PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0079
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0079

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

artykuł alternatywny: 78SKV674

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 38

sparowany numer artykułu: 23SKV283

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona prawa

Ciężar [kg]: 2,66

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 11

System hamulcowy: TRW

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 118

OEM NUMBER
BOSCH0 986 135 430
REMANTE012-001-000207R
REMANTE012-001-000770R
STELLOX05-90499-SX
HART063 096
NEOCOM0840112
NEOCOM0840112N
MTR12138988
sbs13012125176
ABAKUS131-04-048
SNRA1375362
SNRA1375372
FORD1426838
FORD1439860
FORD1460302
FORD1465776
FORD1502337
FORD1537001
JP GROUP1562002980
FORD1701880
OSSCA17176
FORD1738987
FORD1738990
FEBI BILSTEIN178071
VEGE20284304
FORD2041809
NK2125176
JPN21H9080-JPN
EAI2375362
EAI2375372
SERCORE23CA0038
SERCORE23CA0939
ZAMIENNIK23SKV284
MASTER-SPORT GERMANY268009640
SERA3375362
SERA3375372
KAWE343723
KAWE343977
TEXTAR38202300
Axia393723
Axia393977
DRI4289410
EGT440091EGT
MAPCO4602
ProfiPower4B2058R
RE-EX506-05397
A.B.S.523702
EUROBRAKE53012125176
Frankberg5481FB0002611
Frankberg5481FB0002853
Frankberg5481FB0003918
Frankberg5481FB0004144
MEC-DIESEL579700
BENDIX593169
MAXTECH6228015
MAXTECH6228031
STARTCAR6375362
STARTCAR6375372
MAXTECH6428014
MAXTECH6428015
MAXTECH6428030
MAXTECH6428031
SASIC6506131
FORD6G912D048AA
FORD6G912D048GA
FORD6G912D048GB
FORD6G912D048GC
FORD6G912D048GD
FORD6G912D048GE
FORD6G912D048GF
FORD6G912D048KA
FORD6G912D048KB
GIRLING7103964
RIDEX78B0183
RIDEX78B0183R
RED-LINE78FO010
TRISCAN8170 343723
TRISCAN8170 343977
TRISCAN8175 16204
TRISCAN8175 16216
MAXGEAR82-0148
ELSTOCK87-1849
HELLA PAGID8AC 355 394-441
HELLA PAGID8AC 355 396-561
HELLA PAGID8AN 355 794-441
REMSA9028482
FTE9290566
FTE9298118
ASAM AUTOMOTIVE98916
ABTEXABC1091R
BRAXISAG1284
BRAXISAG3075
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1234
BurigB037014R
DENCKERMANNB190045R
DACO GermanyBA1012
SHAFTECBC2110R
SHAFTECBC2110RRED
SHAFTECBC2110RREDSF
SHAFTECBC2110RSF
SHAFTECBC21807
SHAFTECBC21807SF
FRECCIABC24-1019
TechnikaBC3892
ERA BeneluxBC53977
WAIBC8043
APECBCA1158
TRWBHN1018E
TRWBHN964E
TRWBHN986E
TMIBR005397
ZEKKERTBS-8359
Calipere+ NAIBAC550R
Brake ENGINEERINGCA2848R
A.S.P. QualityTestedCAL260RJM
COMLINECBC025R
TRIALLICF 102014
ABECZH1335
REMYDC73723
ATIE3723
ATIE3977
DA SILVAET3017
DEPAET73723
DEPAET73977
DA SILVAET9064
MDREUB-12125176
BREMBOF 24 137
BREMBOF 24 153
FREMAXFBC1091R
FAI AutoPartsFCA145R
FERODOFCL695104
ASVAFDBC-DRRR
GENERAL RICAMBIFO6190
GENERAL RICAMBIFO6194
FAI AutoPartsFPCA145R
FASTFT00021
GHGH-452521H
GT-BERGMANNGT80-504
NTYHZT-FR-019
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3220838
KAMOKAJBC0354
JURATEKJCA1091R
Calipere+ NAIBANB-C550R
NationalNBC7014R
NAPANCA1130
NAPANCA1130RM
PalidiumPAL4-1013
4X4 ESTANFIPDF-47-120
4X4 ESTANFIPDF-47-130
QUINTON HAZELLQBS7884
RAP BRAKESR-K0124
REMYRAB84834
APECRCA227
APECRCA227N
FORDRM6G912D048GA
FTERX3898154A0
SRLineS78-1050
SHAFTECSBC1023R
StarkSKBC-0460182
TECDRIVETET0203
TECDRIVETET1397
MOTAQUIPVBC124R
YSPARTSYS-BC0186
ENERGYZH0078
ENERGYZH0079
APPLICATION
FORDFORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 RS
FORDFORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 RS 500
FORDFORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 ST
FORDFORD GALAXY II (WA6) 1.6 EcoBoost
FORDFORD GALAXY II (WA6) 1.6 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 1.8 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 1.8 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.0
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.0 Flexifuel
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.2 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.2 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.3
FORDFORD GALAXY MK II VAN (WA6) 2.0
FORDFORD GALAXY MK II VAN (WA6) 2.0 EcoBoost
FORDFORD GALAXY MK II VAN (WA6) EcoBoost
FORDFORD GALAXY MK II VAN (WA6) TDCi
