PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0078
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0078

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

artykuł alternatywny: 78SKV673

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 38

sparowany numer artykułu: 23SKV284

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona lewa

Ciężar [kg]: 2,66

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 11

System hamulcowy: TRW

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 118

OEM NUMBER
BOSCH0 986 134 430
REMANTE012-001-000206R
REMANTE012-001-000769R
STELLOX05-90482-SX
STELLOX05-90499-SX
HART063 095
NEOCOM0830112
NEOCOM0830112N
MTR12139030
sbs13012125175
ABAKUS131-04-047
SNRA1375361
SNRA1375371
FORD1426844
FORD1439862
FORD1460305
FORD1465777
FORD1502341
FORD1536999
JP GROUP1562002970
FORD1701884
OSSCA17175
FORD1738988
FORD1742267
FEBI BILSTEIN178070
VEGE20284303
FORD2041811
NK2125175
JPN21H9079-JPN
EAI2375361
EAI2375371
SERCORE23CA0037
SERCORE23CA0938
ZAMIENNIK23SKV283
MASTER-SPORT GERMANY268009630
SERA3375361
SERA3375371
KAWE343722
BUDWEG CALIPER343976
TEXTAR38202200
Axia393722
Axia393976
DRI4189410
EGT440090EGT
MAPCO4603
ProfiPower4B2057L
RE-EX506-05396
A.B.S.523701
EUROBRAKE53012125175
Frankberg5481FB0002383
Frankberg5481FB0002853
Frankberg5481FB0004143
Frankberg5481FB0004144
BENDIX593168
MAXTECH6228014
MAXTECH6228030
STARTCAR6375361
STARTCAR6375371
MAXTECH6428014
MAXTECH6428015
MAXTECH6428030
FORD6G912D049AA
FORD6G912D049GA
FORD6G912D049GB
FORD6G912D049GC
FORD6G912D049GD
FORD6G912D049GE
FORD6G912D049GF
FORD6G912D049KA
FORD6G912D049KB
GIRLING7103963
RIDEX78B0167
RIDEX78B0167R
RED-LINE78FO011
TRISCAN8170 343722
TRISCAN8170 343976
TRISCAN8175 16203
TRISCAN8175 16215
MAXGEAR82-0147
ELSTOCK86-1849
HELLA PAGID8AC 355 394-431
HELLA8AN 355 794-431
REMSA9028481
FTE9290565
FTE9298117
ASAM AUTOMOTIVE98917
ABTEXABC1091L
BRAXISAG1285
BRAXISAG3074
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1233
BurigB037014L
DENCKERMANNB190045L
DACO GermanyBA1011
SHAFTECBC11807
SHAFTECBC11807SF
SHAFTECBC2110
SHAFTECBC2110RED
SHAFTECBC2110REDSF
SHAFTECBC2110SF
FRECCIABC24-1020
TechnikaBC3359
ERA BeneluxBC53722
ERA BeneluxBC53976
WAIBC8042
APECBCA1157
TRWBHN1017E
TRWBHN926
TRWBHN963E
TRWBHN985E
TMIBR005396
ZEKKERTBS-8358
Calipere+ NAIBAC550L
Brake ENGINEERINGCA2848
ASHIKACAL260LJM
COMLINECBC025L
TRIALLICF 102013
ABECZH1334
REMYDC73722
ATIE3722
ATIE3976
DA SILVAET3016
DEPAET73722
DEPAET73976
DA SILVAET9063
MDREUB-12125175
BREMBOF 24 136
BREMBOF 24 152
FREMAXFBC1091L
FAI AutoPartsFCA145L
FERODOFCL695103
ASVAFDBC-DRRL
GENERAL RICAMBIFO6189
GENERAL RICAMBIFO6193
FAI AutoPartsFPCA145L
FASTFT00020
GHGH-452521V
GT-BERGMANNGT80-503
NTYHZT-FR-018
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3210838
KAMOKAJBC0353
JURATEKJCA1091L
APECLCA227
APECLCA227N
Calipere+ NAIBANB-C550L
NationalNBC7014L
NAPANCA1129
NAPANCA1129RM
PalidiumPAL4-1049
4X4 ESTANFIPDF-47-119
4X4 ESTANFIPDF-47-129
QUINTON HAZELLQBS7883
RAP BRAKESR-K0123
REMYRAB84833
FORDRM6G912D049GA
FTERX3898153A0
SRLineS78-1049
SHAFTECSBC1023L
StarkSKBC-0460166
TECDRIVETET0281
TECDRIVETET4275
MOTAQUIPVBC124L
YSPARTSYS-BC0185
ENERGYZH0078
STRZH0079
APPLICATION
FORDFORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 RS
FORDFORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 RS 500
FORDFORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 ST
FORDFORD GALAXY II (WA6) 1.6 EcoBoost
FORDFORD GALAXY II (WA6) 1.6 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 1.8 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 1.8 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.0
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.0 Flexifuel
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.2 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.2 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.3
FORDFORD GALAXY MK II VAN (WA6) 2.0
FORDFORD GALAXY MK II VAN (WA6) 2.0 EcoBoost
FORDFORD GALAXY MK II VAN (WA6) EcoBoost
FORDFORD GALAXY MK II VAN (WA6) TDCi
