PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0037
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0037

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

artykuł alternatywny: 78SKV581

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 54

sparowany numer artykułu: 23SKV116

Miejsce zabudowy: Oś przednia, z lewej

Ciężar [kg]: 4,18

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25

System hamulcowy: ATE

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 94

OEM NUMBER
BOSCH0 986 473 384
REMANTE012-001-000164R
STELLOX05-90322-SX
HART057 358
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.35.183
NEOCOM0810024
NEOCOM0810024N
OSSCA09454
ATE-APAC11.9541-9553.2
TOPRAN116 013
JP GROUP1161908370
MTR12107632
SNRA1224619
sbs13012147275
ABAKUS131-04-027
FEBI BILSTEIN181152
SKODA1K0 615 123B
SKODA1K0 615 123E
VW1K0 615 123EX
SEAT1K0 615 123F
SEAT1K0 615 123M
SEAT1K0615123B
AUDI1K0615123E
AUDI1K0615123EX
SEAT1K0615123F
AUDI1K0615123M
SKODA1Z0 615 123
VEGE20034301
NK2147275
JPN21H9001-JPN
EAI2224619
SERCORE23CA0144
ZAMIENNIK23SKV115
ATE24.3541-9553.5
Omnicraft2446411
MASTER-SPORT GERMANY268006750
MI.R.A.29/1372
AUTO-SPEED PARTS290CA00019
DRI3186400
SERA3224619
BUDWEG CALIPER343362
TEXTAR38066400
Axia393362
EGT440082EGT
ERT450003
MAPCO4898
ProfiPower4B1001L
PROFIT5007-3096
RE-EX506-02568
Professional Parts51425123
A.B.S.520011
EUROBRAKE53012147275
Frankberg5481FB0002415
Frankberg5481FB0002456
Frankberg5481FB0002747
Frankberg5481FB0002748
BENDIX591468
STARTCAR6224619
METZGER AUTOTEILE6250003
METZGER AUTOTEILE6260003
MAXTECH6271002
MAXTECH6271003
MAXTECH6471002
MAXTECH6471003
SASIC6506120
vika66150994201
vika66151718901
JURID694441J
SKODA6R0615123
GIRLING7111675
ASAM AUTOMOTIVE76494
LAUBER77.2632
RIDEX78B0037
RIDEX78B0037R
TRISCAN8170 343362
TRISCAN8175 29101
MAXGEAR82-0087
ELSTOCK82-0846
HELLA PAGID8AC 355 389-171
HELLA8AN 355 789-171
VW8J0 615 123A
SEAT8J0615123A
AUDI8X0 615 123
REMSA9022911
FTE9291576
FTE9298241
ABTEXABC1035L
BRAXISAG0689
BRAXISAG1963
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1150
BurigB037002L
BorsehungB11370
DENCKERMANNB190025L
DACO GermanyBA0208
TechnikaBC1398
SHAFTECBC2135
FRECCIABC24-1004
ERA BeneluxBC63362
SHAFTECBC8819
SHAFTECBC8819SF
WAIBC9963
APECBCA1019
KABISBCK60483
TRWBHW675E
TMIBR002568
ZEKKERTBS-8312
BSGBSG 90-245-027
Calipere+ NAIBAC211L
Brake ENGINEERINGCA2291
JAPKOCAL029LJM
COMLINECBC007L
TRIALLICF 182003
ABECZH1264
AUTOFREN SEINSADAC0003
REMYDC83362
ATIE3362
DEPAET73362
DA SILVAET8182
MDREUB-12147275
BREMBOF 85 198
FREMAXFBC1035L
FAI AutoPartsFCA114L
FERODOFCL694441
FAI AutoPartsFPCA114L
FASTFT03178
GHGH-439962V
GT-BERGMANNGT80-128
GT-BERGMANNGT80-139
NTYHZP-VW-008
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3210808
KAMOKAJBC0205
JURATEKJCA1035L
KAWEKC01017
APECLCA159
APECLCA159N
Calipere+ NAIBANB-C211L
Calipere+ NAIBANB-C211L-A8
NationalNBC7002L
NAPANCA1009
NAPANCA1009RM
PalidiumPAL4-1061
PATRONPBRC108
4X4 ESTANFIPDF-37-189
QUINTON HAZELLQBS4415
RAP BRAKESR-K0289
REMYRAB94473
RCA FRANCERCABC128
FTERX541326A0
SRLineS78-1070
SHAFTECSBC1001L
StarkSKBC-0460036
TECDRIVETET0047
VAICOV10-6858
NPSV321G03
MOTAQUIPVBC106L
GENERAL RICAMBIWW6179
YSPARTSYS-BC0949
ZentPartsZ183675
ENERGYZH0037
STRZH0038
APPLICATION
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.0 TFSI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.0 TFSI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TSI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.8 TFSI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TDI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.2 TFSI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TSI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.8 TFSI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.2 TSI
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.6
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.6 E-Power
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.6 FSI
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.6 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.6 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.9 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 FSI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) 3.2 V6 quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) S3 quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) S3 quattro
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 1.2 TFSI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 1.6
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 1.6 TDI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 1.8 TFSI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 1.9 TDI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TFSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.2 TSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.6
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 E-Power
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 FSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.9 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 FSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 3.2 V6 quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro
AUDIAUDI TT (8J3) 1.8 TFSI
AUDIAUDI TT (8J3) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI TT (8J3) 2.0 TFSI
AUDIAUDI TT (8J3) 2.0 TFSI
AUDIAUDI TT (8J3) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI TT (8J3) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI TT (8J3) 3.2 V6 quattro
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 1.8 TFSI
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 3.2 V6 quattro
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.2 TSI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.4 16V
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.4 TSI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.6
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.6 LPG
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.6 Multifuel
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.8 TFSI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 FSI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 16V