FORDFORD GALAXY MK II VAN (WA6) TDCi
FORDFORD GALAXY MK II VAN (WA6) TDCi
FORDFORD GALAXY MK II VAN (WA6) TDCi
FORDFORD GALAXY MK II VAN (WA6) TDCi
FORDFORD GALAXY MK II VAN (WA6) TDCi
FORDFORD KUGA I 2.0 TDCi
FORDFORD KUGA I 2.0 TDCi
FORDFORD KUGA I 2.0 TDCi 4x4
FORDFORD KUGA I 2.0 TDCi 4x4
FORDFORD KUGA I 2.0 TDCi 4x4
FORDFORD KUGA I 2.5 4x4
FORDFORD KUGA I VAN 2.5
FORDFORD KUGA I VAN TDCi
FORDFORD KUGA I VAN TDCi 4x4
FORDFORD KUGA I VAN TDCi 4x4
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 1.6 EcoBoost
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 1.6 TDCi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 1.8 TDCi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 1.8 TDCi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.0
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.0 EcoBoost
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.0 Flexifuel
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.0 LPG
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.0 SCTi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.2 TDCi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.2 TDCi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.3
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.5
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 1.6 EcoBoost
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 1.6 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 1.6 Ti
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 1.6 Ti
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 1.6 Ti
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 1.8 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 1.8 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.0
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.0 EcoBoost
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.0 Flexifuel
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.0 LPG
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.0 SCTI
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.2 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.2 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.3
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.5
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 EcoBoost
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.8 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.8 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 EcoBoost
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 Flexifuel
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 LPG
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 SCTi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.2 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.2 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.3
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.5
FORDFORD MONDEO IV Van 1.6 EcoBoost
FORDFORD MONDEO IV Van 1.6 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Van 2.0
FORDFORD MONDEO IV Van 2.0 EcoBoost
FORDFORD MONDEO IV Van 2.0 EcoBoost
FORDFORD MONDEO IV Van 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Van 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Van 2.0 TDCi
FORDFORD S-MAX VAN (WA6) 1.6
FORDFORD S-MAX VAN (WA6) 2.0
FORDFORD S-MAX VAN (WA6) 2.0 EcoBoost
FORDFORD S-MAX VAN (WA6) 2.0 EcoBoost
FORDFORD S-MAX VAN (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD S-MAX VAN (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD S-MAX VAN (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 1.6 EcoBoost
FORDFORD S-MAX (WA6) 1.6 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 1.8 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 1.8 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.0
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.0 Flexifuel
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.2 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.2 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.3
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.5 ST
0