PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0033
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0033

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 54

sparowany numer artykułu: 23SKV112

Miejsce zabudowy: Oś przednia, z lewej

Ciężar [kg]: 3,56

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 22

System hamulcowy: ATE

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 91

OEM NUMBER
BOSCH0 986 473 071
REMANTE012-001-000196R
STELLOX05-90282-SX
HART063 101
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.35.179
NEOCOM0810062
NEOCOM0810062N
ATE-APAC11.3541-8527.2
ATE-APAC11.9541-9549.2
TOPRAN110 283
JP GROUP1161900570
MTR12139011
SNRA1224455
sbs13012147153
ABAKUS131-04-023
OSSCA17378
FEBI BILSTEIN178098
SKODA1J0615123
AUDI1J0615123A
SKODA1K0615123A
SEAT1K0615123D
VEGE20774301
NK2147153
JPN21H9003-JPN
EAI2224455
SERCORE23CA0071
ZAMIENNIK23SKV111
ATE24.3541-9549.5
Omnicraft2446430
MASTER-SPORT GERMANY268003470
AUTO-SPEED PARTS290CA00005
DRI3152000
SERA3224455
BUDWEG CALIPER342670
TEXTAR38066100
Axia392670
A.B.S.421611
EGT441043EGT
ERT450001
MAPCO4886
ProfiPower4B1003L
PROFIT5007-3084
RE-EX506-01504
Professional Parts51022670
EUROBRAKE53012147153
Frankberg5481FB0002413
Frankberg5481FB0002443
Frankberg5481FB0002444
BENDIX590888
hajus Autoteile6151084
STARTCAR6224455
METZGER AUTOTEILE6250001
METZGER AUTOTEILE6260001
MAXTECH6271012
MAXTECH6471012
MAXTECH6471050
SASIC6506004
vika66150034801
vika66150902801
JURID694071J
GIRLING7111347
ASAM AUTOMOTIVE76598
LAUBER77.2328
RIDEX78B0145
RIDEX78B0145R
TRISCAN8170 342670
TRISCAN8175 29105
MAXGEAR82-0027
ELSTOCK82-0502
HELLA8AC 355 389-111
HELLA PAGID8AN 355 789-111
REMSA9017151
FTE9291573
FTE9298239
BOGAPA3113106
ABTEXABC1006L
BRAXISAG0385
BRAXISAG1918
BRAXISAG3084
GENERAL RICAMBIAU6093
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1028
BurigB037079L
BorsehungB11368
BorsehungB11372
DENCKERMANNB190027L
DACO GermanyBA0201
BAPMICBACB13-440009
TechnikaBC0322
FRECCIABC24-1063
ERA BeneluxBC62670
WAIBC6273
SHAFTECBC9395
SHAFTECBC9395SF
APECBCA1139
TRWBHW347E
TMIBR001504
ZEKKERTBS-8320
Calipere+ NAIBAC021L
Brake ENGINEERINGCA1715
ASHIKACAL007LJM
COMLINECBC038L
TRIALLICF 182001
ABECZH1200
AUTOFREN SEINSADAC0001
REMYDC82670
ATIE2670
DA SILVAET7174
DEPAET72670
MDREUB-12147153
BREMBOF 85 148
FREMAXFBC1006L
FAI AutoPartsFCA103L
FERODOFCL694071
FAI AutoPartsFPCA103L
FASTFT11665
GHGH-434368V
GT-BERGMANNGT80-143
NTYHZP-VW-002
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3210820
KAMOKAJBC0081
JURATEKJCA1006L
KAWEKC01039
APECLCA198
APECLCA198N
Calipere+ NAIBANB-C021L
NationalNBC7079L
NAPANCA1113
NAPANCA1113RM
PalidiumPAL4-1071
PATRONPBRC142
4X4 ESTANFIPDF-15-083
QUINTON HAZELLQBS4375
RAP BRAKESR-K0281
REMYRAB93781
FTERX541321A0
SRLineS78-0080
SHAFTECSBC1088L
GENERAL RICAMBISK6005
StarkSKBC-0460144
TECDRIVETET0083
TiBAOTW14C0295
MOTAQUIPVBC137L
ASVAVWBC-1JAFL
GENERAL RICAMBIWW6035
YSPARTSYS-BC0963
ZentPartsZ183774
ENERGYZH0033
STRZH0034
APPLICATION
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.0 TFSI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.2 TFSI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TDI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TSI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.8 TFSI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TDI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.0 TFSI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.2 TFSI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TDI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TSI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.8 TFSI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 2.0 TDI
AUDIAUDI A2 (8Z0) 1.4
AUDIAUDI A2 (8Z0) 1.4 TDI
AUDIAUDI A2 (8Z0) 1.4 TDI
AUDIAUDI A2 (8Z0) 1.6 FSI
AUDIAUDI A3 (8L1) 1.6
AUDIAUDI A3 (8L1) 1.6
AUDIAUDI A3 (8L1) 1.8
AUDIAUDI A3 (8L1) 1.9 TDI
AUDIAUDI A3 (8L1) 1.9 TDI
AUDIAUDI A3 (8L1) 1.9 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.2 TSI
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.6
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.6 E-Power
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.6 FSI
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.6 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.6 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.9 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 FSI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) 3.2 V6 quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) S3 quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) S3 quattro
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 1.2 TFSI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 1.6
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 1.6 TDI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 1.8 TFSI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 1.9 TDI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TFSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.2 TSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.6
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 E-Power
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 FSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.9 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 FSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 3.2 V6 quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro
AUDIAUDI TT (8N3) 1.8 T
AUDIAUDI TT (8N3) 1.8 T
AUDIAUDI TT (8N3) 1.8 T
AUDIAUDI TT (8N3) 1.8 T
AUDIAUDI TT (8N3) 1.8 T quattro
AUDIAUDI TT (8N3) 1.8 T quattro
AUDIAUDI TT (8N3) 1.8 T quattro
AUDIAUDI TT (8N3) 1.8 T quattro
AUDIAUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T
AUDIAUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T
AUDIAUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T
AUDIAUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T
AUDIAUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro
AUDIAUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro
AUDIAUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.2 TSI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.4 16V
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.4 TSI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.6
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.6 LPG
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.6 Multifuel
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.8 TFSI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 FSI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 16V
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 TFSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.2 TSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 16V
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 TSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 LPG
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 Multifuel
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.8 TFSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI 4x4
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 FSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V 4x4
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x4
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x4
SEATSEAT CORDOBA (6L2) 1.2
SEATSEAT CORDOBA (6L2) 1.2 12V
SEATSEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V
SEATSEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V
SEATSEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V
SEATSEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI
SEATSEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI
SEATSEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI
SEATSEAT CORDOBA (6L2) 1.6
SEATSEAT CORDOBA (6L2) 1.6 16V
SEATSEAT CORDOBA (6L2) 1.9 SDI
SEATSEAT CORDOBA (6L2) 1.9 TDI
SEATSEAT CORDOBA (6L2) 1.9 TDI
SEATSEAT CORDOBA (6L2) 2.0
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.2
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.2
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.2 12V
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.6
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.6 16V
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.8 T FR
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.9 SDI
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI Cupra R
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 2.0
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 LPG
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TDI
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TSI
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TSI
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 LPG
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TSI
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TSI
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 LPG
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 TDI
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 TDI
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.9 TDI
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.9 TDI
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 2.0 TDI
SEATSEAT IBIZA IV Furgon/hatchback (6J1) 1.2
SEATSEAT IBIZA IV Furgon/hatchback (6J1) 1.2 TDI
SEATSEAT IBIZA IV Furgon/hatchback (6J1) 1.6 TDI
SEATSEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2
SEATSEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2
SEATSEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 TDI
SEATSEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 TSI
SEATSEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 TSI
SEATSEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4
SEATSEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 LPG
SEATSEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TDI
SEATSEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TSI
SEATSEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TSI
SEATSEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6
SEATSEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6 LPG
SEATSEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6 TDI
SEATSEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6 TDI
SEATSEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.9 TDI
SEATSEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.9 TDI
SEATSEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 2.0 TDI
SEATSEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2
SEATSEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2
SEATSEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TDI
SEATSEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TSI
SEATSEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TSI
SEATSEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4
SEATSEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TSI
SEATSEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TSI
SEATSEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.6
SEATSEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.6 TDI
SEATSEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.6 TDI
SEATSEAT LEON (1M1) 1.4 16V
SEATSEAT LEON (1M1) 1.6
SEATSEAT LEON (1M1) 1.6
SEATSEAT LEON (1M1) 1.6 16 V
SEATSEAT LEON (1M1) 1.8 20V
SEATSEAT LEON (1M1) 1.8 20V T
SEATSEAT LEON (1M1) 1.8 20V T 4
SEATSEAT LEON (1M1) 1.9 SDI
