PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0085
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0085

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 41

sparowany numer artykułu: 23SKV303

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona prawa

Ciężar [kg]: 1,74

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 9

System hamulcowy: LUCAS

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 118

OEM NUMBER
BOSCH0 986 474 106
STELLOX05-90292-SX
NEOCOM0840045
MTR12107678
sbs1301214730
ABAKUS131-04-052
SNRA1375192
OSSCA17260
FEBI BILSTEIN184640
AUDI1J0615424A
NK214730
JPN21H9058-JPN
EAI2375192
SERCORE23CA0559
ZAMIENNIK23SKV304
ATE24.3414-1704.5
VEGE24374304
HART257 422
HART257 423
MASTER-SPORT GERMANY268002030
AUTO-SPEED PARTS290CA00144
SERA3375192
BUDWEG CALIPER342963
TEXTAR38013900
TEXTAR38052100
Axia392963
DRI4204510
EGT440037EGT
MAPCO4433
ProfiPower4B2028R
PROFIT5007-3187
RE-EX506-03135
A.B.S.522202
EUROBRAKE5301214730
Frankberg5481FB0002451
Frankberg5481FB0002541
BENDIX591813
METZGER AUTOTEILE6250084
METZGER AUTOTEILE6260084
MAXTECH6272025
STARTCAR6375192
MAXTECH6472016
MAXTECH6472025
SASIC6506073
vika66151722701
JURID694316J
GIRLING7103203
ASAM AUTOMOTIVE76615
LAUBER77.2363
RIDEX78B0041
RIDEX78B0041R
TRISCAN8170 342963
TRISCAN8175 29296
MAXGEAR82-0150
ELSTOCK87-1054
HELLA8AC 355 384-581
HELLA8AN 355 784-581
REMSA9020282
FTE9290869
FTE9298179
ABTEXABC1082R
BRAXISAG0869
BRAXISAG1979
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1064
BurigB037267R
DENCKERMANNB190029R
DACO GermanyBA3401
ERA BeneluxBC52963
SHAFTECBC8082R
SHAFTECBC8082RSF
APECBCA1106
KABISBCK30128
TRWBHN203
TRWBHN203E
TMIBR003135
BSGBSG 90-245-040
Calipere+ NAIBAC255R
Brake ENGINEERINGCA2028R
ASHIKACAL218RJM
COMLINECBC195R
TRIALLICF 002134
ABECZH1221
REMYDC72963
ATIE2963
DA SILVAET1869
DEPAET72963
MDREUB-1214730
BREMBOF 85 175
FREMAXFBC1082R
FERODOFCL694316
FASTFT02425
FASTFT02428
FASTFT03143
GHGH-454780H
GT-BERGMANNGT80-031
NTYHZT-VW-007
PROTECHIT5132
KAMOKAJBC0280
JURATEKJCA1082R
Calipere+ NAIBANB-C255R
NationalNBC7267R
NAPANCA1436
NAPANCA1436RM
PalidiumPAL4-1118
PATRONPBRC135
4X4 ESTANFIPDF-37-172
QUINTON HAZELLQBS4386
RAP BRAKESR-K0054
REMYRAB83074
APECRCA141
APECRCA141N
FTERS419802A0
FTERX419802A0
SHAFTECSBC1210R
GENERAL RICAMBISE6062
StarkSKBC-0460040
TECDRIVETET1974
VAICOV10-8509
MOTAQUIPVBC294R
GENERAL RICAMBIWW6164
YSPARTSYS-BC0932
ENERGYZH0084
ENERGYZH0085
APPLICATION
SEATSEAT LEON (1M1) 1.6
SEATSEAT LEON (1M1) 1.4 16V
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 2.3 V5 20V
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 2.3 V5
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.8 20V
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.6 16V
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.6
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.4 16V
SEATSEAT LEON (1M1) 1.9 TDI
SEATSEAT LEON (1M1) 1.9 TDI
SEATSEAT LEON (1M1) 1.8 20V T
SEATSEAT LEON (1M1) 1.8 20V
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 2.0
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.8 20V
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.8 T
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.8
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.6
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.4
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 2.0
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI
VWVW BORA Variant (1J6) 2.3 V5
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.4 16V
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.6
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.6 16V
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.8 T
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 SDI
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 2.0
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V5
VWVW GOLF VAN IV Variant (1J5) 1.9 SDI
VWVW BORA Variant (1J6) 2.0
VWVW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI
VWVW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI
VWVW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI
VWVW BORA Variant (1J6) 1.6
VWVW BORA I (1J2) 2.3 V5
VWVW BORA I (1J2) 2.0
VWVW BORA I (1J2) 1.9 TDI
VWVW BORA I (1J2) 1.9 TDI
VWVW BORA I (1J2) 1.9 TDI
VWVW BORA I (1J2) 1.9 SDI
VWVW BORA I (1J2) 1.8
VWVW BORA I (1J2) 1.6
VWVW BORA I (1J2) 1.4 16V
0