PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0025
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0025

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

artykuł alternatywny: 78SKV554

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 38

sparowany numer artykułu: 23SKV073

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona prawa

Ciężar [kg]: 2

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 12

System hamulcowy: ATE

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 144

OEM NUMBER
BOSCH0 986 135 509
REMANTE012-001-000253R
STELLOX05-90016-SX
NEOCOM0840037
NEOCOM0840037N
ZAMIENNIK0986135509
ATE-APAC11.9387-7004.2
MTR12107619
SNRA1225278
JP GROUP1262000180
sbs1301213698
ABAKUS131-04-106
OSSCA17293
FEBI BILSTEIN179095
VEGE20054304
NK213698
JPN21H9100-JPN
EAI2225278
SERCORE23CA0135
ZAMIENNIK23SKV074
ATE24.3387-7004.5
HART257 492
MASTER-SPORT GERMANY268008010
AUTO-SPEED PARTS290CA00978
SERA3225278
BUDWEG CALIPER343097
TEXTAR38005900
TEXTAR38041900
Axia393097
DRI4287200
A.B.S.430282
EGT440065EGT
MAPCO4671
ProfiPower4B2084R
OPEL5 42 092
PROFIT5007-3051
RE-EX506-02505
Professional Parts51342183
EUROBRAKE5301213698
OPEL542092
Frankberg5481FB0002433
Frankberg5481FB0004116
Frankberg5481FB0004127
Frankberg5481FB0066284
OPEL5542114
BENDIX591437
STARTCAR6225278
MAXTECH6232053
METZGER AUTOTEILE6250364
METZGER AUTOTEILE6260364
TOPRAN631 487
MAXTECH6432052
MAXTECH6432053
MAXTECH6471049
MAXTECH6471072
MAXTECH6471073
MAXTECH6471085
MAXTECH6471142
MAXTECH6471143
MAXTECH6472549
SASIC6506105
JURID694460J
GIRLING7103801
LAUBER77.1449
RIDEX78B0182
RIDEX78B0182R
RED-LINE78CD000
TRISCAN8170 343097
TRISCAN8175 10206
ELSTOCK87-0827
HELLA8AC 355 382-721
HELLA8AN 355 782-721
REMSA9021232
FTE9290498
FTE9298022
FTE9298103
OPEL93172183
CADILLAC93190671
ASAM AUTOMOTIVE98924
ABTEXABC1025R
BRAXISAG0672
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-2175
BurigB037026R
DENCKERMANNB190067R
DACO GermanyBA2707
DACO GermanyBA2708
BAPMICBACB14-440002
TechnikaBC0098
ERA BeneluxBC53097
WAIBC7144
SHAFTECBC8987R
SHAFTECBC8987RSF
APECBCA1014
KABISBCK30108
TRWBHN801
TRWBHN801E
TMIBR002505
BSGBSG 65-245-025
Calipere+ NAIBAC990R
Brake ENGINEERINGCA2123R
ASHIKACAL204RJM
COMLINECBC010R
TRIALLICF 550116
ABECZH1129
REMYDC73097
ATIE3097
DA SILVAET2008
DEPAET73097
MDREUB-1213698
BREMBOF 59 129
FREMAXFBC1025R
FAI AutoPartsFCA109R
FERODOFCL694460
FAI AutoPartsFPCA109R
FASTFT02011
FASTFT02416
FASTFT02434
FASTFT02436
FASTFT02437
GHGH-453671H
GT-BERGMANNGT80-007
NTYHZT-PL-005
PROTECHIT5128
KAMOKAJBC0184
JURATEKJCA1025R
Calipere+ NAIBANB-C990R
NationalNBC7026R
NAPANCA1076
NAPANCA1076RM
GENERAL RICAMBIOP6194
ASVAOPBC-VCBRR
PalidiumPAL4-1120
PATRONPBRC203
4X4 ESTANFIPDF-49-098
QUINTON HAZELLQBS8011
RAP BRAKESR-K0112
VAUXHALLR1740133
REMYRAB84108
APECRCA144
APECRCA144N
RCA FRANCERCABC78
FTERS381407A0
FTERX381407A0
SRLineS78-0063
SHAFTECSBC1016R
StarkSKBC-0460181
TECDRIVETET0574
MOTAQUIPVBC109R
YSPARTSYS-BC0612
ZentPartsZ183737
ENERGYZH0024
ENERGYZH0025
APPLICATION
CADILLACCADILLAC BLS 1.9 D
CADILLACCADILLAC BLS 1.9 D
CADILLACCADILLAC BLS 2.0 T
CADILLACCADILLAC BLS 2.0 T
CADILLACCADILLAC BLS 2.0 T AWD
CADILLACCADILLAC BLS 2.0 T Flexpower
CADILLACCADILLAC BLS Wagon 1.9 D
CADILLACCADILLAC BLS Wagon 1.9 D
CADILLACCADILLAC BLS Wagon 2.0 T
CADILLACCADILLAC BLS Wagon 2.0 T
CADILLACCADILLAC BLS Wagon 2.0 T AWD
CADILLACCADILLAC BLS Wagon 2.0 T Flexpower
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.6 (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.6 (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.8 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.8 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.8 (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.9 CDTI (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.9 CDTI (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.9 CDTI (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.0 16V Turbo (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.0 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 DGi (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 3.2 V6 (F68)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.6 16V (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.6 (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.8 16V
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.8 (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.8 (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 2.0 16V Turbo (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 2.0 DTI 16V (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 2.2 16V (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 2.2 DGi (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 2.2 DTI 16V (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 2.2 DTI 16V (F69)
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.8 i
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1,8t
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.9 TiD
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.9 TiD
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.9 TTiD
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.9 TTiD
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.9 TTiD
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t BioPower
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t BioPower
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t BioPower
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t BioPower
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.8 Turbo V6
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.8 Turbo V6
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.8 Turbo V6
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 1.8 i
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 1.9 TiD
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 1.9 TiD
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 1.9 TTiD
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 1.9 TTiD
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 1.9 TTiD
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t Bio Power
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t Bio Power XWD
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t BioPower
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t BioPower
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t BioPower
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t BioPower XWD
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t BioPower XWD
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t XWD
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t XWD
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t XWD
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t XWD
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 T16
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.8 Turbo V6
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.8 Turbo V6
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.8 Turbo V6
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.8 Turbo V6 XWD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.8 i
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1,8t
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1,8t BioPower
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TiD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TiD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TTiD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TTiD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TTiD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t Bio Power
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t Bio Power
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower XWD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower XWD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower XWD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t XWD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t XWD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t XWD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 T16
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 Turbo Performance
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 Turbo XWD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.2 TiD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.8 Turbo V6
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.8 Turbo V6
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.8 Turbo V6
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.8 Turbo V6 XWD
SAABSAAB 9-3X (YS3) 2.0 t BioPower XWD
SAABSAAB 9-3X (YS3) 2.0 t BioPower XWD
SAABSAAB 9-3X (YS3) 2.0 t XWD
SAABSAAB 9-3X (YS3) 2.0 T16 XWD
0