SEATSEAT LEON (1M1) 1.9 TDI
SEATSEAT LEON (1M1) 1.9 TDI
SEATSEAT LEON (1M1) 1.9 TDI
SEATSEAT LEON (1M1) 1.9 TDI
SEATSEAT LEON (1M1) 1.9 TDI
SEATSEAT LEON (1M1) 1.9 TDI Syncro
SEATSEAT LEON (1P1) 1.2 TSI
SEATSEAT LEON (1P1) 1.4 16V
SEATSEAT LEON (1P1) 1.4 TSI
SEATSEAT LEON (1P1) 1.6
SEATSEAT LEON (1P1) 1.6 LPG
SEATSEAT LEON (1P1) 1.6 MultiFuel
SEATSEAT LEON (1P1) 1.6 TDI
SEATSEAT LEON (1P1) 1.6 TDI
SEATSEAT LEON (1P1) 1.8 TSI
SEATSEAT LEON (1P1) 1.9 TDI
SEATSEAT LEON (1P1) 1.9 TDI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 FSI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TDI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TDI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TDI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 16V
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI
SEATSEAT Mii (KF1, KE1) 1.0
SEATSEAT Mii (KF1, KE1) 1.0
SEATSEAT Mii (KF1, KE1) 1.0 EcoFuel
SEATSEAT Mii (KF1, KE1) electric
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.4 16V
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.6
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.6 16V
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.8 20V
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.8 20VT
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 1.4 16V
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 1.4 TSI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 1.6
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 1.8 TFSI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 1.9 TDI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 FSI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 16V
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TFSI
SEATSEAT TOLEDO IV (KG3) 1.2
SEATSEAT TOLEDO IV (KG3) 1.2 TSI
SEATSEAT TOLEDO IV (KG3) 1.2 TSI
SEATSEAT TOLEDO IV (KG3) 1.4 TSI
SEATSEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6
SEATSEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6 TDI
SEATSEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6 TDI
SKODASKODA CITIGO (NF1) 1.0
SKODASKODA CITIGO (NF1) 1.0
SKODASKODA CITIGO (NF1) 1.0 CNG
SKODASKODA E-CITIGO (NE1) e iV
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 1.0
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 1.2
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 1.2
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 1.4
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 1.4
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 1.4 16V
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 1.4 16V
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 1.9 SDI
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 1.9 TDI
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 1.9 TDI RS
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 2.0
SKODASKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.2
SKODASKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.2
SKODASKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4
SKODASKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4
SKODASKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V
SKODASKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V
SKODASKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V
SKODASKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.9 SDI
SKODASKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.9 TDI
SKODASKODA FABIA I Combi (6Y5) 2.0
SKODASKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.2
SKODASKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.2
SKODASKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.4
SKODASKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.4
SKODASKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.4
SKODASKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.9 SDI
SKODASKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.9 TDI
SKODASKODA FABIA I Sedan (6Y3) 1.2
SKODASKODA FABIA I Sedan (6Y3) 1.2
SKODASKODA FABIA I Sedan (6Y3) 1.4
SKODASKODA FABIA I Sedan (6Y3) 1.4
SKODASKODA FABIA I Sedan (6Y3) 1.4 16V
SKODASKODA FABIA I Sedan (6Y3) 1.4 16V
SKODASKODA FABIA I Sedan (6Y3) 1.4 16V
SKODASKODA FABIA I Sedan (6Y3) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA I Sedan (6Y3) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA I Sedan (6Y3) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA I Sedan (6Y3) 1.9 SDI
SKODASKODA FABIA I Sedan (6Y3) 1.9 TDI
SKODASKODA FABIA I Sedan (6Y3) 2.0
SKODASKODA FABIA II (542) 1.2
SKODASKODA FABIA II (542) 1.2
SKODASKODA FABIA II (542) 1.2 12V
SKODASKODA FABIA II (542) 1.2 LPG
SKODASKODA FABIA II (542) 1.2 LPG
SKODASKODA FABIA II (542) 1.2 TDI
SKODASKODA FABIA II (542) 1.2 TSI
SKODASKODA FABIA II (542) 1.2 TSI
SKODASKODA FABIA II (542) 1.4
SKODASKODA FABIA II (542) 1.4 LPG
SKODASKODA FABIA II (542) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA II (542) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA II (542) 1.4 TSI RS
SKODASKODA FABIA II (542) 1.6
SKODASKODA FABIA II (542) 1.6 TDI
SKODASKODA FABIA II (542) 1.6 TDI
SKODASKODA FABIA II (542) 1.6 TDI
SKODASKODA FABIA II (542) 1.9 TDI
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.2
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.2
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.2 12V
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.2 LPG
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.2 TDI
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.2 TSI
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.2 TSI
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.4
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.4 LPG