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 TFSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.2 TSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 16V
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 TSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 LPG
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 Multifuel
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.8 TFSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI 4x4
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 FSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V 4x4
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x4
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x4
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.0 TSI
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TSI
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TSI
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TSI
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TSI
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 TDI
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.9 TDI
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 2.0 TDI
SEATSEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.0 TSI
SEATSEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 TSI
SEATSEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 TSI
SEATSEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TDI
SEATSEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TSI
SEATSEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TSI
SEATSEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TSI
SEATSEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TSI Cupra
SEATSEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6
SEATSEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6 TDI
SEATSEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.8 TSI Cupra
SEATSEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.9 TDI
SEATSEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 2.0 TDI
SEATSEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.0 TSI
SEATSEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TSI
SEATSEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TDI
SEATSEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TSI
SEATSEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TSI
SEATSEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TSI
SEATSEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.6 TDI
SEATSEAT LEON (1P1) 1.2 TSI
SEATSEAT LEON (1P1) 1.4 TSI
SEATSEAT LEON (1P1) 1.6
SEATSEAT LEON (1P1) 1.6 LPG
SEATSEAT LEON (1P1) 1.6 MultiFuel
SEATSEAT LEON (1P1) 1.8 TSI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 FSI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TDI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TDI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TDI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 16V
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 1.8 TFSI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 FSI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TFSI
SEATSEAT TOLEDO IV (KG3) 1.0 TSI
SEATSEAT TOLEDO IV (KG3) 1.0 TSI
SEATSEAT TOLEDO IV (KG3) 1.2
SEATSEAT TOLEDO IV (KG3) 1.2 TSI
SEATSEAT TOLEDO IV (KG3) 1.2 TSI
SEATSEAT TOLEDO IV (KG3) 1.2 TSI
SEATSEAT TOLEDO IV (KG3) 1.2 TSI
SEATSEAT TOLEDO IV (KG3) 1.4 TDI
SEATSEAT TOLEDO IV (KG3) 1.4 TSI
SEATSEAT TOLEDO IV (KG3) 1.4 TSI
SEATSEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6
SEATSEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6 TDI
SEATSEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6 TDI
SEATSEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6 TDI
SKODASKODA FABIA II (542) 1.2 TDI
SKODASKODA FABIA II (542) 1.2 TSI
SKODASKODA FABIA II (542) 1.4 TSI RS
SKODASKODA FABIA II (542) 1.6 TDI
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.2 TDI
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.2 TSI
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TSI RS
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.6 TDI
SKODASKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.0
SKODASKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.0
SKODASKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.0 TSI
SKODASKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.0 TSI
SKODASKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.2 TSI
SKODASKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.2 TSI
SKODASKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.6
SKODASKODA FABIA III (NJ3) 1.0
SKODASKODA FABIA III (NJ3) 1.0
SKODASKODA FABIA III (NJ3) 1.0 TSI
SKODASKODA FABIA III (NJ3) 1.0 TSI
SKODASKODA FABIA III (NJ3) 1.2 TSI
SKODASKODA FABIA III (NJ3) 1.2 TSI
SKODASKODA FABIA III (NJ3) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA III (NJ3) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA III (NJ3) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA III (NJ3) 1.4 TSI R5
SKODASKODA FABIA III (NJ3) 1.6
SKODASKODA FABIA III Praktik (NJ5) 1.2 TSI
SKODASKODA FABIA III Praktik (NJ5) 1.4 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 FSI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.8 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.8 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 FSI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI 16V
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI RS
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TFSI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 FSI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 FSI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 FSI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI RS
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TFSI
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.0 TSI
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.0 TSI
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.2
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.2 LPG
