PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZE0070
TypeActivated Carbon Filter Valve
Params

Indeks: ZE0070

Nazwa: Zawór AGR

Grupa: Recyrkulacja spalin

Opis: Zawór

Uzycie: Recyrkulacja spalin

Tryb pracy: elektryczny

Artykuł uzupełniający: z uszczelnieniami

Liczba połączeń: 5

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BBR Automotive001-10-32329
STELLOX01-25039-SX
MEAT & DORIA016119
AUDI03G 131 501
AUDI03G 131 501 P
VW03L 131 501 C
AUDI03L 131 501 D
SEAT03L 131 501 E
SEAT03L 131 501 G
AUDI03L 131 501 K
VW03L 131 501 P
ZPY03L131501K
AKS DASIS045151N
Wolforts05-01-0441-00
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.16.030
LGK080081005LGK
LGK080081005OEM
LGK081081005LGK
METZGER AUTOTEILE0892465
METZGER AUTOTEILE0892896
JP GROUP1119903600
vika11311461601
vika11317717401
RIDEX1145E0059
ABAKUS121-01-039
MTR12119886
ASTEMO138460
INTERMOTOR14405
ESEN SKV14SKV085
ASHIKA150-00-0901
JAPKO1500901
KAMOKA19036
OSSCA24807
AUTOMEGA250720910
ASTEMO2508460
INTFRADIS2562
FARE-CO26602
MAXGEAR27-4031
FARE-CO27271
VDO/CONTINENTAL2803601012302
SWAG30 94 3978
BE TURBO310221RED
WE PARTS330690125
WE PARTS330690126
WE PARTS330690640
TRICLO342343
KALE OTO RADYATÖR349040
MAGNETI MARELLI359000603880
WE PARTS382470078
AUDI3G 131 501
AUDI3G 131 501 P
VW3L 131 501 C
VW3L 131 501 D
SKODA3L 131 501 E
AUDI3L 131 501 G
SKODA3L 131 501 K
VW3L 131 501 P
PROFIT4003-5090
Auto Elect40710065
IPD45-8334
NK4547021
4U Autoparts45767VV
NRF48389
RE-EX508-00025
RE-EX508-00106
REAL53076500BN
REAL53076500OE
REAL53176500BN
ESEN SKV53SKV263
Frankberg5481FB0011365
ERA555107
ERA555107A
ERA555107R
HART566 131
MAGNETI MARELLI571822112042
AIC58024
EAG633400
TOPRAN639 153
MEC-DIESEL678172P
HELLA6NU 010 171-801
HELLA6NU 014 864-211
COGEFA France7.03.151.501G
PIERBURG7.10334.00.0
ASSO70.0003
VALEO700424
ITAB AUTOMOTIVE70073005AV
HERTH+BUSS ELPARTS70671005
BorgWarner711080D
BorgWarner (Wahler)711080R
DRI717730084
ELSTOCK73-0084
ITAB AUTOMOTIVE73073005AV
ITAB AUTOMOTIVE73073005OV
ASAM AUTOMOTIVE74113
HOFFER7518087
HOFFER7518087E
HOFFER7518087R
JPN75E9369-JPN
JPN75E9381-JPN
CAUTEX771363
IAP QUALITY PARTS818-10070
IAP QUALITY PARTS818-10070P
FISPA83.016119
FISPA83.652
SIDAT83.652A2
SIDAT83.652AS
SIDAT83.652R
MAPCO83818
RED-LINE83AU002
MOTRIO8550512963
MEAT & DORIA88087
MEAT & DORIA88087E
MEAT & DORIA88087R
KAWE8813 29003
KRAFT AUTOMOTIVE8850104
GEBE9 3043 1
BIRTH90027
STORM QUALITY PARTS9013
Metalcaucho93056
Metalcaucho93879
AUTEX959339
CAUTEX960042
NTK97016
NISSENS98192
BOGAPA6320173
DIAMAXAE01013
ACI-AVESAAEGR-905
Alfa e-PartsAF07708
Alfa e-PartsAF12216
JOHNSAGR 95 50-131
LRTAGR0001
BBTAGR0308
TURBO-MOTAGRV712201R
at autoteile germanyat20988
AUTLOGAV6032
A.Z. MeisterteileAZMT-30-010-1013
BAPMICBF0425810056
BUGIADBGR13009
BOL-J050047
BSGBSG 90-836-008
BTAPBVE311-011
NAP carPARTSCAV10071
CSV electronic partsCGR4652
CSV electronic partsCGR4652C
CSV electronic partsCGR4652R
CASCOCMG73005AS
COSMOPARTSCSMCR00748
CASCOCVG73005AS
CASCOCVG73005GS
Dr.Motor AutomotiveDRM211116
DENCKERMANNE400006
ET ENGINETEAMED0195
ELTA AUTOMOTIVEEE6026
MDREEG-VA05
JDEUSEG001001V
TMIEG00106
DELPHIEG10743-12B1
DELPHIEG10743-19B1
JAPANPARTSEGR-0901
JAPOCATEGR-90901
NTYEGR-AU-002
LIZARTEEGR020
DIPASPORTEGR065AN
DIPASPORTEGR065HTCN
DIPASPORTEGR065N
DIPASPORTEGR065R
A.S.P. QualityTestedEGR0901JM