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TSI RS
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.6
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.6 TDI
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.6 TDI
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.6 TDI
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.9 TDI
SKODASKODA FABIA II Praktik (545) TDI
SKODASKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.0
SKODASKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.0
SKODASKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.0 TSI
SKODASKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.2 TSI
SKODASKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.2 TSI
SKODASKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.6
SKODASKODA FABIA III (NJ3) 1.0
SKODASKODA FABIA III (NJ3) 1.0
SKODASKODA FABIA III (NJ3) 1.0 TSI
SKODASKODA FABIA III (NJ3) 1.2 TSI
SKODASKODA FABIA III (NJ3) 1.2 TSI
SKODASKODA FABIA III (NJ3) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA III (NJ3) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA III (NJ3) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA III (NJ3) 1.6
SKODASKODA FABIA III Praktik (NJ5) 1.0
SKODASKODA FABIA III Praktik (NJ5) 1.0
SKODASKODA FABIA III Praktik (NJ5) 1.2 TSI
SKODASKODA FABIA III Praktik (NJ5) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA III Praktik (NJ5) 1.4 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.4
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.4 16V
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.6
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.6
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.6
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.8
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.8 T
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.8 T 4x4
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 SDI
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 2.0
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.4 16V
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.6
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.6
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.6
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.8 20V
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.8 T
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.8 T 4x4
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 SDI
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 2.0
SKODASKODA OCTAVIA I Furgon/kombi (1U5) 1.9 D
SKODASKODA OCTAVIA I Furgon/kombi (1U5) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.2 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.4
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.4
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.4 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 FSI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 LPG
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 MultiFuel
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.8 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.8 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 FSI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI 16V
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.2 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 FSI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 LPG
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 MultiFuel
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 TDI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 FSI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 FSI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.0 TSI
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.0 TSI
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.2
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.2 LPG
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.2 LPG
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.2 TSI
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.2 TSI
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.2 TSI
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.2 TSI
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.4 TDI
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.4 TSI
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.4 TSI
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.6
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.6 SRE
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.6 TDI
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.6 TDI
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.6 TDI
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.0 TSI
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.0 TSI
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2 LPG
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2 LPG
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2 TSI
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2 TSI
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2 TSI
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2 TSI
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.4 TDI
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.4 TSI
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.4 TSI
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.6
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.6 TDI
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.6 TDI
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.6 TDI
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.2
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.2