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.2 LPG
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.2 TSI
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.2 TSI
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.2 TSI
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.2 TSI
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.4 TDI
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.4 TSI
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.4 TSI
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.6
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.6 SRE
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.6 TDI
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.6 TDI
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.6 TDI
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.0 TSI
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.0 TSI
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2 LPG
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2 LPG
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2 TSI
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2 TSI
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2 TSI
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2 TSI
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.4 TDI
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.4 TSI
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.4 TSI
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.6
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.6 TDI
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.6 TDI
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.6 TDI
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 TDI
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 TSI
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 TSI
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.6 TDI
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.6 TDI
SKODASKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.2 TDI
SKODASKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.2 TSI
SKODASKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.6 TDI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 1.4 TSI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 1.6 TDI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 1.9 TDI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V 4x4
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TFSI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.4 TSI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.6 TDI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.9 TDI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 16V
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 16V 4x4
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TFSI
SKODASKODA YETI (5L) 1.2 TSI
SKODASKODA YETI (5L) 1.2 TSI
SKODASKODA YETI (5L) 1.4 TSI
SKODASKODA YETI (5L) 1.4 TSI
SKODASKODA YETI (5L) 1.4 TSI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 1.6
SKODASKODA YETI (5L) 1.6 TDI
SKODASKODA YETI (5L) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 1.2 TSI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 1.2 TSI 16V
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 1.4 TSI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 1.4 TSI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 1.6 TDI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TFSI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TSI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TSI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 2.5
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.2 TSI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.2 TSI 16V
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.4 TSI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.4 TSI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.6 TDI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TFSI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TSI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TSI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.5
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.2 TSI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.2 TSI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.4
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.4
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.6
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.6 BiFuel
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.6 TDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.6 TDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.9 TDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.9 TDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.9 TDI 4motion
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 EcoFuel
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 SDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 TDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 TDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 TDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 TDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 TDI 16V
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 TDI 16V 4motion
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 TDI 4motion
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 TDI 4motion
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.2 TSI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.2 TSI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.4
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.4
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 BiFuel
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 TDI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 TDI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI 4motion
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 EcoFuel
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 SDI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 16V
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 16V 4motion
