PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0055
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0055

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

artykuł alternatywny: 78SKV624

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 42

sparowany numer artykułu: 23SKV183

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona prawa

Ciężar [kg]: 3,46

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 12

System hamulcowy: BOSCH

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 145

OEM NUMBER
BOSCH0 204 004 321
BOSCH0 986 474 260
REMANTE012-001-000195R
STELLOX05-90040-SX
HART063 088
NEOCOM0840034
NEOCOM0840034N
SAMPA096.4829
AUGER114150
MTR12107636
SNRA1275024
sbs13012136136
ABAKUS131-04-038
OSSCA17337
FEBI BILSTEIN178085
VEGE20204304
NK2136136
JPN21H9106-JPN
EAI2275024
SERCORE23CA0195
ZAMIENNIK23SKV184
ATE24.3424-1702.5
Omnicraft2446771
MASTER-SPORT GERMANY268008190
MI.R.A.29/1334
SERA3275024
BUDWEG CALIPER343091
TEXTAR38131600
Axia393091
MAPCO4145
DRI4281200
NISSAN44001-00QAA
NISSAN44001-00QAB
NISSAN4400100Q0B
OPEL4400100QAA
OPEL4400100QAB
EGT440017EGT
OPEL4403460
OPEL4403463
OPEL4405544
Automotive RYME45033
Automotive RYME45034
ProfiPower4B2090R
PROFIT5007-3163
RE-EX506-02481
EUROBRAKE53012136136
Frankberg5481FB0002466
Frankberg5481FB0004152
OPEL5542260
MEC-DIESEL579970
BENDIX591425
DT Spare Parts6.61079
METZGER AUTOTEILE6250458
METZGER AUTOTEILE6260458
MAXTECH6272501
STARTCAR6275024
A.B.S.630072
TOPRAN631 432
MAXTECH6452012
MAXTECH6452013
MAXTECH6457000
MAXTECH6457001
MAXTECH6472500
MAXTECH6472501
SASIC6504009
JURID694430J
GIRLING7107819
LAUBER77.1443
RENAULT7701 206 755
RENAULT7701 208 037
RENAULT7701206755
RENAULT7701208037
RENAULT7711 368 827
RIDEX78B0025
RIDEX78B0025R
RED-LINE78NI008
TRISCAN8170 343091
TRISCAN8175 10204
MAXGEAR82-0018
ELSTOCK87-0821
HELLA PAGID8AC 355 386-041
HELLA8AN 355 786-041
REMSA9021062
REMSA9028102
OPEL9111460
OPEL9111463
OPEL9121377
FTE9291100
FTE9298201
VAUXHALL93173313
ASAM AUTOMOTIVE98811
ACKOJAA38-3016
ABTEXABC1072R
BLUE PRINTADBP450021
BLUE PRINTADZ94512R
BRAXISAG0662
BRAXISAG1829
BRAXISAG3003
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-2183
BurigB037032R
DENCKERMANNB190018R
DACO GermanyBA2704
TechnikaBC0417
FRECCIABC24-1135
ERA BeneluxBC53091
SHAFTECBC8290R
SHAFTECBC8290RSF
WAIBC8741
SHAFTECBC8904R
SHAFTECBC8904RSF
APECBCA1052
TRWBHS819E
TMIBR002481
DIPASPORTBRKC122R
ZEKKERTBS-8341
BSGBSG 65-245-005
Calipere+ NAIBAC369R
Brake ENGINEERINGCA2106R
Brake ENGINEERINGCA2810R
ASHIKACAL202RJM
COMLINECBC013R
ABECZH1664
REMYDC73091
ATIE3091
DA SILVAET2001
DEPAET73091
MDREUB-12136136
BREMBOF 56 103
FREMAXFBC1072R
FAI AutoPartsFCA141R
FAI AutoPartsFCA198R
