PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0076
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0076

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

artykuł alternatywny: 78SKV663

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 41

sparowany numer artykułu: 23SKV274

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona lewa

Ciężar [kg]: 1,98

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 12

System hamulcowy: TRW

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 134

OEM NUMBER
BOSCH0 986 473 448
REMANTE012-001-000162R
STELLOX05-90344-SX
NEOCOM0830038
TOPRAN115 677
JP GROUP1162009170
MTR12107630
sbs13012147281
ABAKUS131-04-045
SNRA1375313
OSSCA17330
FEBI BILSTEIN178061
SEAT1J0 615 423C
AUDI1J0615423C
AUDI1K0 615 423
SEAT1K0 615 423C
SEAT1K0 615 423H
SEAT1K0 615 423M
SKODA1K0615423
SEAT1K0615423C
SEAT1K0615423H
SEAT1K0615423M
SKODA1Z0 615 423
VW1Z0 615 423A
SKODA1Z0615423A
VEGE20174303
NK2147281
JPN21H9037-JPN
EAI2375313
ZAMIENNIK23SKV273
ATE24.3414-1709.5
ATE-APAC24.3414-1709.7
Omnicraft2446918
HART254 033
HART256 041
MASTER-SPORT GERMANY268003240
SERA3375313
BUDWEG CALIPER343364
TEXTAR38052600
Axia393364
DRI4187400
EGT440026EGT
MAPCO4848
ProfiPower4B2007L
PROFIT5007-3082
RE-EX506-02576
A.B.S.521001
EUROBRAKE53012147281
Frankberg5481FB0002448
Frankberg5481FB0002543
Frankberg5481FB0002750
Frankberg5481FB0002751
BENDIX591470
METZGER AUTOTEILE6250011
METZGER AUTOTEILE6260011
MAXTECH6271010
STARTCAR6375313
MAXTECH6471010
MAXTECH6471011
MAXTECH6472030
MAXTECH6472031
SASIC6506124
vika66151018401
JURID694343J
SEAT6K0615423C
GIRLING7107324
ASAM AUTOMOTIVE76481
LAUBER77.2634
LAUBER77.2828
RIDEX78B0080
RIDEX78B0080R
TRISCAN8170 343364
TRISCAN8175 29205
MAXGEAR82-0071
ELSTOCK86-0847
HELLA8AC 355 384-631
HELLA8AN 355 784-631
AUDI8J0615423G
REMSA9025521
FTE9290874
FTE9298182
ABTEXABC1055L
BRAXISAG0691
BRAXISAG1965
BRAXISAG3052
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-2178
BurigB037006L
BorsehungB18531
DENCKERMANNB190006L
DACO GermanyBA4205
TechnikaBC0453
SHAFTECBC2109
SHAFTECBC2109SF
FRECCIABC24-1012
ERA BeneluxBC53364
WAIBC9975
APECBCA1027
TRWBHS324
TRWBHS324E
TMIBR002576
DIPASPORTBRKC137SR
ZEKKERTBS-8310
BSGBSG 90-245-031
Calipere+ NAIBAC041(R)L
Brake ENGINEERINGCA2552
JAPANPARTSCAL207LJM
TRIALLICF 182067
ABECZH1266
REMYDC73364
ATIE3364
DA SILVAET2280
DEPAET73364
MDREUB-12147281
BREMBOF 85 200
FREMAXFBC1055L
FAI AutoPartsFCA128L
FERODOFCL694343
FAI AutoPartsFPCA128L
FASTFT02425
FASTFT02428
GHGH-459955V
GT-BERGMANNGT80-157
NTYHZT-VW-001
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3210804
KAMOKAJBC0231
JURATEKJCA1055L
KAWEKC01019
APECLCA172
APECLCA172N
Calipere+ NAIBANB-C041(R)L
NationalNBC7006L
NAPANCA1005
NAPANCA1005RM
PalidiumPAL4-1195
PATRONPBRC236
4X4 ESTANFIPDF-37-191
QUINTON HAZELLQBS7559
RAP BRAKESR-K0217
REMYRAB84475
RCA FRANCERCABC28
FTERX419807A0
SHAFTECSBC1022L
StarkSKBC-0460079
TECDRIVETET0027
ASVAVWBC-1KCRL
GENERAL RICAMBIWW6181
YSPARTSYS-BC0891
ZentPartsZ183644
ENERGYZH0076
STRZH0077
APPLICATION
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) 3.2 V6 quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) S3 quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) S3 quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 3.2 V6 quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro
AUDIAUDI TT (8J3) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI TT (8J3) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI TT (8J3) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI TT (8J3) 3.2 V6 quattro
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 3.2 V6 quattro
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.2 TSI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.4 16V
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.4 TSI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.6
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.6 LPG
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.8 TFSI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 FSI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 16V
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 TFSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.2 TSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 16V
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 TSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 LPG
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 Multifuel
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.8 TFSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI 4x4
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 FSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x4
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x4
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 TDI
SEATSEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.9 TDI
SEATSEAT IBIZA II (6K1) 1.9 TDI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 1.4 16V
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 1.4 TSI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 1.6
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 1.8 TFSI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 1.9 TDI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 FSI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 16V