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 4motion
VWVW CC B7 (358) 1.4 TSI
VWVW CC B7 (358) 1.4 TSI
VWVW CC B7 (358) 1.4 TSI MultiFuel
VWVW CC B7 (358) 1.8 TSI
VWVW CC B7 (358) 2.0 TDI
VWVW CC B7 (358) 2.0 TDI
VWVW CC B7 (358) 2.0 TDI
VWVW CC B7 (358) 2.0 TDI
VWVW CC B7 (358) 2.0 TDI
VWVW CC B7 (358) 2.0 TDI
VWVW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion
VWVW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion
VWVW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion
VWVW CC B7 (358) 2.0 TSI
VWVW CC B7 (358) 3.6 FSI 4motion
VWVW EOS (1F7, 1F8) 1.4 TSI
VWVW EOS (1F7, 1F8) 1.4 TSI
VWVW EOS (1F7, 1F8) 1.6 FSI
VWVW EOS (1F7, 1F8) 2.0 FSI
VWVW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI
VWVW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI
VWVW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 16V
VWVW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TFSI
VWVW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TSI
VWVW EOS (1F7, 1F8) 3.2 V6
VWVW EOS (1F7, 1F8) 3.6 V6
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.2 TSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.2 TSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 16V
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 16V
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 FSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 FSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.9 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.9 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 FSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 16V
VWVW GOLF PLUS Van (521) 1.4 TSi
VWVW GOLF PLUS Van (521) 1.6 TDi
VWVW GOLF PLUS Van (521) 2.0 TDi
VWVW GOLF V (1K1) 1.4 16V
VWVW GOLF V (1K1) 1.4 16V
VWVW GOLF V (1K1) 1.4 FSI
VWVW GOLF V (1K1) 1.4 TSI
VWVW GOLF V (1K1) 1.4 TSI
VWVW GOLF V (1K1) 1.4 TSI
VWVW GOLF V (1K1) 1.6
VWVW GOLF V (1K1) 1.6 FSI
VWVW GOLF V (1K1) 1.6 MultiFuel
VWVW GOLF V (1K1) 1.9 TDI
VWVW GOLF V (1K1) 1.9 TDI
VWVW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 FSI
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 FSI 4motion
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 GTI
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 GTI
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 SDI
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V 4motion
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 4motion
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.4
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.6
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 16V
VWVW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TFSI
VWVW GOLF VAN VI Variant (AJ5) 1.4 TSi
VWVW GOLF VAN VI Variant (AJ5) 1.4 TSi
VWVW GOLF VAN VI Variant (AJ5) 2.0 TDi
VWVW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.4
VWVW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.8 TSI
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 4motion
VWVW GOLF VI (5K1) 2.5
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 1.2 TSI
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 1.2 TSI 16V
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 1.6 TDI
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 GTI
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 R
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 TSI
VWVW GOLF VI Van (5K1) 1.4 TSi
VWVW GOLF VI Van (5K1) 1.6 TDi
VWVW GOLF VI Van (5K1) 2.0 GTi
VWVW GOLF VI Van (5K1) 2.0 TDi
VWVW GOLF VI Van (5K1) 2.0 TDi
VWVW GOLF VI Van (5K1) TSi
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.2 TSI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.2 TSI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 BiFuel
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 MultiFuel
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI 4motion
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TFSI
VWVW JETTA III (1K2) 1.4 TSI
VWVW JETTA III (1K2) 1.4 TSI
VWVW JETTA III (1K2) 1.4 TSI
VWVW JETTA III (1K2) 1.4 TSI
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 FSI
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 16V
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 TFSI
VWVW JETTA III (1K2) 2.5
VWVW JETTA III (1K2) 2.5
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.2 TSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.2 TSI 16V
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI Hybrid
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.6
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.6 MPi
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.6 TDI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.8 TSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TFSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.5
VWVW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 1.8 TSI
VWVW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 1.8 TSI
VWVW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 2.0 TDI
VWVW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 2.0 TSI 4motion
VWVW PASSAT B6 (3C2) 1.4 TSI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 1.4 TSI EcoFuel
VWVW PASSAT B6 (3C2) 1.6
VWVW PASSAT B6 (3C2) 1.6 FSI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 1.6 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 1.8 TSI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 1.8 TSI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 BlueTDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI 4motion
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V 4motion
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TFSI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.4 TSI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.4 TSI EcoFuel
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6 FSI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.8 TSI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.8 TSI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 BlueTDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 FSI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 FSI 4motion
