PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0074
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0074

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 36

sparowany numer artykułu: 23SKV268

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona lewa

Ciężar [kg]: 1,54

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 10

System hamulcowy: LUCAS

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 118

OEM NUMBER
BOSCH0 986 473 474
REMANTE012-001-000366R
STELLOX05-90423-SX
NEOCOM0830131
ASAM AUTOMOTIVE102210
MTR12191640
MTR12191813
JP GROUP1262000870
sbs13012136235
ABAKUS131-04-125
SNRA1375303
FEBI BILSTEIN178184
NK2136235
JPN21H9149-JPN
VEGE22414303
EAI2375303
SERCORE23CA0680
ZAMIENNIK23SKV267
ATE24.3367-1707.5
ATE-APAC24.3367-1707.7
Omnicraft2447139
HART261 875
AUTO-SPEED PARTS290CA00149
SERA3375303
KAWE343274
TEXTAR38004200
TEXTAR38038500
TEXTAR38038600
Axia393274
DRI4184100
MAPCO4662
ProfiPower4B2180L
RE-EX506-02454
A.B.S.522311
EUROBRAKE53012136235
OPEL542475
Frankberg5481FB0002979
Frankberg5481FB0002980
BENDIX591412
METZGER AUTOTEILE6250027
METZGER AUTOTEILE6260027
MAXTECH6272530
STARTCAR6375303
MAXTECH6472530
MAXTECH6472531
JURID694461J
JURID694462J
GIRLING7106148
LAUBER77.3246
RIDEX78B0731
RIDEX78B0731R
TRISCAN8170 343274
TRISCAN8175 24233
MAXGEAR82-0077
ELSTOCK86-0814
HELLA8AC 355 382-131
HELLA PAGID8AN 355 782-131
REMSA9024861
FTE9290432
FTE9290433
FTE9298090
FTE9298091
VAUXHALL93179156
VAUXHALL95520109
BRAXISAG0650
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-2005
BurigB037107L
DENCKERMANNB190243L
DACO GermanyBA2719
SHAFTECBC2200
SHAFTECBC2200SF
ERA BeneluxBC53274
WAIBC7890
APECBCA1131
TRWBHR148
TRWBHR148E
TMIBR002454
Calipere+ NAIBAC988BL
Brake ENGINEERINGCA2486
ASHIKACAL198LJM
COMLINECBC120L
TRIALLICF 032103
TRIALLICF 032104
ABECZH1414
REMYDC73274
ATIE3274
DA SILVAET2208
DEPAET73274
MDREUB-12136235
BREMBOF 59 144
FREMAXFBC1050L
FAI AutoPartsFCA212L
FERODOFCL694461
FERODOFCL694462
FAI AutoPartsFPCA212L
GHGH-453659V
GT-BERGMANNGT80-072
NTYHZT-PL-020
KAMOKAJBC0291
KAMOKAJBC0292
JURATEKJCA1050L
APECLCA188
APECLCA188N
Calipere+ NAIBANB-C988BL
NationalNBC7107L
NAPANCA1561
NAPANCA1561RM
GENERAL RICAMBIOP6207
PalidiumPAL4-2113
PalidiumPAL4-2114
PATRONPBRC498
4X4 ESTANFIPDF-49-113
QUINTON HAZELLQBS3273
RAP BRAKESR-K0157
REMYRAB84385
FTERS369805A0
FTERX369805A0
FTERX369806A0
SHAFTECSBC1173L
StarkSKBC-0460731
TECDRIVETET0550
MOTAQUIPVBC219L
YSPARTSYS-BC0631
ENERGYZH0074
STRZH0075
APPLICATION
OPELOPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 1.6 (F70)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.6 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.6 (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.6 (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.6 LPG (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.7 CDTI (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.8 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.0 DTI 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.2 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.2 DTI (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.2 DTI (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G kabriolet (T98) 1.6 (F67)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 16V (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.7 CDTI (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.8 16V (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 DTI 16V (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.2 16V (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.2 DTI (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.2 DTI (F35)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.6 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.6 (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.6 (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.6 LPG (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.7 CDTI (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.8 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 2.0 DTI 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 2.2 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 2.2 DTI (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 2.2 DTI (F69)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.2 (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.3 CDTI (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.4 LPG (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.6 Turbo (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI 16V (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48)
OPELOPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.3 CDTI (L70)
OPELOPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.6 EcoTec (L70)
OPELOPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.7 CDTI (L70)
OPELOPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.7 CDTI (L70)
OPELOPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.7 CDTI (L70)
OPELOPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.9 CDTI 16V (L70)
OPELOPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.9 CDTI (L70)
OPELOPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.9 CDTI (L70)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.3 CDTI (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 Turbo (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTi (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.8 (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.8 (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi 16V (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.3 CDTI (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 LPG (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 LPG (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 Turbo (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.8 (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.8 (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI 16V (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 2.0 Turbo (L35)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 2.0 Turbo (L35)
OPELOPEL ASTRA H Sedan (A04) 1.3 CDTi (L69)
OPELOPEL ASTRA H Sedan (A04) 1.6 (L69)
OPELOPEL ASTRA H Sedan (A04) 1.7 CDTi (L69)
OPELOPEL ASTRA H Sedan (A04) 1.7 CDTi (L69)
OPELOPEL ASTRA H Sedan (A04) 1.8 (L69)
OPELOPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 (L67)
OPELOPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 (L67)
OPELOPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 Turbo (L67)
OPELOPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.8 (L67)
OPELOPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.9 CDTi (L67)
OPELOPEL ASTRA H TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67)
OPELOPEL MERIVA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (X03) 1.4 16V Twinport (E75)
OPELOPEL MERIVA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (X03) 1.4 16V Twinport LPG (E75)
OPELOPEL MERIVA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (X03) 1.6 (E75)
0