PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZE0064
TypeActivated Carbon Filter Valve
Params

Indeks: ZE0064

Nazwa: Zawór AGR

Grupa: Recyrkulacja spalin

Opis: Zawór

Uzycie: Recyrkulacja spalin

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 1

Tryb pracy: elektryczny

Liczba zestyków: 5

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BBR Automotive001-10-16761
STELLOX01-25004-SX
AKS DASIS065012N
LGK080082003LGK
LGK080082003OEM
METZGER AUTOTEILE0892142
RIDEX1145E0022
KRAFTVOLL GERMANY12050022
ABAKUS121-01-063
MTR12106385
FORD1231964
INTERMOTOR14329
FORD1436390
SKV14SKV057
ASHIKA150-00-0302
JAPKO1500302
PEUGEOT1618 GZ
CITROËN1618 S8
PEUGEOT161831
PEUGEOT1618GZ
PEUGEOT1618S8
KAMOKA19046
INTFRADIS2584
MAXGEAR27-0228
FARE SA27268
JP GROUP3119900300
WE PARTS330690173
WE PARTS330690175
WE PARTS330690607
TRICLO340202
OSSCA34279
KALE OTO RADYATÖR349070
MAGNETI MARELLI359000604290
VOLVO36000980
VOLVO36050870
PROFIT4003-5004
Auto Elect40740011
IPD45-8174
FEBI BILSTEIN45210
4U Autoparts45925PU
NK4599037
NRF48398
KLAXCAR FRANCE50059z
RE-EX508-00033
REAL53027300BN
REAL53027300OE
REAL53027300PS
ERA555188
ERA555188A
ERA555188R
AIC55770
MAGNETI MARELLI571822112098
SWAG62 94 5210
TOPRAN639 155
MEC-DIESEL673001
MEC-DIESEL673001DP
MEC-DIESEL673001M
MEC-DIESEL673001R
MEC-DIESEL676420
EAG680968
FORD6M5Q-9D475-AA
FORD6M5Q9D475AA
FORD6M5Q9D475BA
HELLA6NU 010 171-671
PIERBURG7.24809.68.0
ASSO70.0071
VALEO703212
HERTH+BUSS ELPARTS70671501
BorgWarner710926D
BorgWarner710926D/1
BorgWarner (Wahler)710926R
COGEFA France716.18GZ
DRI717730024
FIAT71793027
FIAT71793404
ELSTOCK73-0024
ITAB AUTOMOTIVE73074003AV
ITAB AUTOMOTIVE73074003OV
ASAM AUTOMOTIVE73332
HOFFER7518117
HOFFER7518117E
HOFFER7518117R
HOFFER7518303R
JPN75E9458-JPN
FISPA83.1383R
SIDAT83.823
FISPA83.823A2
FISPA83.823AS
SIDAT83.823R
MAPCO83401
RED-LINE83CI001
MEAT & DORIA88117
MEAT & DORIA88117E
MEAT & DORIA88117R
KAWE8813 10001
KRAFT AUTOMOTIVE8855917
GEBE9 3116 1
BIRTH90059
STORM QUALITY PARTS9029
Metalcaucho93053
NTK93608
AUTEX959179
FIAT96 566 123 80
FIAT96 818 252 80
FORD9645689680
CITROËN/PEUGEOT9656612380
FIAT9681825280
NISSENS98181
BTS TurboA100014
BTS TurboA100014BL
DIAMAXAE01037
ACI-AVESAAEGR-914
BBTAGR1301
AUTLOGAV6026
A.Z. MeisterteileAZMT-30-010-1011
BUGIADBGR13065
BOL-G051118
BSGBSG 70-836-003
NAP carPARTSCAV10065
CSV electronic partsCGR4823
RECOFICIALCGR4823R
CASCOCVG74003AS
CASCOCVG74003GS
CASCOCVG74003PS
Dr.Motor AutomotiveDRM161103
DENCKERMANNE400027
ET ENGINETEAMED0100
ELTA AUTOMOTIVEEE6006
MDREEG-CP01
TMIEG00033
JDEUSEG012000V
DELPHIEG10395-12B1
DELPHIEG10396-12B1
JAPANPARTSEGR-0302
JAPOCATEGR-90302
NTYEGR-CT-002
RemanautoEGR0015R
DIPASPORTEGR011DPSN
DIPASPORTEGR011N
DIPASPORTEGR011R
A.S.P. QualityTestedEGR0302JM
FRECCIAEGR12-113
OPEN PARTSEGR3038.00
AISINEGRAZ-7003
RCA FRANCEEGRCA30
YSPARTSEGRM251
ENGITECHENT500055
4X4 ESTANFIEST-150-00-0302
LUCASFDR231
FASTFT60226
FASTFT60238
GHGH-731905
DA SILVAGR6064
PEMEBLAJAPEGR-0302
AUTOTEAML3823
AUTOTEAML3823AS
AUTOTEAML3823R
LEMARKLEGR041
LUCASLEV0006
MOTAQUIPLVER159
The NewLineNV0992
NAPANVE1009
MABYPARTSOEV010038
PREXApartsP716001
PATRONPEGR022
AUTOMOTOR FrancePGR0004
PartsTecPTA510-0200
reman by IntecR620020
RECOFICIALRECSVG74003.0
RECOFICIALRECSVG74003.1
SRLineSE07-0046
StarkSKEGR-0770021
