PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZH0014
TypeBrake support
Params

Indeks: ZH0014

Nazwa: Zacisk hamulca

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Zacisk hamulca

artykuł alternatywny: 78SKV504

Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 41

sparowany numer artykułu: 23SKV033

Miejsce zabudowy: Oś tylna strona prawa

Ciężar [kg]: 1,78

Rodzaj zacisku hamulcowego: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 9

System hamulcowy: LUCAS

Gwarancja: 3 lata gwarancji

Rozstaw śrub mocujących [mm]: 118

OEM NUMBER
BOSCH0 986 474 029
STELLOX05-90290-SX
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.35.182
OSSCA07775
NEOCOM0840006
TOPRAN115 560
JP GROUP1162009580
MTR12107679
sbs13012147268
ABAKUS131-04-012
SNRA1375194
FEBI BILSTEIN178095
AUDI1J0615424B
NK2147268
JPN21H9040-JPN
EAI2375194
SERCORE23CA0075
ZAMIENNIK23SKV034
ATE24.3414-1706.5
Omnicraft2446750
HART256 060
HART256 062
MASTER-SPORT GERMANY268001850
SERA3375194
BUDWEG CALIPER342965
TEXTAR38014100
TEXTAR38052300
Axia392965
DRI4214900
EGT440020EGT
MAPCO4879
ProfiPower4B2010R
PROFIT5007-3099
RE-EX506-00595
A.B.S.521942
EUROBRAKE53012147268
Frankberg5481FB0032406
Frankberg5481FB0032424
BENDIX590343
hajus Autoteile6151080
METZGER AUTOTEILE6250074
METZGER AUTOTEILE6260074
MAXTECH6272027
STARTCAR6375194
MAXTECH6472026
MAXTECH6472027
SASIC6506009
vika66150903101
JURID694330J
GIRLING7107185
ASAM AUTOMOTIVE76484
LAUBER77.2365
RIDEX78B0033
RIDEX78B0033R
TRISCAN8170 342965
TRISCAN8175 29218
MAXGEAR82-0136
ELSTOCK87-0194
HELLA PAGID8AC 355 384-601
HELLA8AN 355 784-601
SKODA8N0615424A
REMSA9020292
FTE9290871
FTE9298044
FTE9298181
ABTEXABC1017R
BRAXISAG3057
A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1066
BurigB037046R
DENCKERMANNB190003R
DACO GermanyBA0205
BAPMICBACB13-440008
FRECCIABC24-1127
TechnikaBC3561
ERA BeneluxBC52965
WAIBC7847
SHAFTECBC8081R
SHAFTECBC8081RSF
APECBCA1056
KABISBCK30088
TRWBHS185
TRWBHS185E
TMIBR000595
Brake ENGINEERINGCA2029R
JAPANPARTSCAL155RJM
COMLINECBC043R
TRIALLICF 185164
REMYDC72965
DEPAET72965
MDREUB-12147268
FREMAXFBC1017R
FAI AutoPartsFCA195R
FERODOFCL694330
FAI AutoPartsFPCA195R
FASTFT02425
FASTFT02428
FASTFT02429
GHGH-454706H
GHGH-454779H
GT-BERGMANNGT80-136
NTYHZT-VW-031
PROTECHIT5190
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3220809
KAMOKAJBC0276
JURATEKJCA1017R
KAWEKC01006
Calipere+ NAIBANB-C238R
Calipere+ NAIBANB-C238R-A8
NationalNBC7046R
NAPANCA1046
NAPANCA1046RM
PalidiumPAL4-1193
4X4 ESTANFIPDF-37-020
QUINTON HAZELLQBS8017
RAP BRAKESR-K0589
REMYRAB83076
APECRCA246
APECRCA246N
FTERS419804A0
FTERX419804A0
SHAFTECSBC1120R
StarkSKBC-0460032
TECDRIVETET0297
VAICOV10-8511
MOTAQUIPVBC142R
YSPARTSYS-BC0970
ZentPartsZ183582
ENERGYZH0013
ENERGYZH0014
APPLICATION
AUDIAUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro
AUDIAUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro
AUDIAUDI A3 (8L1) 1.9 TDI quattro
AUDIAUDI TT (8N3) 1.8 T quattro
AUDIAUDI TT (8N3) 1.8 T quattro
AUDIAUDI TT (8N3) 1.8 T quattro
AUDIAUDI TT (8N3) 1.8 T quattro
AUDIAUDI TT (8N3) 3.2 VR6 quattro
AUDIAUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro
AUDIAUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro
AUDIAUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro
AUDIAUDI TT Roadster (8N9) 3.2 VR6 quattro
SEATSEAT LEON (1M1) 1.4 16V
SEATSEAT LEON (1M1) 1.6
SEATSEAT LEON (1M1) 1.6
SEATSEAT LEON (1M1) 1.6 16 V
SEATSEAT LEON (1M1) 1.8 20V
SEATSEAT LEON (1M1) 1.8 20V T
SEATSEAT LEON (1M1) 1.8 20V T 4
SEATSEAT LEON (1M1) 1.8 T Cupra R
SEATSEAT LEON (1M1) 1.9 SDI
SEATSEAT LEON (1M1) 1.9 TDI
SEATSEAT LEON (1M1) 1.9 TDI
SEATSEAT LEON (1M1) 1.9 TDI
SEATSEAT LEON (1M1) 1.9 TDI
SEATSEAT LEON (1M1) 1.9 TDI
SEATSEAT LEON (1M1) 1.9 TDI Syncro
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.4 16V
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.6
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.6 16V
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.8 20V
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.8 20VT
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 2.3 V5
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 2.3 V5 20V
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.4
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.4 16V
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.6
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.6
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.6
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.8
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.8 T
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.8 T 4x4
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 SDI
