PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoZE0062
TypeActivated Carbon Filter Valve
Params

Indeks: ZE0062

Nazwa: Zawór AGR

Grupa: Recyrkulacja spalin

Opis: Zawór

Uzycie: Recyrkulacja spalin

Tryb pracy: pneumatyczny

Artykuł uzupełniający: z uszczelnieniami

Liczba połączeń: 1

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BBR Automotive001-10-25553
STELLOX01-25001-SX
HOFFER016138
VW038 129 637 D
VW038 131 501 AF
SEAT038 131 501 AN
AUDI038 131 501 K
AUDI038 131 501 S
VW038 131 637 D
AKS DASIS045153N
Wolforts05-01-0062-00
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.16.007
LGK080081013LGK
LGK080081013OEM
METZGER AUTOTEILE0892140
METZGER AUTOTEILE0892950
EPS1.963.029
JP GROUP1119902400
vika11311010001
vika11317714201
RIDEX1145E0002
TOPRAN115 037
ABAKUS121-01-029
MTR12192193
DIEDERICHS1301004
HITACHI138474
INTERMOTOR14953
ESEN SKV14SKV019
ESEN SKV14SKV515
ASHIKA150-05-500
JAPKO150500
KAMOKA19020
FACET23.0029
AUTOMEGA250721310
ASTEMO2508474
INTFRADIS2563
MAXGEAR27-0200
FARE-MX27262
VDO/CONTINENTAL2803601007302
SWAG30 93 9713
BE TURBO310000
BE TURBO310163
WE PARTS330690077
WE PARTS330690518
WE PARTS330690557
WE PARTS330690566
OSSCA33247
TRICLO342351
KALE OTO RADYATÖR348930
MAGNETI MARELLI359000603920
VW38 129 637 D
AUDI38 131 501 AF
AUDI38 131 501 AN
AUDI38 131 501 K
AUDI38 131 501 S
VW38 131 637 D
PROFIT4003-5102
Auto Elect40710024
IPD45-8091
4U Autoparts45790VV
NK4599002
KW463 029
NRF48321
ERA500095A
KLAXCAR FRANCE50023z
RE-EX508-00025
REAL53076310BN
REAL53076310OE
Frankberg5481FB0011359
ERA555060
ERA555060A
AIC55767
HART565 579
MAGNETI MARELLI571822112045
ASPART5EVA1011
MEC-DIESEL673077DP
MEC-DIESEL673077M
MEC-DIESEL676030
JEEP68001558AA
JEEP68001558AB
EAG680916
HELLA6NU 010 171-301
HELLA6NU 12204
COGEFA France7.03.131.501AN
PIERBURG7.24809.16.0
ASSO70.0021
VALEO703200
HERTH+BUSS ELPARTS70671007
ELSTOCK71-0018
DRI717710018
ITAB AUTOMOTIVE73073013AV
ITAB AUTOMOTIVE73073013OV
ASAM AUTOMOTIVE74115
BorgWarner7496D
BorgWarner7496D/1
HOFFER7518051
HOFFER7518051E
JPN75E9375-JPN
FISPA83.016138
SIDAT83.4617
SIDAT83.617
FISPA83.617A2
FISPA83.617AS
SIDAT83.617R
MAPCO83807
MOTRIO8550512949
MEAT & DORIA88051
MEAT & DORIA88051E
KAWE8813 29111
KRAFT AUTOMOTIVE8850076
GEBE9 3044 1
GEBE9 3213 1
BIRTH90074
STORM QUALITY PARTS9028
Metalcaucho93046
NTK94178
AUTEX959096
CAUTEX960038
NISSENS98173
BTS TurboA100093
BOGAPA6320178
BLUE PRINTADBP740066
DIAMAXAE01005
ACI-AVESAAEGR-623
Alfa e-PartsAF07699
JOHNSAGR 13 02-083
LRTAGR0067
BBTAGR0301
TURBO-MOTAGRV700001
TURBO-MOTAGRV736101
at autoteile germanyat20979
AUTLOGAV6014
A.Z. MeisterteileAZMT-30-010-1002
BAPMICBF0425810015
BUGIADBGR13003
BOL-B101018
BSGBSG 90-836-004
BTAPBVE311-003
NAP carPARTSCAV10041
CSV electronic partsCGR4617
CSV electronic partsCGR4617C
RECOFICIALCGR4742
COSMOPARTSCSMCR00253
COSMOPARTSCSMCR00681
CASCOCVG73013AS
CASCOCVG73013GS
Dr.Motor AutomotiveDRM211104
DENCKERMANNE400064
ET ENGINETEAMED0001
ET ENGINETEAMED0255
ELTA AUTOMOTIVEEE6007
KAVO PARTSEEG-5501
MDREEG-MI05
TMIEG00025
JDEUSEG030003V
DELPHIEG10421-12B1