FORDFORD GALAXY MK II VAN (WA6) TDCi
FORDFORD GALAXY MK II VAN (WA6) TDCi
FORDFORD GALAXY MK II VAN (WA6) TDCi
FORDFORD GALAXY MK II VAN (WA6) TDCi
FORDFORD GALAXY MK II VAN (WA6) TDCi
FORDFORD KUGA I 2.0 TDCi
FORDFORD KUGA I 2.0 TDCi
FORDFORD KUGA I 2.0 TDCi 4x4
FORDFORD KUGA I 2.0 TDCi 4x4
FORDFORD KUGA I 2.0 TDCi 4x4
FORDFORD KUGA I 2.5 4x4
FORDFORD KUGA I VAN 2.5
FORDFORD KUGA I VAN TDCi
FORDFORD KUGA I VAN TDCi 4x4
FORDFORD KUGA I VAN TDCi 4x4
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 1.6 EcoBoost
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 1.6 TDCi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 1.8 TDCi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 1.8 TDCi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.0
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.0 EcoBoost
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.0 Flexifuel
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.0 LPG
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.0 SCTi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.2 TDCi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.2 TDCi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.3
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.5
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 1.6 EcoBoost
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 1.6 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 1.6 Ti
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 1.6 Ti
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 1.6 Ti
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 1.8 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 1.8 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.0
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.0 EcoBoost
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.0 Flexifuel
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.0 LPG
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.0 SCTI
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.2 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.2 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.3
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.5
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 EcoBoost
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.8 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.8 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 EcoBoost
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 Flexifuel
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 LPG
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 SCTi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.2 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.2 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.3
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.5
FORDFORD MONDEO IV Van 1.6 EcoBoost
FORDFORD MONDEO IV Van 1.6 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Van 2.0
FORDFORD MONDEO IV Van 2.0 EcoBoost
FORDFORD MONDEO IV Van 2.0 EcoBoost
FORDFORD MONDEO IV Van 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Van 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Van 2.0 TDCi
FORDFORD S-MAX VAN (WA6) 1.6
FORDFORD S-MAX VAN (WA6) 2.0
FORDFORD S-MAX VAN (WA6) 2.0 EcoBoost
FORDFORD S-MAX VAN (WA6) 2.0 EcoBoost
FORDFORD S-MAX VAN (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD S-MAX VAN (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD S-MAX VAN (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 1.6 EcoBoost
FORDFORD S-MAX (WA6) 1.6 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 1.8 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 1.8 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.0
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.0 Flexifuel
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.2 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.2 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.3
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.5 ST
0