SANDOSVG74003.0
SANDOSVG74003.1
SANDOSVG74003.9
STCT493053
TRADEX FRANCETER1006
FERRONTOP11450021
Prime TurboTR00637
VEMOV25-63-0010
MGAVA7004
GECOVE1111
GECOVE1111Q
VEMAVE90059
FLAMARVEF410047FI
FLAMARVEF410047HQ
FLAMARVEF410047PS
FLAMARVEF410047SP
TRADEX FRANCEVEGR006
PROCODIS FRANCEVGR004
AINDEVI-6038
VR21144
MDRWAL-710926D
WILMINK GROUPWG1015274
WILMINK GROUPWG1029180
WILMINK GROUPWG1029181
WILMINK GROUPWG1354376
WILMINK GROUPWG1408743
WILMINK GROUPWG1431390
WILMINK GROUPWG1442143
WILMINK GROUPWG1494604
WILMINK GROUPWG1822307
WILMINK GROUPWG1899152
WILMINK GROUPWG2000723
WILMINK GROUPWG2161870
WILMINK GROUPWG2189261
WILMINK GROUPWG2227705
WILMINK GROUPWG2328584
WILMINK GROUPWG2404701
WILMINK GROUPWG2414825
XEVOXEG9014
QUINTON HAZELLXEGR91
ENERGYZE0064
APPLICATION
ALFA ROMEOALFA ROMEO MITO (955_) 1.3 MultiJet (955AXH1B, 955AXT1A)
CITROËNCITROËN C4 coupe (LA_) 2.0 HDi
CITROËNCITROËN C4 coupe (LA_) 2.0 HDi
CITROËNCITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 HDi 138
CITROËNCITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 HDi 150
CITROËNCITROËN C4 I Furgon/hatchback (LR_) 2.0 HDi
CITROËNCITROËN C4 I (LC_) 2.0 HDi
CITROËNCITROËN C4 I (LC_) 2.0 HDi
CITROËNCITROËN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 2.0 HDi 138
CITROËNCITROËN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 2.0 HDi 150
CITROËNCITROËN C5 II Break (RE_) 2.0 HDi (RERHRH)
CITROËNCITROËN C5 II Furgon/kombi (RE_) 2.0 HDi (RERHRH)
CITROËNCITROËN C5 II (RC_) 2.0 HDi (RCRHRH)
CITROËNCITROËN C5 III Break (RW_) 2.0 HDi
CITROËNCITROËN C5 III Break (RW_) 2.0 HDi 140
CITROËNCITROËN C5 III Break (RW_) 2.0 HDi 165
CITROËNCITROËN C5 III (RD_) 2.0 HDi 140 (RDRHF8, RDRHFA, RDRHA8, RDRHAJ)
CITROËNCITROËN C5 III (RD_) 2.0 HDi 165 (RDRHHA, RDRHH8)
CITROËNCITROËN C5 III (RD_) 2.0 HDi (RDRHD8, RDRHDJ, RDRHR8, RDRHRJ)
CITROËNCITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi
CITROËNCITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi
CITROËNCITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 135
CITROËNCITROËN JUMPY I Platforma / podwozie (BU_, BV_, BW_, BX_) 2.0 HDi 110
CITROËNCITROËN JUMPY II Furgon 2.0 HDi 120
CITROËNCITROËN JUMPY II Furgon 2.0 HDi 120 4x4
CITROËNCITROËN JUMPY II Furgon 2.0 HDi 140
CITROËNCITROËN JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 120
CITROËNCITROËN JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 140
FIATFIAT SCUDO Autobus (270_, 272_) 2.0 D Multijet
FIATFIAT SCUDO Autobus (270_, 272_) 2.0 D Multijet
FIATFIAT SCUDO Autobus (270_, 272_) 2.0 D Multijet 4x4
FIATFIAT SCUDO Autobus (270_, 272_) 2.0 D Multijet 4x4
FIATFIAT SCUDO Furgon (270_, 272_) 2.0 D Multijet
FIATFIAT SCUDO Furgon (270_, 272_) 2.0 D Multijet
FIATFIAT SCUDO Furgon (270_, 272_) 2.0 D Multijet 4x4
FIATFIAT SCUDO Furgon (270_, 272_) 2.0 D Multijet 4x4
FIATFIAT SCUDO Platforma / podwozie (270_, 272_) 2.0 D Multijet
FIATFIAT SCUDO Platforma / podwozie (270_, 272_) 2.0 D Multijet
FIATFIAT ULYSSE (179_) 2.0 D Multijet
FIATFIAT ULYSSE (179_) 2.0 D Multijet
FORDFORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi
FORDFORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi
FORDFORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi
FORDFORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 TDCi
FORDFORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 TDCi
FORDFORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi
FORDFORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi
FORDFORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi
FORDFORD FOCUS II kabriolet 2.0 TDCi
FORDFORD FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) 2.0 TDCi
FORDFORD FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) 2.0 TDCi
FORDFORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi
FORDFORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi
FORDFORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD KUGA I 2.0 TDCi
FORDFORD KUGA I 2.0 TDCi 4x4
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi
LANCIALANCIA PHEDRA (179_) 2.0 D Multijet (179.AXL1B, 179.BXL1B)
LANCIALANCIA PHEDRA (179_) 2.0 JTD (179.AXH1B, 179.BXH1B)
PEUGEOTPEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 135
PEUGEOTPEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDi 135
PEUGEOTPEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 HDi 135
PEUGEOTPEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDi 135
PEUGEOTPEUGEOT 307 SW Furgon/kombi (3E_, 3H_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 308 CC (4B_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 308 CC (4B_) 2.0 HDi (4BRHRH, 4BRHRJ)
PEUGEOTPEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 308 SW I Furgon/kombi (4E_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 407 (6D_) 2.0 HDi 135 (6DRHRH, 6DRHRE, 6DRHRG, 6DRHRJ)
PEUGEOTPEUGEOT 407 (6D_) 2.0 HDi (6DRHLG, 6DRHLE)
PEUGEOTPEUGEOT 407 (6D_) 2.0 HDi (6DRHRH)
PEUGEOTPEUGEOT 407 coupe (6C_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 407 coupe (6C_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 2.0 HDi 135
PEUGEOTPEUGEOT 407 SW Furgon/kombi (6E_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 508 I (8D_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 508 I (8D_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 508 SW I (8E_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 508 SW I (8E_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.0 HDI
PEUGEOTPEUGEOT 807 (EB_) 2.0 HDI
PEUGEOTPEUGEOT 807 (EB_) 2.0 HDi
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Furgon (222) 2.0 HDI
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Furgon (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 HDi 120
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Furgon (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 HDi 120 4x4
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Furgon (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 HDi 140
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Platforma / podwozie 2.0 HDi 120
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Platforma / podwozie 2.0 HDi 140
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT Platforma / podwozie 2.0 HDi 165
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 HDi 120
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 HDi 120 4x4
PEUGEOTPEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 HDi 140
VOLVOVOLVO C30 (533) 2.0 D
VOLVOVOLVO C70 II kabriolet (542) 2.0 D
VOLVOVOLVO S40 II (544) 2.0 D
VOLVOVOLVO S80 II (124) 2.0 TDi
VOLVOVOLVO V50 (545) 2.0 D
VOLVOVOLVO V70 III (135) 2.0 D
0