PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0024
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0024

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

artykuł alternatywny: 78SKV553

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 38

sparowany numer artykułu: 23SKV074

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona lewa

Ciężar [kg]: 2

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 12

System hamulcowy: ATE

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 144

OEM NUMBER
BOSCH0 986 134 509
REMANTE012-001-000252R
STELLOX05-90015-SX
NEOCOM0830037
NEOCOM0830037N
ZAMIENNIK0986134509
ATE-APAC11.9387-7003.2
MTR12107620
SNRA1225277
JP GROUP1262000170
sbs1301213697
ABAKUS131-04-105
OSSCA17292
FEBI BILSTEIN179094
VEGE20054303
NK213697
JPN21H9099-JPN
EAI2225277
SERCORE23CA0134
ZAMIENNIK23SKV073
ATE24.3387-7003.5
HART257 493
MASTER-SPORT GERMANY268008000
AUTO-SPEED PARTS290CA00977
SERA3225277
BUDWEG CALIPER343096
TEXTAR38005300
TEXTAR38041300
Axia393096
DRI4187200
A.B.S.430281
EGT440064EGT
MAPCO4670
ProfiPower4B2083L
OPEL5 42 093
PROFIT5007-3050
RE-EX506-02504
Professional Parts51342182
EUROBRAKE5301213697
OPEL542093
Frankberg5481FB0002432
Frankberg5481FB0066284
OPEL5542115
BENDIX591436
STARTCAR6225277
MAXTECH6232052
METZGER AUTOTEILE6250363
METZGER AUTOTEILE6260363
TOPRAN631 488
MAXTECH6432052
MAXTECH6432053
MAXTECH6471072
MAXTECH6471073
MAXTECH6471084
MAXTECH6471142
MAXTECH6471143
MAXTECH6472548
SASIC6506104
JURID694459J
JURID694460J
GIRLING7103800
LAUBER77.1448
RIDEX78B0149
RIDEX78B0149R
RED-LINE78CD001
TRISCAN8170 343096
TRISCAN8175 10205
ELSTOCK86-0827
HELLA8AC 355 382-711
HELLA PAGID8AN 355 782-711
REMSA9021231
FTE9290491
FTE9298020
FTE9298099
CADILLAC93172182
OPEL93190673
ASAM AUTOMOTIVE98925
ABTEXABC1025L
BRAXISAG0671
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-2174
BurigB037026L
BurigB037026R
DENCKERMANNB190067L
DACO GermanyBA2707
DACO GermanyBA2708
BAPMICBACB14-440001
TechnikaBC0097
ERA BeneluxBC53096
WAIBC7143
SHAFTECBC8987
SHAFTECBC8987SF
APECBCA1013
APECBCA1014
TRWBHN800
TRWBHN800E
TMIBR002504
BSGBSG 65-245-026
Calipere+ NAIBAC990L
Brake ENGINEERINGCA2123
A.S.P. QualityTestedCAL204LJM
COMLINECBC010L
TRIALLICF 550115
ABECZH1128
REMYDC73096
ATIE3096
DA SILVAET2004
DEPAET73096
MDREUB-1213697
BREMBOF 59 128
FREMAXFBC1025L
FAI AutoPartsFCA109L
FERODOFCL694459
FERODOFCL694460
FAI AutoPartsFPCA109L
FASTFT02010
FASTFT02416
FASTFT02434
FASTFT02436
FASTFT02437
GHGH-453671V
GT-BERGMANNGT80-009
NTYHZT-PL-004
PROTECHIT5129
KAMOKAJBC0183
JURATEKJCA1025L
APECLCA144
APECLCA144N
Calipere+ NAIBANB-C990L
NationalNBC7026L
NationalNBC7026R
NAPANCA1075
NAPANCA1075RM
NAPANCA1076
NAPANCA1076RM
GENERAL RICAMBIOP6193
ASVAOPBC-VCBRL
PalidiumPAL4-1121
PATRONPBRC202
4X4 ESTANFIPDF-49-097
QUINTON HAZELLQBS8010
RAP BRAKESR-K0111
VAUXHALLR1740134
REMYRAB84107
APECRCA144
APECRCA144N
RCA FRANCERCABC121
FTERS381307A0
FTERX381307A0
SRLineS78-0062
SHAFTECSBC1016L
StarkSKBC-0460148
TECDRIVETET0428
MOTAQUIPVBC109L
YSPARTSYS-BC0611
ZentPartsZ183738
ENERGYZH0024
STRZH0025
APPLICATION
CADILLACCADILLAC BLS 1.9 D
CADILLACCADILLAC BLS 1.9 D
CADILLACCADILLAC BLS 2.0 T
CADILLACCADILLAC BLS 2.0 T
CADILLACCADILLAC BLS 2.0 T AWD
CADILLACCADILLAC BLS 2.0 T Flexpower
CADILLACCADILLAC BLS Wagon 1.9 D
CADILLACCADILLAC BLS Wagon 1.9 D
CADILLACCADILLAC BLS Wagon 2.0 T
CADILLACCADILLAC BLS Wagon 2.0 T
CADILLACCADILLAC BLS Wagon 2.0 T AWD
CADILLACCADILLAC BLS Wagon 2.0 T Flexpower
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.6 (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.6 (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.8 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.8 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.8 (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.9 CDTI (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.9 CDTI (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.9 CDTI (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.0 16V Turbo (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.0 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 DGi (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 3.2 V6 (F68)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.6 16V (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.6 (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.8 16V
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.8 (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.8 (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 2.0 16V Turbo (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 2.0 DTI 16V (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 2.2 16V (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 2.2 DGi (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 2.2 DTI 16V (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 2.2 DTI 16V (F69)
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.8 i
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1,8t
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.9 TiD
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.9 TiD
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.9 TTiD
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.9 TTiD
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.9 TTiD
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t BioPower
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t BioPower
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t BioPower
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t BioPower
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.8 Turbo V6
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.8 Turbo V6
SAABSAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.8 Turbo V6
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 1.8 i
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 1.9 TiD
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 1.9 TiD
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 1.9 TTiD
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 1.9 TTiD
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 1.9 TTiD
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t Bio Power
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t Bio Power XWD
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t BioPower
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t BioPower
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t BioPower
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t BioPower XWD
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t BioPower XWD
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t XWD
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t XWD
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t XWD
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t XWD
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 T16
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.8 Turbo V6
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.8 Turbo V6
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.8 Turbo V6
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 2.8 Turbo V6 XWD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.8 i
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1,8t
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1,8t BioPower
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TiD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TiD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TTiD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TTiD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TTiD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t Bio Power
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t Bio Power
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower XWD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower XWD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower XWD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t XWD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t XWD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t XWD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 T16
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 Turbo Performance
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 Turbo XWD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.2 TiD
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.8 Turbo V6
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.8 Turbo V6
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.8 Turbo V6
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.8 Turbo V6 XWD
SAABSAAB 9-3X (YS3) 2.0 t BioPower XWD
SAABSAAB 9-3X (YS3) 2.0 t BioPower XWD
SAABSAAB 9-3X (YS3) 2.0 t XWD
SAABSAAB 9-3X (YS3) 2.0 T16 XWD
0