DELPHIEG10421-15B1
JAPANPARTSEGR-500
JAPOCATEGR-9500
NTYEGR-CH-011
NTYEGR-SK-000
LIZARTEEGR016
DIPASPORTEGR024WHLN
FRECCIAEGR12-101
OPEN PARTSEGR3002.00
YSPARTSEGRA080
AISINEGRAZ-7008
RCA FRANCEEGRCA08
YSPARTSEGRM246
ENGITECHENT500019
MDREPS-1963 029
ESPABOL PARTSESP00.02882
4X4 ESTANFIEST-150-05-500
MOBILETRONEV-EU017
LUCASFDR160
GHGH-739961
DA SILVAGR6062
GT-BERGMANNGT55-007
PEMEBLAJAPEGR-500
AUTOTEAML3016138
AUTOTEAML3617
AUTOTEAML3617AS
AUTOTEAML3617R
LEMARKLEGR165
LUCASLEV0029
LUZARLVEG 1863
MOTAQUIPLVER263
NPSM564I04
MDRMEG-9500
MITSUBISHIMN980163
MITSUBISHIMN980265
NAPANVE1011
MABYPARTSOEV010001
PREXApartsP116015
PLYOMP960038
PATRONPEGR028
AUTOMOTOR FrancePGR0018
PartsTecPTA510-0062
reman by IntecR620011
RECOFICIALRECCGR4617
RECOFICIALRECCGR4617C
RECOFICIALRECSVG73013.0
RECOFICIALRECSVG73013.1
SRLineSE07-0034
StarkSKEGR-0770001
7 SEVEN PARTSSV21617
SANDOSVG73013.0
SANDOSVG73013.1
STCT493046
TRADEX FRANCETER1004
FERRONTOP11450020
TURBORAILTR00581
VEMOV10-63-0011
VEMOV10-63-0011-1
MGAVA7002
GECOVE1045
GECOVE1045Q
CambiareVE360027
CambiareVE360468
VEMAVE90074
FLAMARVEF420037HQ
FLAMARVEF420037VW
TRADEX FRANCEVEGR004
PROCODIS FRANCEVGR009
AINDEVI-6039
VR81118
VITALEVW813501
MDRWAL-7496D
WILMINK GROUPWG1015236
WILMINK GROUPWG1026964
WILMINK GROUPWG1091450
WILMINK GROUPWG1429154
WILMINK GROUPWG1441500
WILMINK GROUPWG1494502
WILMINK GROUPWG1724548
WILMINK GROUPWG1796526
WILMINK GROUPWG1899120
WILMINK GROUPWG1977709
WILMINK GROUPWG2121293
WILMINK GROUPWG2161798
WILMINK GROUPWG2189296
WILMINK GROUPWG2233076
WILMINK GROUPWG2262117
WILMINK GROUPWG2414816
WILMINK GROUPWG2439759
WILMINK GROUPWG2439763
WILMINK GROUPWG2439777
WILMINK GROUPWG2558549
WILMINK GROUPWG2558561
XEVOXEG9009
QH TalbrosXEGR25
ENERGYZE0062
APPLICATION
AUDIAUDI A3 (8L1) 1.9 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.9 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.9 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V quattro
DODGEDODGE CALIBER 2.0 CRD
DODGEDODGE CALIBER 2.0 CRD
DODGEDODGE CALIBER 2.0 CRD
IRIZARIRIZAR i3 435
JEEPJEEP COMPASS (MK49) 2.0 CRD
JEEPJEEP COMPASS (MK49) 2.0 CRD 4x4
JEEPJEEP PATRIOT (MK74) 2.0 CRD
JEEPJEEP PATRIOT (MK74) 2.0 CRD 4x4
JEEPJEEP PATRIOT (MK74) 2.0 CRD 4x4
JOHN DEEREJOHN DEERE Series 6 6430
JOHN DEEREJOHN DEERE Series 7010 7610
JOHN DEEREJOHN DEERE Series 7020 7720
LAMBORGHINILAMBORGHINI R2 R2.90, R2 TARGET 90
LANDINILANDINI GLOBALFARM 80, 90
MANMAN TGS I 26.440
MANMAN TGS I 26.480
MANMAN TGS I 33.320
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ AROCS 2643 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ATEGO 3 1223 F
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ATEGO 3 1523 A
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ATRON 1635 S
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ATRON 1719
MITSUBISHIMITSUBISHI Canter V (FE3, FE4, FB3, FB4) 3,6
MITSUBISHIMITSUBISHI Canter VI (FE5, FE6, FB5, FB6) FE112E4
MITSUBISHIMITSUBISHI GRANDIS (NA_W) 2.0 DI-D (NA8W)
MITSUBISHIMITSUBISHI GRANDIS (NA_W) 2.0 DI-D (NA8W)
MITSUBISHIMITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.0 DI-D (CW8W)
MITSUBISHIMITSUBISHI OUTLANDER II Van (CW_W) Di-D 4WD (CW8W)
SCANIASCANIA 2 - series 142 E/430
SCANIASCANIA 4 - series 114 C/340
SCANIASCANIA CITYWIDE LE 280
SCANIASCANIA R II R360
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 16V
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V
SEATSEAT CORDOBA (6L2) 1.9 TDI
SEATSEAT CORDOBA (6L2) 1.9 TDI
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI
SEATSEAT LEON (1M1) 1.9 TDI
SEATSEAT LEON (1P1) 1.9 TDI
SEATSEAT LEON (1P1) 1.9 TDI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TDI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 16V
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 1.9 TDI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 16V
SETRASETRA Series 400 TopClass S 415 HDH
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 1.9 TDI
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 1.9 TDI RS
SKODASKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.9 TDI
SKODASKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.9 TDI
SKODASKODA FABIA I Sedan (6Y3) 1.9 TDI
SKODASKODA FABIA II (542) 1.9 TDI
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI 16V
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 4x4
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.9 TDI
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.9 TDI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 1.9 TDI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.9 TDI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 16V
VOLVOVOLVO FH II 460
VOLVOVOLVO FH II 500
VOLVOVOLVO FH16 II FH 16/540, FH 16/550
VOLVOVOLVO FM II FM 370
VOLVOVOLVO FM II FM 450
VOLVOVOLVO FM II FM 460
VOLVOVOLVO FMX 330
VOLVOVOLVO FMX 370
VOLVOVOLVO FMX 370
VOLVOVOLVO FMX 410
VWVW BORA I (1J2) 1.9 TDI
VWVW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.9 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.9 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 16V
VWVW GOLF V (1K1) 1.9 TDI
VWVW GOLF V (1K1) 1.9 TDI
VWVW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V 4motion
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 16V
VWVW GOLF VAN IV Variant (1J5) 1.9 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 1.9 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 16V
VWVW LUPO I (6X1, 6E1) 1.2 TDI 3L
VWVW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.9 TDI
VWVW NEW BEETLE kabriolet (1Y7) 1.9 TDI
VWVW NEW BEETLE kabriolet (1Y7) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V 4motion
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V 4motion
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.9 TDI
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.9 TDI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI 16V
VWVW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T1, 1T2) 1.9 TDI
VWVW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T1, 1T2) 1.9 TDI
VWVW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T1, 1T2) 2.0 TDI
0