FRECCIAEGR12-123
INTERMOTOREGR299
OPEN PARTSEGR3011.00
YSPARTSEGRA076
AISINEGRAZ-7031
RCA FRANCEEGRCA49
ENGITECHENT500025
INTERMOTORERV142
ESPABOL PARTSESP00.02288
ESPABOL PARTSESP00.02838
4X4 ESTANFIEST-150-00-0901
MOBILETRONEV-EU067
LUCASFDR186
DA SILVAGR6058
PEMEBLAJAPEGR-0901
AUTOTEAML3016119
AUTOTEAML3652
AUTOTEAML3652AS
AUTOTEAML3652R
LEMARKLEGR078
LUCASLEV0158
LUZARLVEG 1854
MOTAQUIPLVER317
FLAMARMVF610037HQ
NAPANVE1046
MABYPARTSOEV010067
PREXApartsP116063
PLYOMP771363
PLYOMP960042
PATRONPEGR046
AUTOMOTOR FrancePGR0039
PartsTecPTA510-0205
QUATTRO FRENIQF00T00095
QUATTRO FRENIQF28A00003
reman by IntecR620033
RECOFICIALRECCGR4652
RECOFICIALRECCGR4652C
RECOFICIALRECCGR4652R
RECOFICIALRECSMG73005.0
RECOFICIALRECSVG73005.0
RECOFICIALRECSVG73005.1
SRLineSE07-0078
StarkSKEGR-0770060
SANDOSMG73005.0
STORM QUALITY PARTSSTO970057
7 SEVEN PARTSSV21652
SANDOSVG73005.0
SANDOSVG73005.1
STCT493056
STCT493879
TRADEX FRANCETER1032
FERRONTOP11450007
Prime TurboTR00601
VEMOV10-63-0045
VEMOV10-63-0045-1
NPSV564G04
MGAVA7018
GECOVE1272
GECOVE1272Q
GECOVE18128
CambiareVE360064
CambiareVE360453
VEMAVE90027
FLAMARVEF610037HQ
FLAMARVEF610037VW
TRADEX FRANCEVEGR032
PROCODIS FRANCEVGR018
AINDEVI-6044
VR81149
ELTA AUTOMOTIVEVX0010
MDRWAL-711080R
WILMINK GROUPWG1015255
WILMINK GROUPWG1032382
WILMINK GROUPWG1441834
WILMINK GROUPWG1494545
WILMINK GROUPWG1899135
WILMINK GROUPWG1967141
WILMINK GROUPWG2015749
WILMINK GROUPWG2161861
WILMINK GROUPWG2377727
WILMINK GROUPWG2404704
WILMINK GROUPWG2440602
WILMINK GROUPWG2440608
WILMINK GROUPWG2441076
WILMINK GROUPWG2441077
WILMINK GROUPWG2441078
WILMINK GROUPWG2441080
WILMINK GROUPWG2606204
XEVOXEG9033
QH TalbrosXEGR30
ENERGYZE0070
APPLICATION
ASTRAASTRA HD 7 44.42
ASTRAASTRA HD 7 66.38 T
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI
AUDIAUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI
AUDIAUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI
AUDIAUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI
AUDIAUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI
AUDIAUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI
AUDIAUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI
AUDIAUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI
AUDIAUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI
AUDIAUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI
AUDIAUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A5 (8T3) 2.0 TDI
AUDIAUDI A5 (8T3) 2.0 TDI
AUDIAUDI A5 (8T3) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A5 kabriolet (8F7) 2.0 TDI
AUDIAUDI A5 kabriolet (8F7) 2.0 TDI
AUDIAUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI
AUDIAUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI
AUDIAUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI
AUDIAUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI
AUDIAUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI
AUDIAUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI
AUDIAUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI
AUDIAUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI
AUDIAUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI
AUDIAUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI
AUDIAUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI TT (8J3) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TDI quattro
