PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0048
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0048

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 38

sparowany numer artykułu: 23SKV154

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona lewa

Ciężar [kg]: 2,36

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 10

System hamulcowy: LUCAS

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 119

OEM NUMBER
BOSCH0 986 473 354
REMANTE012-001-000258R
STELLOX05-90314-SX
STELLOX05-90708-SX
NEOCOM0830048
NEOCOM0830048N
MTR12107688
sbs1301214897
ABAKUS131-04-117
SNRA1375233
OSSCA17271
VEGE20394303
NK214897
JPN21H9111-JPN
EAI2375233
SERCORE23CA0581
SERCORE23CA1012
ZAMIENNIK23SKV153
SERA3375233
KAWE343040
TEXTAR38011200
TEXTAR38048700
Axia393040
DRI4122710
EGT441034EGT
MAPCO4982
ProfiPower4B2095L
RE-EX506-03614
Professional Parts51431977
A.B.S.522651
EUROBRAKE5301214897
Frankberg5481FB0002473
Frankberg5481FB0066287
METZGER AUTOTEILE6250239
METZGER AUTOTEILE6260239
MAXTECH6284428
STARTCAR6375233
MAXTECH6456034
MAXTECH6456035
MAXTECH6484428
JURID694149J
RIDEX78B0133
TRISCAN8170 343040
TRISCAN8175 27203
VOLVO8251698
ELSTOCK86-1272
VOLVO8601977
HELLA8AC 355 383-751
HELLA8AN 355 783-751
FTE9290739
FTE9298163
ABTEXABC1089L
BurigB037954L
DENCKERMANNB190091L
WAIBC7941
SHAFTECBC8891
SHAFTECBC8891SF
APECBCA1317
TMIBR003614
ZEKKERTBS-8376
PalidiumC450-50NEW
Calipere+ NAIBAC849L
A.S.P. QualityTestedCAL443LJM
COMLINECBC044L
TRIALLICF 103553
ABECZH1160
REMYDC73040
MDREUB-1214897
BREMBOF 86 064
FREMAXFBC1089L
FERODOFCL694149
GHGH-454890V
PROTECHIT5049
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3215044
KAMOKAJBC0313
JURATEKJCA1089L
KAWEKC01009
APECLCA134
APECLCA134N
JAPOCATMDA01-E1003
MITSUBISHIMR955245
ASVAMTBC-DA1RL
Calipere+ NAIBANB-C849L
NationalNBC7199L
NationalNBC7954L
NAPANCA1035RM
NAPANCA1647
PalidiumPAL4-2779
4X4 ESTANFIPDF-54-049
QUINTON HAZELLQBS4589
REMYRAB84151
FTERX389869A0
SRLineS78-1021
SHAFTECSBC1187L
StarkSKBC-0460132
TECDRIVETET0492
MOTAQUIPVBC143L
YSPARTSYS-BC0527
ZentPartsZ183657
ENERGYZH0048
STRZH0049
APPLICATION
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)
MITSUBISHIMITSUBISHI SPACE STAR Nadwozie wielkoprzestrzenne (DG_A) 1.9 DI-D (DG4A)
MITSUBISHIMITSUBISHI SPACE STAR Nadwozie wielkoprzestrzenne (DG_A) 1.9 DI-D (DG4A)
MITSUBISHIMITSUBISHI SPACE STAR Nadwozie wielkoprzestrzenne (DG_A) 1.8 MPI (DG5A)
MITSUBISHIMITSUBISHI SPACE STAR Nadwozie wielkoprzestrzenne (DG_A) 1.8 GDI (DG5A)
MITSUBISHIMITSUBISHI SPACE STAR Nadwozie wielkoprzestrzenne (DG_A) 1.8 GDI (DG5A)
MITSUBISHIMITSUBISHI SPACE STAR Nadwozie wielkoprzestrzenne (DG_A) 1.6 16V (DG3A)
MITSUBISHIMITSUBISHI SPACE STAR Nadwozie wielkoprzestrzenne (DG_A) 1.3 16V (DG1A)
MITSUBISHIMITSUBISHI SPACE STAR Nadwozie wielkoprzestrzenne (DG_A) 1.3 16V (DG1A)
MITSUBISHIMITSUBISHI SPACE STAR Nadwozie wielkoprzestrzenne (DG_A) 1.3 16V (DG1A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 2.0 16V GT EVO VI/VII
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 1.9 TD (DA4A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 1.9 DI-D (DA5A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 1.9 DI-D (DA5A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 1.8 GDI (DA2A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 1.6 (DA1A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 GDI (DA2A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 TD (DA4A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 1.3 16V
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 1.6 (DA1A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 1.6 (DA1A)
MITSUBISHIMITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 1.6 (DA1A)
VOLVOVOLVO S40 I (644) 2.0 T4
VOLVOVOLVO S40 I (644) 2.0 T
VOLVOVOLVO S40 I (644) 2.0 T
VOLVOVOLVO S40 I (644) 2.0 T
VOLVOVOLVO S40 I (644) 2.0
VOLVOVOLVO S40 I (644) 2.0
VOLVOVOLVO S40 I (644) 1.9 T4
VOLVOVOLVO S40 I (644) 1.9 DI
VOLVOVOLVO S40 I (644) 1.9 DI
VOLVOVOLVO S40 I (644) 1.9 DI
VOLVOVOLVO S40 I (644) 1.8 LPG
VOLVOVOLVO S40 I (644) 1.8 i
VOLVOVOLVO S40 I (644) 1.8 i
VOLVOVOLVO S40 I (644) 1.8
VOLVOVOLVO S40 I (644) 1.8
VOLVOVOLVO S40 I (644) 1.8
VOLVOVOLVO S40 I (644) 1.6
VOLVOVOLVO S40 I (644) 1.6
0