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 TDI
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 TSI
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 TSI
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.4
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 LPG
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 TDI
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 TDI
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.6
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.6 TDI
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.6 TDI
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.9 TDI
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.9 TDI
SKODASKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.2
SKODASKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.2 TDI
SKODASKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.2 TSI
SKODASKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4
SKODASKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 TDI
SKODASKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 TDI
SKODASKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.6 TDI
SKODASKODA YETI (5L) 1.2 TSI
SKODASKODA YETI (5L) 1.2 TSI
SKODASKODA YETI (5L) 1.4 TSI
SKODASKODA YETI (5L) 1.4 TSI
SKODASKODA YETI (5L) 1.4 TSI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 1.6
SKODASKODA YETI (5L) 1.6 TDI
SKODASKODA YETI (5L) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 1.2 TSI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 1.2 TSI 16V
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 1.4 TSI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 1.4 TSI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 1.6 TDI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TFSI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TSI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TSI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 2.5
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.2 TSI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.2 TSI 16V
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.4 TSI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.4 TSI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.6 TDI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TFSI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TSI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TSI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.5
VWVW BORA I (1J2) 1.4 16V
VWVW BORA I (1J2) 1.6
VWVW BORA I (1J2) 1.6
VWVW BORA I (1J2) 1.6 16V
VWVW BORA I (1J2) 1.6 FSI
VWVW BORA I (1J2) 1.8
VWVW BORA I (1J2) 1.8 4motion
VWVW BORA I (1J2) 1.9 SDI
VWVW BORA I (1J2) 1.9 TDI
VWVW BORA I (1J2) 1.9 TDI
VWVW BORA I (1J2) 1.9 TDI
VWVW BORA I (1J2) 1.9 TDI
VWVW BORA I (1J2) 1.9 TDI 4motion
VWVW BORA I (1J2) 1.9 TDI 4motion
VWVW BORA I (1J2) 1.9 TDI 4motion
VWVW BORA I (1J2) 2.0
VWVW BORA I (1J2) 2.0 4motion
VWVW BORA Variant (1J6) 1.4 16V
VWVW BORA Variant (1J6) 1.6
VWVW BORA Variant (1J6) 1.6
VWVW BORA Variant (1J6) 1.6 16V
VWVW BORA Variant (1J6) 1.6 FSI
VWVW BORA Variant (1J6) 1.8 4motion
VWVW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI
VWVW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI
VWVW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI
VWVW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI
VWVW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion
VWVW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion
VWVW BORA Variant (1J6) 2.0
VWVW BORA Variant (1J6) 2.0 4motion
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.2 TSI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.2 TSI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.4
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.4
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.6
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.6 BiFuel
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.6 TDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.6 TDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.9 TDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.9 TDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.9 TDI 4motion
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 EcoFuel
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 SDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 TDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 TDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 TDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 TDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 TDI 16V
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 TDI 16V 4motion
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 TDI 4motion
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 TDI 4motion
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.2 TSI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.2 TSI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.4
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.4
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 BiFuel
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 TDI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 TDI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI 4motion
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 EcoFuel
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 SDI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 16V
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 16V 4motion
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 4motion
VWVW FOX Hatchback (5Z1, 5Z3, 5Z4, 5Z5) 1.2
