PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0075
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0075

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 36

sparowany numer artykułu: 23SKV267

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona prawa

Ciężar [kg]: 1,54

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 10

System hamulcowy: LUCAS

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 118

OEM NUMBER
BOSCH0 986 474 474
REMANTE012-001-000367R
STELLOX05-90424-SX
NEOCOM0840131
ASAM AUTOMOTIVE102209
MTR12191640
MTR12191813
JP GROUP1262000880
sbs13012136236
ABAKUS131-04-126
SNRA1375304
FEBI BILSTEIN178185
NK2136236
JPN21H9150-JPN
VEGE22414304
EAI2375304
SERCORE23CA0681
ZAMIENNIK23SKV268
ATE-APAC24.3367-1708.5
ATE-APAC24.3367-1708.7
Omnicraft2446831
HART261 876
AUTO-SPEED PARTS290CA00150
SERA3375304
BUDWEG CALIPER343275
TEXTAR38038500
TEXTAR38038600
Axia393275
DRI4284100
MAPCO4663
ProfiPower4B2181R
RE-EX506-02455
A.B.S.522312
EUROBRAKE53012136236
OPEL542476
Frankberg5481FB0002980
Frankberg5481FB0002981
BENDIX591413
METZGER AUTOTEILE6250028
METZGER AUTOTEILE6260028
MAXTECH6272531
STARTCAR6375304
MAXTECH6472530
MAXTECH6472531
JURID694461J
JURID694462J
GIRLING7106149
LAUBER77.3247
RIDEX78B0730
RIDEX78B0730R
TRISCAN8170 343275
TRISCAN8175 24234
MAXGEAR82-0078
ELSTOCK87-0814
HELLA PAGID8AC 355 382-141
HELLA8AN 355 782-141
REMSA9024862
FTE9290432
FTE9290433
FTE9298090
FTE9298091
OPEL93179157
VAUXHALL95520111
BRAXISAG0649
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-2006
BurigB037107R
DENCKERMANNB190243R
DACO GermanyBA2720
SHAFTECBC2200R
SHAFTECBC2200RSF
ERA BeneluxBC53275
WAIBC7891
APECBCA1132
TRWBHR149
TRWBHR149E
TMIBR002455
Calipere+ NAIBAC988BR
Brake ENGINEERINGCA2486R
A.S.P. QualityTestedCAL198RJM
COMLINECBC120R
TRIALLICF 032104
ABECZH1415
REMYDC73275
ATIE3275
DA SILVAET2211
DEPAET73275
MDREUB-12136236
BREMBOF 59 145
FREMAXFBC1050R
FAI AutoPartsFCA212R
FERODOFCL694461
FERODOFCL694462
FAI AutoPartsFPCA212R
GHGH-453659H
GT-BERGMANNGT80-073
NTYHZT-PL-021
KAMOKAJBC0291
KAMOKAJBC0292
JURATEKJCA1050R
Calipere+ NAIBANB-C988BR
NationalNBC7107R
NAPANCA1562
NAPANCA1562RM
GENERAL RICAMBIOP6208
PalidiumPAL4-2113
PalidiumPAL4-2114
PATRONPBRC499
4X4 ESTANFIPDF-49-114
QUINTON HAZELLQBS3274
RAP BRAKESR-K0158
REMYRAB84386
APECRCA188
APECRCA188N
FTERX369805A0
FTERX369806A0
SHAFTECSBC1173R
StarkSKBC-0460730
TECDRIVETET0599
MOTAQUIPVBC219R
YSPARTSYS-BC0632
ENERGYZH0074
ENERGYZH0075
APPLICATION
OPELOPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 1.6 (F70)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.6 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.6 (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.6 (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.6 LPG (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.7 CDTI (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.8 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.0 DTI 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.2 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.2 DTI (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.2 DTI (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G kabriolet (T98) 1.6 (F67)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 16V (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.7 CDTI (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.8 16V (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 DTI 16V (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.2 16V (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.2 DTI (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.2 DTI (F35)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.6 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.6 (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.6 (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.6 LPG (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.7 CDTI (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.8 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 2.0 DTI 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 2.2 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 2.2 DTI (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 2.2 DTI (F69)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.2 (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.3 CDTI (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.4 LPG (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.6 Turbo (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI 16V (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48)
OPELOPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.3 CDTI (L70)
OPELOPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.6 EcoTec (L70)
OPELOPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.7 CDTI (L70)
OPELOPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.7 CDTI (L70)
OPELOPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.7 CDTI (L70)
OPELOPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.9 CDTI 16V (L70)
OPELOPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.9 CDTI (L70)
OPELOPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.9 CDTI (L70)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.3 CDTI (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 Turbo (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTi (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.8 (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.8 (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi 16V (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.3 CDTI (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 LPG (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 LPG (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 Turbo (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.8 (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.8 (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI 16V (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 2.0 Turbo (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 2.0 Turbo (L35)
OPELOPEL ASTRA H Sedan (A04) 1.3 CDTi (L69)
OPELOPEL ASTRA H Sedan (A04) 1.6 (L69)
OPELOPEL ASTRA H Sedan (A04) 1.7 CDTi (L69)
OPELOPEL ASTRA H Sedan (A04) 1.7 CDTi (L69)
OPELOPEL ASTRA H Sedan (A04) 1.8 (L69)
OPELOPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 (L67)
OPELOPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 (L67)
OPELOPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 Turbo (L67)
OPELOPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.8 (L67)
OPELOPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.9 CDTi (L67)
OPELOPEL ASTRA H TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67)
OPELOPEL MERIVA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (X03) 1.4 16V Twinport (E75)
OPELOPEL MERIVA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (X03) 1.4 16V Twinport LPG (E75)
OPELOPEL MERIVA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (X03) 1.6 (E75)
0