PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0084
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0084

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 41

sparowany numer artykułu: 23SKV304

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona lewa

Ciężar [kg]: 1,74

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 9

System hamulcowy: LUCAS

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 118

OEM NUMBER
BOSCH0 986 473 106
STELLOX05-90291-SX
NEOCOM0830045
MTR12107696
sbs1301214729
ABAKUS131-04-051
SNRA1375191
OSSCA17259
FEBI BILSTEIN184639
VW1J0615423A
NK214729
JPN21H9057-JPN
EAI2375191
SERCORE23CA0558
ZAMIENNIK23SKV303
ATE24.3414-1703.5
VEGE24374303
HART257 424
HART257 425
MASTER-SPORT GERMANY268002020
AUTO-SPEED PARTS290CA00143
SERA3375191
KAWE342962
TEXTAR38013800
TEXTAR38052000
Axia392962
DRI4104510
EGT440036EGT
MAPCO4432
ProfiPower4B2027L
PROFIT5007-3186
RE-EX506-03134
A.B.S.522201
EUROBRAKE5301214729
Frankberg5481FB0002446
Frankberg5481FB0002541
BENDIX591812
METZGER AUTOTEILE6250083
METZGER AUTOTEILE6260083
MAXTECH6272024
STARTCAR6375191
MAXTECH6472017
MAXTECH6472024
SASIC6506072
vika66151722601
JURID694315J
GIRLING7103202
ASAM AUTOMOTIVE76578
LAUBER77.2362
RIDEX78B0039
RIDEX78B0039R
TRISCAN8170 342962
TRISCAN8175 29295
MAXGEAR82-0149
ELSTOCK86-1054
HELLA PAGID8AC 355 384-571
HELLA8AN 355 784-571
REMSA9020281
FTE9290018
FTE9298178
ABTEXABC1082L
BRAXISAG0868
BRAXISAG1978
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1063
BurigB037267L
DENCKERMANNB190029L
DACO GermanyBA3400
TechnikaBC0076
ERA BeneluxBC52962
SHAFTECBC8082
SHAFTECBC8082SF
APECBCA1105
KABISBCK30127
TRWBHN202
TRWBHN202E
TMIBR003134
BSGBSG 90-245-039
Calipere+ NAIBAC255L
Brake ENGINEERINGCA2028
A.S.P. QualityTestedCAL218LJM
COMLINECBC195L
TRIALLICF 002123
ABECZH1220
REMYDC72962
ATIE2962
DA SILVAET1866
DEPAET72962
MDREUB-1214729
BREMBOF 85 174
FREMAXFBC1082L
FERODOFCL694315
FASTFT02425
FASTFT02428
FASTFT03142
GHGH-454780V
GT-BERGMANNGT80-030
NTYHZT-VW-006
PROTECHIT5133
KAMOKAJBC0279
JURATEKJCA1082L
APECLCA141
APECLCA141N
Calipere+ NAIBANB-C255L
NationalNBC7267L
NAPANCA1435
NAPANCA1435RM
PalidiumPAL4-1144
PATRONPBRC134
4X4 ESTANFIPDF-37-171
QUINTON HAZELLQBS4385
RAP BRAKESR-K0053
REMYRAB83073
FTERS419801A0
FTERX419801A0
SRLineS78-1082
SHAFTECSBC1210L
GENERAL RICAMBISE6061
StarkSKBC-0460038
TECDRIVETET1389
VAICOV10-8508
MOTAQUIPVBC294L
GENERAL RICAMBIWW6163
YSPARTSYS-BC0931
ENERGYZH0084
STRZH0085
APPLICATION
SEATSEAT LEON (1M1) 1.6
SEATSEAT LEON (1M1) 1.4 16V
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 2.3 V5 20V
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 2.3 V5
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.8 20V
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.6 16V
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.6
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.4 16V
SEATSEAT LEON (1M1) 1.9 TDI
SEATSEAT LEON (1M1) 1.9 TDI
SEATSEAT LEON (1M1) 1.8 20V T
SEATSEAT LEON (1M1) 1.8 20V
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 2.0
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.8 20V
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.8 T
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.8
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.6
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.4
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 2.0
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI
VWVW BORA Variant (1J6) 2.3 V5
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.4 16V
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.6
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.6 16V
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.8 T
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 SDI
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 2.0
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V5
VWVW GOLF VAN IV Variant (1J5) 1.9 SDI
VWVW BORA Variant (1J6) 2.0
VWVW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI
VWVW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI
VWVW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI
VWVW BORA Variant (1J6) 1.6
VWVW BORA I (1J2) 2.3 V5
VWVW BORA I (1J2) 2.0
VWVW BORA I (1J2) 1.9 TDI
VWVW BORA I (1J2) 1.9 TDI
VWVW BORA I (1J2) 1.9 TDI
VWVW BORA I (1J2) 1.9 SDI
VWVW BORA I (1J2) 1.8
VWVW BORA I (1J2) 1.6
VWVW BORA I (1J2) 1.4 16V
0