PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0049
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0049

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 38

sparowany numer artykułu: 23SKV153

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona prawa

Ciężar [kg]: 2,36

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 10

System hamulcowy: LUCAS

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 119

OEM NUMBER
BOSCH0 986 474 354
REMANTE012-001-000259R
STELLOX05-90315-SX
STELLOX05-90709-SX
NEOCOM0840048
NEOCOM0840048N
MTR12157617
sbs1301214898
ABAKUS131-04-118
SNRA1375234
OSSCA17272
VEGE20394304
NK214898
JPN21H9112-JPN
EAI2375234
SERCORE23CA0132
ZAMIENNIK23SKV154
SERA3375234
KAWE343041
TEXTAR38011300
TEXTAR38048800
Axia393041
DRI4222710
EGT441033EGT
MAPCO4983
ProfiPower4B2096R
RE-EX506-03615
Professional Parts51431978
A.B.S.522652
EUROBRAKE5301214898
Frankberg5481FB0002474
Frankberg5481FB0066287
METZGER AUTOTEILE6250240
METZGER AUTOTEILE6260240
MAXTECH6284429
STARTCAR6375234
MAXTECH6456034
MAXTECH6456035
MAXTECH6484428
MAXTECH6484429
JURID694150J
RIDEX78B0137
TRISCAN8170 343041
TRISCAN8175 27204
VOLVO8251699
VOLVO8601978
ELSTOCK87-1272
HELLA8AC 355 383-761
HELLA PAGID8AN 355 783-761
FTE9290740
FTE9298164
ABTEXABC1089R
BurigB037954R
DENCKERMANNB190091R
ERA BeneluxBC53041
WAIBC7942
SHAFTECBC8891R
SHAFTECBC8891RSF
APECBCA1318
TMIBR003615
ZEKKERTBS-8377
PalidiumC450-55NEW
Calipere+ NAIBAC849R
JAPKOCAL443RJM
COMLINECBC044R
TRIALLICF 103554
ABECZH1161
REMYDC73041
MDREUB-1214898
BREMBOF 86 065
FREMAXFBC1089R
FERODOFCL694150
GHGH-454890H
PROTECHIT5048
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3225044
KAMOKAJBC0314
JURATEKJCA1089R
KAWEKC01010
JAPOCATMDA01-E1004
MITSUBISHIMR955246
ASVAMTBC-DA1RR
Calipere+ NAIBANB-C849R
NationalNBC7199R
NationalNBC7954R
NAPANCA1036
NAPANCA1036RM
PalidiumPAL4-2778
4X4 ESTANFIPDF-54-050
QUINTON HAZELLQBS4590
REMYRAB84152
APECRCA134
APECRCA134N
FTERX389870A0
SHAFTECSBC1187R
StarkSKBC-0460136
TECDRIVETET0341
MOTAQUIPVBC143R
YSPARTSYS-BC0528
ZentPartsZ183656
ENERGYZH0048
ENERGYZH0049
APPLICATION
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)
MITSUBISHIMITSUBISHI SPACE STAR Nadwozie wielkoprzestrzenne (DG_A) 1.9 DI-D (DG4A)
MITSUBISHIMITSUBISHI SPACE STAR Nadwozie wielkoprzestrzenne (DG_A) 1.9 DI-D (DG4A)
MITSUBISHIMITSUBISHI SPACE STAR Nadwozie wielkoprzestrzenne (DG_A) 1.8 MPI (DG5A)
MITSUBISHIMITSUBISHI SPACE STAR Nadwozie wielkoprzestrzenne (DG_A) 1.8 GDI (DG5A)
MITSUBISHIMITSUBISHI SPACE STAR Nadwozie wielkoprzestrzenne (DG_A) 1.8 GDI (DG5A)
MITSUBISHIMITSUBISHI SPACE STAR Nadwozie wielkoprzestrzenne (DG_A) 1.6 16V (DG3A)
MITSUBISHIMITSUBISHI SPACE STAR Nadwozie wielkoprzestrzenne (DG_A) 1.3 16V (DG1A)
MITSUBISHIMITSUBISHI SPACE STAR Nadwozie wielkoprzestrzenne (DG_A) 1.3 16V (DG1A)
MITSUBISHIMITSUBISHI SPACE STAR Nadwozie wielkoprzestrzenne (DG_A) 1.3 16V (DG1A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 2.0 16V GT EVO VI/VII
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 1.9 TD (DA4A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 1.9 DI-D (DA5A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 1.9 DI-D (DA5A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 1.8 GDI (DA2A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 GDI (DA2A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 TD (DA4A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 1.3 16V
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 1.6 (DA1A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 1.6 (DA1A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 1.6 (DA1A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 1.6 (DA1A)
VOLVOVOLVO S40 II (544) 1.6
VOLVOVOLVO V40 Kombi (645) 1.6
VOLVOVOLVO V40 Kombi (645) 1.6
VOLVOVOLVO V40 Kombi (645) 1.8
VOLVOVOLVO V40 Kombi (645) 1.8
VOLVOVOLVO V40 Kombi (645) 1.8 i
VOLVOVOLVO V40 Kombi (645) 1.8 i
VOLVOVOLVO V40 Kombi (645) 1.9 DI
VOLVOVOLVO V40 Kombi (645) 1.9 DI
VOLVOVOLVO V40 Kombi (645) 1.9 DI
VOLVOVOLVO V40 Kombi (645) 1.9 T4
VOLVOVOLVO V40 Kombi (645) 1.9 TD
VOLVOVOLVO V40 Kombi (645) 2.0
VOLVOVOLVO V40 Kombi (645) 2.0
VOLVOVOLVO V40 Kombi (645) 2.0 T
VOLVOVOLVO V40 Kombi (645) 2.0 T
VOLVOVOLVO V40 Kombi (645) 2.0 T
VOLVOVOLVO V40 Kombi (645) 2.0 T4
VOLVOVOLVO S40 I (644) 1.9 DI
VOLVOVOLVO S40 I (644) 1.6
VOLVOVOLVO S40 I (644) 1.6
VOLVOVOLVO S40 I (644) 1.8
VOLVOVOLVO S40 I (644) 1.8
VOLVOVOLVO S40 I (644) 1.8
VOLVOVOLVO S40 I (644) 1.8 i
VOLVOVOLVO S40 I (644) 1.8 i
VOLVOVOLVO S40 I (644) 1.8 LPG
VOLVOVOLVO S40 I (644) 1.9 DI
VOLVOVOLVO S40 I (644) 2.0 T4
VOLVOVOLVO S40 I (644) 1.9 DI
VOLVOVOLVO S40 I (644) 1.9 T4
VOLVOVOLVO S40 I (644) 1.9 TD
VOLVOVOLVO S40 I (644) 2.0
VOLVOVOLVO S40 I (644) 2.0
VOLVOVOLVO S40 I (644) 2.0 T
VOLVOVOLVO S40 I (644) 2.0 T
VOLVOVOLVO S40 I (644) 2.0 T
0