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TFSI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.4
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.4 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 FSI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 LPG
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 MultiFuel
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.8 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.8 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 FSI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI 16V
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI RS
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TFSI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 FSI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 LPG
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 MultiFuel
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 TDI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 FSI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 FSI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI RS
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TFSI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 1.4 TSI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 1.6 TDI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 1.9 TDI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V 4x4
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TFSI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.4 TSI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.6 TDI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.9 TDI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 16V
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 16V 4x4
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TFSI
SKODASKODA YETI (5L) 1.2 TSI
SKODASKODA YETI (5L) 1.2 TSI
SKODASKODA YETI (5L) 1.4 TSI
SKODASKODA YETI (5L) 1.4 TSI
SKODASKODA YETI (5L) 1.4 TSI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 1.6
SKODASKODA YETI (5L) 1.6 TDI
SKODASKODA YETI (5L) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.2 TSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 16V
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 FSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.9 TDI
VWVW GOLF V (1K1) 1.9 TDI
VWVW GOLF V (1K1) 1.9 TDI
VWVW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 FSI 4motion
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V 4motion
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 4motion
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.4
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.6
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 16V
VWVW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TFSI
VWVW GOLF VAN VI Variant (AJ5) 1.2 TSi
VWVW GOLF VAN VI Variant (AJ5) 1.4 TSi
VWVW GOLF VAN VI Variant (AJ5) 1.4 TSi
VWVW GOLF VAN VI Variant (AJ5) 1.6 TDi
VWVW GOLF VAN VI Variant (AJ5) 1.6 TDi
VWVW GOLF VAN VI Variant (AJ5) 2.0 TDi
VWVW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.4
VWVW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.6
VWVW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 4motion
VWVW GOLF VI (5K1) 2.5
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.2 TSI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 BiFuel
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI 4motion
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TFSI
VWVW JETTA III (1K2) 1.4 TSI
VWVW JETTA III (1K2) 1.4 TSI
VWVW JETTA III (1K2) 1.4 TSI
VWVW JETTA III (1K2) 1.4 TSI
VWVW JETTA III (1K2) 1.6
VWVW JETTA III (1K2) 1.6 FSI
VWVW JETTA III (1K2) 1.6 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 1.6 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 1.9 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 FSI
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 16V
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 TFSI
VWVW JETTA III (1K2) 2.5
VWVW JETTA III (1K2) 2.5
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TFSI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI
VWVW SCIROCCO Van (137) 1.4 TSi
VWVW SCIROCCO Van (137) 1.4 TSi
VWVW SCIROCCO Van (137) 2.0 TDi
VWVW SCIROCCO Van (137) 2.0 TDi
VWVW SCIROCCO Van (137) 2.0 TFSi
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI EcoFuel
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6 BiFuel
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6 FSI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 EcoFuel
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 FSI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI 16V
VWVW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T1, 1T2) 1.9 TDI
VWVW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T1, 1T2) 1.9 TDI
VWVW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T1, 1T2) 2.0 EcoFuel
VWVW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T1, 1T2) 2.0 FSI
VWVW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T1, 1T2) 2.0 TDI
VWVW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T1, 1T2) FSI
VWVW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T3) 1.2 TSI
VWVW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T3) 1.4 TSI
VWVW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T3) 1.4 TSi EcoFuel
VWVW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T3) 1.6 TDI
0