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 2.0
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.4 16V
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.6
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.6
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.6
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.8 20V
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.8 T
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.8 T 4x4
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 SDI
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 2.0
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 2.0 4x4
SKODASKODA OCTAVIA I Furgon/kombi (1U5) 1.9 D
SKODASKODA OCTAVIA I Furgon/kombi (1U5) 1.9 TDI
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 LPG
VWVW BORA I (1J2) 1.4 16V
VWVW BORA I (1J2) 1.6
VWVW BORA I (1J2) 1.6
VWVW BORA I (1J2) 1.6 16V
VWVW BORA I (1J2) 1.6 FSI
VWVW BORA I (1J2) 1.8
VWVW BORA I (1J2) 1.8 4motion
VWVW BORA I (1J2) 1.8 T
VWVW BORA I (1J2) 1.8 T
VWVW BORA I (1J2) 1.9 SDI
VWVW BORA I (1J2) 1.9 TDI
VWVW BORA I (1J2) 1.9 TDI
VWVW BORA I (1J2) 1.9 TDI
VWVW BORA I (1J2) 1.9 TDI
VWVW BORA I (1J2) 1.9 TDI
VWVW BORA I (1J2) 1.9 TDI
VWVW BORA I (1J2) 1.9 TDI 4motion
VWVW BORA I (1J2) 1.9 TDI 4motion
VWVW BORA I (1J2) 1.9 TDI 4motion
VWVW BORA I (1J2) 1.9 TDI 4motion
VWVW BORA I (1J2) 1.9 TDI 4motion
VWVW BORA I (1J2) 2.0
VWVW BORA I (1J2) 2.0 4motion
VWVW BORA I (1J2) 2.3 V5
VWVW BORA I (1J2) 2.3 V5
VWVW BORA I (1J2) 2.3 V5 4motion
VWVW BORA I (1J2) 2.3 V5 4motion
VWVW BORA I (1J2) 2.8 V6 4motion
VWVW BORA Variant (1J6) 1.4 16V
VWVW BORA Variant (1J6) 1.6
VWVW BORA Variant (1J6) 1.6
VWVW BORA Variant (1J6) 1.6 16V
VWVW BORA Variant (1J6) 1.6 FSI
VWVW BORA Variant (1J6) 1.8 4motion
VWVW BORA Variant (1J6) 1.8 T
VWVW BORA Variant (1J6) 1.8 T
VWVW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI
VWVW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI
VWVW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI
VWVW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI
VWVW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI
VWVW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI
VWVW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion
VWVW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion
VWVW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion
VWVW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion
VWVW BORA Variant (1J6) 2.0
VWVW BORA Variant (1J6) 2.0 4motion
VWVW BORA Variant (1J6) 2.3 V5
VWVW BORA Variant (1J6) 2.3 V5
VWVW BORA Variant (1J6) 2.3 V5 4motion
VWVW BORA Variant (1J6) 2.3 V5 4motion
VWVW GOLF IV (1J1) 1.4 16V
VWVW GOLF IV (1J1) 1.6
VWVW GOLF IV (1J1) 1.6
VWVW GOLF IV (1J1) 1.6 16V
VWVW GOLF IV (1J1) 1.6 FSI
VWVW GOLF IV (1J1) 1.8
VWVW GOLF IV (1J1) 1.8 4motion
VWVW GOLF IV (1J1) 1.8 T GTI
VWVW GOLF IV (1J1) 1.8 T GTI
VWVW GOLF IV (1J1) 1.9 SDI
VWVW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF IV (1J1) 2.0
VWVW GOLF IV (1J1) 2.0 4motion
VWVW GOLF IV (1J1) 2.0 BiFuel
VWVW GOLF IV (1J1) 2.3 V5
VWVW GOLF IV (1J1) 2.3 V5
VWVW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 4motion
VWVW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 4motion
VWVW GOLF IV (1J1) 2.8 VR6 4motion
VWVW GOLF IV Van (1J1) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV Van (1J1) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV Van (1J1) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.4 16V
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.6
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.6
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.6 16V
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.6 FSI
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.8 4motion
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.8 T
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 SDI
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 2.0
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 2.0 4motion
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 2.0 Bi-Fuel
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V5
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V5
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V5 4motion
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V5 4motion
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 2.8 V6 4motion
VWVW GOLF VAN IV Variant (1J5) 1.4
VWVW GOLF VAN IV Variant (1J5) 1.6
VWVW GOLF VAN IV Variant (1J5) 1.9 SDI
VWVW GOLF VAN IV Variant (1J5) 1.9 TDI
VWVW GOLF VAN IV Variant (1J5) 1.9 TDI
VWVW GOLF VAN IV Variant (1J5) 1.9 TDI
VWVW GOLF VAN IV Variant (1J5) 1.9 TDI
VWVW GOLF VAN IV Variant (1J5) 1.9 TDI
0