BMCBMC PROFESSIONAL 827 DHF
DAFDAF 95 FTG 95.330
DAFDAF CF FAK 530
FODEN TRUCKSFODEN TRUCKS ALPHA A3-6M-C12
IRIZARIRIZAR i4 300 Hybrid
IRIZARIRIZAR i4 370
IVECOIVECO EUROCARGO V 100E22, 100E22P, 100E22FP
IVECOIVECO EUROCARGO V 90E19, 90E19P
LANDINILANDINI GLOBALFARM 80, 90
MANMAN F90 26.272 FNLS,26.272 FVLS
MANMAN F90 26.302 FNLS,26.302 FVLS
MANMAN TGS I 18.440
MANMAN TGS I 26.320
MANMAN TGS I 26.360
MANMAN TGS I 26.440
MANMAN TGS I 32.420
MANMAN TGS I 33.320
MANMAN TGX I 26.560
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2536 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2541 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2544 LS
MITSUBISHIMITSUBISHI GRANDIS (NA_W) 2.0 DI-D (NA8W)
MITSUBISHIMITSUBISHI GRANDIS (NA_W) 2.0 DI-D (NA8W)
MITSUBISHIMITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 2.0 DI-D (CY8A)
MITSUBISHIMITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 2.0 DI-D (CX8A)
SCANIASCANIA 4 - series 114 C/340
SCANIASCANIA 4 - series T 114 C/340
SCANIASCANIA CITYWIDE LE 280, LF 280
SCANIASCANIA R II R360
SCANIASCANIA S S500
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4
SEATSEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI
SEATSEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI
SEATSEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI
SEATSEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TDI
SEATSEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TDI
SEATSEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TDI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TDI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI RS
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI RS
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4
VOLVOVOLVO FH12 FH 12/420
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI
VWVW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 16V
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 16V
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 16V
VWVW GOLF VAN VI Variant (AJ5) 2.0 TDi
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 4motion
VWVW GOLF VI Van (5K1) 2.0 TDi
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 16V
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 BlueTDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V 4motion
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 BlueTDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V 4motion
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT CC B6 (357) 2.0 BlueTDI
VWVW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI
VWVW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI
VWVW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI
VWVW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 4motion
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI
VWVW SCIROCCO Van (137) 2.0 TDi
VWVW SCIROCCO Van (137) 2.0 TDi
VWVW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI
VWVW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion
VWVW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion
VWVW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion
VWVW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion
VWVW TIGUAN VAN (5N_) 2.0 TDI 4motion (5N1, 5N2)
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI
0