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V 4motion
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TFSI
VWVW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI
VWVW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI
VWVW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI EcoFuel
VWVW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI MultiFuel
VWVW PASSAT B7 (362) 1.6 TDI
VWVW PASSAT B7 (362) 1.8 TSI
VWVW PASSAT B7 (362) 1.8 TSI
VWVW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT B7 (362) 2.0 TSI
VWVW PASSAT B7 (362) 3.6 FSI 4motion
VWVW PASSAT B7 Furgon/kombi (365) 1.4 TSi
VWVW PASSAT B7 Furgon/kombi (365) 1.6 TDI
VWVW PASSAT B7 Furgon/kombi (365) 1.8 TSI
VWVW PASSAT B7 Furgon/kombi (365) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B7 Furgon/kombi (365) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B7 Furgon/kombi (365) 2.0 TSI
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI EcoFuel
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI MultiFuel
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 1.6 TDI
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 1.8 TSI
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 1.8 TSI
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TSI
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 3.6 FSI 4motion
VWVW PASSAT CC B6 (357) 1.4 TSI MultiFuel
VWVW PASSAT CC B6 (357) 1.8 TSI
VWVW PASSAT CC B6 (357) 1.8 TSI
VWVW PASSAT CC B6 (357) 2.0 BlueTDI
VWVW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI
VWVW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI
VWVW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI
VWVW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI
VWVW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TFSI
VWVW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TSI
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.0
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.0
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.0 TSI
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.0 TSI
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.2
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.2
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TDI
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TSI
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TSI
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TSI
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TSI 16V
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 (6R1)
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 BiFuel
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 GTI
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TDI
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TDI
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TDI
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TSI
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TSI
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.6
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.6
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 BiFuel
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 TDI
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 TDI
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 TDI
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.8 GTI
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 2.0 R WRC
VWVW POLO V Furgon/hatchback (6R1, 6C1) 1.0 TSI
VWVW POLO V Furgon/hatchback (6R1, 6C1) 1.2
VWVW POLO V Furgon/hatchback (6R1, 6C1) 1.2
VWVW POLO V Furgon/hatchback (6R1, 6C1) 1.2 TDi
VWVW POLO V Furgon/hatchback (6R1, 6C1) 1.2 TSI
VWVW POLO V Furgon/hatchback (6R1, 6C1) 1.2 TSI
VWVW POLO V Furgon/hatchback (6R1, 6C1) 1.2 TSi
VWVW POLO V Furgon/hatchback (6R1, 6C1) 1.2 TSi
VWVW POLO V Furgon/hatchback (6R1, 6C1) 1.4
VWVW POLO V Furgon/hatchback (6R1, 6C1) 1.4 TDI
VWVW POLO V Furgon/hatchback (6R1, 6C1) 1.4 TDI
VWVW POLO V Furgon/hatchback (6R1, 6C1) 1.6 TDi
VWVW POLO V Furgon/hatchback (6R1, 6C1) 1.6 TDi
VWVW POLO V Furgon/hatchback (6R1, 6C1) 1.6 TDi
VWVW POLO V Sedan (602, 604, 612, 614) 1.6
VWVW POLO V Sedan (602, 604, 612, 614) 1.6
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TFSI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI
VWVW SCIROCCO Van (137) 1.4 TSi
VWVW SCIROCCO Van (137) 1.4 TSi
VWVW SCIROCCO Van (137) 2.0 TDi
VWVW SCIROCCO Van (137) 2.0 TDi
VWVW SCIROCCO Van (137) 2.0 TFSi
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI EcoFuel
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6 BiFuel
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6 FSI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 EcoFuel
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 FSI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI 16V
VWVW TOURAN (1T3) 1.2 TSI
VWVW TOURAN (1T3) 1.4 TSI
VWVW TOURAN (1T3) 1.4 TSI
VWVW TOURAN (1T3) 1.4 TSI EcoFuel
VWVW TOURAN (1T3) 1.6 TDI
VWVW TOURAN (1T3) 1.6 TDI
VWVW TOURAN (1T3) 2.0 TDI
VWVW TOURAN (1T3) 2.0 TDI
VWVW TOURAN (1T3) 2.0 TDI
VWVW TOURAN (1T3) 2.0 TDI
VWVW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T1, 1T2) 1.9 TDI
VWVW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T1, 1T2) 1.9 TDI
VWVW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T1, 1T2) 2.0 EcoFuel
VWVW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T1, 1T2) 2.0 FSI
VWVW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T1, 1T2) 2.0 TDI
VWVW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T1, 1T2) FSI
VWVW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T3) 1.2 TSI
VWVW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T3) 1.4 TSI
VWVW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T3) 1.4 TSI
VWVW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T3) 1.4 TSi EcoFuel
VWVW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T3) 1.6 TDI
VWVW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T3) 1.6 TDI
VWVW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T3) 2.0 TDI
VWVW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T3) 2.0 TDi
0