VWVW FOX Hatchback (5Z1, 5Z3, 5Z4, 5Z5) 1.2
VWVW FOX Hatchback (5Z1, 5Z3, 5Z4, 5Z5) 1.4
VWVW FOX Hatchback (5Z1, 5Z3, 5Z4, 5Z5) 1.4 TDI
VWVW FOX Van (5Z1) 1.2
VWVW GOLF IV (1J1) 1.4 16V
VWVW GOLF IV (1J1) 1.6
VWVW GOLF IV (1J1) 1.6
VWVW GOLF IV (1J1) 1.6 16V
VWVW GOLF IV (1J1) 1.6 FSI
VWVW GOLF IV (1J1) 1.8
VWVW GOLF IV (1J1) 1.8 4motion
VWVW GOLF IV (1J1) 1.8 T GTI
VWVW GOLF IV (1J1) 1.9 SDI
VWVW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF IV (1J1) 2.0
VWVW GOLF IV (1J1) 2.0 4motion
VWVW GOLF IV (1J1) 2.0 BiFuel
VWVW GOLF IV (1J1) 2.3 V5
VWVW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 4motion
VWVW GOLF IV (1J1) 2.8 VR6 4motion
VWVW GOLF IV (1J1) 3.2 R32 4motion
VWVW GOLF IV Van (1J1) 1.9 SDI
VWVW GOLF IV Van (1J1) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV Van (1J1) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV Van (1J1) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.4 16V
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.6
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.6
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.6 16V
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.6 FSI
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.8 4motion
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 SDI
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 2.0
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 2.0 4motion
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 2.0 Bi-Fuel
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V5
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V5 4motion
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 2.8 V6 4motion
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.2 TSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.2 TSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 16V
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 16V
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 FSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 BiFuel
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 FSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 MultiFuel
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.9 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.9 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 FSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 16V
VWVW GOLF PLUS Van (521) 1.2 TSi
VWVW GOLF PLUS Van (521) 1.4 TSi
VWVW GOLF PLUS Van (521) 1.6 TDi
VWVW GOLF PLUS Van (521) 1.6 TDi
VWVW GOLF PLUS Van (521) 2.0 TDi
VWVW GOLF V (1K1) 1.4 16V
VWVW GOLF V (1K1) 1.4 16V
VWVW GOLF V (1K1) 1.4 FSI
VWVW GOLF V (1K1) 1.4 TSI
VWVW GOLF V (1K1) 1.4 TSI
VWVW GOLF V (1K1) 1.4 TSI
VWVW GOLF V (1K1) 1.6
VWVW GOLF V (1K1) 1.6 FSI
VWVW GOLF V (1K1) 1.6 MultiFuel
VWVW GOLF V (1K1) 1.9 TDI
VWVW GOLF V (1K1) 1.9 TDI
VWVW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF V (1K1) 2.0
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 FSI
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 FSI 4motion
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 GTI
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 SDI
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V 4motion
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 4motion
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.4
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.6
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 16V
VWVW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TFSI
VWVW GOLF VAN IV Variant (1J5) 1.4
VWVW GOLF VAN IV Variant (1J5) 1.6
VWVW GOLF VAN IV Variant (1J5) 1.9 SDI
VWVW GOLF VAN IV Variant (1J5) 1.9 TDI
VWVW GOLF VAN IV Variant (1J5) 1.9 TDI
VWVW GOLF VAN IV Variant (1J5) 1.9 TDI
VWVW GOLF VAN IV Variant (1J5) 1.9 TDI
VWVW GOLF VAN VI Variant (AJ5) 1.2 TSi
VWVW GOLF VAN VI Variant (AJ5) 1.4 TSi
VWVW GOLF VAN VI Variant (AJ5) 1.4 TSi
VWVW GOLF VAN VI Variant (AJ5) 1.6 TDi
VWVW GOLF VAN VI Variant (AJ5) 1.6 TDi
VWVW GOLF VAN VI Variant (AJ5) 2.0 TDi
VWVW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.4
VWVW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.6
VWVW GOLF VI (5K1) 1.6 BiFuel
VWVW GOLF VI (5K1) 1.6 MultiFuel
VWVW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.8 TSI
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 4motion
VWVW GOLF VI (5K1) 2.5
VWVW GOLF VI Van (5K1) 1.2 TSi
VWVW GOLF VI Van (5K1) 1.2 TSi
VWVW GOLF VI Van (5K1) 1.4 TSi
VWVW GOLF VI Van (5K1) 1.6 TDi
VWVW GOLF VI Van (5K1) 1.6 TDi
VWVW GOLF VI Van (5K1) 2.0 GTi
VWVW GOLF VI Van (5K1) 2.0 TDi
VWVW GOLF VI Van (5K1) 2.0 TDi
VWVW GOLF VI Van (5K1) 2.0 TSi R 4motion
VWVW GOLF VI Van (5K1) TSi
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.2 TSI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.2 TSI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 BiFuel
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 MultiFuel
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI 4motion
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TFSI
VWVW JETTA III (1K2) 1.4 TSI
VWVW JETTA III (1K2) 1.4 TSI
VWVW JETTA III (1K2) 1.4 TSI
VWVW JETTA III (1K2) 1.6
VWVW JETTA III (1K2) 1.6 FSI
VWVW JETTA III (1K2) 1.6 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 1.6 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 1.9 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 FSI
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 16V
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 TFSI
VWVW JETTA III (1K2) 2.5
VWVW JETTA III (1K2) 2.5
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.2 TSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.2 TSI 16V
