PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0092
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0092

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 38

sparowany numer artykułu: 23SKV333

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona prawa

Ciężar [kg]: 1,66

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 10

System hamulcowy: LUCAS

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 118

OEM NUMBER
BOSCH0 986 473 223
REMANTE012-001-000250R
STELLOX05-90404-SX
NEOCOM0830133
NEOCOM0830133N
MTR12129446
MTR12129447
JP GROUP1262000670
JP GROUP1262000680
ABAKUS131-04-057
ABAKUS131-04-058
SNRA1375239
OPEL1605078
OPEL1605116
OPEL1605119
OPEL1605971
NK2136141
EAI2375239
SERCORE23CA0133
SERCORE23CA0594
ZAMIENNIK23SKV334
SERA3375239
KAWE343070
BUDWEG CALIPER343071
TEXTAR38129900
Axia393070
Axia393071
DRI4187100
MAPCO4676
MAPCO4677
RE-EX506-02468
EUROBRAKE53012136141
OPEL542044
OPEL542047
OPEL542467
OPEL542468
Frankberg5481FB0002522
Frankberg5481FB0002523
OPEL5542275
OPEL5542276
BENDIX591418
hajus Autoteile6151090
hajus Autoteile6151091
MAXTECH6272522
MAXTECH6272523
STARTCAR6375239
MAXTECH6472520
MAXTECH6472522
MAXTECH6472523
JURID694193J
LAUBER77.1434
LAUBER77.1435
TRISCAN8170 343070
TRISCAN8170 343071
TRISCAN8175 24201
TRISCAN8175 24202
ELSTOCK86-0817
HELLA8AC 355 382-911
HELLA PAGID8AC 355 383-511
FTE9290526
FTE9298109
OPEL93170607
VAUXHALL93171071
OPEL93175250
OPEL93176084
OPEL93176085
OPEL93176623
BRAXISAG1956
BRAXISAG1957
BurigB037040L
BurigB037040R
DENCKERMANNB190072L
DENCKERMANNB190072R
TechnikaBC0487
ERA BeneluxBC53070
SHAFTECBC8929
SHAFTECBC8929R
SHAFTECBC8929RSF
SHAFTECBC8929SF
APECBCA1155
TMIBR002468
ASHIKACAL201LJM
JAPANPARTSCAL201RJM
ABECZH1124
ABECZH1125
REMYDC73070
DA SILVAET1981
DA SILVAET1983
MDREUB-12136141
BREMBOF 59 120
BREMBOF 59 121
FREMAXFBC1027L
FERODOFCL694193
FAI AutoPartsFPCA438L
GHGH-453609H
GHGH-453609V
GHGH-453657H
GHGH-453657V
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3210817
JURATEKJCA1027L
KAWEKC01011
KAWEKC01012
APECLCA221
APECLCA221N
Calipere+ NAIBANB-C988AL
NationalNBC7040L
NationalNBC7040R
NAPANCA1105
NAPANCA1105RM
GENERAL RICAMBIOP6197
GENERAL RICAMBIOP6198
4X4 ESTANFIPDF-49-083
4X4 ESTANFIPDF-49-084
QUINTON HAZELLQBS3243
REMYRAB84181
REMYRAB84182
FTERX3898107A0
SRLineS78-1005
SRLineS78-1006
SHAFTECSBC1203L
SHAFTECSBC1203R
TECDRIVETET0268
ZentPartsZ183632
ENERGYZH0091
ENERGYZH0092
APPLICATION
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 1.8 16V (F75)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 CNG (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 OPC (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 OPC (F35)
OPELOPEL MERIVA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (X03) 1.6 16V (E75)
OPELOPEL MERIVA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (X03) 1.7 CDTI (E75)
OPELOPEL MERIVA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (X03) 1.8 (E75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 1.6 16V (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 1.6 CNG (F75)
OPELOPEL ASTRA G kabriolet (T98) 2.2 DTI (F67)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 1.8 16V (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.0 DI 16V (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.0 DTI 16V (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.0 OPC (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.0 OPC (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.2 16V (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.2 DTI 16V (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.2 DTI 16V (F75)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.0 OPC (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 1.6 16V (F07)
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 1.8 16V (F07)
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 1.8 16V (F07)
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07)
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07)
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07)
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 2.2 16V (F07)
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 2.2 DTI (F07)
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 1.6 16V (F07)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.0 OPC (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G kabriolet (T98) 1.6 16V (F67)
OPELOPEL ASTRA G kabriolet (T98) 1.6 (F67)
OPELOPEL ASTRA G kabriolet (T98) 1.8 16V (F67)
OPELOPEL ASTRA G kabriolet (T98) 2.0 16V Turbo (F67)
OPELOPEL ASTRA G kabriolet (T98) 2.0 OPC (F67)
OPELOPEL ASTRA G kabriolet (T98) 2.2 16V (F67)
0