FERODOFCL694430
FAI AutoPartsFPCA141R
FAI AutoPartsFPCA198R
FASTFT32184
GHGH-453910H
GT-BERGMANNGT80-003
NTYHZT-PL-013
PROTECHIT5031
PROTECHIT5201
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3221047
KAMOKAJBC0472
JURATEKJCA1072R
KAWEKC01014
CASALSMD2009
PalidiumN015-58NEW
NPSN322N100
NIPPARTSN3261003
Calipere+ NAIBANB-C369R
NationalNBC7032R
NAPANCA1026RM
NAPANCA1600
NAPANCA1600RM
GENERAL RICAMBIOP6188
PalidiumPAL4-2820
PATRONPBRC075
4X4 ESTANFIPDF-49-092
QUINTON HAZELLQBS3252
RAP BRAKESR-K0230
VAUXHALLR1740099
REMYRAB84102
APECRCA239
APECRCA239N
RCA FRANCERCABC08
GENERAL RICAMBIRE6122
FTERX449816A0
SRLineS78-1036
SHAFTECSBC1049R
SHAFTECSBC1114R
StarkSKBC-0460024
TECDRIVETET0004
MOTAQUIPVBC112R
YSPARTSYS-BC0564
ZentPartsZ183672
ENERGYZH0054
ENERGYZH0055
APPLICATION
NISSANNISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 100
NISSANNISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 100
NISSANNISSAN INTERSTAR Platforma / podwozie (X70) dCi 150
NISSANNISSAN INTERSTAR Platforma / podwozie (X70) dCi 140
NISSANNISSAN INTERSTAR Platforma / podwozie (X70) dCi 120
NISSANNISSAN INTERSTAR Platforma / podwozie (X70) dCi 115
NISSANNISSAN INTERSTAR Platforma / podwozie (X70) dCi 100
NISSANNISSAN INTERSTAR Furgon (X70) dCI 90
NISSANNISSAN INTERSTAR Furgon (X70) dCi 150
NISSANNISSAN INTERSTAR Furgon (X70) dCi 140
NISSANNISSAN INTERSTAR Furgon (X70) dCi 115
NISSANNISSAN INTERSTAR Furgon (X70) dCi 100
NISSANNISSAN INTERSTAR Furgon (X70) dCi 100
NISSANNISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCI 90
NISSANNISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 150
NISSANNISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 140
NISSANNISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 120
NISSANNISSAN INTERSTAR Furgon (X70) dCi 120
OPELOPEL MOVANO A Furgon (X70) 2.5 CDTI (FD)
OPELOPEL MOVANO A Furgon (X70) 2.5 DTI (FD)
OPELOPEL MOVANO A Furgon (X70) 2.5 DTi (FD)
OPELOPEL MOVANO A Furgon (X70) 3.0 DTI (FD)
OPELOPEL MOVANO A Platforma / podwozie (X70) 2.2 DTI (ED, HD, UD0, UD4)
OPELOPEL MOVANO A Platforma / podwozie (X70) 2.5 CDTI (ED, HD, UD0, UD4)
OPELOPEL MOVANO A Platforma / podwozie (X70) 2.5 CDTI (ED, HD, UD0, UD4)
OPELOPEL MOVANO A Platforma / podwozie (X70) 2.5 CDTI (ED, HD, UD0, UD4)
OPELOPEL MOVANO A Platforma / podwozie (X70) 2.5 DTI (ED, HD, UD0, UD4)
OPELOPEL MOVANO A Platforma / podwozie (X70) 2.5 DTi (ED, HD, UD0, UD4)
OPELOPEL MOVANO A Platforma / podwozie (X70) 3.0 DTI (ED, HD, UD0, UD4)
OPELOPEL MOVANO A Furgon (X70) 2.5 CDTI (FD)
OPELOPEL MOVANO A Furgon (X70) 2.5 CDTI (FD)
OPELOPEL MOVANO A Autobus (X70) 1.9 DTI (JD)
OPELOPEL MOVANO A Autobus (X70) 2.2 DTI (JD)
OPELOPEL MOVANO A Autobus (X70) 2.5 CDTI (JD)