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI Hybrid
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.6
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.6 MPi
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.6 TDI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.8 TSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TFSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.5
VWVW LOAD UP! (121, 122, BL1, BL2) 1.0
VWVW LOAD UP! (121, 122, BL1, BL2) 1.0
VWVW LOAD UP! (121, 122, BL1, BL2) 1.0 EcoFuel
VWVW LOAD UP! (121, 122, BL1, BL2) e-Load Up
VWVW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.4
VWVW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.6
VWVW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.6
VWVW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.8 T
VWVW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.9 TDI
VWVW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.9 TDI
VWVW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.9 TDI
VWVW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 2.0
VWVW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 2.5
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.6
VWVW POLO V Furgon/hatchback (6R1, 6C1) 1.2
VWVW POLO V Furgon/hatchback (6R1, 6C1) 1.2
VWVW POLO V Furgon/hatchback (6R1, 6C1) 1.0
VWVW POLO V Furgon/hatchback (6R1, 6C1) 1.0
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 2.0 R WRC
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.8 GTI
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 TDI
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 TDI
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 TDI
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 BiFuel
VWVW POLO V Furgon/hatchback (6R1, 6C1) 1.2 TDi
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.6
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TSI
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TSI
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TDI
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TDI
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TDI
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 GTI
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 BiFuel
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 (6R1)
VWVW POLO V Furgon/hatchback (6R1, 6C1) 1.6 TDi
VWVW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) e-Up
VWVW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) e-Up
VWVW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.0 TSI
VWVW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.0 EcoFuel
VWVW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.0
VWVW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.0
VWVW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.0
VWVW POLO V Sedan (602, 604, 612, 614) 1.6
VWVW POLO V Sedan (602, 604, 612, 614) 1.6
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TSI 16V
VWVW POLO V Furgon/hatchback (6R1, 6C1) 1.6 TDi
VWVW POLO V Furgon/hatchback (6R1, 6C1) 1.6 TDi
VWVW POLO V Furgon/hatchback (6R1, 6C1) 1.4 TDI
VWVW POLO V Furgon/hatchback (6R1, 6C1) 1.4 TDI
VWVW POLO V Furgon/hatchback (6R1, 6C1) 1.4
VWVW POLO V Furgon/hatchback (6R1, 6C1) 1.2 TSi
VWVW POLO V Furgon/hatchback (6R1, 6C1) 1.2 TSi
VWVW POLO V Furgon/hatchback (6R1, 6C1) 1.2 TSI
VWVW POLO V Furgon/hatchback (6R1, 6C1) 1.2 TSI
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.2 12V
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.8 GTI
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.6 16V
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 TDI
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 TDI
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 TDI
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 FSI
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 BiFuel
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 16V
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 16V
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 16V
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.8 GTi Cup Edition
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.2 12V
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.2
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.2
VWVW NEW BEETLE kabriolet (1Y7) 2.5
VWVW NEW BEETLE kabriolet (1Y7) 2.0
VWVW NEW BEETLE kabriolet (1Y7) 1.9 TDI
VWVW NEW BEETLE kabriolet (1Y7) 1.9 TDI
VWVW NEW BEETLE kabriolet (1Y7) 1.8 T
VWVW NEW BEETLE kabriolet (1Y7) 1.6
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.0
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TSI
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TSI
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TSI
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TDI
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.2
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.2
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.0 TSI
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.0 TSI
VWVW POLO V (6R1, 6C1) 1.0
VWVW NEW BEETLE kabriolet (1Y7) 1.4
VWVW POLO IV Sedan (9N2, 9N4) 1.9 TDI
VWVW POLO IV Sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.9 SDI
VWVW POLO IV Sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.6
VWVW POLO IV Sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.4 TDI
VWVW POLO IV Sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.4
VWVW POLO IV Sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.4
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.9 TDI
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.9 TDI
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.9 SDI
0