNCITROËN JUMPER III Furgon 3.0 HDi 180
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 110
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 130
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 160
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 BlueHDi 120
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 BlueHDi 140
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 BlueHDi 165
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 HDi 100
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 HDi 110
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 HDi 120
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 HDi 130
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 HDi 150
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 3.0 HDi 145
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 3.0 HDi 160
CITROËNCITROËN JUMPER III Platforma / podwozie 3.0 HDi 180
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 100 Multijet 2,2 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 110 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 115 Multijet 2,0 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 120 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 130 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 140 Multijet 2,2 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 140 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 140 Natural Power
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 150 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 150 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 160 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 160 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 160 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 180 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Autobus (250_) 180 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 100 Multijet 2,2 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 110 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 115 Multijet 2,0 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 120 Multijet 2,2 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 120 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 130 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 140 Multijet 2,2 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 140 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 140 Natural Power
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 150 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 150 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 160 Multijet 2,2 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 160 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 160 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 160 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 180 Multijet 2,2 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 180 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Furgon (250_) 180 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 100 Multijet 2,2 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 110 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 110 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 115 Multijet 2,0 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 120 Multijet 2,2 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 120 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 130 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 140 Multijet 2,2 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 140 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 140 Natural Power
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 150 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 150 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 150 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 160 Multijet 2,2 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 160 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 160 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 160 Multijet 3,0 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 180 Multijet 2,2 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 180 Multijet 2,3 D
FIATFIAT DUCATO Platforma / podwozie (250_) 180 Multijet 3,0 D
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.0 BlueHDi 110
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.0 BlueHDi 130
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.0 BlueHDi 160
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.2 BlueHDi 120
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.2 BlueHDi 140
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.2 BlueHDi 165
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 100
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 110
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 120
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 130
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 150
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 145
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 160
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 175
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.0 BlueHDi 110
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.0 BlueHDi 130
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.0 BlueHDi 130 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.0 BlueHDi 160
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.0 BlueHDi 160 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 BlueHDi 120
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 BlueHDi 140
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 BlueHDi 165
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 100
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 110
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 120
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 130
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 130 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 150
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 150 4x4
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 3.0 HDi 145
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 3.0 HDi 155
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 3.0 HDi 160
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Furgon 3.0 HDi 175
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 110
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 130
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 160
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 BlueHDi 120
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 BlueHDi 140
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 BlueHDi 165
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 100
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 110
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 120
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 130
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 130
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 150
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 150
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 3.0 HDi 145
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 3.0 HDi 155
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 3.0 HDi 160
PEUGEOTPEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 3.0 HDi 175
0