OPELOPEL MOVANO A Autobus (X70) 2.5 CDTI (JD)
OPELOPEL MOVANO A Autobus (X70) 2.5 CDTI (JD)
OPELOPEL MOVANO A Autobus (X70) 2.5 DTI (JD)
OPELOPEL MOVANO A Autobus (X70) 3.0 DTi (JD)
OPELOPEL MOVANO A Furgon (X70) 1.9 DTI (FD)
OPELOPEL MOVANO A Furgon (X70) 2.2 DTI (FD)
RENAULTRENAULT MASTER II Furgon (FD) 2.5 dCi 120 (FD0M, FD0U, FD0W, FD2M, FD2W, FD3M, FD3U,...
RENAULTRENAULT MASTER II Platforma / podwozie (ED/HD/UD) 3.0 dCi 140 (ED0S, UD0S, HD0S)
RENAULTRENAULT MASTER II Furgon (FD) 2.5 dCi (FD01, FD02, FD21, FD22, FD31, FD32, FD3Y, FD71,...
RENAULTRENAULT MASTER II Furgon (FD) 2.5 dCi (FD01, FD0Y, FD21, FD2Y, FD31, FD71, FD7Y, FD81,...
RENAULTRENAULT MASTER II Furgon (FD) 2.5 dCi (FD02)
RENAULTRENAULT MASTER II Furgon (FD) 2.8 dTI (FD0C, FD0F, FD2B, FD2F, FD3C, FD3F)
RENAULTRENAULT MASTER II Furgon (FD) 3.0 dCi 140 (FD0T, FD0S, FD2T, FD3S, FD8S)
RENAULTRENAULT MASTER II Platforma / podwozie (ED/HD/UD) 2.2 dCI 90 (ED0G, ED0N, HD0G, HD0N, HD1G, HD1N, UD0G,...
RENAULTRENAULT MASTER II Platforma / podwozie (ED/HD/UD) 2.5 dCi 100 (ED4V, ED8V, ED0U, ED0V, ED8U, HD0U, HD0V,...
RENAULTRENAULT MASTER II Platforma / podwozie (ED/HD/UD) 2.5 dCi 120 (ED0M, ED0U, ED0W, ED4M, ED8M, ED8W, HD0M,...
RENAULTRENAULT MASTER II Platforma / podwozie (ED/HD/UD) 2.5 dCi (ED01, ED02, ED41, ED42, ED81, ED82, ED91, ED92,...
RENAULTRENAULT MASTER II Platforma / podwozie (ED/HD/UD) 2.5 dCi (ED01, ED0Y, ED41, ED4Y, ED81, ED8Y, ED91, ED9Y,...
RENAULTRENAULT MASTER II Platforma / podwozie (ED/HD/UD) 2.5 dCi (HD02)
RENAULTRENAULT MASTER II Platforma / podwozie (ED/HD/UD) 2.8 dTI
RENAULTRENAULT MASTER II Furgon (FD) 2.5 dCi 100 (FD0U, FD0V, FD3U, FD3V, FD8U, FD8V)
RENAULTRENAULT MASTER II Furgon (FD) 2.5 D (FD0A, FD0E, FD2E, FD3E)
RENAULTRENAULT MASTER II Furgon (FD) 2.2 dCI 90 (FD0G, FD0N, FD2G, FD2N, FD3G, FD3N)
RENAULTRENAULT MASTER II Furgon (FD) 1.9 dTI (FD0L)
RENAULTRENAULT MASTER II Furgon (FD) 1.9 dCi 80 (FD0P)
RENAULTRENAULT MASTER II Autobus (JD) 3.0 dCi 140 (JD0T, JD1T)
RENAULTRENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.8 dTI (JD0B, JD0F, JD1B, JD1F)
RENAULTRENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.5 dCi (JD01, JD0Y, JD11, JD1W, JD1Y)
RENAULTRENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.5 dCi (JD01, JD02, JD11, JD12, JD1W)
RENAULTRENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.5 dCi 120 (JD0M, JD1M, JD1W)
RENAULTRENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.5 D (JD1A, JD0E, JD0A, JD1E)
RENAULTRENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.2 dCI 90 (JD0G, JD0N, JD1N)
RENAULTRENAULT MASTER II Autobus (JD) 1.9 dTI (JD0L, JD1L)
RENAULTRENAULT MASTER II Autobus (JD) 1.9 dCi 80 (JD0P, JD1P)
0